Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 12:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2011 10:16 am 
Offline

Registrován: pon dub 12, 2010 10:53 am
Příspěvky: 33
1.4. jsem provedl svou 6. JO (letos poprvé), loni 5x, ale to moc nesypalo, teď se to ale asi konečně rozvolnilo (od října jsem na protikvasinkové dietě – kefír, patlanice, ostropes. kašička…, od března 2011 na základě vlas. analýzy doplňuji chybějící minerály). Nemám síto, ale odhadem asi 250 ks včetně drobných, větších pár desítek, max. do 1,5 cm. Viz. obr. – těch mís bylo asi 5-6, výběr větších kousků z jedné mísy v 17 hod odpoledne. Ph mi spadlo někam pod 5 (níž mi papírek neměří), tak jsem to vytahoval sodou. Asi jsem vypil málo vody, protože poslední dávka vyšla až v ne ráno, proto jsem v so špatně spal. Při vlastní očistě jsem si dal do termoforu moc horkou vodu (nechtěl jsem se už hejbat)a jak jsem trochu usnul, měl jsem tam v noci velkej rudej flek, ale do ráno to z větší části zmizlo – příště míň horký. Už se těším na další JO asi 29.4.


Přílohy:
P4020674.JPG
P4020674.JPG [ 34.11 KiB | Zobrazeno 6513 krát ]
P4020666.JPG
P4020666.JPG [ 32.13 KiB | Zobrazeno 6513 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2011 7:05 pm 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
Jarda píše:
Ono se to většinou při prvním provedení pouze utrhne, ale výsledky jsou znát až v dalších procedurách.

Tak dnes jsem skončil se svou druhou jater.očistou.Druhý den očisty kdy se pije jen jabl.šťáva a potom voda tak jsem měl velké bolesti hlavy asi z hladu.Vše probíhalo v normě v 22.00 jsem vypil olej s grep. šťávou a v 02.30 mně probudilo nucení na WC,ale nic. Ráno jsem cítil v oblasti břicha divné tlaky ale na WC nic.V 8.00poslední epsomka a v 10.00 džus a stále divný tlak.Asi v 10.20 na WC a to bylo něco!! Samý hrášek a jeden kus asi velikosti a tvaru sušené švestky.No potom několik WC a vždy mnoho zelených hrášků a neuvěřitelně se mi ulevilo.
Tak jsem moc zvědav na další očistu.Zdenek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: žlučové kameny
PříspěvekNapsal: stř dub 06, 2011 10:17 am 
Offline

Registrován: čtv bře 31, 2011 11:14 am
Příspěvky: 5
Dobrý den,prosím o radu jak se zbavit žlučových kamenů 2,2cm,1,3cm 1,2cm a písku. Nevím zda jsem dobře v diskuzi. Děkuji za zprávu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř dub 06, 2011 12:36 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
mozno pit rano po kure namiesto ovocnej stavy zeleninovu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 8:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Kaňa píše:
1.4. jsem provedl svou 6. JO (letos poprvé), loni 5x, ale to moc nesypalo, teď se to ale asi konečně rozvolnilo (od října jsem na protikvasinkové dietě – kefír, patlanice, ostropes. kašička…, od března 2011 na základě vlas. analýzy doplňuji chybějící minerály). Nemám síto, ale odhadem asi 250 ks včetně drobných, větších pár desítek, max. do 1,5 cm. Viz. obr. – těch mís bylo asi 5-6, výběr větších kousků z jedné mísy v 17 hod odpoledne. Ph mi spadlo někam pod 5 (níž mi papírek neměří), tak jsem to vytahoval sodou. Asi jsem vypil málo vody, protože poslední dávka vyšla až v ne ráno, proto jsem v so špatně spal. Při vlastní očistě jsem si dal do termoforu moc horkou vodu (nechtěl jsem se už hejbat)a jak jsem trochu usnul, měl jsem tam v noci velkej rudej flek, ale do ráno to z větší části zmizlo – příště míň horký. Už se těším na další JO asi 29.4.

Vidíte kolik drahého kamení si člověk dovede nastřádat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 8:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
zdenin píše:
Tak dnes jsem skončil se svou druhou jater.očistou.Druhý den očisty kdy se pije jen jabl.šťáva a potom voda tak jsem měl velké bolesti hlavy asi z hladu.Vše probíhalo v normě v 22.00 jsem vypil olej s grep. šťávou a v 02.30 mně probudilo nucení na WC,ale nic. Ráno jsem cítil v oblasti břicha divné tlaky ale na WC nic.V 8.00poslední epsomka a v 10.00 džus a stále divný tlak.Asi v 10.20 na WC a to bylo něco!! Samý hrášek a jeden kus asi velikosti a tvaru sušené švestky.No potom několik WC a vždy mnoho zelených hrášků a neuvěřitelně se mi ulevilo.
Tak jsem moc zvědav na další očistu.Zdenek.

Ty bolesti jsou spíše z překyselení, ale po dostatečném vyčištění těla zmizí. Také o tom svědčí objem vyloučeného bordelu a příště si určitě lépe vyhovíte, přičemž bych doporučil i více té epsomské soli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 8:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
mozno pit rano po kure namiesto ovocnej stavy zeleninovu?

Určitě ano v tom není problém, ale ovocná více čistí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žlučové kameny
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 10:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
blanka píše:
Dobrý den,prosím o radu jak se zbavit žlučových kamenů 2,2cm,1,3cm 1,2cm a písku. Nevím zda jsem dobře v diskuzi. Děkuji za zprávu.

Je potřřeba nasadit velké dávky hořčíku se současným užívání vitamínu B6 a celý postup jsem zde již několikrát popisoval, tak si to projděte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Očista jater & divny pocit
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 12:18 pm 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 29
Dobry den Jardo,

mam za sebou 2. ocistu jater, kterou jsem provedl asi pred mesicem.
Citim se mnohem lepe a opravdu je videt velky ucinek teto metody.
Presto me zarazi "divny pocit", ktery zacal po provedeni teto ocisty.
Od cisteni jater se neustale "osivam" a jakoby me na ruznych mistech stridave lechtala kuze nebo pod kuzi.
Postupne se tento pocit zmensuje ale neustale trva. Po provedeni ocisty byl velmi intenzivni.
Rovnez citim bolest mezi ocima u korene nosu a velke simrani v obliceji a na hlave/cele.
Co si o tom myslite? Muze to mit souvislost s ocistou jater?
Pokud muj dotaz nedava ani hlavu ani patu, tak se prosim nad tim jen pousmejte... .

Dekuji moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater & divny pocit
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 3:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Nick34 píše:
Dobry den Jardo,

mam za sebou 2. ocistu jater, kterou jsem provedl asi pred mesicem.
Citim se mnohem lepe a opravdu je videt velky ucinek teto metody.
Presto me zarazi "divny pocit", ktery zacal po provedeni teto ocisty.
Od cisteni jater se neustale "osivam" a jakoby me na ruznych mistech stridave lechtala kuze nebo pod kuzi.
Postupne se tento pocit zmensuje ale neustale trva. Po provedeni ocisty byl velmi intenzivni.
Rovnez citim bolest mezi ocima u korene nosu a velke simrani v obliceji a na hlave/cele.
Co si o tom myslite? Muze to mit souvislost s ocistou jater?
Pokud muj dotaz nedava ani hlavu ani patu, tak se prosim nad tim jen pousmejte... .

Dekuji moc.

Tak souviset může všechno se vším a když člověk rozkarbuje bordel v těle může se objevit ledasco. Rozhodně nejde o nějaký běžný stav, sám jsem se s tím zatím nesetkal, ale třeba jste vydráždil nějaké parazity a dávají o sobě vědět. Vyzkoušel bych nasadit elixír trojčátko a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: žlučové kameny
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 7:41 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 31, 2011 11:14 am
Příspěvky: 5
Nevím, proč lékaři nedoporučí nejprve v případě žlučových kamenů nejprve tuto kůru kterou popisujete a teprve když nezabere tak operaci? Vždyt by si to každý rád určitě vyzkoušel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žlučové kameny
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 9:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
blanka píše:
Nevím, proč lékaři nedoporučí nejprve v případě žlučových kamenů nejprve tuto kůru kterou popisujete a teprve když nezabere tak operaci? Vždyt by si to každý rád určitě vyzkoušel.

To se musíte zeptat u nich, ono to bude třeba podobné jako proč vy zakládáte stále nesmyslně nová témata a ostatní respektují tématiku vláken. Je možné, že to nevědí, nebo to vědět nechtějí, ono totiž na takové jednoduché radě naše nenažrané zdravotnictví asi nezbohatne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 08, 2011 9:30 am 
Offline

Registrován: čtv bře 31, 2011 11:14 am
Příspěvky: 5
Děkuji za Vaši reakci na můj dotaz. Máte na100% pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: očista jater žlučové kameny
PříspěvekNapsal: pát dub 08, 2011 9:43 am 
Offline

Registrován: čtv bře 31, 2011 11:14 am
Příspěvky: 5
Dobrý den,začala jsem s očistou jater dle Vaší rady za kterou jsem moc vděčná.Užívám hořčík +B6 dále semínka ostropeřce mariánského a díky za to že existuje toto forum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 08, 2011 6:20 pm 
Offline

Registrován: stř dub 06, 2011 8:30 am
Příspěvky: 31
Dne 1.4.2011 jsem provedl svou první chtěnou jaterní očistu. Úplně první se provedla sama po třech dnech pití uriny – vytekl pouze písek a desně to bolelo. Druhá byla minulý rok o Vánocích a třetí v lednu po pití MMS. Po tomto čistění se mi rozběhl slušný ekzém na obou rukách. Napřed po pití syrového krav. mléka se ekzém dost zvětšil, po pití kefíru se to trošku zlepšilo, ale nezmizel. Tak jsem udělal jaterní očistu. Ve středu byla strava méně hutná, večer vařené jídlo. Čtvrtek byl na ovoci a trochu zeleniny – hlavně jablka, hrozno. Z nosu vycházeli podivné věci a začala mi bolet hodně hlava. Pátek dopoledne – 2 litry jablkové šťávy, poté jsem ji ještě naředil. S epsomkou jsem začal později, než uvádíte. Musel jsem ještě někam jít. V 20:00 jsem měl první dávku, 22:00 druhou, před 23:00 olivový olej a šťávu z citronů a přiložil jsem 1,5l flašku horké vody k oblasti jater Po chvíli cca 5min jsem už cítil dva poměrně velké vycházející kamínky. Nebolelo to na rozdíl od první zkušenosti. Pak jsem usnul, celou noc jsem ovšem nevydržel spát v předepsané poloze. So. 3:00 už mi bylo poměrně blbě, chtělo se mi zvracet, hlava mě hodně bolela. Šel jsem na WC, nevyšlo nic. V 6:00 třetí dávka epsomky. 8:00 čtvrtá dávka. Dopoledne už mi bylo trochu líp. Před desátou jsem vymačkal karotku, červenou řepu, dýni a celer, vypil. Od 10:00-11:00 jsem trávil na záchodě a pak už jsem co půl hodiny odbíhal. Vycházelo 4-7 kamínků co hodinu a ve střevech se to desně honilo. Na oběd jsem si netroufl nic sníst, byla pouze ta šťáva před polednem. Ve střevech se to honilo až do čtvrté odpolední, pak vyšly poslední kamínky a byl klid. Kamínky byly opravdu velké – velikosti mandle, dvacetikoruny. Celkem asi 25 kusů. Za dva týdny zase. Ekzém se zatím znovu neobjevil.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz