Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned čer 16, 2024 1:55 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob led 30, 2016 11:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Ona dostala v den odberu krve slabe mesicky. Vzdy je mela slabe a nepravidelne.

Do které fáze jí to spadá si musí určit žena sama s tím vám nepomohu u chlapa to není problém tam bych vám poradit klidně mohl, tam se fáze nestřídají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte úno 02, 2016 4:19 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2016 5:12 pm
Příspěvky: 61
kov píše:
Zuza - ta rozdílnost informací je opravdu hrozná. Každý doporučuje něco jiného a informace jdou často úplně proti sobě. Dokonce mi říkal jeden poradce, že už měl pár lidí s rakovinou i z řad vegetariánů, což zase popírá naprostou nutnost stravy pouze ovoce+zeleniny. Občas z toho mám hlavu jak škopek...

Vegetariánství před rakovinou nikoho neochrání. Většinu druhů rakovin způsobuje cukr, mléčné výrobky a lepek. I rakovina prsu má tyhle příčiny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2016 10:18 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Zdravím, ano, hodně nemocí a rakovinu může způsobovat cukr, mléčné výrobky...Ale kdo je v pohodě, vše řeší v klidu, nestresuje se, má šanci, že se mu rakovina vyhne, i když občas zhřeší a koupí si sladkost. Dle mého je největším nebezpečím pro člověka stres a kdo jej dnes nemá?Nutno se mu vyhýbat na každém kroku, pokud to jde. Takže i vegetariáni, i když zobou a křupou zeleninu čerstvou, ale nejsou v pohodě, mohou rakovinou onemocnět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř úno 10, 2016 9:00 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2016 5:12 pm
Příspěvky: 61
AlikAlik píše:
Zdravím, ano, hodně nemocí a rakovinu může způsobovat cukr, mléčné výrobky...Ale kdo je v pohodě, vše řeší v klidu, nestresuje se, má šanci, že se mu rakovina vyhne, i když občas zhřeší a koupí si sladkost. Dle mého je největším nebezpečím pro člověka stres a kdo jej dnes nemá?Nutno se mu vyhýbat na každém kroku, pokud to jde. Takže i vegetariáni, i když zobou a křupou zeleninu čerstvou, ale nejsou v pohodě, mohou rakovinou onemocnět.

To je pravda, že psychika je důležitá. Pokud má být léčba kompletní, tak je důžetá trojice těchto věcí: strava, psychika a pohyb. Na pohyb se zapomíná ze všeho nejvíc. Jakmile něco z těch tří věcí chybí, tak léčba nefunguje dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř úno 10, 2016 4:43 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
AlikAlik píše:
Zdravím, ano, hodně nemocí a rakovinu může způsobovat cukr, mléčné výrobky...Ale kdo je v pohodě, vše řeší v klidu, nestresuje se, má šanci, že se mu rakovina vyhne, i když občas zhřeší a koupí si sladkost. Dle mého je největším nebezpečím pro člověka stres a kdo jej dnes nemá?Nutno se mu vyhýbat na každém kroku, pokud to jde. Takže i vegetariáni, i když zobou a křupou zeleninu čerstvou, ale nejsou v pohodě, mohou rakovinou onemocnět.

S tímto souhlasím a nemusím pro příklad chodit daleko. Jeden můj příbuzný celý život kouří, pije alkohol i kafé, jí mastné tlačenky a různé majonézové saláty s rohlíkem, chleba se sádlem,atd,atd. Z hlediska zdravé výživy děs! Je mu 76 a dohromady nemá žádný velký zdravotní problém nebo si ho nepřipouští. Za celý život si ovšem nepřipouštěl starosti, nesnažil se nic udělat pro rodinu navíc-v životě např neudělal ani hodinu přes čas, v životě nebyl na třídních schůzkách řešit průsery ratolestí,atd,atd. Došel z práce, zapálil si, vypil kafe a odjel na kole na zahrádku,aby se vrátil až večer a šel spát. Pohoda, klídek, pohyb a každý den na čerstvém vzduchu u lesa s tím, že občas zobnul i ovoce a zeleninu... Všechno ovšem hodil na svoji ženu, která se z toho mohla zbláznit... Je tenká hranice mezi tím populárním hledět si sám svého života a hrozným sobectvím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát dub 22, 2016 7:39 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Po 8 letech se me vratila rakovina prsu, ale tentokrat je to mnohem horsi. Vloni v dubnu jsem dokoncila navratovku po 30 dennim pustu, pak nasledovala v kvetnu velika rodinna oslava, kde jsem zacala uzobovat vsechno mozne, dokonce i maso, ktere jsem predtim velmi dlouhou dobu nejedla a mivala jsem k nemu odpor. Nevim jak je to mozne, ale byla jsem jako utrzena z retezu a zacala jsem pomalu jist to, na co jsem mela zrovna chut. Ruzne mnamy dovozove syry, (kozi a ovci se me prestaly najednou libit, nechutnaly me). Mela jsem cim dal tim vetsi chut na maso ...ale vylozene na grilovane maso a zacala jsem ho jist nejdriv jen o vikendech, pak i casteji. Sem tam jsem si dala i doma upeceny chleba a nebo neco sladkeho. V zari jsem se zacala citit najednou nejaka unavena a bylo me to divne, takovou unavu jsem nikdy predtim nepocitovala. No a v prosinci byla uz v mem prsu boule. Vysadila jsem ihned maso, moucne a mlecne vyrobky, cukr, ale o vanocnich svatcich jsem si vyjimecne jeste dala to, co jedli doma vsichni ostatni, krome sladkeho a od ledna jsem opet pokracovala v diete. Na konci unora me to pripadalo jako bych mela v prsu tvrde slepici vajicko. Bylo to hladke, jen dole, jak to vyrusta z te zlazy, tam to bylo hrbolate. Prvni tyden v breznu jsem sla na rentgen, na mamogram jsem jit nemohla, to bych tu bolest asi nevydrzela, kdyz na to pritlacim jen prstem, tak to boli. Namerili 7cm!
Manzel ihned objednal Angela, protoze stary odstavnovac vloni doslouzil. Je to tedka asi mesic, co jsem zacala ihned po ranu pit kazdy den stavu vylisovanou ze 2,5 kg mrkve. Krome toho jsem pila jeste tak 1 litr stavy z ruzne zeleniny a z ruzneho ovoce. Predevcirem jsem zjistila, ze to tak bohuzel nemuzu delat dal, protoze jsem za tu dobu pribrala 4 kg! (za pouhy mesic) a navic me to prso zacalo pobolivat a chvilemi zase hrozne svedit (jakobych tam mela nejake cerviky a nebo to dela candida?), pred par dny se me udelaly na tom prsu takove 4 malinkate ruzove flicky, ale ty me nesvedi, to svedeni je v tom tvrdem utvaru), navic me otekly vcera uzliny, ktere byly predtim po celou dobu v klidu a boli to tak, ze jsem musela lezet celou noc jen na zadech jako prkenak, jak jsem se pohla, bolelo to. Napadlo me, jestli se me nevratila z toho sladkeho ovoce a z te mrkve candida a udelala jsem si test, samozrejme, ze byl pozitivni. Prvnich 20 minut byly sliny stale nahore a spadly dolu az po 25 minutach.
Takze uz od vcerejska davam do stavy pouze 4ks mrkve a to jenom do ranni stavy a nevim jestli delam dobre, jestli by nebylo dobre mrkev vyradit uplne. Odbourala jsem take meloun, hrusky, jahody, pomerance, ananas, dokonce i zelena jablka, budu pouzivat pouze papayu a boruvky, mozna jeste tak jedine maliny a ostruziny, jsou ted u nas velmi levne, je sezona. Myslim, ze tam moc cukru neni. Co si o tom myslite?
Jenze bez te mrkve je ted tezke delat stavy, nevim jak je mam podle druhu zkombinovat. Pouzivam cervenou repu (i s listim), celer (pouze zelene stonky, nemuzu tady nikde sehnat tu spodni cast, to tady snad ani neexistuje, FL), okurky, baklazan, chrest (o chrestu jsem se docetla, ze se ho moc pouzivat nema, skodi pry pak ledvinam, takze davam na 1/5 litru smesky pouze tak 5-8 tech palicek, (zeleny asparagus, ten tenky) neni to malo na lecbu rakoviny? Ani nevim jestli se nema radeji naparovat? Nekde se tady pise, ze se ma pouzivat vareny, ale myslim, ze Dr. Norman Walker tvrdil neco jineho, tak jak to vlastne je spravne?
Dale pouzivam a kombinuju mezi sebou velike listy kale, kapustu, zelene fazolove lusky, spenat, hlavkovy salat, cukety, zazvor, bile a cervene zeli syrove, zeli kvasene, pridavam cerstve bylinky - oregano, rozmarinku, cilantro, mint, kopr. Nevedela jsem, ze se pri rakovine nema jist cesnek a cibule, tak jsem to tam sem tam take prihodila. Ted uz to nedelam.
Tou sladkou mrkvou a ovocem jsem si to pekne pohorsila, cely mesic jsem tu mrchu nechtene krmila. Chybama se clovek uci. A nebo je mozne, ze se ty stavy zacaly rakovine nelibit a zacala se branit? Nevim co si o tom mam vazne myslet.
Mam mozna ze ten druh rakoviny, ktery vznika z candidy? Nevim, lekar, ktery me vysetroval v breznu, me hned ten den posilal na biopsy, ja jsem to odmitla, takze nevim co to tam mam. Je to hodne velike a ja mam strach, aby se to jeste vic nenamnozilo, az do toho zacne nekdo rypat.
Mam ted v planu si udelat ocistu lymfatickeho systemu, protoze jsem trochu znervoznela po tom, co se me tak moc nafoukla ta uzlina, jinak to zatim vse snasim v pohode a bez nejakeho stresu. Verim, ze si moje telo da preci jenom rict a ze se rakovina zacne zmensovat a jednoho dne bude pryc. Dotedka se u me mela jako koza v petrzeli, servirovala jsem ji pod nos same dobrutky, mrsine jedne.
Pane Jardo, chtela bych se ale zeptat co rikate na moje pH? Rano vstavam v 7 hodin a mam ho jen obcas 6,6 ale vetsinou uz to jde tou dobou i pres 7,0, nekdy i 8,0! Kdyz to vyleze na tech 8,0 cely den to tam pak drzi, az do vecera, ja mam stupnici pouze do 8,0pH a zda se me podle te fialove barvy, ze to je vic nez tech 8 a tak to musim zacit srazet C-eckem, davam 10g praskoveho a spadne to jenom o neco malo dolu, nikdy ne na tech 6,0 tak jak by to melo spravne byt. Kdyz jsem si dala 13g, litala jsem z toho na WC, to bylo uz moc. Takto me to blbne od te doby, co jsem zacala pit ty stavy (cely mesic). Zjistila jsem, ze ani behem klystyru se me to tedka nesrazi uplne dolu, predtim jsem mivala po klystyrech pouhych 5,0pH a neslo to zase vubec samo nahoru, pomahala jsem si melounem, okurkama a nebo sodou. Kdyz mam stale takove vysoke pH, cisti se vubec moje telo v noci??? Kdyz jsem s tim pitim stav zacala, tak me asi tyden silene bolelo v zadech, ted uz ne, to byly toxiny, rozbolel me dokonce i kloub, ale taky to behem par dnu odeslo, zacaly se me cistit obe dve oci a na jednom se me po par dnech udelalo neco jako jecmene zrno (jeste stale tam mam boulicku na vicku ale prestal z toho tect ten bordel, mivala jsem to oko rano uplne zalepene, ted to nejak otali, asi protoze uz nepiju mrkvovou stavu, ta stava, ta mela takovou silu, to je neuveritelne). Dneska me nic neboli, nemam s nicim problemy, teda krome toho co tady popisuju dneska.
Mam dotaz ohledne tech stav, prosim vam poradte mi, ktere z techto vypsanych druhu zelenin mam kombinovat dohromady?, mam v tom gulas. Ja otevru lednici, vezmu namatkove treba - 1 repu i s listim, k tomu tak 5 kousku chrestu (neni to malo), 100 g spenatu, 4 stonky zeleneho celeru (rapiky), zazvor.
Dalsi stavu delam treba z okurky, salatu, cukety, rajcat, cilantro (to je jako zelena petrzelka).
Driv jsem pouzivala eggplant (cesky asi baklazan?) se zelenym jablkem, ted mam ale strach pouzivat jablka. S cim to mam ted davat dohromady? V kombinaci s tou mrkvou a hlavne samotna stava z mrkve, byla super, ale jak to bez te mrkve zkombinovat? Stavu ze syroveho zeli piju samotnou (tak 400ml) a vubec z toho neprdikuju. Ja nemam ani zadne priznaky candidy, alespon o nich nevim, ale mam ji, delala jsem si vcera test.
Klystyry delam podle toho, jak se podari byt uplne sama doma. Obycejne je to kazdy druhy tyden, ale delam ho pak poctive 3 dny po sobe, urinovy. Delavala jsem driv i sem tam kavovy. Nekde jsem tady cetla, ze je mozne do uriny pridavat po malych lzickach jablecny ocet, ale kdyz ja mam obycejne moznost delat klystyry jen kazdy druhy tyden, jak uz jsem psala, tak to cele nedojedu az do konce. Bude to vadit?
Jinak jsem si koupila merunkova jadra a nevim kolik jich muzu denne snist, oni tady uvadi, ze pouze 3ks, ja bych to tipla tak na 4x 4ks denne? Jinak to snad ani nebude ucinkovat. Vcera jsem si udelala po dlouhe dobe take krkaci test a byla jsem prekvapena, ze jsem si vubec nekrkla, ale je mozne, ze jsem to udelala spatne, dala jsem zarovnanou lzicku sody do 250ml vody, nebylo tam te vody moc?
Dneska jsem si ho zapomela udelat a vzpomela jsem si na to, az jsem uz pila stavy. Denne pridavam do stav cervenou repu a take ty listy a myslela jsem si tedy, ze mam travicich stav dost, nikdy v zivote me zaha nepalila a nepripada me to, ze mam spatne traveni, ale vcera jsem si radeji koupila Betaine HCL a uvidim co to udela. Jen jsem zapomela jak se to bere, musim to pohledat. V navodu se to pise samozrejme ze uplne jinak.
Mam objednany Essiac tea (8 bylin), prijde az ve stredu, do stav si micham kolagen, MSM, vit C. Denne beru 250g - 4x magnesium, kdyz pridam vic, litam na zachod, takze to asi staci, pak zinek, selen, lugoluv roztok - 25 kapek, ale musim jeste navysovat, protoze skvrna mizi hned po 5 hodinach. Asi me ho likviduje zeli, kvetak a brokolice. Jinak beru echinaceu, bee pollen, B12, B-complex, B6, B1, Biotin, E, D3, vapnik, boron, copper, K2 (nemam k-acko prestat brat, kdyz si delam sirnou patlanici?) dale cat's claw, milk tistle extract, grape seed extract, potasium a probiotika.
Nevim jestli to mam vsechno brat, kdyz piju cerstve stavy 3x denne, celkem tak 1,5 - 2 litry. Jinak piju citronovou vodu, ale jen tak 2-3 sklenice.
Po 1. ranni stave si pak mixuju papayu i s tou zelenou slupkou, kupuju vyhradne tmave zelene, maji pry lepsi ucinek a za dalsi hodinu si delam zase stavy, pak az tak kolem poledne si delam (teprve od vcerejska, predtim jsem mela touto dobou ovocne salaty, ted to musim zmenit) takze mam zeleninovy talir (salat, ruzna syrova zelenina, prelita kokosovym olejem, posypane semletyma oriskama, seminkama, nebo s oliv. olejem a s kysanym zelim), nebo avokado s rajcetem, s cibuli a cesnekem, s ovcim nebo kozim syrem ...cesnek a cibuli ted nemuzu, muzu to nahradit alespon porkem? A co ty syry? Mam strach je ted jist, oba druhy jsou sice z kvalitnich surovin, ale jsou bohuzel pasterizovane. A co cervena cocka, obycejna hneda cocka a bile fazole? Muzu je jist nebo radeji ne?
Pak odpoledne dalsi stava a v 5-6 hodin vecer jako posledni si delam sirnou patlanici. Cottage cheese tady mame pouze 2% a 4%, takze zadna slava, davam 6 lzic 4% tvarohu, do toho 3 lzice lneneho oleje, a 2 lzice rozdrceneho lneneho seminka, 1/2 - 1 cup boruvek.
A posledni otazka - Dr. Budwig pise ve sve knize, ze nemocni s rakovinou by nemeli jezdit na kole, co vy na to? Netyka se to treba pouze prostaty? Denne chodim poctive 1 hodinku ale rada bych pouzivala i to kolo. Nejezdim na nem jako zavodnik, zajedu k vode a chvili sedim pod stromem, v chladecku, pozoruju deni kolem, to je od nas asi jen tak 10 minut. Nevim, dotedka me to nic nedelalo, ale to jsem nemela ten problem s uzlinami.
Je tech otazek hodne, ale doufam, ze me odpovite a nenechate me se v tom tak placat.
Moc vam predem dekuji!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát dub 22, 2016 9:48 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Uvažovala jste o oleandru?

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3jn365tf


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát dub 22, 2016 10:45 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
[quote="Gamina":3mlqv0hy]Uvažovala jste o oleandru?

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3mlqv0hy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát dub 22, 2016 10:51 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Maminka a kamaradka zemrely vloni v breznu, ne letos. Ale ta rakovina se mohla uz tehdy zacit klubat, kdovi?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát dub 22, 2016 11:18 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Mně většinou pomůže google, např. jsem na dotaz "oleander extract buy" našla: http://www.indiadivine.org/content/topi ... -oleander/

Návod na přípravu extraktu z oleandru je na konci toho příspěvku, na který jsem odkazovala ve svém předchozím příspěvku (soubor docx).

Ohledně Vašeho způsobu komunikace s rakovinou - nevím, jestli je produktivní \":-)\" Z mého pohledu je to hodně o nepřijetí situace. Ona nemůže odpochodovat. V podstatě po ní chcete, aby umřela, a chcete to po vlastní tkáni (což vlastně rakovina je - Vaše buňky, jen se chovají trochu jinak, než teď chcete.) Je to zcela pochopitelný přístup a já bych to asi na Vašem místě asi chvíli dělala podobně, ale co když Vám ta rakovina chce něco říct, nebo co když Vám pomáhá? Jedna z teorií o nádorech myslím je, že do nich tělo soustředí látky, kterých se nemá jak jinak zbavit a které by jinak hodně uškodily. A psychickou příčinou rakoviny jsou často negativní pocity, nespokojenost nebo nenávist, klidně taková, kterou člověk skrývá i sám před sebou. Hezky rozvedené je to tady: http://m.reiki-cestakuzdraveni.webnode. ... odpusteni/

Samozřejmě je na Vás, jestli budete řešit možné psychické příčiny, nebo ne. Ale myslím, že je dobré o této možnost alespoň vědět, pro případ, že by metody prováděné na fyzické úrovni nepomáhaly.

V každém případě přeji hodně štěstí při uzdravování.


Naposledy upravil Gamina dne sob dub 23, 2016 7:28 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 23, 2016 1:28 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ten soubor docx me nejde otevrit, uz jsem to zkousela vcera. A jinak s vami souhlasim.
Dekuji!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 23, 2016 4:13 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Pokud sezenu oleander, tak to rozhodne vyzkousim.
http://www.naturalnews.com/023552_Olean ... r_oil.html
Nakonec se me podarilo tu ceskou verzi natahnout, ale je to tady trochu jinak popsano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 23, 2016 8:30 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
miram píše:
Pokud sezenu oleander, tak to rozhodne vyzkousim.
http://www.naturalnews.com/023552_Olean ... r_oil.html
Nakonec se me podarilo tu ceskou verzi natahnout, ale je to tady trochu jinak popsano.

Zkuste napsat zprávu člence irenazlobiva, ona se pomocí oleandru vyléčila z rakoviny prsu a nebo zavolejte panu Kařízkovi z těhto stránekhttp://www.drbylinka.cz/. Od něj mám ten recept na oleandr a jistě poradí jak dál


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 23, 2016 4:31 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
miram píše:
Pokud sezenu oleander, tak to rozhodne vyzkousim.
http://www.naturalnews.com/023552_Olean ... r_oil.html
Nakonec se me podarilo tu ceskou verzi natahnout, ale je to tady trochu jinak popsano.

Jsem ráda, že se to podařilo. Projela jsem si oba návody a myslím, že se vzájemně nevylučují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 23, 2016 8:59 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Dagmara píše:
Zkuste napsat zprávu člence irenazlobiva, ona se pomocí oleandru vyléčila z rakoviny prsu a nebo zavolejte panu Kařízkovi z těhto stránekhttp://www.drbylinka.cz/. Od něj mám ten recept na oleandr a jistě poradí jak dál

Diky! Urcite se na to pani Ireny zeptam.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz