Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon črc 01, 2024 7:38 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1817 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 122  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 6:17 pm 
Offline

Registrován: pon dub 09, 2012 11:49 am
Příspěvky: 49
Ještě jsem zapomněl dotaz : má někdo zkušenost s Hlívou ústřičnou?
Po liknavě dodržovaném režimu mně šlo PSA nahoru, takže jsem přitvrdil.Absolutně bez cukru,sladím jen Stévií a přidal jsem ReishiMax a ještě právě čerstvou Hlívu. Rozmixuji ji zvlášť ,smíchám tvaroh,olej a semínko(jen lžící), přidám kaši z houby a celé spojím tyč. mixérem. Múže se přidat cokoli,ale chuť houby převládá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 04, 2013 10:56 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="30miro":2ndd772v]Znovu připomínám : JE ROZDÍL,ZDA SE UŽÍVÁ "PATLANINA" JAKO LÉK PRO ONKOLOGICKY NEMOCNÉ A NEBO JAKO PREVENCE PROTI RAKOVINÉ A DALŚÍM CHOROBÁM.V některých mých předešlých příspěvcích jsem položil několik otázek a protože se mi zde nedostalo uspokojujících odpovědí, konzultoval jsem tyto u odborníka na VŠCHT pro mléčné výrobky,tuky a kosmetiku.
K výše uvedenému receptu (pouze z pozice nemocných) si dovolím komentář:
Pro nemocné rakovinou bych z výše uvedeného receptu vyloučil jakýkoli cukr (med,sladké ovoce a jejich šťávy atd.) ,byť je pro mnohé bez rakoviny zdravé a prospěšné.K ovoci ,které je prospěšné onkol. nemocným budu psát níže.
Pro blahodárný účinek patlaniny NENÍ nutná okamžitá konzumace, ráno vyrobená celodenní dávka uložená v lednici vyhovuje.
K bodu 1) Zde bych si dovolil odbočit k načerpaným informacím o kvalitě různých druhů tvarohu.Rozhodující složkou pro léčení rakoviny je sušina (nebo mnohdy uváděná jako bílkovina).Vše ostatní - zda je kozí,tučný ,nízkotučný,vyráběný se syřidlem nebo bez něj je podružné a pouze vylepšuje zpracování a nebo např. stravitelnost. U tučného nebo nízkotučného(tolik diskutovaný rozdíl mezi doporučením J.B. z let 50. a nebo pozdějších 90. min. stol.) platí totéž; je-li při stejném objemu více bílkovin v nízkotučném, je vhodnější tento. To, že se některé stopové (vitaminy a pod.) vyloučí při odstředění je nepodstatné proti tomu,že nezatěžujeme organismus živočišným tukem navíc.
K bodu 2) Jsou-li čerstvě namletá lněná semínka okamžitě zamíchána do patlaniny,zamezí se přístupu vzduchu a není potřeba okamžitá konzumace,viz.výše - denní dávka v lednici.
K bodům 3)4)5) Rakoviné buňky papají cukr a nemají rády kyslík a zásadité prostředí. Proto jakékoli zvyšování kyselosti organismu je nevhodné. O prospěšnosti některého ovoce a zeleniny bych opisoval z dobře zpracovacovaných pasáží od Tullia Simonciniho (zadejte jméno a čtěte jeho práci i s životním osudem poznamenaným dlouhými prsty farmaceutickou loby).
Stručně: Rostliny,které jsou napadány plísněmi, produkují obranou látku Salvestrol. Ten reaguje s enzymem CYP1B1 obsaženým v rak. buňce a tím ji ničí. Zelenina a výše uvedené ovoce ošetřené pesticidy je pro tyto účely nepoužitelné,protože Salvestrol se netvoří.
K bodu 6) bez medu
Ještě obecně - místo mlékem bych patlaninu ředil pro nás aktivními tekutinami - kefír,acidofilní ml. a pod.[/quote:2ndd772v]Ahoj Miro. Muj pohled na lecebne postupy je takovy, ze vychazim predevsim z navodu toho kdo ten postup vymyslel a leta v praxi overoval a vylepsoval a pak z lidi, kteri to uspesne aplikovali v praxi. Nedelam si ambice ze na zaklade par desitek popularnich knih chapu jak ktera latka v tele pusobi. Takze co se tyka patlaniny, je to dr Budwigova a moderatorka diskuze o lecbe podle Budwigove Sandra, ktera striktne dodrzuje kazdy radek co kdy budwigova napsala a pod jejimz vedenim si desitky lidi vylecily rakovinu a dalsi nemoci.
Uvahy, ze Budwigova netusila ze med, ktery ma v rade receptu a ovoce jsou nevhodne protoze obsahuji cukr povazuju nesmysl. Budwigova byla v kontaktu s nositelem nobelovy ceny z roku 1931 dr Otto Warburgem, ktery uvadel fermentaci cukru jako primarni pricinu rakoviny. [quote="Warburg":2ndd772v]“Summarized in a few words, the prime cause of cancer is the replacement of the respiration of oxygen in normal body cells by a fermentation of sugar.” Dr. Otto H. Warburg in Lecture. [/quote:2ndd772v] Stejne jako tvrzeni ze ovoce je pouze fruktoza a proto fuj, fuj ovoce (a stejne jako tvrzeni ze jedina latka o kterou v ovoci jde je Salvestrol). [quote="Vseved":2ndd772v]Vždyť Vy ho krmíte od rána do večera cukrem... Takové kvanta fruktózy přece nejsou zdravé pro nikoho...[/quote:2ndd772v]Myslim, ze tu rada lidi nepochopila, ze je podstatny rozdil mezi prumyslove vyrabenym sladidlem jmenem fruktoza a fruktozou obsazenou v ovoci spolu s dalsimi tisici latek, z nichz vetsinu veda stejne jeste nezna a ktere pusobi synergicky.
Par radku na tema ovoce a rakovina jsem dal na

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil Anonymous dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 65535
2ndd772v


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 04, 2013 11:17 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Este si dajte pozor na tych z nizkotucnym tvarohom. To su dalsi "experti".
Nizkotucny tvaroh je blbost, tak ako akykolvek nizkotucny mliecny vyrobok. Mliecny tuk je najzdravsia cast na celom mliecnom vyrobku. Nizkotucny mliecny vyrobok sa travi horsie, nez plnotucny.
Na vychode si mliecny tuk extrahuju ako Ghi a liecia sa tym, a tu ho vyhadzuju zo stravy... Navyse si myslim, ze v patlanine hra ulohu aj mliecny tuk.
Tito novodobi odbornici s prazdnym poznanim, rozumom, ktory vedia pouzivat na urovni Pata a Mata a velkym egom, co vsetko vylepsuju "po cesku", su extremne nebezpecni.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 04, 2013 3:55 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
V čem je ten mléčný tuk tak úžasně prospěšný? A vysokotučný výrobec se tráví líp než nízkotučný? To je zajímavá teorie.
jakým způsobem vylepšuje přepuštěné máslo zdraví?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 04, 2013 5:15 pm 
Offline

Registrován: pon dub 09, 2012 11:49 am
Příspěvky: 49
pv33 píše:
Ahoj Miro. Muj pohled na lecebne postupy je takovy, ze vychazim predevsim z navodu toho kdo ten postup vymyslel a leta v praxi overoval a vylepsoval a pak z lidi, kteri to uspesne aplikovali v praxi. Nedelam si ambice ze na zaklade par desitek popularnich knih chapu jak ktera latka v tele pusobi. Takze co se tyka patlaniny, je to dr Budwigova a moderatorka diskuze o lecbe podle Budwigove Sandra, ktera striktne dodrzuje kazdy radek co kdy budwigova napsala a pod jejimz vedenim si desitky lidi vylecily rakovinu a dalsi nemoci.
Uvahy, ze Budwigova netusila ze med, ktery ma v rade receptu a ovoce jsou nevhodne protoze obsahuji cukr povazuju nesmysl. Budwigova byla v kontaktu s nositelem nobelovy ceny z roku 1931 dr Otto Warburgem, ktery uvadel fermentaci cukru jako primarni pricinu rakoviny.

Ahoj Pavle.Nechci polemizovat - jen pár úvah.O mléce J.B. nepíše,že je k léčbě nezbytné,pouze je zmínka ..."je-li potřeba zředit.."; v čem je mléko přínosnější než kefír nebo acidofilní m.?
Že je cukr v jakékoli podobě dobré papání pro rakovinné buňky je neoddiskutovatelný fakt.Připouštím - pokud tělo využije jednoduchý cukr dříve než jej využijí rak. buňky,je správné jíst sladké ovoce.Největší přínos ovoce,které J.B. zmiňovala je obsah Salvestrolu (borůvky.maliny,jahody atd.),klterý je přímým ničitelem rak. buněk.
Ne, dost - 22.5. jdu na krev a následně kontrolu u docenta, pak se ozvu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 08, 2013 12:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
q:o) píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli může sirná patlanice nebezpečně snižovat TK. Dávám si ji každý den už dlouhou dobu (tvaroh nebo kefír + 2-3 lžíce lněného oleje a 2 lžíce semínek) a nedávno jsem zjistila, že TK je pod 90 / 60
Moc děkuji za odpovědi

Tak teoreticky může, hlavně lignany ze semínka a i omega 3 mastné kyseliny tlak snižují, nicméně teoreticky, pokud nesolíte, může mít pravdu i člen ganesa, to vyzkoušejte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 08, 2013 1:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
30miro píše:
Napíšu krátký příběh a na závěr nějaký dotaz.Byl jsem na těchto stránkách před rokem,posbíral info a jsa po operaci prostaty(zcela se nepovedlo a PSA leze pomalu nahoru) začal jsem užívat patlaninu - po patnácti dnech u kázala kontrola v Motole pokles o dvouměsíční nárůst - takže HURÁ ,FUNGUJE TO ! Ale - za dva dny na to jsem si rozhodil žlučník s kamenem. Při zrušení dvou termínů operace žl. kamene mne následně 4 měs. na interně pro případný souběh operace ještě žaludku. Přerušení léčby patlaninou bylo velmi deprimující (PSA skok nahoru),že jsem vzal léčbu žlučníku do vlastních rukou. Půl litru olivového oleje + 3 citrony vypít během hodiny a v poloze na pravém boku čekat na signál vyprazňování. Opakovat za měsíc a sono v Motole ukázalo čistý žlučník a já dlouhý nos na "kudličkáře". Jenže:
restart s patlaninou (pokles PSA) byl za uplynulé 4 měs. pomalý a teď šla hodnota zase nahoru. NĚCO JE ŠPATNĚ. Dělám ráno denní dávku z 170g měkkého(jaroměřického) tvarohu,2 PL oleje(čerstvý z AGRO EL), 2 PL mletého semínka ,1,5 dcl mléka a nějaké ochucení (kaj. pepř, rozinky,skořice, čer.čerstvá(na drobno nakrájená) paprika a nebo jablko). Sebekriticky přiznávám,že další stravování nebylo 100% dietní dle popisu J.Budwig, ale bylo to stejné jako na začatku a tehdy to fungovalo.
Dotazy: - má někdo podobné zkušenosti a případně radu?
- dá se místo mléka ředit patlaninu třeba vodou?
- má kozí tvaroh stejné množství sirn.složek a zpracovává se stejně jako tvaroh kravský?
- byl někdo v mé situaci s rostoucím PSA a jak to řešil?
Díky za případné odpovědi;zdraví Miro

Stav prostaty odpovídá vždy stavu střeva a určitě bych tedy mimo tuto konkrétní dietu řešil i bekterie ve střevě, což řešila i autorka této diety, třeba vypití zelné šťávy po ránu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 08, 2013 2:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
30miro píše:
Znovu připomínám : JE ROZDÍL,ZDA SE UŽÍVÁ "PATLANINA" JAKO LÉK PRO ONKOLOGICKY NEMOCNÉ A NEBO JAKO PREVENCE PROTI RAKOVINÉ A DALŚÍM CHOROBÁM.V některých mých předešlých příspěvcích jsem položil několik otázek a protože se mi zde nedostalo uspokojujících odpovědí, konzultoval jsem tyto u odborníka na VŠCHT pro mléčné výrobky,tuky a kosmetiku.
K výše uvedenému receptu (pouze z pozice nemocných) si dovolím komentář:
Pro nemocné rakovinou bych z výše uvedeného receptu vyloučil jakýkoli cukr (med,sladké ovoce a jejich šťávy atd.) ,byť je pro mnohé bez rakoviny zdravé a prospěšné.K ovoci ,které je prospěšné onkol. nemocným budu psát níže.
Pro blahodárný účinek patlaniny NENÍ nutná okamžitá konzumace, ráno vyrobená celodenní dávka uložená v lednici vyhovuje.
K bodu 1) Zde bych si dovolil odbočit k načerpaným informacím o kvalitě různých druhů tvarohu.Rozhodující složkou pro léčení rakoviny je sušina (nebo mnohdy uváděná jako bílkovina).Vše ostatní - zda je kozí,tučný ,nízkotučný,vyráběný se syřidlem nebo bez něj je podružné a pouze vylepšuje zpracování a nebo např. stravitelnost. U tučného nebo nízkotučného(tolik diskutovaný rozdíl mezi doporučením J.B. z let 50. a nebo pozdějších 90. min. stol.) platí totéž; je-li při stejném objemu více bílkovin v nízkotučném, je vhodnější tento. To, že se některé stopové (vitaminy a pod.) vyloučí při odstředění je nepodstatné proti tomu,že nezatěžujeme organismus živočišným tukem navíc.
K bodu 2) Jsou-li čerstvě namletá lněná semínka okamžitě zamíchána do patlaniny,zamezí se přístupu vzduchu a není potřeba okamžitá konzumace,viz.výše - denní dávka v lednici.
K bodům 3)4)5) Rakoviné buňky papají cukr a nemají rády kyslík a zásadité prostředí. Proto jakékoli zvyšování kyselosti organismu je nevhodné. O prospěšnosti některého ovoce a zeleniny bych opisoval z dobře zpracovacovaných pasáží od Tullia Simonciniho (zadejte jméno a čtěte jeho práci i s životním osudem poznamenaným dlouhými prsty farmaceutickou loby).
Stručně: Rostliny,které jsou napadány plísněmi, produkují obranou látku Salvestrol. Ten reaguje s enzymem CYP1B1 obsaženým v rak. buňce a tím ji ničí. Zelenina a výše uvedené ovoce ošetřené pesticidy je pro tyto účely nepoužitelné,protože Salvestrol se netvoří.
K bodu 6) bez medu
Ještě obecně - místo mlékem bych patlaninu ředil pro nás aktivními tekutinami - kefír,acidofilní ml. a pod.

Pak je otázkou, zda by stejně fungovalo i zamíchání oleje do syrovátkového proteinu, což jsou prakticky pouze bílkoviny a tuk je zcela eliminován a také problematické mléčné složky tam nejsou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 08, 2013 2:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
[quote="30miro":pidno5z4]Ještě jsem zapomněl dotaz : má někdo zkušenost s Hlívou ústřičnou?
Po liknavě dodržovaném režimu mně šlo PSA nahoru, takže jsem přitvrdil.Absolutně bez cukru,sladím jen Stévií a přidal jsem ReishiMax a ještě právě čerstvou Hlívu. Rozmixuji ji zvlášť ,smíchám tvaroh,olej a semínko(jen lžící), přidám kaši z houby a celé spojím tyč. mixérem. Múže se přidat cokoli,ale chuť houby převládá.[/quote:pidno5z4]
Tak hlíva by fungovat měla, nicméně přerazit chuť houby v syrovém stavu je prakticky nemožné i když mě třeba docela chutná. Jinak se zaměřte více na

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 08, 2013 3:13 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
30miro píše:
Ještě jsem zapomněl dotaz : má někdo zkušenost s Hlívou ústřičnou?
Po liknavě dodržovaném režimu mně šlo PSA nahoru, takže jsem přitvrdil.Absolutně bez cukru,sladím jen Stévií a přidal jsem ReishiMax a ještě právě čerstvou Hlívu. Rozmixuji ji zvlášť ,smíchám tvaroh,olej a semínko(jen lžící), přidám kaši z houby a celé spojím tyč. mixérem. Múže se přidat cokoli,ale chuť houby převládá.

Ano, v syrovem stavu, ale rozhodne ne v takovem mixu, ktery pripomina, jak kocicka a pejsek varili dort. \":-)\"

Nejlepsi je ji pridat do zeleneho salatu nebo jist samostatne. Kupovana musi byt voskove bila, ne nahnedla, to uz neni cerstva.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 08, 2013 5:43 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
30miro píše:
Ještě jsem zapomněl dotaz : má někdo zkušenost s Hlívou ústřičnou?
Po liknavě dodržovaném režimu mně šlo PSA nahoru, takže jsem přitvrdil.Absolutně bez cukru,sladím jen Stévií a přidal jsem ReishiMax a ještě právě čerstvou Hlívu. Rozmixuji ji zvlášť ,smíchám tvaroh,olej a semínko(jen lžící), přidám kaši z houby a celé spojím tyč. mixérem. Múže se přidat cokoli,ale chuť houby převládá.

Miro, jeste jsem si vsimnul, ze mixujes vsechno najednou. je to samozrejme tvuj problem, ale doporucuje se nejdriv tycovym mixerem dokonale spojit lneny olej s tvarohem, protoze o toto spojeni opravdu jde, a ten zbytek jako zvlast rozmixovane seminko a treba i hlivu (i kdyz si nemyslim, ze vsechno co jis musi byt zmatlane do jednoho jidla)... pridat az potom. postup michani na videu je i v navodu ktery jsem tu nekolikrat zminoval.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2013 6:54 am 
Offline

Registrován: úte říj 30, 2012 11:31 pm
Příspěvky: 40
Do patlaniny vyrobené z domácího kefíru přidávám i pampelišku, směs má potom vynikající chuť. Je možné, že veškeré železo, které pampeliška obsahuje, přichází díky spojení s mléčným výrobkem vniveč?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2013 2:32 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 05, 2011 9:02 am
Příspěvky: 27
Jarda píše:
Tak teoreticky může, hlavně lignany ze semínka a i omega 3 mastné kyseliny tlak snižují, nicméně teoreticky, pokud nesolíte, může mít pravdu i člen ganesa, to vyzkoušejte.

Přidala jsem sůl a tekutiny a vše se srovnalo. Mnoho diet doporučuje nesolit, ale mě toto doporučení stálo mnoho problémů. No, není nad osobní zkušenost. Díky všem za moudré rady \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2013 5:37 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
q:o) píše:
Přidala jsem sůl a tekutiny a vše se srovnalo. Mnoho diet doporučuje nesolit, ale mě toto doporučení stálo mnoho problémů. No, není nad osobní zkušenost. Díky všem za moudré rady \":)\"

Sodik a draslik vytvari v bunce tzv. SODNO-DRASELNOU PUMPU:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Sodno-draselná_pumpa

Proto je treba pouzivat kombinaci kuchyňské soli - Himalájské soli (chloridu sodného) a draselné soli (chlorid draselný).

Bezne je vetsina pseudo potravin silne presolenych, pokud je ale nejite, tak je treba prubezne sodik a draslik v primerenem mnozstvi doplnovat.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2013 6:56 pm 
Offline

Registrován: pon dub 09, 2012 11:49 am
Příspěvky: 49
Založil jsem nové téma : Rakovina - Salvestrol a jeho zdroje .
Prosím všechny diskutující, kteří o Salvestrolu něco vědí, podělte se o info na tomto novém tématu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1817 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 122  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz