Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 2:42 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 25, 2011 10:22 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Trpím občas něčím podobným jako Martina46. Průjem se zasekne a nejde ven. Jako bych byla zašpuntovaná nebo úplně pevně stažená. A ani klystýr nechce dovnitř, to trvá třeba půl hodiny, než se mi podaří ho do sebe dostat.
S hořčíkem nemám problém, ten mi průjem způsobuje pozvolna, ale ještě jsem nenašla svojí dávku céčka, protože je mi po něm hrozně zle, v břiše se to honí, ale ven to nejde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 25, 2011 5:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Trpím občas něčím podobným jako Martina46. Průjem se zasekne a nejde ven. Jako bych byla zašpuntovaná nebo úplně pevně stažená. A ani klystýr nechce dovnitř, to trvá třeba půl hodiny, než se mi podaří ho do sebe dostat.
S hořčíkem nemám problém, ten mi průjem způsobuje pozvolna, ale ještě jsem nenašla svojí dávku céčka, protože je mi po něm hrozně zle, v břiše se to honí, ale ven to nejde.

To záleží na formě toho céčka, vyzkoušejte ho jako askorbát a třeba to bude dobré.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2011 1:33 am 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
Martina46 píše:
Bola som prekvapená, keď včera, po mojej 8. očiste išlo zo mňa pár pekných veľkých kúskov. Pri minulej sa zdalo, že som už za polovicou, ale včerajšok to nepotvrdil, tak som fakt zvedavá, dokedy to potrvá \":-)\"
Horšie je to s priebehom. V posledných dňoch trpím akosi väčším nadúvaním, plynnatosťou. Následok to má ten, že počas dňa sa mi akoby nahromadí všetka tekutina v črevách, spolu so vzduchom a stojí to tam. Plyny nejdú von ani za svet a ani stolica. Keďže tento problém sa už predtým celkom pekne upravoval, a teraz toto, celkom som z toho nanič. Tiež chlorid horečnatý, čo cez deň vypijem, akoby bola hranica znesiteľnosti neodmerateľná, keďže ma pri predavkovaní iba naduje a všetko ostane v čreve, nič nejde von. Je to zvláštne a veľmi nepríjemne a keďže meriam 172cm a vážim pri tom 48kg, to brucho je zjavné.
A toto sa stalo aj pri pití epsom. soli, namiesto 60ml som si odvážila 100 a ani to akoby nestačilo, musela som ešte pridať jednu dávku, cca 20ml, aj tak bolo preháňanie chabé (a ani doobeda po vypití takmer 2l jablkovej šťavy to so mnou nepohlo a samozrejme, že som počas dňa vypila svoju dávku horčíka - 10g chloridu horečnatého). Ráno pri pití vody so poslednej soli, takmer všetka voda ostávala v črevách, málo šlo toho von, čiže sa málo vyplavovalo, takže na záver mi neostávalo nič iné, ako klystír s 20kv MMS (mám to vyskúšané, znesiem), obyčajný urinový klystír by totiž opäť nešiel von. Po tomto už krásne všetko šlo von, teda v čreve som toho mala hodne, a samozrejme 2 muchy jednou ranou, aj kopa kvasinie. Ja viem, že MMS po pečeňovej kúre nie je nič moc, ale inú možnosť som naozaj nemala. Neviem, v čom je problém, proste črevo mi štrajkuje a ja som zúfalá \":(\" Po klystíre ľahký detox,
no ani sa nečudujem, som rada, že len ľahký \":-D\"

toto už sem síce nepatrí, ale taký istý problém som mala pri šanke, prvá pred polrokom prebehla najlepšie a potom horšie a horšie.
Jarda, v čom môže byť problém? Neviem si pomôcť, ale mne neustále napadá - PSYCHIKA! To by celkom sedelo, keďže prirodzené je, začiatky sú najhoršie a potom časom sa to zlepšuje, človek sa jednak predsa už trochu čistí a skúsenosti by mali pridávať na istote. U mňa je to však naopak.

No, tak vidím,že trpíte rovnakým problémemom ako ja.
Tiež sa mi občas stalo presne to čo popisujete.
To črevo vie byt nikedy skutočne "na ranu",zvlášt v takejto situácii.
Z najvačšou pravdepodobnostou je to vyvolané psychikou,pretože červo má jednu špec. vlastnost, že sa može dostat do kŕču a stiahnut po celej svojej dlžke a jednoducho "nepustí".
V tom prípade je dobrá masáž brucha alebo lahnutie si na lavý bok a následná masáž, no tento postum nemusí fungovat u každého. Velmi správne ste zvolili postup s MMS. Je to istota, že z vás odíde všetko. To črevo to jednoducho podráždi a vy sa potom jednoducho po...te a máte pokoj. Zabijete tým vlastne "2muchy jednou ranou", dokladne sa vyčistíte a zároven dáte zabrat kvasinkám. Ja osobne to robím tak, že sa snažím úplne od toho odpútat čítaním novín,prechádzaním sa po dome,prácou na PC,jednoducho nejakou činnostou,ktorá zamestná moju mysel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2011 8:40 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:33 pm
Příspěvky: 1
Mám dotaz, píšete ve stravě volské oko s čočkou, ale přitom mezi známé zakázané potraviny patří vejce ( vy je také neporučujete ) !
Potom jsem se chtěl zeptat na kvašené potraviny - mají být doma vyrobené, nebo koupené v obchodě ?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2011 9:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
petr3 píše:
Mám dotaz, píšete ve stravě volské oko s čočkou, ale přitom mezi známé zakázané potraviny patří vejce ( vy je také neporučujete ) !
Potom jsem se chtěl zeptat na kvašené potraviny - mají být doma vyrobené, nebo koupené v obchodě ?
Děkuji

To nebylo doporučení, ale příklad relativně dobře stravitelného jídla a co se týká kvašených potravin, tak určitě je vhodnější dělat si je doma.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2011 10:00 pm 
Offline

Registrován: stř dub 06, 2011 8:30 am
Příspěvky: 31
Tak opět jsem dělal z pátka na sobotu OJ teď už třetí bez urinoterapie. Program jako obvykle, ovšem v pátek ráno jsem nedopatřením snědl trochu olivovýho oleje, takže se to trošku nepovedlo \":(\" Ovšem OJ jsem dojel dokonce. V sobotu ze mě šlo tak pět kamínků velikosti hrášku a spousta takových drobných kamínků zeleno-žluté barvy velikosti špendlíkové hlavičky protáhlého tvaru. No škoda no.
Pane Zajíčku, z čeho může být chronický zánět spojivek? Mám ho už delší dobu a teďka se projevuje čím dál častěji. Stravu se snažím neflákat, ale v poslední době mi to nějak nejde. Budu se muset víc snažit ohledně stravy a neflákat ji. Ve středa jsem si dal pivo, vnitřně jsem věděl, že to nemám dělat, ale udělal to. Potom jsem měl dlouho roztažené zorničky a následně mi zčervenaly oči jako králíkovi. Dlouhodobě mám červené žilky z koutku oka směrem k panence. Děkuji moc za radu/y.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 9:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
R.A.M.I.X píše:
Tak opět jsem dělal z pátka na sobotu OJ teď už třetí bez urinoterapie. Program jako obvykle, ovšem v pátek ráno jsem nedopatřením snědl trochu olivovýho oleje, takže se to trošku nepovedlo \":(\" Ovšem OJ jsem dojel dokonce. V sobotu ze mě šlo tak pět kamínků velikosti hrášku a spousta takových drobných kamínků zeleno-žluté barvy velikosti špendlíkové hlavičky protáhlého tvaru. No škoda no.
Pane Zajíčku, z čeho může být chronický zánět spojivek? Mám ho už delší dobu a teďka se projevuje čím dál častěji. Stravu se snažím neflákat, ale v poslední době mi to nějak nejde. Budu se muset víc snažit ohledně stravy a neflákat ji. Ve středa jsem si dal pivo, vnitřně jsem věděl, že to nemám dělat, ale udělal to. Potom jsem měl dlouho roztažené zorničky a následně mi zčervenaly oči jako králíkovi. Dlouhodobě mám červené žilky z koutku oka směrem k panence. Děkuji moc za radu/y.

Chybama se člověk učí a u těch očí to budou kvasinky, zvláště pokud takto reagujete na pivo tak bych si to dovolil tvrdit. Vyzkoušejte si vyplachovat oči urinou, to funguje perfektně, nebo pokud máte předsudky, tak dobré je i koloidní stříbro.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 10:59 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Dobrý den, nevím zda někdo již řešil, jsem na 12. straně teprve.
Jsem na protikvasinkové dietě a rád bych začal očistou jater s následnou Játrakšalanou, ale nejsem s ijistý, zda ta jablečná šťáva neudělá příliš paseku. Můžu do toho jíst aspoň lichoořešnici? Co do toho olivového oleje přimíchat i kokosák a prohnat střevo kaprylovkou?

Počítám, že nic náhradního místo jablek není.
Jak to vidíte, pane Jardo? Díky.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 3:14 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 28, 2011 10:50 am
Příspěvky: 28
Dobrý deň.
Tak som po svojej prvej očiste pečene. Po dôkladnej teoretickej príprave som sa s trochu malou dušičkou ale aj odhodlaním pustila krok za krokom do diela.

Po naštudovaní celého fóra som sa v piatok do 14:00 tak zavodňovala, až to vyzeralo ako očista ľadvín \":)\" Po 14:00 som už radšej nepila.
Všimla som si že na fóre niektorí ľudia písali, že pocťovali ako kamienky vychádzajú. Pocítila som to aj ja asi dvakrát ako malý tlak v olasti pečene, ktorý sa hneď stratil. Zdá sa, že toto spôsobujú kamienky, väčšie ako 2 cm, ktoré pri vychádzaní už asi naozaj je cítiť. Mne vyšiel jedej exemplár veľkosti cez 2,5cm a tri veľkosti cca 2cm. Ostatné bolo od menších až po hlienovitý rôsolovitý bordel.
Procedúra prebehla celkom OK, až nato, že druhý deň, v sobotu, som sa nechala vytočiť synom a následne priateľom do nepríčetnosti. Takéto stavy som mávala pred začatím očisťujúceho života čím ďalej častejšie. Čo vrcholilo až vo vulgárnych nadávkach ktoré som nevedela ovládnuť až strašných bolestiach hlavy a celkovej fyzickej nevoľnosťi. Ako keby som to ani nebola ja a nevedela svoj hnev ovládať.
Odvtedy ako som sa začala stravovať lepšie, sa to podstatne zlepšilo a teraz v ďeň očisty pečene som to spravila znova. Potom ma párkrát občas pichlo pod pravým rebrom asi na miestach odkiaľ vyliezali najväčšie kusy.
Bola som vyčerpaná fyzicky aj psychicky, strašne strašne prekyslená. Po klistíre sa mi vždy ako keby uľavilo. Vždy vychádzali ďalšie kamieky a kamene a hlien. Prvá neďelňajšia stolica ma ohromila. Okrem jednej 2cm "fazule" zo mna vyšplechlo niečo, čo vyzeralo, že mi do záchodovej misy spadol rôsol z priesvitnej medúzy, ktorý klesol ku dnu, ale spláchol sa až na druhý krát. V nedeľu som znova nedostala pH vyššie ako na 5,5. Žltý papierik namiesto toho aby stmavol, tak strácal farbu. Pritom som sa snažila odšťavovať citróny, grep, koreňovú zeleninu. Nepohla s tým ani Bílinská kyselka, tú som mala ako skvelého zdvíhača pH, okrem sódy bikarbóny. Solíme doma soľou kde je sodík a draslík 60:40, alebo hymalájsku soľ.
V nedeľu večer som sa ešte raz vyprala klistírom soda + soľ a už som sa cítila lepšie.
Dokopy toho nebolo veľa, ale zato riadne kúsky na prvý krát. Tak som zvedavá na daľšie čistenia.
A mám ešte jednu zaujímavosť. Môj jazyk je dlhodobo potiahnutý žltobielym povlakom, a dnes ráno som objavila po bokoch toho nánosu svoj vlastný jazyk normálnej farby a ešte malú škvrnu tiež normálnej farby trochu vľavo dolu od stredu. Ak sa mi podarí nejaké foto, tak pridám. Stále ma akosi akokeby pobolieva v oblasti pod rebrami napravo a aj trochu v prostriedku. Ale už som sa začala kŕmiť pestrecovou kašičkou a mňam. Asi sú tie žlčovody a pečeň po takej očiste dosť odraté, tak ich nechám odpočívať a regenerovať.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 7:45 pm 
Offline

Registrován: stř dub 06, 2011 8:30 am
Příspěvky: 31
Jarda píše:
Chybama se člověk učí a u těch očí to budou kvasinky, zvláště pokud takto reagujete na pivo tak bych si to dovolil tvrdit. Vyzkoušejte si vyplachovat oči urinou, to funguje perfektně, nebo pokud máte předsudky, tak dobré je i koloidní stříbro.

Moc děkuji, zkusím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 9:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Dobrý den, nevím zda někdo již řešil, jsem na 12. straně teprve.
Jsem na protikvasinkové dietě a rád bych začal očistou jater s následnou Játrakšalanou, ale nejsem s ijistý, zda ta jablečná šťáva neudělá příliš paseku. Můžu do toho jíst aspoň lichoořešnici? Co do toho olivového oleje přimíchat i kokosák a prohnat střevo kaprylovkou?

Počítám, že nic náhradního místo jablek není.
Jak to vidíte, pane Jardo? Díky.

To už se tu řešilo a ničeho se nebojte, pokud se cokoliv namnoží, tak to následný průplach spolehlivě vyžene z těla ven a nic se tedy neděje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 9:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
gabrielik píše:
Dobrý deň.
Tak som po svojej prvej očiste pečene. Po dôkladnej teoretickej príprave som sa s trochu malou dušičkou ale aj odhodlaním pustila krok za krokom do diela.

Po naštudovaní celého fóra som sa v piatok do 14:00 tak zavodňovala, až to vyzeralo ako očista ľadvín \":)\" Po 14:00 som už radšej nepila.
Všimla som si že na fóre niektorí ľudia písali, že pocťovali ako kamienky vychádzajú. Pocítila som to aj ja asi dvakrát ako malý tlak v olasti pečene, ktorý sa hneď stratil. Zdá sa, že toto spôsobujú kamienky, väčšie ako 2 cm, ktoré pri vychádzaní už asi naozaj je cítiť. Mne vyšiel jedej exemplár veľkosti cez 2,5cm a tri veľkosti cca 2cm. Ostatné bolo od menších až po hlienovitý rôsolovitý bordel.
Procedúra prebehla celkom OK, až nato, že druhý deň, v sobotu, som sa nechala vytočiť synom a následne priateľom do nepríčetnosti. Takéto stavy som mávala pred začatím očisťujúceho života čím ďalej častejšie. Čo vrcholilo až vo vulgárnych nadávkach ktoré som nevedela ovládnuť až strašných bolestiach hlavy a celkovej fyzickej nevoľnosťi. Ako keby som to ani nebola ja a nevedela svoj hnev ovládať.
Odvtedy ako som sa začala stravovať lepšie, sa to podstatne zlepšilo a teraz v ďeň očisty pečene som to spravila znova. Potom ma párkrát občas pichlo pod pravým rebrom asi na miestach odkiaľ vyliezali najväčšie kusy.
Bola som vyčerpaná fyzicky aj psychicky, strašne strašne prekyslená. Po klistíre sa mi vždy ako keby uľavilo. Vždy vychádzali ďalšie kamieky a kamene a hlien. Prvá neďelňajšia stolica ma ohromila. Okrem jednej 2cm "fazule" zo mna vyšplechlo niečo, čo vyzeralo, že mi do záchodovej misy spadol rôsol z priesvitnej medúzy, ktorý klesol ku dnu, ale spláchol sa až na druhý krát. V nedeľu som znova nedostala pH vyššie ako na 5,5. Žltý papierik namiesto toho aby stmavol, tak strácal farbu. Pritom som sa snažila odšťavovať citróny, grep, koreňovú zeleninu. Nepohla s tým ani Bílinská kyselka, tú som mala ako skvelého zdvíhača pH, okrem sódy bikarbóny. Solíme doma soľou kde je sodík a draslík 60:40, alebo hymalájsku soľ.
V nedeľu večer som sa ešte raz vyprala klistírom soda + soľ a už som sa cítila lepšie.
Dokopy toho nebolo veľa, ale zato riadne kúsky na prvý krát. Tak som zvedavá na daľšie čistenia.
A mám ešte jednu zaujímavosť. Môj jazyk je dlhodobo potiahnutý žltobielym povlakom, a dnes ráno som objavila po bokoch toho nánosu svoj vlastný jazyk normálnej farby a ešte malú škvrnu tiež normálnej farby trochu vľavo dolu od stredu. Ak sa mi podarí nejaké foto, tak pridám. Stále ma akosi akokeby pobolieva v oblasti pod rebrami napravo a aj trochu v prostriedku. Ale už som sa začala kŕmiť pestrecovou kašičkou a mňam. Asi sú tie žlčovody a pečeň po takej očiste dosť odraté, tak ich nechám odpočívať a regenerovať.

Ta nervozita je z velkého množství uvolněného bordelu, který celkově silně překyselí tělo, ale druhý den by to mělo být srovnané. Ty kusy hlenu jsou kvasinky, které zlikviduje ta epsomka a vysoká kyselost bez dostatku živin ve střevě a určitě je dobře, že jsou venku. Pokud máte druhý den stále špatné pH, tak na nic nečekat, sodu a srovnat, pak se člověku okamžitě uleví a je klid. Jazyk je dobrá signalizace zanesení bordelem a pokud se čistí, tak jste na dobré cestě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2011 8:30 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Po první čistce toho ze mě vyletělo opravdu hodně. Za 3 týdny jsem se vrhl na druhou ale vyšla toho sotva třetina co prvně. Myslel jsem si, že jsem neprohřál ideálně játra, protože jsem termofor nasadil až ve 22h po vypití elixíru. Po dalších 3 týdnech při třetí čistce jsem s termoforem nalepeným na boku byl už od 19h a docela mi to pomohlo protože mi byla dost kosa. Tentokrát jsem totiž poprvé nic za celý pátek nejedl (poprvé i podruhé tak 3-5 jablek) a jen vypil 2 litry jablkové šťávy a pil vodu. Pokaždé když najedu na takovéto půsty, tak je mi kosa tuplem. Co mě ale zklamalo je, že stále marně čekám na šutříky. Sice si protáhnu trubky a vyjde i jiný bordel, ale myslel jsem, že něco vyletí. Asi tu pauzu mezi čistkami natáhnu na 4-5 týdnů...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2011 11:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Po první čistce toho ze mě vyletělo opravdu hodně. Za 3 týdny jsem se vrhl na druhou ale vyšla toho sotva třetina co prvně. Myslel jsem si, že jsem neprohřál ideálně játra, protože jsem termofor nasadil až ve 22h po vypití elixíru. Po dalších 3 týdnech při třetí čistce jsem s termoforem nalepeným na boku byl už od 19h a docela mi to pomohlo protože mi byla dost kosa. Tentokrát jsem totiž poprvé nic za celý pátek nejedl (poprvé i podruhé tak 3-5 jablek) a jen vypil 2 litry jablkové šťávy a pil vodu. Pokaždé když najedu na takovéto půsty, tak je mi kosa tuplem. Co mě ale zklamalo je, že stále marně čekám na šutříky. Sice si protáhnu trubky a vyjde i jiný bordel, ale myslel jsem, že něco vyletí. Asi tu pauzu mezi čistkami natáhnu na 4-5 týdnů...

Jednak natáhnout a trefit se na ideální termín dva dny před černým měsícem, pokud ani tak nic nevyleze, tak tam prostě nic není a pak nejdříve za tři měsíce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 12:30 pm 
Offline

Registrován: pát pro 31, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den, podle vašeho návodu jsem poprvé provedla očistu jater.
Vše proběhlo dobře, jen bych se ráda zeptala na dvě věci.
1. Po vypití oleje s grepovou šťávou jsem v pohodě usnula, ale probudila jsem se kolem třetí ráno a bylo mi nevolno. Mohu v takovém případě pokračovat s dalšími kroky (vypití třetí dávky epsomky, pití vody, popř. klystýr) už takto brzy, abych odpady ze střeva vypláchla dříve?
2. Asi dva dny po očistě mi zčervenaly oči, přesněji řešeno mám v bělmu velmi zřetelné červené žilky. Vypadám jako "syslus červenobulvus", abych tak použila terminologii ze Spejbla a Hurvínka \":)\" . To je v pořádku?
Předem vám děkuji za odpovědi a za celé tyto stránky zdraví-az.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz