Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv črc 18, 2024 9:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Jaká je barva trávy.:
Odpověď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Zdraví
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Zdraví  Odpovědět s citací
[quote="Jantar":vlk0l4zh]Tento zdravý životní styl je fascinující věc a těch poznatků je opravdu hodně. Než se to všechno člověk naučí trvá to docela dlouho. Přijde-li nový uživatel, který o zdravém stylu neví nic, tak musí být hodně zmaten, protože nikde není nějaký ucelený seznam, kde by bylo opravdu všechno. Existuje mnoho teorií každá slibuje zdraví. K úplnému zdraví ale musí člověk ovládat asi všechny.

1) [b:vlk0l4zh]Teorie živin:[/b:vlk0l4zh] Aby byl člověk zdravý musí svému tělu dodávat veškeré vitamíny, minerály a tuky které tělo nutně potřebuje. Nedostatek některé živiny vede ke zdravotním problémům.
2) [b:vlk0l4zh]Tepperwein teorie:[/b:vlk0l4zh] Ke zdraví je nutné udržovat správné pH těla. Proto je nutné jíst hlavně zásadotvorné potraviny a nikoliv kyselinotvorné potraviny včetně vyhýbání se takzvaným bílým jedům. Nemoc je kyselé pH. zvednutí pH vyléčí cokoliv.
3) [b:vlk0l4zh]Walker teorie:[/b:vlk0l4zh] Ke zdraví potřebuje člověk pít často ovocné a zeleninové šťávy neboť ty jsou mimořádně bohatým a lehce vstřebatelným zdrojem vitamínů, minerálů enzymů. Na každou nemoc existují šťávy, které ji umí vyléčit. Mrkvová je klíčová.
4) [b:vlk0l4zh]Budwig teorie[/b:vlk0l4zh]: Ke zdraví potřebuje člověk dodávat hlavně omega 3 a také síru, které pak podporují využití kyslíku. A to pomocí lněného oleje, lněného semínka a potravin s vysokým obsahem síry (tvaroh, sýr, cibule, pažitka, česnek...) Pomocí sirné patlanice lze vyléčit mnoho chorob hlavně ty se srdcem a rakovinu.
5) [b:vlk0l4zh]Delbet teorie[/b:vlk0l4zh]: Ke zdraví potřebuje člověk hlavně hořčík. Pomocí chloridu hořečnatého lze získat dokonalý zdroj toho nesmírně důležitého minerálu. Pomocí vysokých dávak hořčíku lze vyléčit mnoho nemocí.
6) [b:vlk0l4zh]Pauling teorie:[/b:vlk0l4zh] Vitamín C je tak důležitý, že ke zdraví ho nutně potřebujeme. Megadávkama tohoto vítamínu lze vyléčit spoustu problémů od nachlazení až po rakovinu.
7) [b:vlk0l4zh]Palo teorie:[/b:vlk0l4zh] Ke zdraví a potřebuje člověk mít hlavně dostatek kyseliny chlorovodíkové v žaludku. Dostatek této kyseliny znamená silný imutnitní systém, který pak dokáže vyléčit spoustu nemocí. Dodáváním betainu HCL v tobolkách. Z přírodních zdrojů ostré papriky, zázvor, citron...
8 ) [b:vlk0l4zh]Clark/Jelisejevova/Blahova teorie[/b:vlk0l4zh]: Za většinu zdravotních problémů mohou velcí paraziti. Ke zdraví potřebuje člověk především zlikvidovat parazity a bakterie v těle, které jsou zodpovědní téměř za všechny zdravotní problémy. S využitím pelyňku, hřebíčku, ořešáku/lugolu, dalších přírodních antiparazitik či tvrdou chemií.
9) [b:vlk0l4zh]Jonáš teorie[/b:vlk0l4zh]: Jsme plní toxinů hlavně těžkých kovů, antibiotik a plastů. Když člověk odstraní tyto toxiny z těla, vyléčí tím většinu existujících chorob. Kokosový olej, chlorella, koryandr, Přeslička, joalis, medvědí česnek.
10) [b:vlk0l4zh]Humble teorie[/b:vlk0l4zh]: Za většinu zdravotních problémů mohou viry a bakterie a těžké kovy. Použítím MMS/MMS2/CDS/koloidní stříbro vyléčíte většinu existujících chorob.
11)[b:vlk0l4zh]Životní styl teorie[/b:vlk0l4zh]: Ke zdraví potřebuje člověk mít pravidelně pohyb, cvičit a posilovat, hlubokým dýcháním zajistit dostatek kyslíku, který dokáže divy. Dále dostatek spánku, být denně na sluníčku pro klíčový vitamín D.
12)[b:vlk0l4zh]Teorie očist:[/b:vlk0l4zh] Ke zdraví je často potřeba provést očisty jako očista tlustého střeva (klystýr, entrosgel), očista tenkého střeva(šanka), očista jater, výplach žaludku, melounová očista ledvin, denní výplach úst nějakým antibakteritikem typu koloidní stříbro, koupele v něčem antibakteriálním(koloidní stříbro, CDS/MMS) a vyživujícím(himalajská sůl, ...).
13) [b:vlk0l4zh]Superpotraviny a potravinové doplňky teorie[/b:vlk0l4zh]: Ke zdraví potřebuje člověk doplňovat spoustu věcí. Například betaglukan, taurin, koenzym q10, glycin, lutein, kolagen, lactobacily, MSM, jód, chlorid draselný, železo, zinek česneková vodka, med. A také jíst superpotraviny jako kustovnice, chia semínka, kokosový olej, mák...
14) [b:vlk0l4zh]Bylinka teorie: [/b:vlk0l4zh]Na každý zdravotní problém existují bylinky. Na zuby kostival, na
Příspěvek Napsal: pon zář 02, 2013 10:49 am
  Předmět příspěvku:  Re: Zdraví  Odpovědět s citací
17) Krebs teorie: Vitamín B17 je klíč k dlouhověkosti a zničení rakoviny. B17 je obsažen v mandlích, v peckách meruněk a švestek a dalšího ovoce.
18) Psychoteorie: Většina nemocí je způsobena negativníma emocema a traumatama. Sem patří metody EFT, RUŠ a bachovy květové esence.
Příspěvek Napsal: stř črc 24, 2013 1:04 pm
  Předmět příspěvku:  Re: Zdraví  Odpovědět s citací
16) Teorie Martina72: Ku zdraví potřebujete zdravé vztahy, resp. postoje ke světu a životu a k druhým lidem. Ty vám ovšem často nedají oni, anobrž jen vy jim. Což, kupodivu, funguje též.
Příspěvek Napsal: úte črc 16, 2013 11:39 am
  Předmět příspěvku:  Re: Zdraví  Odpovědět s citací
[quote="Jantar":2h2xdk99]Tento zdravý životní styl je fascinující věc a těch poznatků je opravdu hodně. Než se to všechno člověk naučí trvá to docela dlouho. Přijde-li nový uživatel, který o zdravém stylu neví nic, tak musí být hodně zmaten, protože nikde není nějaký ucelený seznam, kde by bylo opravdu všechno. Existuje mnoho teorií každá slibuje zdraví. K úplnému zdraví ale musí člověk ovládat asi všechny.

1) [b:2h2xdk99]Teorie živin:[/b:2h2xdk99] Aby byl člověk zdravý musí svému tělu dodávat veškeré vitamíny, minerály a tuky které tělo nutně potřebuje. Nedostatek některé živiny vede ke zdravotním problémům.
2) [b:2h2xdk99]Tepperwein teorie:[/b:2h2xdk99] Ke zdraví je nutné udržovat správné pH těla. Proto je nutné jíst hlavně zásadotvorné potraviny a nikoliv kyselinotvorné potraviny včetně vyhýbání se takzvaným bílým jedům. Nemoc je kyselé pH. zvednutí pH vyléčí cokoliv.
............
14) [b:2h2xdk99]Bylinka teorie: [/b:2h2xdk99]Na každý zdravotní problém existují bylinky. Na zuby kostival, na
Příspěvek Napsal: úte črc 16, 2013 8:06 am
  Předmět příspěvku:  Zdraví  Odpovědět s citací
Tento zdravý životní styl je fascinující věc a těch poznatků je opravdu hodně. Než se to všechno člověk naučí trvá to docela dlouho. Přijde-li nový uživatel, který o zdravém stylu neví nic, tak musí být hodně zmaten, protože nikde není nějaký ucelený seznam, kde by bylo opravdu všechno. Existuje mnoho teorií každá slibuje zdraví. K úplnému zdraví ale musí člověk ovládat asi všechny.

1) [b:1t5dgooy]Teorie živin:[/b:1t5dgooy] Aby byl člověk zdravý musí svému tělu dodávat veškeré vitamíny, minerály a tuky které tělo nutně potřebuje. Nedostatek některé živiny vede ke zdravotním problémům.
2) [b:1t5dgooy]Tepperwein teorie:[/b:1t5dgooy] Ke zdraví je nutné udržovat správné pH těla. Proto je nutné jíst hlavně zásadotvorné potraviny a nikoliv kyselinotvorné potraviny včetně vyhýbání se takzvaným bílým jedům. Nemoc je kyselé pH. zvednutí pH vyléčí cokoliv.
3) [b:1t5dgooy]Walker teorie:[/b:1t5dgooy] Ke zdraví potřebuje člověk pít často ovocné a zeleninové šťávy neboť ty jsou mimořádně bohatým a lehce vstřebatelným zdrojem vitamínů, minerálů enzymů. Na každou nemoc existují šťávy, které ji umí vyléčit. Mrkvová je klíčová.
4) [b:1t5dgooy]Budwig teorie[/b:1t5dgooy]: Ke zdraví potřebuje člověk dodávat hlavně omega 3 a také síru, které pak podporují využití kyslíku. A to pomocí lněného oleje, lněného semínka a potravin s vysokým obsahem síry (tvaroh, sýr, cibule, pažitka, česnek...) Pomocí sirné patlanice lze vyléčit mnoho chorob hlavně ty se srdcem a rakovinu.
5) [b:1t5dgooy]Delbet teorie[/b:1t5dgooy]: Ke zdraví potřebuje člověk hlavně hořčík. Pomocí chloridu hořečnatého lze získat dokonalý zdroj toho nesmírně důležitého minerálu. Pomocí vysokých dávak hořčíku lze vyléčit mnoho nemocí.
6) [b:1t5dgooy]Pauling teorie:[/b:1t5dgooy] Vitamín C je tak důležitý, že ke zdraví ho nutně potřebujeme. Megadávkama tohoto vítamínu lze vyléčit spoustu problémů od nachlazení až po rakovinu.
7) [b:1t5dgooy]Palo teorie:[/b:1t5dgooy] Ke zdraví a potřebuje člověk mít hlavně dostatek kyseliny chlorovodíkové v žaludku. Dostatek této kyseliny znamená silný imutnitní systém, který pak dokáže vyléčit spoustu nemocí. Dodáváním betainu HCL v tobolkách. Z přírodních zdrojů ostré papriky, zázvor, citron...
8 ) [b:1t5dgooy]Clark/Jelisejevova/Blahova teorie[/b:1t5dgooy]: Za většinu zdravotních problémů mohou velcí paraziti. Ke zdraví potřebuje člověk především zlikvidovat parazity a bakterie v těle, které jsou zodpovědní téměř za všechny zdravotní problémy. S využitím pelyňku, hřebíčku, ořešáku/lugolu, dalších přírodních antiparazitik či tvrdou chemií.
9) [b:1t5dgooy]Jonáš teorie[/b:1t5dgooy]: Jsme plní toxinů hlavně těžkých kovů, antibiotik a plastů. Když člověk odstraní tyto toxiny z těla, vyléčí tím většinu existujících chorob. Kokosový olej, chlorella, koryandr, Přeslička, joalis, medvědí česnek.
10) [b:1t5dgooy]Humble teorie[/b:1t5dgooy]: Za většinu zdravotních problémů mohou viry a bakterie a těžké kovy. Použítím MMS/MMS2/CDS/koloidní stříbro vyléčíte většinu existujících chorob.
11)[b:1t5dgooy]Životní styl teorie[/b:1t5dgooy]: Ke zdraví potřebuje člověk mít pravidelně pohyb, cvičit a posilovat, hlubokým dýcháním zajistit dostatek kyslíku, který dokáže divy. Dále dostatek spánku, být denně na sluníčku pro klíčový vitamín D.
12)[b:1t5dgooy]Teorie očist:[/b:1t5dgooy] Ke zdraví je často potřeba provést očisty jako očista tlustého střeva (klystýr, entrosgel), očista tenkého střeva(šanka), očista jater, výplach žaludku, melounová očista ledvin, denní výplach úst nějakým antibakteritikem typu koloidní stříbro, koupele v něčem antibakteriálním(koloidní stříbro, CDS/MMS) a vyživujícím(himalajská sůl, ...).
13) [b:1t5dgooy]Superpotraviny a potravinové doplňky teorie[/b:1t5dgooy]: Ke zdraví potřebuje člověk doplňovat spoustu věcí. Například betaglukan, taurin, koenzym q10, glycin, lutein, kolagen, lactobacily, MSM, jód, chlorid draselný, železo, zinek česneková vodka, med. A také jíst superpotraviny jako kustovnice, chia semínka, kokosový olej, mák...
14) [b:1t5dgooy]Bylinka teorie: [/b:1t5dgooy]Na každý zdravotní problém existují bylinky. Na zuby kostival, na
Příspěvek Napsal: pon črc 15, 2013 10:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz