Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř čer 26, 2024 2:59 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1308 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 88  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: stř dub 29, 2009 12:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Ked mám byt úprimný, tak mne ide hlavne o svalovú hmotu, ktorú prakticky už nemám a to bude zrejme ten úbytok na váhe. Toto potrebujem riešit. Z ovocia ju asi nenaberiem a orechy nemožem. Ked si dám toho ovocia relatívne vela tak sa potom cítim dost "nabitý" energiou, ale má to iba chvílkový efekt. Ked si dám na obed šalát a na večeru tak isto, medzitým tie štavy, tak nemám dost energie. Som prost slabý. Mám malú výdrž. Mám preto konzumovat viac tých vajec alebo?
Tú šošovicu stačí cez noc namočit do vody a v priebehu dna naklíči alebo ako? Nikdy som to nerobil a zujíma ma potrobný postup. Ďakujem

Mě to už začíná připadat zbytečné Vám odpovídat, to je pořád dokola, já tvrdím, že jste asi přiotrávený toxickými zplodinami vlastního metabolizmu a Vy mi stále píšete, ať Vám napíšu, co do sebe ještě všechno můžete nacpat a vytvořit tak další toxiny, abyste se proboha té toxémie nezbavil. Již Vám na to nebudu odpovídat, stejně se to takto vyřešit nedá, akorát mi to zabírá zbytečně čas a Vám to stejně pomoct nemůže. Děláte stále dokola ty samé chyby a komu není rady, tomu není pomoci. I malé dítě, pokud se spálí, tak pochopí, že znovu nemá na plotýnku sahat, ale Vy ne. Jezte to, po čem Vám je dobře, jinak já netuším, co Vám mám jiného poradit, pokud mě nechcete ani navštívit, ani poslechnout.
Na odkaz (klíčení čočky), mi Seznam nabídl 336 odkazů, tak použijte vlastní hlavu a načtěte si to. Popisovat tady na půl stránky celý postup, což zabere minimálně 0,5 hod, je z mého pohledu zbytečné. Pokud spolu budeme mluvit vysvětlím to za 5 minut a takto mě to jenom zbytečně zabere drahocenný čas, stejně mě neposlechnete a to mě fakt už nebaví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: stř dub 29, 2009 9:05 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Ja jem (s malými obmenami v kombinácii zeleniny), podla Vášho jedálničku a chutí mi to, akurt, že som slabý. Jem tie laktobacily, vodu nepijem iba štavy, tak by to malo byt správne, dúfam. Začnem robit ten klystýr. Niekde tu píšete, že to črevo je najlepšie čistit až ku slepému.Ako to mám docielit? Stačí robit podla toho Vášho postupu čo tu udávate v sekcii očista čreva? Neviem čím to je, ale v poslednej dobe dost zle spávam. Chodím často na WC v noci, ale to mi nevadí. Vadí mi,že ked už svitá tak nemožem sa dospat a potom vstám lavou nohou. Nemohli by ste mi v tejto súvislosti poradit, niečo na dobrý spánok, ale aby to nemalo vplyv na trávenie? Počul som totiž, že vraj čaje zapekajú.
Brokolica vraj varením nestráca svoje hodnoty, vraj jej teplo vobec neprekáža. Ako to mám chápat? Je jedno či ju jem surovú alebo varenú? Ja osobne ju jem surovú, aj ked sa to dost zle žuje, pretože je dost tvrdá. Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: stř dub 29, 2009 9:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Ja jem (s malými obmenami v kombinácii zeleniny), podla Vášho jedálničku a chutí mi to, akurt, že som slabý. Jem tie laktobacily, vodu nepijem iba štavy, tak by to malo byt správne, dúfam. Začnem robit ten klystýr. Niekde tu píšete, že to črevo je najlepšie čistit až ku slepému.Ako to mám docielit? Stačí robit podla toho Vášho postupu čo tu udávate v sekcii očista čreva? Neviem čím to je, ale v poslednej dobe dost zle spávam. Chodím často na WC v noci, ale to mi nevadí. Vadí mi,že ked už svitá tak nemožem sa dospat a potom vstám lavou nohou. Nemohli by ste mi v tejto súvislosti poradit, niečo na dobrý spánok, ale aby to nemalo vplyv na trávenie? Počul som totiž, že vraj čaje zapekajú.
Brokolica vraj varením nestráca svoje hodnoty, vraj jej teplo vobec neprekáža. Ako to mám chápat? Je jedno či ju jem surovú alebo varenú? Ja osobne ju jem surovú, aj ked sa to dost zle žuje, pretože je dost tvrdá. Ďakujem

Toxiny, toxiny a zase toxiny, čistit, čistit a zase čistit. Také více čtěte a teprve pak, se stále dokola ptejte. Celý postup je zde mnohokrát popsán, najděte si to. Na dobrý spánek hlavně čistá střeva zbavená toxinů.
S brokolicí si dělejte co chcete, zdravá je jen syrová a v rozumném množství.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: čtv dub 30, 2009 7:33 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Pro Mata: Chce to vydržet, vydržet, vydržet a moc to nepitvat. A hlavně každý den, si otevřít internet, ať už tyhle stránky, nebo i jiné o vitariánství. Tyto stránky čtu denně, pořád dokola a teprve po 3 měsících začínám některé věci chápat. Z nevědomosti jsem se hroutila, že to nezvládnu, že tomu nerozumím.. Po třech měsících študování a změny stravy zažívá moje tělo energii, kterou jsem nikdy neměla. Přiznám, se občas hřeším, kostičku čokolády atd.. Snažím se to pak něčím vykompenzovat, ráda bych se dostala na 100%, což už dneska vím, že dokážu. Překonala jsem svoje "přežíravý schopnosti". Zatím fyzický potíže zůstaly, snažím se vydržet, je to určitě krátká doba na vyléčení. Ale opravdu, študujte si sám, pochopíte daleko víc a budete se pořád zdokonalovat. Já taky např. nezpracovávám semena na pastu, protože nemám zatím vhodný mixér, ale alespoň je melu na prášek, zelený nápoj dělám zatím do normální vody, ale časem se dostanu k tomu, že si ji budu alespoň mrazit... Říkám, si že snad tělu uškodit nemůžu víc než před tím normální stravou. Byla jsem u pana Zajíčka, za 10 hodin jsem měla hlavu fakt zamotanou, jsem navíc člověk, kterému to moc logicky nepálí, tak si to potřebuji vícekrát nastudovat. Pomůže Vám to. Držím palce


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: ned kvě 03, 2009 8:51 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Dobrý deň, v tomto linku http://www.vitarian.cz/view.php?cisloclanku=2003122201 sa píše o nevhodnosti konzumovania škrobov. Aký máte na to názor? Mám sa teda vzdat konzumácie zemiakov?
2. Ako často možem jest/pit vajcia? Je lepšie Jest/pit iba žltok? Pišete,že bielok je dost hlienotvorný, ale nie je v tom bielku obsiahnuté niečo, čo mi bude potom chýbat?
3. Je vhodné zaradit do stravy panenský slnečnicový olej? Čítal som, že je velmi svetlocitlivý, tak som pri jeho kúpe skeptický, pretože v obchodoch (bio) je zvyčajne uložený v priehladnom regáli na svetle. Mohli by ste mi to objasnit?
4. Vodu z reverznej osmózy možem pit v objeme 2-3l denne a ostatn´formou stiav. Je to dobrý postup? Vodu z pet fliaš už vobec nekupujem. Zatial pijem iba ovocné a zleninové štavy ničím neriedené.
5. Tej nemocnici sa mi podarilo úspešne vyhnút. Naštastie. Vysetria mi vsak zalúdok aj črevo (kolonskopia/gastro.). Konečne budemvediet na čom som.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: ned kvě 03, 2009 9:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Dobrý deň, v tomto linku http://www.vitarian.cz/view.php?cisloclanku=2003122201 sa píše o nevhodnosti konzumovania škrobov. Aký máte na to názor? Mám sa teda vzdat konzumácie zemiakov?
2. Ako často možem jest/pit vajcia? Je lepšie Jest/pit iba žltok? Pišete,že bielok je dost hlienotvorný, ale nie je v tom bielku obsiahnuté niečo, čo mi bude potom chýbat?
3. Je vhodné zaradit do stravy panenský slnečnicový olej? Čítal som, že je velmi svetlocitlivý, tak som pri jeho kúpe skeptický, pretože v obchodoch (bio) je zvyčajne uložený v priehladnom regáli na svetle. Mohli by ste mi to objasnit?
4. Vodu z reverznej osmózy možem pit v objeme 2-3l denne a ostatn´formou stiav. Je to dobrý postup? Vodu z pet fliaš už vobec nekupujem. Zatial pijem iba ovocné a zleninové štavy ničím neriedené.
5. Tej nemocnici sa mi podarilo úspešne vyhnút. Naštastie. Vysetria mi vsak zalúdok aj črevo (kolonskopia/gastro.). Konečne budemvediet na čom som.

Musíte číst pořádně a ne vytrhávat informace z kontextu, u brambor, jako u každé jiné potraviny, je třeba sledovat mnoho podstatných vlastností a například škrob je nestravitelný pouze ve vařené bramboře a v syrové, je naopak jako výborný zdroj složitých cukrů, jednoznačně vhodný.
Záleží na stavu organizmu a ten já neznám, žloutek je jednoznačně neškodný i v objemu 2 ks denně a bílek zahleňuje. Co Vám případně může chybět, si vyberte z této tabulky, to já takto na dálku, nejsem schopen zjistit.
Spektrum aminokyselin (ve 100 g bílkoviny):
 kys. glutamová - 12,1 g
 kys. asparagová - 8,0 g
 leucin - 7,8 g
 valin - 6,9 g
 serin - 6,5 g
 alanin - 6,2 g
 isoleucin - 5,6 g
 fenylalanin - 5,5 g
 arginin - 5,0 g
 lysin - 5,0 g
 threonin - 4,1 g
 glycin - 3,9 g
 tyrosin - 3,6 g
 methionin - 3,5 g
 prolin - 3,5 g
 cystin - 2,2 g
 histidin - 1,9 g
 tryptofan - 1,4 g
Slunečnicový olej nepoužívám, ani nedoporučuji, z důvodu nízké radiovitality a relativně malé stálosti, na rozdíl od olivového, který vydrží beze změn i několik let.
Pít čistou destilovanou vodu, v takovémto množství, dle mého názoru vhodné není a všude tady doporučuji konzumaci této vody ve směsi s čerstvou šťávou 1:1, nebo 2 díly šťávy a 1 díl vody.
Možná budete něco vědět a možná nic, v nemocnici totiž zjistí vyšetřením pouze mechanické změny na orgánech, ale změny energetické, z nichž naprostá většina chorob plyne, považují univerzálně za psychosomatické a pak jste s klasickou léčbou celkem vedle. Jediné, co pro Vás může moderní medicína v takovém případě udělat, je úplně Vám vypnout hlavu a vyrobit z Vás robota, to osobně moje gusto není a ani to nikomu nedoporučuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: ned kvě 03, 2009 10:58 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
1. Ok, pochopil som. Tie zemiaky si dávam aj tak surové. Som rád, že sa ich nemusím vzdat.
2. Ok
3. Bez toho oleja sa zaobídem. Zaobstaral som si kvalitný extra virgin bio olej, takže toto mal byt len taký doplnok.
4. V akom objeme za den teda možem pit vodu z reverznej osmózy? Je nejaký druh macerátu, prip. čaju ev niečo iné, čo možem pit v objeme 2-3l denne a nie je to ovocná alebo zeleninová štava? Tú štavu si riedit nepotrebujem ale ked vypijem 6l denne tak 3l stavy a 2-3l niečoho iného napríklad. Len mám problém čo to má byt, ked nie voda z RO.
5. Chápem, že psychika má markantný vplyv na fungovanie organizmu, ale tam kde je potrebné použit skalpel ev. niečo iné a riešit to urgentne, tak tam mi zrejme nič iné nepomože. To samozrejme nie je dovod,aby som prešiel na stravu fast food, knedlo vepřo zelo apod. Ďakujem pekne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: ned kvě 03, 2009 8:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
1. Ok, pochopil som. Tie zemiaky si dávam aj tak surové. Som rád, že sa ich nemusím vzdat.
2. Ok
3. Bez toho oleja sa zaobídem. Zaobstaral som si kvalitný extra virgin bio olej, takže toto mal byt len taký doplnok.
4. V akom objeme za den teda možem pit vodu z reverznej osmózy? Je nejaký druh macerátu, prip. čaju ev niečo iné, čo možem pit v objeme 2-3l denne a nie je to ovocná alebo zeleninová štava? Tú štavu si riedit nepotrebujem ale ked vypijem 6l denne tak 3l stavy a 2-3l niečoho iného napríklad. Len mám problém čo to má byt, ked nie voda z RO.
5. Chápem, že psychika má markantný vplyv na fungovanie organizmu, ale tam kde je potrebné použit skalpel ev. niečo iné a riešit to urgentne, tak tam mi zrejme nič iné nepomože. To samozrejme nie je dovod,aby som prešiel na stravu fast food, knedlo vepřo zelo apod. Ďakujem pekne

Pokud vypijete 3 litry čisté čerstvé šťávy denně, tak můžete, celkem bez problémů, vypít také stejné množství destilované vody. Není to potřeba míchat, ale většina lidí pak nedodržuje uvedený poměr, šťávy ošidí, přidají destilovanou vodu a potom to již nefunguje, proto to doporučuji pít naředěné naráz, ale podmínkou je denní poměr, nikoliv okamžitý. Také můžete pít zelený nápoj, nyní je zeleného všude dost, třeba z vojtěšky je mimořádně zdravý na většinu zdravotních potíží, pokud přidáte i pampelišku, tak léčí také játra. Dá se do něho rozmixovat banán a pak je daleko chutnější a velice sytý.
Jediný rozumný důvod používat skalpel, je neprůchodnost trávicího traktu, jinak je to nesmysl a ostatní věci, lze téměř vždy řešit dietou. I po zjištění jakékoliv jiné problematiky, bych se zeptal kolik mám podle lékařů času a pokud to umožní odklad chirurgického řešení o 3 měsíce, tak bych tělu tento čas poskytl, nasadil ostrou a naprosto cílenou dietu s kompletním detoxem organizmu. Pokud se problém nezhorší, ani nezlepší, tak mu dám další 3 měsíce, až po případném zhoršení, bych se nechal operovat, ale v naprosté většině případů, to po takovémto postupu není nutné, téměř vždy se zdravotní problém daří zvládnout dietou a očistou těla, které má neuvěřitelné regenerační schopnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: ned kvě 03, 2009 8:58 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Takže zjednodušene povedané stava/voda v pomere 1:1. Ked 3l stavy, tak 3l vody, ked 2l stavy tak 2l vody. Správne som to pochopil? Je možné vyrobit aj niečo ovocné s pridaním alkoholu?
Možete mi prosím povedat aký je problém v tej pohankovej lámanke, prečo ju nekupovat? Nikde nemožem zohnat tú zelenú pohanku \":(\" .
Pevne dúfam, že to nič nebude a skalpel ostane iba ako varovný prst pre budúcnost.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: ned kvě 03, 2009 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Takže zjednodušene povedané stava/voda v pomere 1:1. Ked 3l stavy, tak 3l vody, ked 2l stavy tak 2l vody. Správne som to pochopil? Je možné vyrobit aj niečo ovocné s pridaním alkoholu?
Možete mi prosím povedat aký je problém v tej pohankovej lámanke, prečo ju nekupovat? Nikde nemožem zohnat tú zelenú pohanku \":(\" .
Pevne dúfam, že to nič nebude a skalpel ostane iba ako varovný prst pre budúcnost.
Ďakujem

Ano, je to správně, ale alkohol do ovoce je nesmysl, to hned ve Vás nakvasí.
Já nevím, jaká je na tom obrázku pohanka, nejde to poznat, prostě jsou hnědá, zelená a pohanková drť a jediná vhodná je zelená. Hnědá je upražená, je znehodnocená tepem a pohanková drť, je zase znehodnocena mechanicky a následnou oxidací. Třeba je to ta zelená, já nevím jak je barevná a jestli jsou zrna celá, také neznám přesně slovenské výrazy v souvislosti s tímto produktem, musel bych to v reálu vidět. Zelená pohanka, je v každé prodejně racionální výživy, zcela běžný produkt a nesetkal jsem se s jejím nedostatkem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: pon kvě 04, 2009 8:57 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Ten akohol ma napadol v súvislosti s jednou rodinnou udalostou. Moji príbuzní tieto podla nich s....y nemusia. Tak ma napadlo, že by sa to mohlo takto nejakou skombinovat. Oni totiž ovocie jednine v tekutom stave \":(\" Ja prvý opak. Ale to je ich vec.
Ako mám postupovat v prípade, že ráno vypijem na ranajky cca 1l stavy a budem mat naplánovaný celodenný výlet. Tam so sebou stavy niest nebudem. Kolko vody z RO možem vypit v prípade, že si dám iba to množstvo na ranajky a počas dna štavy pit nebudem? Keby som nahodou vynechal stavu uplne(stat sa to moze), tak aké je celkové množstvo vody z RO, ktoré možem vypit počas dna?Dehydrovat sa nemienim a pit minerálky a pod nechcem, preto som si zakúpil RO. Momentálne mám na odsavovanie času dost, kedze som doma, ale počas leta mienim využit čas aj aktívne. Ked budem mimo domu tak tie laktobacily zrejeme budem musiet vynechat, pretože sú nachylné na teplo. Nebude to prekážat? Doteraz ich stále zapíjam stavou. Je možné ich zapit iba vodou z RO?
Este prejdem, v krátkosti ku tomu zazanamenávaniu jedla. Jem tie laktobacily, pijem stavy atd. Je možné aby bolo množstvo stolice po rovnakom jedle a pití rozdielne? Pri tej istej kombinácii, jedla a pitia som mal menší objem stolice ako inokedy. Stiav bolo to isté množstvo tiez. Ale co ma prekvapilo,že objem stolice bol menší, ale mal som pocit ulavy po stolici. Nic ma netlacilo.
Neviem si to vysvetlit. Ospravedlnujem sa že vás zahlcujem tolkými detailami, ale nerád by som opat niekde chyboval. Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: pon kvě 04, 2009 8:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Ten akohol ma napadol v súvislosti s jednou rodinnou udalostou. Moji príbuzní tieto podla nich s....y nemusia. Tak ma napadlo, že by sa to mohlo takto nejakou skombinovat. Oni totiž ovocie jednine v tekutom stave \":(\" Ja prvý opak. Ale to je ich vec.
Ako mám postupovat v prípade, že ráno vypijem na ranajky cca 1l stavy a budem mat naplánovaný celodenný výlet. Tam so sebou stavy niest nebudem. Kolko vody z RO možem vypit v prípade, že si dám iba to množstvo na ranajky a počas dna štavy pit nebudem? Keby som nahodou vynechal stavu uplne(stat sa to moze), tak aké je celkové množstvo vody z RO, ktoré možem vypit počas dna?Dehydrovat sa nemienim a pit minerálky a pod nechcem, preto som si zakúpil RO. Momentálne mám na odsavovanie času dost, kedze som doma, ale počas leta mienim využit čas aj aktívne. Ked budem mimo domu tak tie laktobacily zrejeme budem musiet vynechat, pretože sú nachylné na teplo. Nebude to prekážat? Doteraz ich stále zapíjam stavou. Je možné ich zapit iba vodou z RO?
Este prejdem, v krátkosti ku tomu zazanamenávaniu jedla. Jem tie laktobacily, pijem stavy atd. Je možné aby bolo množstvo stolice po rovnakom jedle a pití rozdielne? Pri tej istej kombinácii, jedla a pitia som mal menší objem stolice ako inokedy. Stiav bolo to isté množstvo tiez. Ale co ma prekvapilo,že objem stolice bol menší, ale mal som pocit ulavy po stolici. Nic ma netlacilo.
Neviem si to vysvetlit. Ospravedlnujem sa že vás zahlcujem tolkými detailami, ale nerád by som opat niekde chyboval. Ďakujem

Pokud máte oslavu, tak to prostě ten jeden den nějak vydržíte na normální stravě a pití, sám to nedělám jinak, další den provedete klystýr a pojedete dále správný režim.
Já ráno piji 2 - 3 litry tekutin, podle počasí a teploty, poté většinou, pokud by to bylo potřeba, jsem schopen zcela bez tekutin vydržet, až do večera, naprosto bez potíží i ve velice extrémních podmínkách. Pokud nevydržíte, tak budete pít to, co je zrovna po ruce, ať to je co chce, hlavně když to teče. Vždy je lepší špatná tekutina, než žádná. Jinak do vody z RO, je možné namíchat citrónovou šťávu, což je nejen zdravé, ale taky chutné a pak se jí dá vypít celkem velké množství. Laktobacily, zase tak moc na teplo náchylné nejsou, něco málo sice uhyne, ale stále zbude mnoho těch živých. Není žádný problém, si vzít denní dávku sebou kamkoliv a zapíjet je můžete čímkoliv, v nouzi třeba i nealko pivem.
Objem stolice, nijak nesouvisí se zkonzumovaným množstvím jídla, ale mnění se podle obsahu balastních látek a objemu vody. Pokud bude stolice tužší, tak ji naprosto přirozeně bude méně. Když se po stolici cítíte dobře, tak je vše naprosto v pořádku. Nedostatečná defekace, zpravidla celkem okamžitě, navodí pocit nepohody a nebo dokonce depku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: úte kvě 05, 2009 8:42 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
1. Ked, si so sebou zoberiem napr. 2l vody z RO tak v kolko do nej možem pridat tej citronovej stavy?
2. Som rád, že ich nemusím tie laktobacily vynechat. Ti čo som zakúpil je možné skladovat do teploty 25 stup. a majú speciálny obal. Tak verím, že to bude ok.
3. Tá stolica pozostáva zo samej vlákniny a stavy.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: úte kvě 05, 2009 10:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
1. Ked, si so sebou zoberiem napr. 2l vody z RO tak v kolko do nej možem pridat tej citronovej stavy?
2. Som rád, že ich nemusím tie laktobacily vynechat. Ti čo som zakúpil je možné skladovat do teploty 25 stup. a majú speciálny obal. Tak verím, že to bude ok.
3. Tá stolica pozostáva zo samej vlákniny a stavy.
Ďakujem

Dávkování čerstvých produktů, jako citrónová šťáva, jde formou dle pana Wericha "co kdo snese", prostě tolik, kolik Vám chutná.
Takovéto balení lactobacilů, je vyhazování peněz, ale pokud na to máte, tak proč ne.
Vláknina má za určitých podmínek, různý objem a jde především o obsah vody, ale pokud se cítíte dobře, tak je vše ok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2009 8:02 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Dobrý deň,
mohli by ste mi povedat kolko medu možem konzumovat naraz?
Dnes ráno som to asi trochu prehnal a po pomarančovej stave som si dal na lačno asi 300g. Za hodinou som sa napil vody.
Ovládla ma jeho úžasná vona a chut... \":oops:\" ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1308 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 88  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz