Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 1:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 11:25 am 
Offline

Registrován: pát led 27, 2012 5:00 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Markvartovice
Dobry den, nejprve poděkování za vedeni serveru (už rok se snažím vše přečíst a učím se uvedenými zásadami řídit). Ze "statistických duvodu" připojují i já své zkusenosti s prave dokoncenou druhou JO:
Ve středu každotýdenní jednodenní půst. Čtvrtek jen zelenina, patek jablka a jabl. juice (Angel + domaci jabka), sobota jen juice. Jinak vše podle Jardy (o den posunuto) s tím, že jsem vodu po 14h popijel jen v omezenem mnozstvi (asi 2 dcl) a přidal mezi druhou empsomkou (po ni 4x WC) a grepovoolejovym koktejlem (pije se celkem dobre) prohrivaci koupel. Rano budicek v 4.15 a WC, motani hlavy, v 6 epsomka (bez odezvy), v 8 posledni epsomka a 3x WC pak asi 1l vody a nasledovalo 4x WC. Sbirka kameni stejna jako u prvni ocisty co se poctu tyce (desitky-nepocitam), ale vetsich kusu bylo celkove méně (i velikosti nedosahovali rozmeru minule ocisty-největší 10mm)-vsechny mekke zelene nebo cerne, zaden pevnejsi s vapenatym obalem. Zakonceno klystyrem urinou. Je po 10h, jdu si udelat nejakou stavu na snidani. Cítím se skvele-budu pokračovat.
Za diakritiku se omlouvám (psat hacky a čárky na tabletu je nadlidský ukon \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 11:34 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
denny58 píše:
Ahoj Jardo, dostal jsem tento email a vzpoměl jsem při tom na tebe a tvé vědomosti - uměl bys tomu děcku pomoci???

Text: Předmět: FW: Prosíme o pomoc....


Pokud tím, že ten mail pošleme dál, můžeme pomoct, stojí to za to. Existuje pouze jedna možnost jak ji zachránit... operovat. Můj manžel a já nemáme dostačující finanční prostředky na operaci a proto Vás prosím o pomoc. Za každou osobu, která otevře tento email a přepošle nejméně dalším třem osobám, obdržíme 32centu. Prosíme pomozte nám. Zdraví Hana Prokůpková Rohozná 181 ROHOZNÁ Jaromír Řehák 420 603 850 041 =
=


Ahoj Denny

Trochu se obávám, že tento email je podvod. Já přesně tento email obdržel před třemi léty. Je to zřejmě pyramidový sytém, který nějakým způsobem původci přináší zisk.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 9:34 pm 
Offline

Registrován: pon úno 04, 2013 8:45 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den,
Již po druhé jsem měl podrážděnou slinivku, doktor mi řekl, že to je ze žlučníkových kamenů,které mám v žlučníku. Momentálně jsem týden po druhém podráždění slinivky a na nepříjemné dietě, čeká mne operace, při které mi chtějí vyndat žlučník (tuto středu) ikdyž žlučník mne nebolí a nejraději bych to vyřešil bez chir. zákroku pomocí Vaší metody očištění jater.

Jsem z toho velmi znepokojený a to mne zavedlo až na Vaše zajímavé stránky. Je mi 24 let a myslím si, že žlučník mám v těle z nějakého důvodu a je zbytečné si ho v mém věku nechat vyoperovat.

Proto Vás chci poprosit o radu, pomůže mi Vaše očista jater k záchraně mého žlučníku a zbavení se problémů se slinivkou a bolestech jak žlučníku tak slinivky v budoucnu?? A co mají vůbec společného žlučníkové kameny s jaterními kameny?? Není to v mém případě nebezpečné??

Moc Vám děkuji za pokud možno brzkou odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 10:34 pm 
Offline

Registrován: čtv led 17, 2013 3:01 pm
Příspěvky: 23
Dobrý den všem,prosím vás o radu,chci se jen zeptat se .Když nemám žlučník ,mohu podstoupit očistce ?Děkují za ochotu \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 12:40 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
malinka658 píše:
Dobrý den všem,prosím vás o radu,chci se jen zeptat se .Když nemám žlučník ,mohu podstoupit očistce ?Děkují za ochotu \":D\"
Andreas Moritz, ktery na zaklade zkusenosti s lecbou ocistou jater napsal celou knihu o ociste jater doporucuje ocistu i v pripade odstraneneho zlucniku, ale doporucuje brat predem 2-3 tydny Gold Coin Grass, dava odkaz http://www.sensiblehealth.com/Products-gcg.xhtml
Ale Moritz je extreme opatrny, myslim, ze nekde jinde doporucovali i v pripade odstraneneho zlucniku standardni postup.

Andreas Moritz píše:
nebo mas odstraneny zlucnik, muzes potrebovat brat 2-3 tydny Gold Coin Grass (priblizne 1 lahvicka) pred ocistou jater.
Andreas Moritz píše:
... or your gallbladder has already been removed, you may need to take Gold Coin Grass for 2-3 weeks (approximately 1 bottle supply) prior to liver cleansing....

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 9:29 am 
Offline

Registrován: čtv led 17, 2013 3:01 pm
Příspěvky: 23
děkují \":)\" a de seženu GOLD COIN GRASS ,na internetových str.to není \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 9:58 am 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Dobrý deň.....má niekto preložené knihy na očistu pečene od Andreas Moritz a iných autorov, okrem Malachova (toho mám). Budem rada ak tu dáte link. Ďakujem pekne. Silvia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 3:23 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
malinka658 píše:
děkují \":)\" a de seženu GOLD COIN GRASS ,na internetových str.to není \":?:\"
Dal jsem ti tam odkaz, to http://www.sensiblehealth.com/Products-gcg.xhtml , zkus na to kliknout. Dal jsem to narychlo do google jestli to neni i u nas, ale nenasel. Mozna to ma ceske jmeno...

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 8:38 pm 
Offline

Registrován: čtv led 17, 2013 3:01 pm
Příspěvky: 23
děkují za kontakt .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 10:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
borisek píše:
mam za sebou 3 kuru ... cholesterolove kamene mi zatial vyplavilo len u 2 ocisty ...aj to troska , teraz naposledy co som postrahol bolo len akysi hlien ktori mal v sebe akoby cierne vlakna ... je mozne ze uz nemam kamene ? alebo ma este caka prekvapenie ? \":D\" ...mam 22 rokov \":)\" ( len pre info ) \":)\"

Tak ve vašem věku je možné, že tam již nic není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 10:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="prokera":1ctjlxat]Zdravím všechny, zejména pana Jardu:),
o víkendu jsem dělala 7 očistu a byla už 3. v pořadí, kdy ze mě nevyšel jediný cholest. kámen - pouze trochu bláta. Po Vánocích jsem teda počítala s větší úrodou \":D\" . Teď nevím, jestli mám být ráda, že už v sobě nic moc nemám, nebo zda se mám pokoušet znovu a znovu a čekat na přívaly kamenů \":D\" , jaké popisují někteří po 15 - 16.očistě \":shock:\" . Teď se mi to jeví tak, že už z těch jater asi nic nevyrazím \":)\" a dala bych tomu 2 - 3 měsíce čas. To se už určitě stihne nashromáždit nějaký nový materiál \":lol:\" . Je mi divné, že bych

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 11:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="MIRRKO":65zqf89f]Ahoj.Já dělal o víkendu během cca 1. roku už 11 očistu.Do ted vše probíhalo zcela normálně...mazlavé kamínky ze mně vycházely čím dál méně, ke konci prakticky již jen cholesterové smetí.Kamínky byly prakticky ve velikosti do 5mm...něco podobného, jako má nafoceno pan Jarda v návodu.Jelikož jsem
dělal už 11. očistu, tak jsem ingredience zvýšil na 1,5x násobek původních.Zaexperimentoval jsem a jablkový džus jsem doplnil pomerančovým.Do láhve jsem jsi ale omylem nalil přiliš teplou vodu...cca 70C, láhve jsem použil dvě, jednu jsem položil vedle jater a druhou přiložil šikmo na ni na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 9:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Jarda píše:
Tak teplota má dost zásadní vliv a také tam píšu, že teplotu na doraz a ohřívat třeba již od 6 hodin večer. Já to dělám tak, že si dám na bok gumovou termoflašku-Vaška, přivážu ho páskem od županu, s tím se dá chodit po bytě i dost věcí dělat. Sice člověk vypadá dost divně, ale svůj účel to splní, ovšem je třeba vodu občas vyměnit za teplou.

Přesně tak to dělám i já \":D\" ! A funguje to opravdu dobře! Někdy dokonce nahřívám v den očisty i přes den v práci když mám čas - jen přiložením rychlovarné konvice s vodou - i to bych řekla, že dost pomáhá a svinstvo se o to lépe rozpouští:).

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 9:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
litu píše:
Pocula som nazor, ze pri ociste pecene Glauberovu sol nemozu pouzivat srdciari, radsej Epsonovu, ktora zatazuje ladviny. A ladviniari zase nemozu Epson, ale Glauberovu sol. Co v pripade ked ma clovek slabe srdce a aj ladviny? Asi by som sa priklonila k tej Epson, kvoli horciku ako pisete.

Asi správný závěr, ale zdá se mě, že to máte obráceně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 9:40 pm 
Offline

Registrován: pon led 28, 2013 10:09 am
Příspěvky: 2
\":)\" opakuji svůj dotaz z předchozí stránky....
Dobrý den,
měla bych dotaz k této očistě, kterou jsem poprvé právě prodělala. Postupovala jsem přesně dle pokynů, ovšem už první dávka soli v 18h mě po 40 minutách vyslala na záchod, z kama jsem se už moc nedostala ... A to ze mě šla uz pouze voda, přesto jsem si dala i druhou dávku, další dvě hodiny jsem vypouštěla vodu na záchodě... Až jsem se bála jak vydržím po té 22h. ležet celých 20 minut! Nu vydržela jsem to ale pak jsem šla ještě asi 3x než se mi podařilo usnout, ovšem jen na 4 hodiny, protože jsem se probudila, jak moc mi bylo zle od žaludku, snažila jsem se spát, ale nevolno mi bylo tak moc, že se mi to už nepodařilo a v 6h ráno jsem zvracela... vodu. Za půl hodiny jsem se překonala ke třetí dávce soli, což pokračovalo vylučováním vody...a čtvrté .... Nu ale jsem spokojená, že se úspěch dostavil a já vyloučila skoro stovku kamínků. Ovšem ještě týž den mě poprvé v životě píchalo ve žlučníku, což naštěstí další den přešlo, takže zjevně musím pokračovat dalšími kůrami po 14 dnech...
A proto se musím zeptat, když na mě ta sůl tak moc působí, (líná střeva nemám, stravu mám dost bohatou na vlákninu - ani jablečná šťáva v jakémkoli množství na mě projímavě nepůsobí \":)\" ), zda bych měla snížit dávkování a to na jakou dávku a nějaký tip, jak se vyvarovat té nevolnosti... ? Proč k tomu došlo? (A je to vhodné, když mě začal bolet ten žlučník?)
Děkuji moc za odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz