Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 1:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 3:02 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 08, 2013 3:17 pm
Příspěvky: 19
Danny_70 píše:
Až si najdete čas přečíst všech 170 stran této diskuze, naleznete odpovědi na vaše problémy a otázky. Podle mne jste si ho ale měla najít už před očistou. Nikdo nemůže převzít odpovědnost za vaše rozhodnutí.

Nezlobte se, ale přečíst to všechno najednou téměř není v lidských silách. Mimo jiné proto, že to není ucelený smysluplný text, pak by skutečně stačilo udělat si ten čas. Ale forma internetového fóra je pro čtení "jedním dechem" velice nevhodná. Je velmi snadné něco přehlédnout, zapomenout, "zabloudit" v tématech... Myslím, že uvedení všech informací (tedy nejen pozitiv, ale i negativ a možných rizik) v úvodním článku, který o tématu pojednává, by bylo více než vhodné.
Docela mě mrzí, že tady, kde by člověk očekával komunitu lidí, kteří chtějí pomoci nejen sami sobě, ale i druhým, se těm, kdo mají nějaké potíže, dostává odsudku a nepříliš zdvořilých odkazů na to, že kdyby "si udělali čas", "používali rozum", "dodržovali pokyny" a "zbavili se negativních programů", určitě by všechno perfektně fungovalo, takže si za svoje problémy vlastně mohou sami a nemají si co stěžovat. Proč to? Dalo by snad více práce jasně a srozumitelně odpovědět, než psát tyhle věci? Proč hned předpokládat, že dotyční museli něco udělat špatně, na něco se vykašlat, nepřemýšlet? Mohli mít prostě jenom smůlu, člověk není stroj a na stejnou proceduru opravdu někdo může zareagovat jinak než ostatní. A i kdyby tu chybu udělali, něco přehlédli, špatně pochopili, dokonce se třeba skutečně na nějakou část postupu vědomě vykašlali - čemu pomůže je urážet? Nebylo by lepší jim prostě normálně pěkně odpovědět, případně poradit?
Já sama jsem po očistě v podsatatě žádné ze zmiňovaných problémů neměla (kromě podrážděného konečníku - skutečně by bylo příjemné, kdyby někdo dopředu upozornil, že k tomu může dojít a že pomůže mazat třeba Calciem Pantothenicem nebo možná i něčím jiným, sádlem, vazelínou...), ale nemyslím, že by mě to opravňovalo necitlivě odbývat někoho, kdo je má a hledá radu a pomoc...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 3:22 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
ladyzaba píše:
Nezlobte se, ale přečíst to všechno najednou téměř není v lidských silách. Mimo jiné proto, že to není ucelený smysluplný text, pak by skutečně stačilo udělat si ten čas. Ale forma internetového fóra je pro čtení "jedním dechem" velice nevhodná. Je velmi snadné něco přehlédnout, zapomenout, "zabloudit" v tématech... Myslím, že uvedení všech informací (tedy nejen pozitiv, ale i negativ a možných rizik) v úvodním článku, který o tématu pojednává, by bylo více než vhodné.
Docela mě mrzí, že tady, kde by člověk očekával komunitu lidí, kteří chtějí pomoci nejen sami sobě, ale i druhým, se těm, kdo mají nějaké potíže, dostává odsudku a nepříliš zdvořilých odkazů na to, že kdyby "si udělali čas", "používali rozum", "dodržovali pokyny" a "zbavili se negativních programů", určitě by všechno perfektně fungovalo, takže si za svoje problémy vlastně mohou sami a nemají si co stěžovat. Proč to? Dalo by snad více práce jasně a srozumitelně odpovědět, než psát tyhle věci? Proč hned předpokládat, že dotyční museli něco udělat špatně, na něco se vykašlat, nepřemýšlet? Mohli mít prostě jenom smůlu, člověk není stroj a na stejnou proceduru opravdu někdo může zareagovat jinak než ostatní. A i kdyby tu chybu udělali, něco přehlédli, špatně pochopili, dokonce se třeba skutečně na nějakou část postupu vědomě vykašlali - čemu pomůže je urážet? Nebylo by lepší jim prostě normálně pěkně odpovědět, případně poradit?
Já sama jsem po očistě v podsatatě žádné ze zmiňovaných problémů neměla (kromě podrážděného konečníku - skutečně by bylo příjemné, kdyby někdo dopředu upozornil, že k tomu může dojít a že pomůže mazat třeba Calciem Pantothenicem nebo možná i něčím jiným, sádlem, vazelínou...), ale nemyslím, že by mě to opravňovalo necitlivě odbývat někoho, kdo je má a hledá radu a pomoc...

Nechápu proč mluvíte o urážení, to jsem na tomto fóru opravdu nezaznamenal.
ladyzaba píše:
Nebylo by lepší jim prostě normálně pěkně odpovědět, případně poradit?
Já sama jsem po očistě v podsatatě žádné ze zmiňovaných problémů neměla (kromě podrážděného konečníku - skutečně by bylo příjemné, kdyby někdo dopředu upozornil, že k tomu může dojít a že pomůže mazat třeba Calciem Pantothenicem nebo možná i něčím jiným, sádlem, vazelínou...), ale nemyslím, že by mě to opravňovalo necitlivě odbývat někoho, kdo je má a hledá radu a pomoc...

Na to je právě odpovězeno na těch předchozích 170 stránkách, takže stačí jen hledat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 3:40 pm 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
Danny_70 píše:
Na to je právě odpovězeno na těch předchozích 170 stránkách, takže stačí jen hledat.

Alebo sa opytat konkretne. Ja som nenasiel otazku ako si poradit s bolavym kolenom ale vety: za to vsetko moze tato stranka, nemala som to robit, naco som to robila? Na to z nas ale nikto odpovedat asi nevie. To vie ten samotny skusatel. To nie je otazka a na to sa asi ludom co maju dobre skusenosti, alebo ozaj bojuju o zivot reagovat ozaj nechce. Nedalo mi nezareagovat,prepacte


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 4:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Citace:
Kromě bolesti v bedrech se mi ještě výrazně zhoršil zrak. Doufám, že jen dočasně. Hodně to omezuje a nevidím zdaleka tak dobře, co před očistou. Další věc, co pozoruji je návaly horkosti, také nikdy předtím jsem to neměla. Zkrátka, negativa podstatně převážila pochybná pozitiva. Nevím, co odešlo, či vůbec odešlo něco jiného než směs oleje a grepu (možná navázaný cholesterol). Kdyby odešly kamínky, tak se rozhodně nebudou držet na hladině, ale klesnou, tím, že jsou těžší než voda. No, budu doufat ve zlepšení a s experimenty s vlastním zdravím jsem tímto skončila.

Jste zaneradena az po usi. Jedine co vam pomuze je cistit se, cistit se, cistit se, cistit se, cistit se, atd. A hlavne systematicky a ne hned skocit na jatra. Zacnete vyfukem (prdel) a pokracujte proti smeru travici soustavy.
A nikdy se nevzdavejte po jednom pokusu!!!

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 4:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 04, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 9
A pokud se vám nechce číst, co zkusit vyhledávání... Bolesti - téma očista - a projít výsledky...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 4:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 04, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 9
A ještě jedna myšlenka. Promiňte mi, smůlu mají oběti v čekárnách ordinací, ale ne člověk, který za sebe převezme zodpovědnost. Věřte mi, mluvím z vlastní zkušenosti \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 5:20 pm 
Offline

Registrován: úte črc 02, 2013 2:17 pm
Příspěvky: 10
Ladyzaba - v podstatě jste to napsala za mne. Když jsem si přečetla, že jsem měla procházet 170 stránek, zůstala jsem nevěřícně zírat. Prošla jsem si tak polovinu a většinou to bylo - mám za sebou x tou očistu ... mám nějaký problém - špatně udělaná očista - čistit dál. Nechala jsem se zblbnout a teď mě to mrzí. Zvlášť když se ozývají lidi, kteří mají x očist za sebou a stále problémy, nebo se to ještě zhoršuje. Znovu a snad to ti, kteří tady bojují pochopí. Nic proti těmto stránkám, ale proč nejsou možná negativní rizika zmíněná? Pozitiv je tam fůra, ale o možných negativách se v návodu nikdo nezmiňuje. To je ten největší problém. A ještě se mi líbí uživatel kobra23 - jsem zaneřáděná - čistit, čistit. \":-)\" Proč ne, je možné, že jsem zaneřáděná, ale pokud neznám případná rizika, tak budu čistit jinak a ne tak invazivně. Nehodlám si přidělávat problémy, které za to nestojí. Stačí mi to, co teď mám a doufám, že se to znormalizuje a bude mi zase normálně, jako mi bylo před tím. A znovu opakuji, případné problémy by měly být zmíněné. Ozývají se další lidé, kterým očista způsobila problémy, které předtím neměli. Nestálo by to tedy za úvahu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 5:26 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 08, 2013 3:17 pm
Příspěvky: 19
dzinak píše:
Nechápu proč mluvíte o urážení, to jsem na tomto fóru opravdu nezaznamenal.

Tak třeba věta "a aj keby sa cosi neprijemne stalo mam rozum ktory som nedostal na to aby som som ho nosil a hrkal mi v hlave ale aby som rozmyslal" mně přijde urážlivá. Buď si to špatně vykládám, nebo je to jen jiný způsob, jak říct, že někdo nepřemýšlí.
dzinak píše:
Na to je právě odpovězeno na těch předchozích 170 stránkách, takže stačí jen hledat.

A to je právě to, čemu nerozumím. Proč nemůžete prostě odpovědět? Proč je třeba psát, že si to má člověk najít sám? Jestliže odpověď znáte, proč ji prostě nenapsat? A jestliže ji neznáte, proč jasně neříct něco jako "někde jsem to tady viděl, ale bohužel si nepamatuji, jak to přesně bylo"? Takhle to prostě nezní zdvořile.
dzinak píše:
Alebo sa opytat konkretne. Ja som nenasiel otazku ako si poradit s bolavym kolenom ale vety: za to vsetko moze tato stranka, nemala som to robit, naco som to robila? Na to z nas ale nikto odpovedat asi nevie. To vie ten samotny skusatel. To nie je otazka a na to sa asi ludom co maju dobre skusenosti, alebo ozaj bojuju o zivot reagovat ozaj nechce. Nedalo mi nezareagovat,prepacte

Myslím, že háček je v tom, že to nezačalo konkrétní otázkou, ale - dle mého názoru celkem oprávněnou - připomínkou, že by bylo dobré uvést rizika hned v úvodu. Proto nebyly formulovány otázky. Dalším důvodem mohla být i rezignace, pocit, že to nemá smysl a že další pokusy by byly jen k horšímu. A myslím, že vyvést někoho z rezignace lze jen citlivým přístupem, který jsem tady neviděla, i když - abych nebyla nespravedlivá - musím říct, že nešlo ani o vyložené útoky, prostě jenom ne příliš zdvořilé formulace, které si lze snadno vyložit jako urážky.
Nechci se hádat. Jen jsem chtěla upozornit na to, že odpovědi, které se tady objevují, mohou někomu ublížit, ranit ho, a že nejsou konstruktivní, nepomohou, i když jsou možná míněny dobře a i když si nemyslím, že by tady někdo někomu chtěl ubližovat cíleně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 7:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Rizika jsou u kazdeho jine. Co clovek to jine smetiste.
To co tady pisete mi pripomina mysleni blondyny.
Reknu vam to takto:
Chodim sem od roku 2010. 2 roky jsem si troufal jen a pouze na Sankapraksalanu a mezitim jsem procital vsechny prispevky (vlastne ne uplne vsechny, prispevky Nowocyana a Muflona jsem preskakoval, protoze to tu jen pleveli). Toto forum jsem docetl koncem roku 2012 (viz. datum moji registrace).
Teprve od zari 2012 jsem si troufnul jit do vsech ostatnich ocist!!! 2 roky jsem studoval klady a zapory vsech cisticich metod. A i tak dodnes si nejsem jisty, jak dopadne treba pristi ocista jater. Mam uz jich 12 za sebou a treba 8 byla pro mne totalni tragedie. Nespal jsem celou noc, jak me bylo tezko a vse bolelo, zena myslela ze do rana chcipnu. Takze prosim nechtejte aby vam tu nekdo extra vypisoval negativa, kdyz to kazdy proziva jinak.
Pokud chcete pro sebe neco udelat, tak nejdrive ctete a necekejte ze vse dostanete na zlatem podnose. Az to tady proctete, mozna v nekterych prispevcich naleznete duvod vasich problemu po ociste.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 8:17 pm 
Offline

Registrován: pon črc 29, 2013 9:41 pm
Příspěvky: 4
2 roky studia nejsou bezpodmínečně nutné, i když samozřejmě nevadí.. Domnívám se, že pro běžné prakt. potřeby stačí přečíst jisté základní penzum publikací. Za sebe bych doporučoval tituly TOTÁLNÍ DETOXIKACE od G. Malachova a OČISTA JATER A ŽLUČNÍKU a OČISTA TLUSTÉHO STŘEVA od E. V. Ščadilova.. (Ščadilov na Malachova částečně navazuje a některé věci koriguje).. Tento výčet knih, které jsou běžně dostupné na trhu (nebo ve větších knihovnách), je po mém soudu pro zde diskutované potřeby dostačující..
Není nezbytně nutné si pročítat diskuz. vlákna o řádově desítkách až stovkách stran, poněvadž se v nich, jako v každé i-net. diskuzi, vyskytuje i rel. dost balastu...\"8)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 9:55 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Isew píše:
Kromě bolesti v bedrech se mi ještě výrazně zhoršil zrak. Doufám, že jen dočasně. Hodně to omezuje a nevidím zdaleka tak dobře, co před očistou. Další věc, co pozoruji je návaly horkosti, také nikdy předtím jsem to neměla. Zkrátka, negativa podstatně převážila pochybná pozitiva. Nevím, co odešlo, či vůbec odešlo něco jiného než směs oleje a grepu (možná navázaný cholesterol). Kdyby odešly kamínky, tak se rozhodně nebudou držet na hladině, ale klesnou, tím, že jsou těžší než voda. No, budu doufat ve zlepšení a s experimenty s vlastním zdravím jsem tímto skončila.

ano, aj mne sa zhorsil zrak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 7:23 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Isew píše:
. Ozývají se další lidé, kterým očista způsobila problémy, které předtím neměli. Nestálo by to tedy za úvahu?

Já jen nechápu, proč se ti lidé, co mají po očistě problémy neozývali průběžně - hned \":shock:\" ....? Najednou se jich tu vyrojilo...tomu nerozumím. Když jsem dělala očisty já - popsala jsem vše jak to bylo, aby nedošlo ke zbytečnému zkreslování. Kdyby to tak udělal každý - měli bychom tu celkem objektivní výčet i případných negativ. (Sama pozoruji ale jen ta pozitiva.)

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 7:27 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Isew: "Kdyby odešly kamínky, tak se rozhodně nebudou držet na hladině, ale klesnou, tím, že jsou těžší než voda. "


Tady se jedná o cholesterol a "kameny" z něj, takže v pořádku, že plave na hladině:).

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 9:56 am 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
predpokladajme,
ze to co plava na hladine niesu ani nahodou kamienky ale zmes oleja a grepu
pozrite sa na to takto
pokial ste dodrziavali lahku stravu pred ocistou- tak super pre vas
pokial ste pili posledny den len stavy- tak super pre vas
doplnili ste horcik- tak super pre vas
poriadne vas to precistilo? tak super pre vas traviaci trakt
nevidim nic z coho by ste mohla byt nestastna
bolia Vas bedra? a zhorsil sa zrak?
pisali ste ze to slo von az klystirom to by mohlo znamenat ze creva neboli velmi priechodne
zrak sa mohol yhorsit predpokladam z toho ze ste otvorili cesty odchodu ale zaroven sa na vykosenom bojisku ocitli 3 laktobacily proti nekonecnemu mnozstvu tych pre Vas momentalne nepriatelskych kmenov
teda budte rada ze ste to zistili takto myslim
ja by som na Vasom mieste robil pravidelne klystiry(musite tie mrtvolky a dostat prec) a snazil sa o njeaku vyvazenu zasaditu stravu aspon pokial Vas to bude bavit a ked sa budete citit dobre az potom by som sa odvazil na sankpraksalanu a tu ocistu pecene by som asi nevzdaval
oci a bedra - podla mna dovod toxiny koluju, malo dobrych bakterii, teda malo zasadita strava, telo nezvladlo tolko dobroty naraz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 10:32 am 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
neabsolvovala som este ocistu jater ani ledvin, ale ked siom vo februari zacala s vita stravou a klystirmi.... zacala som pit dost zeleninove stavy... tak nastal detox a u mna sa to prejavilo zhorsenim pleti, ZHORSENIM ZRAKU (som kratkozraka, nosim okuliare a dost ma to vtedy obtazovalo) a tiez ma dost BOLEL CHRBAT - citila som asi kazdy stavec.... ale vsetko toto po case preslo... trvalo to mozno 2-4 tyzdne... nie je to u vas tiez len docasne?

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz