Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát čer 28, 2024 10:05 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 69  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2020 5:16 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Docela dost mi leží v hlavě, že neznám nikoho, kdo má koronavirus. Neznám ani nikoho, kdo zná někoho, kdo má koronavirus. \":D\" Čísla nakažených u nás i ve světě jsou veli nízká proti například obyčejné chřipce. Nemůžu si pomoct, ale pořád víc mám z toho celého pocit, že Koronavirus je využit jako nástroj k vyvolání ekonomické krize. Jinak vůbec nechápu, proč všechna ta opatření, které likvidují ekonomiku. Proč se tahle opatření nedělala nikdy kvůli chřipce, která je velice podobná po všech stránkách. Dokonce v letech 1995 až 96 bylo v průběhu chřipkové epidemie postiženo akutním respiračním onemocněním zhruba 11% obyvatel České republiky. Během sedmi týdnů
bylo hlášeno více než 90.000 komplikací a došlo k více než 12.000 úmrtí. Zde je zfroj infomací: https://www.medlin.cz/documents/chripka.pdf


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2020 7:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Daryl píše:
Docela dost mi leží v hlavě, že neznám nikoho, kdo má koronavirus. Neznám ani nikoho, kdo zná někoho, kdo má koronavirus. \":D\" Čísla nakažených u nás i ve světě jsou veli nízká proti například obyčejné chřipce. Nemůžu si pomoct, ale pořád víc mám z toho celého pocit, že Koronavirus je využit jako nástroj k vyvolání ekonomické krize. Jinak vůbec nechápu, proč všechna ta opatření, které likvidují ekonomiku. Proč se tahle opatření nedělala nikdy kvůli chřipce, která je velice podobná po všech stránkách. Dokonce v letech 1995 až 96 bylo v průběhu chřipkové epidemie postiženo akutním respiračním onemocněním zhruba 11% obyvatel České republiky. Během sedmi týdnů
bylo hlášeno více než 90.000 komplikací a došlo k více než 12.000 úmrtí. Zde je zfroj infomací: https://www.medlin.cz/documents/chripka.pdf

To co píšete zní sice logicky pokud se budete pohybovat s tím strašením lidí v západním světě v tom nevidím problém to fungovat asi bude. Naprosto jiné to bude v muslimských zemích, nebo černošských zemích a jiné i dle druhu náboženského vyznání prostě každý stát bude na stejný podnět reagovat jinak. Nedovedu si tedy představit i pokud by existovalo centrální celosvětové vedení jak nějaký pan X zavolá našeho premiéra, nebo prezidenta a řekne mu dnes vyhlásíš tato opatření a pojedeš v souladu a mým postupem dokud neřeknu dost. Už toto je hodně diskutabilní a to se ještě bavíme o vedení státu jednoznačně podřízeného v několika směrech, tedy budiž dejme tomu že ano. Ovšem proč by stejného pana X měl stejně poslechnout ruský prezident, čínský prezident, nebo duchovní vůdci různých států, nebo náboženských směrů, to už je hodně mimo reálné možnosti kohokoliv i když mohu se mýlit.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2020 7:41 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Jarda píše:
To co píšete zní sice logicky pokud se budete pohybovat s tím strašením lidí v západním světě v tom nevidím problém to fungovat asi bude. Naprosto jiné to bude v muslimských zemích, nebo černošských zemích a jiné i dle druhu náboženského vyznání prostě každý stát bude na stejný podnět reagovat jinak. Nedovedu si tedy představit i pokud by existovalo centrální celosvětové vedení jak nějaký pan X zavolá našeho premiéra, nebo prezidenta a řekne mu dnes vyhlásíš tato opatření a pojedeš v souladu a mým postupem dokud neřeknu dost. Už toto je hodně diskutabilní a to se ještě bavíme o vedení státu jednoznačně podřízeného v několika směrech, tedy budiž dejme tomu že ano. Ovšem proč by stejného pana X měl stejně poslechnout ruský prezident, čínský prezident, nebo duchovní vůdci různých států, nebo náboženských směrů, to už je hodně mimo reálné možnosti kohokoliv i když mohu se mýlit.

Ano, je těžko představitelné, že existuje nějaké skryté vedení tohoto světa. Ale může to fungovat na principu centráního ovládání všech médií, poliici se pak musí přizpůsobit většinovému názoru, který byl přes média vtlučen lidem do hlavy.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2020 7:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Daryl píše:
Ano, je těžko představitelné, že existuje nějaké skryté vedení tohoto světa. Ale může to fungovat na principu centráního ovládání všech médií, poliici se pak musí přizpůsobit většinovému názoru, který byl přes média vtlučen lidem do hlavy.

No to už si nedovedu představit vůbec, když vezmu v potaz že muslim nikdy nebude souhlasit s žádným jiným náboženstvím už z prostého principu. On je přeci vyvolený tedy nemá sebemenší důvod někoho poslouchat a toto vidění světa jim nikdy nikdo nedokázal překopat. Podobně se na svět koukají i jiné ortodoxní víry, tedy protlačit to k nim mě nenapadá jak. Kupodivu i tam mají problémy s koronáčem a to docela zásadní tedy pokud by to byl pouze vymyšlený příběh pro vyvolání ekonomické krize proč tedy tyto národy na té frašce spolupracují.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2020 8:29 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Jarda píše:
No to už si nedovedu představit vůbec, když vezmu v potaz že muslim nikdy nebude souhlasit s žádným jiným náboženstvím už z prostého principu. On je přeci vyvolený tedy nemá sebemenší důvod někoho poslouchat a toto vidění světa jim nikdy nikdo nedokázal překopat. Podobně se na svět koukají i jiné ortodoxní víry, tedy protlačit to k nim mě nenapadá jak. Kupodivu i tam mají problémy s koronáčem a to docela zásadní tedy pokud by to byl pouze vymyšlený příběh pro vyvolání ekonomické krize proč tedy tyto národy na té frašce spolupracují.

Osobně si myslím, že v muslimmských zemích vůbec nikdo žádný koronavir neřeší. Tohle bude možná ten případ, kdy média překrucují informace.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2020 9:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Daryl píše:
Osobně si myslím, že v muslimmských zemích vůbec nikdo žádný koronavir neřeší. Tohle bude možná ten případ, kdy média překrucují informace.

No dobře, dejme tomu že máte pravdu, ale to pak znamená že jich se netýká ani ten problém ani ekonomický propad, což by jim dávalo značnou výhodu a nejsem si jistý zda jim takovou výhodu hodlá západ poskytnout. Tím netvrdím že je to jediná možná verze skutečného příběhu, jenom bych to neviděl tak jednoznačně jak se zde mnohdy tvrdí.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: ned dub 12, 2020 9:18 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Pozadí nebezpečí onemocnění Covidem je politické.Dobře o tom mluví Petr Václav ve Svobodném vysílači.
Co když v pozadí jsou hlavně klimatické změny nebo v Americe bouchne Yellowstone?Proto to násilné vylidňování Afriky za pomocí migrace,zde asi bude lepší místo k životu.Evropu zaplavit migranty-občanská válka.A kdo nás bude zachraňovat,humanitním bombardování třeba biologickými zbraněmi.Jsou nějaké předpovědi o třech dnech,kdy bude nebezpečné vylézt ven Stačí nadechnutí a je konec?
A nebo očkování s čipy a ty s dají na dálku aktivovat?
Ti v pozadí jsou hráči,šachisté,mají víc variant v rukávu a už málo času.https://youtu.be/38zBNiLrMLo[url][/url]


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pon dub 13, 2020 3:30 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
DR: KLINGHARDT O K-VIRU, video, slovenský překlad. Velice doporučuji. Dobrých videí je teď spousta, ale toto je výjimčně kvalitní, velice obsáhlé a zahrnuje všechny aspekty daného problému.
https://veksvetla.cz/dr-klinghardt-o-ko ... MeuF1dzHsU

Dr. Klinghardt potvrzuje, že technicky by nebyl problém k-virus relativně rychle a relativně levně vyléčit a zbavit se ho. Jediný problém je, že tady nejde jen o boj s virem, ale především o boj s těmi, kteří na tom chtějí vydělat závratné peníze a získat moc. Proto jakmile se vynoří nějaká léčba, okamžitě proti ní WHO, EU a další instituce nasadí všechny prostředky a ta léčba není, až na výjimky jako je Čína nebo jižní Korea, použita. A dál trpí ekonomika a ti, co to dostali, pokud nemají v pořádku imunitu. Aspoň takový to na mne dělá dojem, ale mohu se mýlit, tak si to radši poslechněte sami. \":D\" \":D\" \":D\"

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pon dub 13, 2020 10:22 am 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Jen tak k zamyšlení
https://youtu.be/TDyPimfVINo


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pon dub 13, 2020 11:03 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Mojzo píše:
Jen tak k zamyšlení
https://youtu.be/TDyPimfVINo

Myslím,že ani není co dodat.Té Grétce se to podařilo,co? Holka šikovná.
Zásoby propolisové tinktury jsem nakoupila už na začátku epidemie,jeden ruský doktor doporučuje 3kapky H2O2 do šálku vody,asi 1decka,jako prevenci vypít.Dobré je i ho kloktat.Vlaštovičník už mi pěkně kvasí.Snad se várka povede.
Pokud chcete vidět co elity zamýšlí ,stačí se je dívat na ní hollywoodské filmy.Třeba taková Nákaza.Kdo je očkovaný,dostane náramek a pak může všude.Jinak musí dřepět doma.Uvědomte si,že ti režiséři jsou většinou v nějakých tajných spolcích a oni jen točí plány elit.Ale ne vždy musí vše vyjít.
Spíš by mně zajímalo,jak uniknout následkům očkování a čipování.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pon dub 13, 2020 8:46 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1970
Minulý, současný a každý další víkend je kritický a rozhodne, proto zůstaňte doma, nikam nejezděte a nevycházejte, ať si mohu bezpečněji a pohodlně nakoupit. Pan prezident, zachránce RaJ, nám ukázal, jak se decentním poodhrnutím spodního okraje roušky jí bezpečně ve více lidech, nic tedy nebrání otevřít restaurace a jídelny pro každého, kdo si přinese vlastní příbor a není přihřátý.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: úte dub 14, 2020 6:03 am 
Offline

Registrován: pon říj 01, 2018 8:43 pm
Příspěvky: 35
Tak mam par cisel ze zeme ktera se nenechala zmanipulovat a nema prilis proockovane obyvatelstvo:
Celkove nakazenych 122 (z toho 51 mistnich)
Vylecenych 91
Relaps 1 (Evropan)
Leci je tu medicinou na HIV, zapomnela jsem jmeno. Zadarmo, cizince jako khmery. Zadna karantena neni, krome tydenniho zakazu cestovani z province do province, protoze je khmersky Novy Rok.
Jsou zakazany velke akce, to je vse.
Momentalne ziju v Siem Reap, ktere stoji a pada s turisty, a tak je to trosku ghost town.

Sama sebe “lecim” peroxidem parkrat denne do vody (bezna rutina nekolikrat do roka protoze cudim), rano shilajit (mumio), kazdy den u bazenu na slunicku a ovozel, no a samosrejme pohoda.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: úte dub 14, 2020 10:56 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Už možná 6 týdnů se mi děje to, že jakmile pár hodin nějak fyzicky pracuju (a nemusí to být nic namáhavého), prostě že jen neodpočívám a třeba jdu nakupovat- začne mě bolet v krku a vyskočí mi teplota do max 37,3. Protože nechci, aby se mi nic rozjelo, tak si naordinuju klid, nějaké vitamíny, horký čaj, teplo... a do pár hodin jsem zase ok. A klidně pak 3 dny jsem ok, dokud zase něco nezačnu dělat. Pak si zase myslím, že už jsem ok, jdu pracovat a ejhle, krk a teplota jsou zpátky.

Což je dost šílený, až donedávna jsem byla hodně aktivní a produktivní člověk a měla jsem imunitu ok. Teď mám mnohem klidnější a nenáročnější život a připadám si jak uplnej chcípák. Spím dost, jídlo stejné nebo spíš zdravější než předtím, suplementy taky.
Jedinné co je tu nové je ten koronas*. Je možné, že by se to člověku místo akutních dramatických problémů takhle pomalu vleklo? Setkali jste se s tím někdo?
Zase se mi nezdá, že by to ode mě nikdo doma nechytil, ale bydlím s mladými lidmi, tak na to můžou být imunní.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: úte dub 14, 2020 11:13 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1970
Vibola píše:
Tak mam par cisel ze zeme ktera se nenechala zmanipulovat a nema prilis proockovane obyvatelstvo:
Celkove nakazenych 122 (z toho 51 mistnich)
Vylecenych 91
Relaps 1 (Evropan)
Leci je tu medicinou na HIV, zapomnela jsem jmeno. Zadarmo, cizince jako khmery. Zadna karantena neni, krome tydenniho zakazu cestovani z province do province, protoze je khmersky Novy Rok.
Jsou zakazany velke akce, to je vse.
Momentalne ziju v Siem Reap, ktere stoji a pada s turisty, a tak je to trosku ghost town.

Sama sebe “lecim” peroxidem parkrat denne do vody (bezna rutina nekolikrat do roka protoze cudim), rano shilajit (mumio), kazdy den u bazenu na slunicku a ovozel, no a samosrejme pohoda.

Ano, mumio obsahuje huminové a fulvové kyseliny pro posílení buněčné imunity (existují i jiná řešení - betaglukany, B*r*d*n) a na ně obvykle bývají navázány stopové prvky důležité pro obranyschopnost organismu a správný chod štítné žlázy, ale podle původu třeba i těžké kovy (příklad rašelina). Svůj k svému, koronavirus a HIV si dobře rozumí s mikrometrovými breberkami, proto ani rakovinu neporazíte pouhým antivirotikem. Nejlepší je kombinace léků zvaná protokol plus metabolická léčba. Virové nákaze se dá připravit půda kontaminovanými vakcínami, na západě práškováním vektorového agens a na dálném východě potvrzenými úniky ze zemědělských výzkumáků a vzniklou dvojsložkovou nákazu kdykoliv přikrmit či naopak omezit dezinfekcí povrchů a vzduchu oxidem chloričitým. Nezdá se Vám podezřelé, že státníci jako na povel nyní trvají na nouzovém stavu do 11. května (než dojdou z centrály další notičky)?

Pro Kometa: Aspirin (pozor na vředy, klasický ne na lačno) + lysin. Koronavirus se projevuje i jako střevní chřipka. V případě dušnosti je třeba okamžitě zahájit ATB / CDS2 léčbu, pak už jedině kurkumin a infůzní Vitamín C.

Comparison of Mumijo (Shilajit) and Humic Acids (HA) Chemical Composition Using FTICR MassSpectrometry
https://www.academia.edu/10113082/Comparison_of_Mumijo_Shilajit_and_Humic_Acids_HA_Chemical_Composition_Using_FTICR_MassSpectrometry


Naposledy upravil Alopat dne sob dub 18, 2020 1:31 am, celkově upraveno 3

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř dub 15, 2020 7:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Už možná 6 týdnů se mi děje to, že jakmile pár hodin nějak fyzicky pracuju (a nemusí to být nic namáhavého), prostě že jen neodpočívám a třeba jdu nakupovat- začne mě bolet v krku a vyskočí mi teplota do max 37,3. Protože nechci, aby se mi nic rozjelo, tak si naordinuju klid, nějaké vitamíny, horký čaj, teplo... a do pár hodin jsem zase ok. A klidně pak 3 dny jsem ok, dokud zase něco nezačnu dělat. Pak si zase myslím, že už jsem ok, jdu pracovat a ejhle, krk a teplota jsou zpátky.

Což je dost šílený, až donedávna jsem byla hodně aktivní a produktivní člověk a měla jsem imunitu ok. Teď mám mnohem klidnější a nenáročnější život a připadám si jak uplnej chcípák. Spím dost, jídlo stejné nebo spíš zdravější než předtím, suplementy taky.
Jedinné co je tu nové je ten koronas*. Je možné, že by se to člověku místo akutních dramatických problémů takhle pomalu vleklo? Setkali jste se s tím někdo?
Zase se mi nezdá, že by to ode mě nikdo doma nechytil, ale bydlím s mladými lidmi, tak na to můžou být imunní.

Pokud máte podezření že by se mohlo jednat o tento problém bylo by určitě lepší se nechat otestovat a mít jistotu než něco zanedbat. Vzhledem k tomu že tento šmejd je schopen zanechat trvalé následky i na jiných orgánech než na plicích tak bych situaci rozhodně nepodceňoval. Sice je hodně divné že by to od vás vzhledem k vysoké infekčnosti nikdo nechytil, ale ledasco je možné.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 69  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz