Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 1:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 10:59 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Presne tak.Pri každej začatej detoxikácii sa väčšinou stav na chvíľu /podľa stavu znečistenia tela/ zhorší.Je to podobne aj pri užívaní napr. homeopatík,rôznych čistiacich čajov ap.netreba panikáriť,berte to pozitívne,organizmus sa začína čistiť,ide to mnohokrát aj cez bolesť /vlastná skúsenosť/,treba vydržať,nevzdávať to.Výsledok stojí za to.Stav len zhoršuje Váš strach,pochybnosti.Verte,že telo má úžasný samouzdravovací potenciál,nevzdávajte to.Je to však Vaša voľba, máme slobodnú vôľu,takisto aj s očistami začať alebo skončiť.Mám za sebou naozaj veľa očíst pečene,robím si ich každé dva týždne a cítim sa skvele.Nastavte sa už pred očistou pozitívne,tešte sa,že Vám pomôže a telo sa zbaví toxínov.Samozrejme je dôležitá aj príprava pred ňou,t.j.nahrievanie tela pár dní pred,očista čriev.Mne vyhovuje,keď po 14hod do 18hod /tento čas od 15h-19hod/ čo najviac pijem.Každý sme jedinečný,musíte si nájsť,čo Vám sedí. Okrem spomínanej literatúry sa dá čerpať z knihy J.Cingroša Sám sobě doktorem,Mudr.V.Partyková Urinoterapia.Držím palce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 12:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
redbat píše:
neabsolvovala som este ocistu jater ani ledvin, ale ked siom vo februari zacala s vita stravou a klystirmi.... zacala som pit dost zeleninove stavy... tak nastal detox a u mna sa to prejavilo zhorsenim pleti, ZHORSENIM ZRAKU (som kratkozraka, nosim okuliare a dost ma to vtedy obtazovalo) a tiez ma dost BOLEL CHRBAT - citila som asi kazdy stavec.... ale vsetko toto po case preslo... trvalo to mozno 2-4 tyzdne... nie je to u vas tiez len docasne?

I mě se přechodně zhruba po 2 očistách zhoršil zrak (to jsem tu tehdy popisovala), ale to slovo PŘECHODNĚ je podstatné, protože za pár týdnů se vše upravilo k lepšímu. Sklivcové zákalky jsem měla dříve určitě horší!! (Jsem také krátkozraká.) Takže já tuto očistu chválím;).

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 3:42 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Ja mel zrak spatny pred ocistama a na ocnich si nevedeli rady. Koukali do oci temi svymi udelatky a rikali ok. To same zena. Stale stiznosti na zrak, tak jsme to vse absolvovali taky a vysledek u obou dobry. Oba bryle nemame, pry neni duvod.
U mne po ocistach veskere problemy se zrakem odpadly a zene zustaly (odmita jakoukoli ocistu).
Tak si to preberte sami.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 3:59 pm 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
kobra23 píše:
Ja mel zrak spatny pred ocistama a na ocnich si nevedeli rady. Koukali do oci temi svymi udelatky a rikali ok. To same zena. Stale stiznosti na zrak, tak jsme to vse absolvovali taky a vysledek u obou dobry. Oba bryle nemame, pry neni duvod.
U mne po ocistach veskere problemy se zrakem odpadly a zene zustaly (odmita jakoukoli ocistu).
Tak si to preberte sami.

Nie je nic co by zaberalo na partnerov, aby nejake tie ocisty vyskusali a podstupili:) co vsetko ste uz vyskusali?Nic nezabralo? Ja som z toho niekedy sialeny ked vidim ako sa trapi a mozno by nemusela ale je to jej rozhodnutie jej zivot len ja sa na to musim pozerat ako je jej zle ked je
moja zena o tom ani pocut chcelo byb to asi nejak skraslit nie?mozno nadoba na klystir v ruzovej farbe zo silikonu:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 6:41 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 18, 2013 3:43 pm
Příspěvky: 5
Já při jakýchkoliv očistách používám doplňky které hlídají krevní řečiště, hlavně koloidní stříbro a bylinky.
Můj selský rozum mi říká, že jakmile se pohne s tím usazeným bordelem a naruší se jeho struktura, dojde ke zvýšené agresivitě místních obyvatel a jejich migraci do přilehlých tkání a dále do krevního oběhu. Samosebou se pak musím naládovat hodnými baktériemi a pár dní být na zdravé stravě.
To jsou mé tři zásady, bez kterých bych ty očisty vůbec nedělal. Když nějaká země vyhlásí jiné zemi válku, taky musí mít připraveny všechny složky armády (pozemní, vzdušné, námořní), jinak se útok může změnit v katastrofu. Cílem války je nepřítele zdecimovat a ne přenést boj na jiné území kde je nepřítel ve výhodě. Tu zdravou stravu pár dní po očistě berte třeba jako plánovanou logistiku \":-)\".

Zatím jsem s očistama žádný problém neměl.
Nechápu jak epsomská sůl, 2 dcl panenského oleje a dva grepy můžou poškodit zrak ? Stále hodně lidí vidí problém v tom co zkonzumovali aniž by pochopili celý proces očisty. Máte pravdu že všechna rizika zde zmíněna nejsou, ale co "nemoc" to jiné riziko a opravdu se to tak rozsáhle napsat nedá. Člověk musí pátrat až se dopátrá, možná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 7:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
dzinak píše:
Nie je nic co by zaberalo na partnerov, aby nejake tie ocisty vyskusali a podstupili:) co vsetko ste uz vyskusali?Nic nezabralo? Ja som z toho niekedy sialeny ked vidim ako sa trapi a mozno by nemusela ale je to jej rozhodnutie jej zivot len ja sa na to musim pozerat ako je jej zle ked je
moja zena o tom ani pocut chcelo byb to asi nejak skraslit nie?mozno nadoba na klystir v ruzovej farbe zo silikonu:)

Deti s urcitymi ocistami nemaji problem, ani s hladovkami. Jen zena ne a ne a ja se nemuzu divat jak jeji zdravi jde do pr.... a ona jen rekne, radsi umru nez abych neco delala a menila sve stravovaci navyky. Vidina toho ze odejde z toho sveta o par desitek let drive nez ja neni moc prijemna.
Nejhorsi je tchyne, ta kdyz je zle, tak udela vepro knedlo zelo a upece kolace a vsechny krome me tim v nedeli nakrmi a mysli si, jak jim tim udela dobre, kdyz chudaci cely tyden jedi ovoce a zeleninu.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 7:38 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 18, 2013 3:43 pm
Příspěvky: 5
Citace:
Deti s urcitymi ocistami nemaji problem, ani s hladovkami. Jen zena ne a ne a ja se nemuzu divat jak jeji zdravi jde do pr.... a ona jen rekne, radsi umru nez abych neco delala a menila sve stravovaci navyky. Vidina toho ze odejde z toho sveta o par desitek let drive nez ja neni moc prijemna.
Nejhorsi je tchyne, ta kdyz je zle, tak udela vepro knedlo zelo a upece kolace a vsechny krome me tim v nedeli nakrmi a mysli si, jak jim tim udela dobre, kdyz chudaci cely tyden jedi ovoce a zeleninu.

Taky mám v rodině takové lidi, kteří si myslí že je důležité udělat někoho šťastným tím že mu nabídnou s potěšením jeho největší neřest (cigartety, alkohol, gulášek, klobáska). Já mám ze zdvořilosti zase problém to odmítnout, když už se s tím někdo vařil apod.... Občas odmítnu a pak jen slyším podivné kecy o tom že jsem vychrtlík (mám 75-80 kg/176 cm, sportuji) \":-)\"


Naposledy upravil Cert dne čtv srp 01, 2013 7:52 pm, celkově upraveno 5

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 7:44 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
kobra23 píše:
Deti s urcitymi ocistami nemaji problem, ani s hladovkami. Jen zena ne a ne a ja se nemuzu divat jak jeji zdravi jde do pr.... a ona jen rekne, radsi umru nez abych neco delala a menila sve stravovaci navyky. Vidina toho ze odejde z toho sveta o par desitek let drive nez ja neni moc prijemna.
Nejhorsi je tchyne, ta kdyz je zle, tak udela vepro knedlo zelo a upece kolace a vsechny krome me tim v nedeli nakrmi a mysli si, jak jim tim udela dobre, kdyz chudaci cely tyden jedi ovoce a zeleninu.

kobro23, já myslím, že pokud občas v neděli tchyně vystrojí opulentní klasický oběd a děti ho snědí, nic se jim zlého nestane. Pokud si u toho maminka tvé ženy nechá blbé kecy, pak bude vše v pořádku, děti si třeba i pochutnají, v pondělí si zas dáte to své. My jsme měli nejen makrobiotických, ale i zcela bezmasých, pár let, celá rodina. U tchyně jsme na návštěvě klidně jedli řízky nebo guláš. Ono to tělu vůbec, ale vůbec, neuškodí. Děti nikdy nežadonily po tom či onom.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 9:34 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
kupila som si toto http://www.milota.com/zbozi/5016/Ostrop ... y-150g.htm ma cenu to brat? nie je to uz zoxidovane alebo pokazene tym ze je to uz pomlete? musim to uzivat ako caj alebo mozem napr tu jednu lyzicku len zapit vodou? dakujem pekne za odpovede

kupila som si aj bio jablcny ocot (pred tym ako skusim urobit vlastny).... no neviem kedy to brat... rano hned po prebudeni do vody s medom? zvyknem rano pit vodu s citronom.... tiez chcem zaradit znovu rybi olej... zvykla som ho uzit rano este pred jedlom... asi by bolo lepsie s jedlom.... neviem v akom poradi a akych kombinaciach zaradit tieto doplnky.... citam forum citam... ale kedze nepoznamkujem, tak mam v tom docela hokej \":D\"

a este chcem zaradit kotvicnik.... ten tiez neviem kedy je najlepsie brat....

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 10:01 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
redbat píše:
kupila som si toto http://www.milota.com/zbozi/5016/Ostrop ... y-150g.htm ma cenu to brat? nie je to uz zoxidovane alebo pokazene tym ze je to uz pomlete? musim to uzivat ako caj alebo mozem napr tu jednu lyzicku len zapit vodou? dakujem pekne za odpovede

Ostropestřec mariánský kupuji ve formě celých semen, ta rozdrtím v mixéru na jemno, ihned zaleji ostropestřecovým olejem, vytvořím řídkou kaši a uchovávám v lednici. Užívat nejlépe 3x denně před jídlem kávovou lžičku, ale někdy sním i více, podle chuti. Namixuji raději jen množství, které sním tak do týdne, rozdrcená semínka rychle žluknou. Celá semena koupíte v každé lékárně, ostropestřecový olej kupuji v Countrylife nebo ho mají zde
Kód:
http://www.zdravavyzivahronov.com/internetovy-obchod/olej-z-ostropestrce-marianskeho
jedna lahvinka mi vystačí tak na dva týdny. Pořád je to levnější než kupovat hotovou ostropestřecovou kaši od dědka kořenáře
Kód:
http://www.novysro.cz/oo-kh-ostropestrecovy-olej-kase-kh-kasehusta-100-ml-pv112.html
a žvýkat celá semena mi moc nejde \":-)\". Jinak na fóru je na Ostropestřec založeno celé téma tak na to mrkněte:
Kód:
http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=18&t=403&hilit=ostropest%C5%99ec


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 7:32 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
martina72 píše:
kobro23, já myslím, že pokud občas v neděli tchyně vystrojí opulentní klasický oběd a děti ho snědí, nic se jim zlého nestane. Pokud si u toho maminka tvé ženy nechá blbé kecy, pak bude vše v pořádku, děti si třeba i pochutnají, v pondělí si zas dáte to své. My jsme měli nejen makrobiotických, ale i zcela bezmasých, pár let, celá rodina. U tchyně jsme na návštěvě klidně jedli řízky nebo guláš. Ono to tělu vůbec, ale vůbec, neuškodí. Děti nikdy nežadonily po tom či onom.

Me by to nevadilo, kdyby jsem nevidel ty nasledky: celou noc po takovem jidle nespi, maji navaly potu, zahleneni jsou tak, ze smrkaji dalsi 3 dny, kdyz si prdnou, tak to je jak kdyz slapnu do pul roku starych vajec atd. Zadna hitparada.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Ocista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 03, 2013 11:48 pm 
Offline

Registrován: pon črc 22, 2013 3:07 pm
Příspěvky: 6
...myslim ze nasledujuce VIDEO moze mnohym pomoct a ulahcit tak celu ocistu, ktora je takmer totozna s Jardovou tak hlavu hore a ideme dalej

http://m.youtube.com/watch?v=7IYvhfhSvaA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 11:18 am 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Využila jsem dovolné a toho,že bude nov a nastolila očisty-středa-ledviny-meloun-poprvé-téměř vůbec jsem nemočila,kadila červeně ještě dva dny-podle rozborů mám draslík OK,dále pak jaterku-pátek,sobota-po šesté-nevyšlo vůbec nic a nakonec šanku-dnes v neděli-po druhé-ta se také vůbec nepovedla-vratník se ne ane otevřít.Jinak ještě klystýruju.Nevím,kde se stala chyba,že se mi tak nedařilo,všechny návody jsem dodržela správně Co vy na to???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 2:33 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
[quote="Sestus":gxrcv43s]...myslim ze nasledujuce VIDEO moze mnohym pomoct a ulahcit tak celu ocistu, ktora je takmer totozna s Jardovou tak hlavu hore a ideme dalej

http://m.youtube.com/watch?v=7IYvhfhSvaA[/quote:gxrcv43s]
Založili ste duplicitnú tému.Očista pečene tu:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 08, 2013 9:21 pm 
Offline

Registrován: pon črc 22, 2013 3:07 pm
Příspěvky: 6
No pozeram ze jatrove ocisty skoncili skoro pred rokom zrejme uz vsetci su uplne zdravi no to by bola parada tak pekne dovolenky prajem hlavne papajte vela melonov uz su sladke dost a cenovo v pohode cus


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz