viliro píše:
Na pyrózu 100%. Můj požehnaný věk, může mít za následek, krom jiného i to, že mrkev ve svém jídelníčku, v jakékoliv úpravě,jsem neměl mnohem déle, než Vy pobýváte na tomto světě. Půl Vašeho život pijí živou vodu, s CO2. Cibuli mohu konzumovat jako jablko. Měl byste si zopakovat chemií střední školy. Dokážete li odpovědět správně, tak jste něco pochytil. „Máte kyselinu, louh a makarony. V čem si makarony uvaříte?“ Jako nápovědu, odpověď má 2 slova, zdůvodnění 3. Není třeba , žádné zdlouhavé rozepisování. Máte alespoň nějaké ponětí, jaké pH má počáteční horská voda. H u n z o v é pili vodu z tajících ledovců nabitou sluneční energii a rychlostí pramínků stékajících rychle po úbočích hor do údolí. Ta byla bohužel v začátcích zásaditá, teprve cestou získává mineralizaci, a třením náboj. Při nevhodném výběru tekutin, můžeme tělu spíše uškodit než prospět. Mělo by nás více zajímat, co vůbec pijeme a jak můžeme kvalitní vodu získat.
Při energetické úpravě vody a dalších nápojů, vyhodnocení lze provést na nejmodernějších biorezonačních přístrojích OBERON a LIFE.
Udělejte jednoduchý pokus, nabídněte psu vodu ve 2 nádobách, od sebe ve větší vzdálenosti, normální a reverzní. Naši psi, dávají přednost živé vodě, okolo vody ze studny pouze projdou, k té, která je umístněná mnohem vzdáleněji, nevědí kdy mají přestat pít.
No, nyní je již naprosto jasné, proč se Vám tak nezdá, že doporučuji mrkev i když celkem nechápu Váš odpor k této potravině. Z mého pohledu se jedná o základní potravinu a ve stravě zdravě žijícího člověka by neměla chybět. Je to jedna z nejkomplexnějších a velice snadno dostupných potravin, navíc za velice přijatelnou cenu. Již se budu opakovat, ale proti pití živé vody nic nemám, jen to nepovažuji za přirozené. Cibule sním denně minimálně 5 dkg a mimo to také běžně česnek, křen a nejpálivější papriku na světě Naga Bih Jolokia. Pokud jste milovník pálivých jídel, tak ji můžete vyzkoušet, má vynikající ovocnou chuť a vůni, kromě mimořádné pálivosti. Vaše otázka není ze střední školy, to je tak 6 třída. Ve vodě - kyselina + louh = voda, ale nikomu to nedoporučuji zkoušet, protože takto to funguje pouze za ideálních podmínek a při správném poměru jednotlivých látek. Hunzové jsou malý národ, který se do příchodu civilizace mohl pyšnit naprosto jedinečným zdravím svých obyvatel žijících v panenské přírodě. Skutečně pili a dosud pravděpodobně pijí mimořádně kvalitní vodu, protože téměř neznají průmysl a zemědělství v našem pojetí, čili nežijí v zamořeném prostředí. Nyní se i přes tuto výhodu jedná o zdravotně velice zdevastované obyvatelstvo, z čehož mi rozhodně nevychází dokonalá voda, jako jediný nosný prvek nutný pro dokonalé zdraví člověka. Jde vždy o komplexní program stravování a pitného režimu, kde je kvalita vody nepochybně velice důležitým, ale ne jediným stavebním kamenem našeho zdraví. Voda v našem těle má zcela specifickou krystalickou mřížku – stejná je buď v krvi a tělních tekutinách jiných živých bytostí, nebo v ovoci, zelenině, rostlinách, také ji můžeme najít ve vodě přemrzlé a nejsem si jistý zda tato mřížka může být zachována i ve vodě, po úpravě diafragmatickou elektrolýzou. Pes se samozřejmě řídí instinktem, což ovšem nedokazuje jedinečnou vhodnost tohoto postupu. Domácí pes je velice nevhodně a nepřirozeně krmený, stejně jako běžný civilizovaný člověk a instinkt mu může velet, že se jedná o momentálně nejvhodnější řešení, čili opět jakási náhrada přirozeného procesu. Pokus by musel proběhnout v přírodě na nezávislém zvířeti, které se stravuje přirozeně, pak bych jej považoval za použitelný příklad.