Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned čer 16, 2024 7:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 8:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
zdravim,
tak takovy navod jsem na foru jeste necetl,takze jsem zacal hrebickem,ale uz dorazil i pelynek,
jsem ted treti den na hrebicku tedy 3-3-3,zatim zadne reakce nebyli,krome prvni kapsle, kdy sem se asi dve hodiny citil jak priozralej a trochu se mi tocila hlava.
mam tedy dotaz,kdyz uz jsem zacal tim hrebickem, mam treba 6ty den o hrebicku zacit uzivat pelynek pokud nebudou do te doby nejake vetsi projevy, nebo mam s pelynkem pockat az po hrebicku? a v pripade ,ze mam srovnanou hladinu jodu, mam i tak brat kazdy den 10kapek lugola?
jinak zaroven s hrebickem jsem zacal melounovou monodietu, coz si myslim ,ze i castecne tlumi moznost ,ze mi bude blbe ,protoze je vetsi zasoba zasaditych latek, takze se nebude telo tema zdechlejma zviratkama tak moc prekyselovat a za dalsi jim take odbouram cast tuku ,kam muzou zdrhat.

dale bych se chtel zeptat ,jestli je mozne delat kazdy den klystyr nebo spise ne,aby se hrebicek dostal po cele delce tl. streva?prijde mi totiz,ze ten meloun dole nevypadava tak rychle jak by mel, ale na druhou stranu tam vlastne neni skoro zadna duzina ,takze toho materialu asi nakonec moc nezbude \":lol:\"

Jinak jsem si vcera daval take koupel v MMS, na zacatek jsem dal 20 kapek, po 20minutach,kdyz se uplne otevrou pory, jsem pridal dalsich 40kapek a po dalsich 15min. jsem pridal jeste dalsich 25 a nic se nedelo - ale taky uz jsem tech parchantu za posledni 3/4 roku zrejme dost vymlatil klystyrama s MMS, cesnekem, a take mi vyslo par tasemnic a dalsich veci pri kure ocista lymfy

Dekuji za info

Netuším jak jste si to zase upravil, ale začíná se pelyňkem a hřebíček se dává od 11 dne. Lugol v tomto objemu neuškodí ani lidem kteří mají dost jódu, čili určitě projet celou kůru. Melounová monodieta nijak nevadí a klystýry také ne. Na ty koupele nebývají nějaké prudké reakce, spíše dost unavují.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 12:23 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Jarda píše:
Netuším jak jste si to zase upravil, ale začíná se pelyňkem a hřebíček se dává od 11 dne. Lugol v tomto objemu neuškodí ani lidem kteří mají dost jódu, čili určitě projet celou kůru. Melounová monodieta nijak nevadí a klystýry také ne. Na ty koupele nebývají nějaké prudké reakce, spíše dost unavují.

Diky,no ja sem si to vedome neupravil, jen jsem zde cetl doposud jen o hrebickove kure, zminku ze se ma jet zaroven s pelynkovou jsem se nedocetl, takze jsem zacal brat hrebicek,bez pelynku, a zajimalo by me, jestli do te hrebickove kury muzu zacit uzivat i pelynek(tedy vlastne se spozdenim), nebo mam pockat a uzivat pelynek az po te hrebickove kure

Dekuji

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 9:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
Diky,no ja sem si to vedome neupravil, jen jsem zde cetl doposud jen o hrebickove kure, zminku ze se ma jet zaroven s pelynkovou jsem se nedocetl, takze jsem zacal brat hrebicek,bez pelynku, a zajimalo by me, jestli do te hrebickove kury muzu zacit uzivat i pelynek(tedy vlastne se spozdenim), nebo mam pockat a uzivat pelynek az po te hrebickove kure

Dekuji

To se dá najet i obráceně, čili klidně pojedete pár dní oboje společně a pak dojedete pouze pelyněk. Nicméně výsledky budou patrně trochu horší, protože nejlépe celá kůra funguje na synergických efektech spojení účinků jednotlivých složek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 4:12 pm 
Offline

Registrován: pon bře 07, 2011 3:12 pm
Příspěvky: 17
Jarda píše:
na parazity funguje trojčátko, tedy Lugol, nebo ořešáková tinktura, pelyněk a hřebíček.
Hřebíček je velice silná droga a jako taková je i nebezpečná při předávkování. Náhodné užívání rozhodně vhodné není a je nutné dodržovat přesné dávkování. Dá se užívat v kapslích podle přesného rozpisu, ale ne náhodná množství podle úvahy. Funguje i samotný, kombinace s pelyňkem není nutná. V mixéru rozdrtit na prášek, naplnit tobolky velikosti 00 a po základním dávkování, které trvá deset dní, se aplikují jednou týdně 3 x 3 tobolky. Prakticky se takto dá i začít a toto dávkování používat stále.
Bere se 1. den 3 x 1 tableta, 2. den 3 x 2 tablety, třetí až desátý den 3 x 3 tablety a dále už pouze jednou týdně 3 x 3 tablety. Čerstvě namletý je rozhodně lepší než nějaký vyčpělý.

POSTUP
- před obědem 1/2 rovné pol.lž. pelyňku + zapít 20kapek Lugolu do vody (to je však nutné nejprve zkusit méně kapek- ne každý to snese..., a pak případně zvýšit až na těch max.20 kapek..., k tomu beru 2tbl.selenu 100mcgr od swansonu...)
- po obědě ve stejný den v týdnu, si vzít nakapslovaných 9kpsl.pomletého hřebíčku v kapslích vel."00"(plně napěchovaných z obou částí kapsle které se ručně pak spojí...)

Dobrý den,
prosím ještě o malinké vysvětlení toho, co je výše. Nejprve napsáno, že po desátém dni užívání hřebíčku se již pak užívá jen jednou týdně, a to 3 x 3 tablety (myšleno kapsle?).... dále pak ale u "postupu" se píše, že se má brát jednou týdně po obědě 9 kapslí. Čili ne 3 x denně, ale pouze jednou denně a naráz všech 9 kapslí hřebíčku?
Děkuju moc! \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 9:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
Sonula píše:
Dobrý den,
prosím ještě o malinké vysvětlení toho, co je výše. Nejprve napsáno, že po desátém dni užívání hřebíčku se již pak užívá jen jednou týdně, a to 3 x 3 tablety (myšleno kapsle?).... dále pak ale u "postupu" se píše, že se má brát jednou týdně po obědě 9 kapslí. Čili ne 3 x denně, ale pouze jednou denně a naráz všech 9 kapslí hřebíčku?
Děkuju moc! \":-)\"

Ano, jsou myšleny kapsle velikosti 00, pokud použijete kapsle velikosti 0, tak jich musíte dávat celkem 12 kusů. Ten další postup je používaný pravidelně jednou týdně jako odčervovací program po projetí základní kůry a tam se berou opravdu najednou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 18, 2011 10:58 am 
Offline

Registrován: pon bře 07, 2011 3:12 pm
Příspěvky: 17
Ahaa, takže buď velikost 0 - 3x4 tobolky denně, nebo velikost 00 - 3x3 tobolky denně. V základní kůře se to bere třikrát denně po jídle. A v udržovacím režimu se bere 9 kapslí NAJEDNOU v poledne po jídle? Nebo také 3x DENNĚ???
Do tohoto udržovacího programu patří i pelyněk a Lugol, nebo se užívá už jen hřebíček?
A udržovací program jednou týdně se pak už dělá pořád, tím myslím celý život? \":-)\"
Děkuji znovu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2011 9:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
Sonula píše:
Ahaa, takže buď velikost 0 - 3x4 tobolky denně, nebo velikost 00 - 3x3 tobolky denně. V základní kůře se to bere třikrát denně po jídle. A v udržovacím režimu se bere 9 kapslí NAJEDNOU v poledne po jídle? Nebo také 3x DENNĚ???
Do tohoto udržovacího programu patří i pelyněk a Lugol, nebo se užívá už jen hřebíček?
A udržovací program jednou týdně se pak už dělá pořád, tím myslím celý život? \":-)\"
Děkuji znovu.

V udržovací pouze jedna dávka v poledne a celé množství. Udržovací je půl polévkové lžíce pelyňku a dvacet kapek lugolu před jídlem a 12 tobolek velikosti 0 plných namletého hřebíčku po jídle a jede se celý život.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 04, 2011 10:57 am 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Co se tyce pelynku, jaky je asi vahovy ekvivalent jedne lzicky? Nekdo totiz nabere zarovnanou lzicku, nekdo vrchovatou, namlety je ten pelynek take pokazde jinak. Radeji bych si to odvazil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 8:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
sokol píše:
Co se tyce pelynku, jaky je asi vahovy ekvivalent jedne lzicky? Nekdo totiz nabere zarovnanou lzicku, nekdo vrchovatou, namlety je ten pelynek take pokazde jinak. Radeji bych si to odvazil.

Ono to opravdu dost lítá, ale tak od 1 do 1,5 gramu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 07, 2011 10:10 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 08, 2010 12:01 pm
Příspěvky: 56
Co když jím pouze 2x denně můžu si upravit dávkování, abych se vlezl do limitu na ten den a nebo dodržet daný postup i když nebudu jíst? Mám na mysli jednu vrchovatou lžičku pelyňku 20 min. před jídlem, během jídla užívám lichořeřišnici jednu vrchovatou lžíci a 20 min. po jídle 5 kapslí 00 hřebíčku. Tedy 2x5 kapslí 00 hřebíčku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 07, 2011 9:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
qup píše:
Co když jím pouze 2x denně můžu si upravit dávkování, abych se vlezl do limitu na ten den a nebo dodržet daný postup i když nebudu jíst? Mám na mysli jednu vrchovatou lžičku pelyňku 20 min. před jídlem, během jídla užívám lichořeřišnici jednu vrchovatou lžíci a 20 min. po jídle 5 kapslí 00 hřebíčku. Tedy 2x5 kapslí 00 hřebíčku.

Stačí se držet denního limitu a počet dávek není zase tak podstatný. Ten popsaný postup dle mého názoru vyhovuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 10, 2011 7:39 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Zajimava videa: http://www.detoxikace-tela.cz/video


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 11, 2011 8:58 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 08, 2010 12:01 pm
Příspěvky: 56
Pri udrzovaci davce u trojcatka je asi jedno, ktery den zvolim? Hlavne, aby to bylo jednou tydne nebo to ma nejake hlubsi souvislosti brat to ve stredu odpoledne?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 11, 2011 9:00 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
qup píše:
Pri udrzovaci davce u trojcatka je asi jedno, ktery den zvolim? Hlavne, aby to bylo jednou tydne nebo to ma nejake hlubsi souvislosti brat to ve stredu odpoledne?

Napadlo ma jedno neslušné spojenie streda - súložiť treba. Takže s nimi riadne, teraz neviem ako sa to správne česky povie "vymrdáte" ? \":)\" Aby aj oni vedeli, čo je za deň.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 11, 2011 10:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
sokol píše:

Naše domácí zvířátka jsou určitě fotogenická i když mnoho lidí ty pohledy špatně snáší.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz