Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát črc 05, 2024 3:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1308 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 88  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 3:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Sybilla píše:
Ale zvládneš, a pomerne jednoducho. Len si musíš stanoviť priority, čo nebudeš chcieť jesť ako prvé, potom druhé, potom čo nebudeš vysmážať ak sa to dá spraviť aj inak a tak postupne, zdôrazňujem, postupne to zvládneš. Väčšina ľudí chce naskočiť na rozbehnutý rýchlik a to ich znechutí a potom odradí, keď sa im nedarí ako tým, ktorí praktizujú nejaké smery už dlhší čas. Cvičenie robí majstra a tak je to aj so stravou.
S tými cigaretami si nerob v prvom kole ťažkú hlavu. Nezameraj sa na niečo, čoho odstránenie by ti spôsobilo najväčšie ťažkosti. Začni tým, čo zvládneš a čo bez problémov zo svojho života vylúčiš. Cigareta je tvrdý protivník, toho si nechaj poprípade na koniec až budeš dosť silná uštedriť jej posledný úder a skončíš. Ja fajčím tiež, ak ťa to uteší. Vôbec som to počas posledných dvoch rokov čo sa venujem zdravšej strave neriešila, až teraz dochádzam pomaly k tomu, že sa popasujem aj s touto poslednou závislosťou. Nemala by som to tu na tomto zdravom fóre asi písať, ale jeden z celkom pokrokových lekárov povedal takú zaujímavú myšlienku: Tiež napred povedal, že by také niečo ako lekár nemal vôbec vypustiť z úst. Ak organizmus, ktorý je roky rokúce zvyknutý na svoj prídel nikotínu, si svoj režim na to nastaví a počíta s tým, funguje vlastne akoby v optimálnom režime, pokým prísum nikotínu je pravidelný a v množstve, ktoré nie je už pre neho nezvládnuteľné. Ja sa aspoň snažím, aby to množstvo bolo akosi znesitelné mojej telesnej schránke. Určite jej pomáha aj to, že ju okrem nikotínu nezaťažujem ako predtým zbytočnosťami, ktoré nepotrebuje.

Tedy ženský, to chce odvahu, do tutoho napsat i o cigaretách. Já s stím prala 5 let. Pořád jsem přestávala a v krizi se zas vracela. Měla jsem pocit nekonečného boje, nad kterým nemůžu vyhrát. Až jsem se nasejřila sama nad sebou a řekla dost. A můžu Vám povědít, že jsem byla první měsíce mnohdy nesnesitelná. Jak jsem měla chuť, nacpala jsem do papuli kus zelenýho a říkala jsem si, že je to zdravější a hurá ven a cosi dělat. A to mi ta práce šla od ruky, jen co je pravda. Po dvou letech se ženil švagr. Většina lidí tam kouřila taky a to byla pro mne snad nejtěžší zkouška. No co Vám budu povídat. Věčně jsem něco žvejkala, že mi z toho bylo 3 dny pěkně šoufl jak jsem to plácala vše do kupy. Ale na cigaretu jsem nešáhla a od té doby mi to neláká. Představa, že mi bude zase blivajzno............brrrrrrrr už fakt né.
Naštěstí nechodím nikam do hospody a u nás doma už nikdo nekouří, aby mi to lákalo na novo, tak je to snad za mnou. Tedy doufám. \":(\" ovšem nikdy neříkej nikdy, že ?? \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 4:02 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Sybilla píše:
Ale zvládneš, a pomerne jednoducho. Len si musíš stanoviť priority, čo nebudeš chcieť jesť ako prvé, potom druhé, potom čo nebudeš vysmážať ak sa to dá spraviť aj inak a tak postupne, zdôrazňujem, postupne to zvládneš. Väčšina ľudí chce naskočiť na rozbehnutý rýchlik a to ich znechutí a potom odradí, keď sa im nedarí ako tým, ktorí praktizujú nejaké smery už dlhší čas. Cvičenie robí majstra a tak je to aj so stravou.
S tými cigaretami si nerob v prvom kole ťažkú hlavu. Nezameraj sa na niečo, čoho odstránenie by ti spôsobilo najväčšie ťažkosti. Začni tým, čo zvládneš a čo bez problémov zo svojho života vylúčiš. Cigareta je tvrdý protivník, toho si nechaj poprípade na koniec až budeš dosť silná uštedriť jej posledný úder a skončíš. Ja fajčím tiež, ak ťa to uteší. Vôbec som to počas posledných dvoch rokov čo sa venujem zdravšej strave neriešila, až teraz dochádzam pomaly k tomu, že sa popasujem aj s touto poslednou závislosťou. Nemala by som to tu na tomto zdravom fóre asi písať, ale jeden z celkom pokrokových lekárov povedal takú zaujímavú myšlienku: Tiež napred povedal, že by také niečo ako lekár nemal vôbec vypustiť z úst. Ak organizmus, ktorý je roky rokúce zvyknutý na svoj prídel nikotínu, si svoj režim na to nastaví a počíta s tým, funguje vlastne akoby v optimálnom režime, pokým prísum nikotínu je pravidelný a v množstve, ktoré nie je už pre neho nezvládnuteľné. Ja sa aspoň snažím, aby to množstvo bolo akosi znesitelné mojej telesnej schránke. Určite jej pomáha aj to, že ju okrem nikotínu nezaťažujem ako predtým zbytočnosťami, ktoré nepotrebuje.

asi to odložim na dýl teď se na tro necejtim a udělat všechno hrc prc najednou to bych se asi sesypala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: sob bře 20, 2010 10:18 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
Brambory jím pouze v syrovém stavu a Vám doporučuji to samé, jinak je vařená brambora jenom pochutina a nemá prakticky žádnou výživnou hodnotu. Škrob se změní na anorganickou hmotu a zanáší střevní stěny, což syrová brambora nedělá. Semínka a ořechy doporučuji konzumovat v celkovém množství 0,5 - 0,75 kg za týden a konkrétně lněné semínko, mák a sezam, je nutné rozemlít co nejlépe
Jo jo, zrovna včera jsem si k večeři nastrouhal dvě syrové brambory, dvě mrkve a dva pastiňáky, nadrtil pár mandlí, dal pár zrnek himálajské soli a ždibet mořské řasy, promíchal, to byla pochoutka, a živá, zdravá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: sob bře 20, 2010 10:29 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jardo prosím Vás, stravuji se vcelku dle Vašeho příkladu denního jídelníčku, ale napadá mne k tomu pár otázek.
Vy třeba sirnou patlaninu jíte ke snídani... jenom ke snídani, nebo ji dáte i třeba k obědu? (já ji jím typicky k obědu) Anebo k večeři, nevadí?
Mívám chutě na sladký, tak kdy (mluvím jen o odpoledni) si dát třeba fíky, datle?
A hlavně, co jsem teď začal dělat kefír, kdy je nejvhodnější si jej dát v souvislosti s Vaším příkladem denního jídelníčku? Momentálně si jej dávám večír (tedy na noc), jak jsem někde četl radu, co Vy na to, kdy ten svůj půllitr či litr denního kefírku pijete Vy?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: ned bře 21, 2010 12:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Jardo prosím Vás, stravuji se vcelku dle Vašeho příkladu denního jídelníčku, ale napadá mne k tomu pár otázek.
Vy třeba sirnou patlaninu jíte ke snídani... jenom ke snídani, nebo ji dáte i třeba k obědu? (já ji jím typicky k obědu) Anebo k večeři, nevadí?
Mívám chutě na sladký, tak kdy (mluvím jen o odpoledni) si dát třeba fíky, datle?
A hlavně, co jsem teď začal dělat kefír, kdy je nejvhodnější si jej dát v souvislosti s Vaším příkladem denního jídelníčku? Momentálně si jej dávám večír (tedy na noc), jak jsem někde četl radu, co Vy na to, kdy ten svůj půllitr či litr denního kefírku pijete Vy?
Děkuji.

Já ji opravdu jím pouze ke snídani, ale jinak to nevadí v jakémkoliv jiném čase. Já jím sladké věci pouze ráno, jinak to může kvasit a to na nic nepotřebuji. Ideální je 0,5 litru dopoledne mezi jídly a 0,5 litru večer po večeři.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: ned bře 21, 2010 9:05 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
Záleží od kterého výrobce, to budete muset otestovat, ale já ho docela běžně používám a nemám s tím žádný problém. Jinak rychlokvašená zelenina pickles, doma vyrobená, je rozhodně lepší, ale je to zase více blbnutí.
V obchodě mají běžně "Bílé zelí s kmínem ve sladkokyselém nálevu, sterilované". Složení: bílé zelí, pitná voda, kvasný ocet, jedlá sůl, cukr, kmín, antioxidant: disiřičitan sodný, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, hořčičné semeno. Po otevření spotřebovat do 2 dnů.
Vím, že je to asi sra.ka, ale dá se to občas použít nebo rovnou hledat jiné, třeba v sáčku, nesterilované atd. ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: ned bře 21, 2010 9:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv bře 11, 2010 8:31 pm
Příspěvky: 26
Host píše:
V obchodě mají běžně "Bílé zelí s kmínem ve sladkokyselém nálevu, sterilované". Složení: bílé zelí, pitná voda, kvasný ocet, jedlá sůl, cukr, kmín, antioxidant: disiřičitan sodný, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, hořčičné semeno. Po otevření spotřebovat do 2 dnů.
Vím, že je to asi sra.ka, ale dá se to občas použít nebo rovnou hledat jiné, třeba v sáčku, nesterilované atd. ?

Tohle je na nic. V supermarketech v zelenině mívají v plastovém sáčku čerstvé, složení - zelí, sůl, kmín.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: ned bře 21, 2010 9:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
V obchodě mají běžně "Bílé zelí s kmínem ve sladkokyselém nálevu, sterilované". Složení: bílé zelí, pitná voda, kvasný ocet, jedlá sůl, cukr, kmín, antioxidant: disiřičitan sodný, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, hořčičné semeno. Po otevření spotřebovat do 2 dnů.
Vím, že je to asi sra.ka, ale dá se to občas použít nebo rovnou hledat jiné, třeba v sáčku, nesterilované atd. ?

Jak píše rADo, tak si kupujte to normální kysané zelí, které je běžně k mání ve všech prodejnách, ale takovéto „vylepšené“ určitě ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 10:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Zelí a vůbec zeleninu jak čerstvé čalamády si můžete dělat i doma a i v malém množství, aby jste je stihli sníst. Je fajn, že si tam dáte co potřebujete a nemusíte študovat obaly po obchodě.
Nepřekážím zbytku nakupujících a nečučí na mě, jek vejří, že si vše prohlížím, když oni to hází do košíků jak na pás. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 2:45 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Moja dnešná skúsenosť zo služobnej cesty v Amsterdame.
08:00 - Raňajky: 2xmala bageta,maslo, syr, salama, 2x sladka babovka+dzem, multivitaminovy dzus
10:00 kava
12:00 pivo 0,3 l
Po 5h chodze konecne obed
14:00 obed: cibulova polievka s chlebom + 0,5 l mineralky, na wc meranie pH s vysledkom 7,0
16:00 kava
19:00 velky strapec hrozna
20:00 0,5 l Pivo Plzen
20:45 meranie pH 6,2
po hodine chodze vecera
22:30 vecera 350g stejk a tanier zeleniny (asi 250-300g), mineralka
dalsia hodina chodze
o 01:00 meranie pH 7,2-7,3

edit: tak dnes rano po brebudeni 7:40 pH 7,3
tak teraz neviem, co si mam o tom mysliet. Po takej plastovej celodennej strave som cakal prekyslenie, ale pH mocu to vyvracia.
Zatial neviem co si mam o tom mysliet
som z vedavy kolko bude rano a zajtra skusim cely den chodenia absolvovat na ovoci.
doteraz sa mi nedarilo dostat pH nad 6,5 teraz pribudlo vela chodenia. Zajtra bude den zhruba taky isty, tak to skusim porovnat. Zas dnes rano bol prujem, neviem ci z horcika alebo vitaminu C. Tipujem horcik nakolko pri umyvani zubov sa este objavuje krv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 10:00 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
mohy píše:
Moja dnešná skúsenosť zo služobnej cesty v Amsterdame.
08:00 - Raňajky: 2xmala bageta,maslo, syr, salama, 2x sladka babovka+dzem, multivitaminovy dzus
10:00 kava
12:00 pivo 0,3 l
Po 5h chodze konecne obed
14:00 obed: cibulova polievka s chlebom + 0,5 l mineralky, na wc meranie pH s vysledkom 7,0
16:00 kava
19:00 velky strapec hrozna
20:00 0,5 l Pivo Plzen
20:45 meranie pH 6,2
po hodine chodze vecera
22:30 vecera 350g stejk a tanier zeleniny (asi 250-300g), mineralka
dalsia hodina chodze
o 01:00 meranie pH 7,2-7,3

edit: tak dnes rano po brebudeni 7:40 pH 7,3
tak teraz neviem, co si mam o tom mysliet. Po takej plastovej celodennej strave som cakal prekyslenie, ale pH mocu to vyvracia.
Zatial neviem co si mam o tom mysliet
som z vedavy kolko bude rano a zajtra skusim cely den chodenia absolvovat na ovoci.
doteraz sa mi nedarilo dostat pH nad 6,5 teraz pribudlo vela chodenia. Zajtra bude den zhruba taky isty, tak to skusim porovnat. Zas dnes rano bol prujem, neviem ci z horcika alebo vitaminu C. Tipujem horcik nakolko pri umyvani zubov sa este objavuje krv.

no, 7 hodin chodze za den vydycha vacsie mnozstvo kyselin. Maso kym sa stravi, uplynie vela hodin, a kym opusti telo, moze to trvat aj 2-3 dni, za ten cas bude zahnivat v creve a zaplavovat ho kyselinami. Maso nieje rychly prekyselovac, ale dlhodoby. Cukor je rychly prekyselovac. Takisto zavisi, ako kto maso travi. Ked ma niekto silne travenie a kyseliny, stravi sa lepsie a bude zahnivat menej, teda prekyseli menej. Navyse, to maso si zjedol so zeleninou, teda podla zasad delenej stravy (co vacsina ludi nerobi). Hrozno bolo zjedene nalacno, a dodalo zasadite latky. To vacsina ludi tiez nerobi, bud neje ziadne ovocie, alebo ked je, tak velmi malo a na varenu potravu, kedy kvasi a stava sa kyselinotvornym. Ten obed bol tiez delena strava... chlieb s polievkou. Ak si sa nestresoval, tak podla mna je to celkom ok, keby uz takyto den predstavoval velky problem s prekyselenim, tak je bezna populacia, ktora ma bezne ovela horsie dni , vacsinou bez ovocia, bez delenej stravy, bez 7 hodin chodze, so stresom, uz za par mesiacov po smrti. \":-)\" Takto je to pomala samovrazda, kedze stav sa postupne zhorsuje, az nakoniec to zakyselovat zacne... preto niektori funguju na tejto strave dlho, nezakyseluje ich to prilis, ale pozvolna chatraju, az nakoniec po rokoch prijde cas, kedy to telo prestane zvladat, a vtedy zacnu problemy. Takisto este zavazi, ako si prezuval, vacsina ludi hlta a hadze do seba, keby aspon toto poriesili a zacali poriadne prezuvat, a jest v klude, tak by vydrzali bez prekyselenia aj na takejto strave pomerne dlhy cas.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 10:05 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Mohy : Nemôžem si odpustiť poznámku, že si možno bielkovinný ( prípadne zmiešaný-bielkovinný ) typ. Je možné, že ťa bude prekysľovať ovocie, a mäso či strukoviny alebo orechy ( samozrejme všetko so zeleninou ) nie. Teda, ak sa bavíme o šetrne spracovaných a veľmi kvalitných ( pôvodom ) + čerstvých surovinách, ktoré spomínam. To si ale v tých reštauráciách stopercent nedostal... takže to čo povedal Xion, je najpravdepodobnejšie - že sa to ukáže o deň až tri... na pH moči.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 10:27 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Chalani dakujem, zatial testujem po com bude ake pH. Na ovozeli som bol 5 tyzdnov, dolu islo 5kg, ale nemal som pH papieriky, tak neviem v akom stave som bol. Ovozel je dobry nato, ze ekzem uz nemam, uz len malinko odlisna pigmentacia koze kde povodne bol, opuch konecnika presiel, defekacia z 10 min sa skratila na 1-2 minuty. Zapach stolice fuc, nafukovanie tiez preslo, obednajsia unava detto, som plny energie, kavu nepotrebujem ako ranny starter. Nemal som vsak tie papieriky tak neviem ako za tychto 5 tyzdnov skakalo pH. Fyzicky a psichycky vsak najlepsie za poslednych 6 rokov.
Ostavam testovat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 7:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
Chalani dakujem, zatial testujem po com bude ake pH. Na ovozeli som bol 5 tyzdnov, dolu islo 5kg, ale nemal som pH papieriky, tak neviem v akom stave som bol. Ovozel je dobry nato, ze ekzem uz nemam, uz len malinko odlisna pigmentacia koze kde povodne bol, opuch konecnika presiel, defekacia z 10 min sa skratila na 1-2 minuty. Zapach stolice fuc, nafukovanie tiez preslo, obednajsia unava detto, som plny energie, kavu nepotrebujem ako ranny starter. Nemal som vsak tie papieriky tak neviem ako za tychto 5 tyzdnov skakalo pH. Fyzicky a psichycky vsak najlepsie za poslednych 6 rokov.
Ostavam testovat...

To je zajímavé, že ani jednoznačně pozitivní výsledky nepřesvědčí člověka o tom, že je na správné cestě, stále mu vrtá myšlenka, co kdyby se tam nějaké to škodlivé jídlo přeci jenom vešlo. Ne, nebojte se, to není kritika, ale konstatování toho, jak jsem to kdysi řešil i já, ale postupně vám dojde, že příroda neuznává kompromisy a buď vyhovíte jejím požadavkům, které jsou na vás kladeny, nebo vás vyřadí ze slosování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příklad denního jídelníčku
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 2:49 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Jarda píše:
To je zajímavé, že ani jednoznačně pozitivní výsledky nepřesvědčí člověka o tom, že je na správné cestě, stále mu vrtá myšlenka, co kdyby se tam nějaké to škodlivé jídlo přeci jenom vešlo. Ne, nebojte se, to není kritika, ale konstatování toho, jak jsem to kdysi řešil i já, ale postupně vám dojde, že příroda neuznává kompromisy a buď vyhovíte jejím požadavkům, které jsou na vás kladeny, nebo vás vyřadí ze slosování.

Pán Jarda ja to berem, aj keby to bola kritika. Nemám v úmysle robiť takéto pokusy, ale keď ste 1300km od domu, tak sa to dodržiava trochu ťažšie a musel by som byť taká čierna ovca, že napríklad všetci idú na večeru a ja ostanem na hoteli, alebo sa budem na nich dívať a dám si len minerálku.
Dnes ráno som sa napríklad tešil na ovocie na raňajky, naložil som si plnú misku a potom som zistil, že to čo konzumujem nemá s ovocím nič spoločne okrem tvaru a farby. Bolo to presladené kompótové ovocie. A to som si ho ešte predtým polial olivovým olejom. Dnes sme menili hotel, tak dúfam, že na raňajkách bude aj niečo pre telo prínosné. Na celej veci ma prekvapilo to, že jem relatívne nezdravo a pH je skoro ideálne. Napríklad dnes večer 500g biftek, zelenina a pol litra piva, po hodine ďalšie pivá a zopár whisky. Merám teraz pred spaním a 7,3.
Ale v jednom máte recht, keď sa nad sebou hlbšie zamyslím, tak je to také detské nadšenie, že mám pH papieriky a môžem sa hrať a pred každým močením ostávať v napätí, ako sa papierik zafarbí, keď viem, čo som konzumoval.
Mám jednu otázku na Vás. Máte za tie roky odskúšané, či väčšia dávka pohybu môže výrazne alebo pozitívne ovpyvňovať pH moču keď porovnáme dva dni rovnakého stavovania? Do jedného dňa zaradíme veľa pohybu ako 2-3h prechádzania alebo iné športové aktivity a druhý deň taký pasívnejší. Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1308 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 88  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz