Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon črc 01, 2024 4:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv úno 02, 2012 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
zdravím vospolok,
mám v sebe strašne veľké množstvo parazitov, ktoré sa mi nazhromaždilo minimálne za posledné 2 roky, kedy začali moje problémy a neustále sa zhoršujú...(na infekčnom sa zo mňa smejú, a hovoria, že parazity určite nemám, pričom mi ešte neurobili ani poriadne testy, a pani doktorka mi povie, že nechápe prečo tu má každí zvýšené eozonofili a čo to znamená...včera mi zobrali krv na ďalší KO a tkaninové parazity)

začal som kúru s habanerom, už mám za sebou asi tých 20 dní, MMS2 asi 10 dní, teraz mám pauzu jeden deň, keďže som mal zimnice a po dnešnom kávovom klystíre, kde som našiel neuveriteľné množstvo umretých častí parazitov, či larv som sa rozhodol pritvrdiť...
budem mať (120ks) hrebičkové tobolky (veľkosť tobolky zatiaľ neviem), vraj ich mám dávkovať tak, pokiaľ sa nedostanem na úroveň 10-15 toboliek na deň + budem pravidlne brať MMS2 1 plná tobolka denne, a chilli...

keď mi dojdu hrebičkove tobolky, tak dám 1 deň voľno a následne túto trojdňovú kúru

> > > > > 1. 2P-2A-2P
> > > > > 2. 2P-3A-2P
> > > > > 3. 2P-4A-2P

P- prazinquel 1 tableta 600mg
A- albendazol 1 tableta 200mg

ráno-poobede-večer

mám 82kg, viem, že to vyzerá na koňské dávky, ale ustáť to ustojím, zaujíma ma váš názor pán Jarda a či to bude stačiť na zbavenie sa parazitov alebo bude ešte potrebné zopakovať trojdňovú kúru...?
až teraz som zistil, že vlastne vitamíny, ktoré beriem, tak nimi živím parazity...:/

Tak parazity má zde skoro každý, nicméně to neznamená, že mu musí nutně škodit a vše stejně závisí na prostředí, pokud pro ně nebudete vytvářet ideální prostředí, tak u vás bydlet nebudou. Zda to bude stačit neposoudím, ale je to velká zátěž na játra a výsledek nejistý. Pokud změníte prostředí v těle, tak je výsledek celkem jistý a riziko žádné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 03, 2012 11:50 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Jarda píše:
pavell píše:
Scháním lugol na odčervení u pramene jsem našel tenhle -Lugolův roztok 1% (koncentrace dle lékopisu)Je to vhodné, a v jaké koncentraci se to užívá. Díky Pavel
Již několikrát jsem zde psal, že toto není použitelné zadání, různí lidé míchají různé roztoky a jediné možné řešení je znát, co do toho kdo namíchal a v jakém množství, jinak se na takový dotaz odpovídat nedá.

Tak takhle to mají namícháno,10 g jodu, 25 g jodidu draselného a 965 g vody. je to ono? Díky za odpovědˇ.Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 04, 2012 10:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Tak takhle to mají namícháno,10 g jodu, 25 g jodidu draselného a 965 g vody. je to ono? Díky za odpovědˇ.Pavel

To je vhodné složení a užívá se tak, jak je zde doporučeno, bez dalšího ředění.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 5:04 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
Dobrý deň,
chcem sa spýtať, či zlé prastredie v ktorom dosť často spím a denne trávim dosť veľa času (všade veľa prachu, nečudoval by som sa ak by tu boli plesne + stara posteľ) či spôsobujú adekvátne podmienky pre ďalšie rozmnožovanie parazitov v tele....
ak sa v tomto prostredí nachádzam čo i len 24 hodín, tak sa mi zvyšuje plynatosť (aj ich zápach) a takisto moja silna astma..
chcem vedieť, či nie som náhodou hypochonder, ktorý si to len vsugeruje?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 5:31 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 30, 2011 10:57 am
Příspěvky: 38
Momentalne robim podporu nadledvinek lekoricou.Som prekvapeny ako rychlo riesi tie vlekle zapaly.Jedine co pobolieva je zrejme slinivka,ale tu zacinam pomaly riesit.Chcem sa spytat na antiparazitalnu kuru.Mam ju zacat az po dobrani lekorice alebo mozem aj skor.Tiez uvazujem o brani MMS pred touto kurou.
Co sa Lugolu tyka beriem ho uz niekolko mesiacov.Momentalne pouzivam silnejsi 5% roztok s 600mcg selenu.Plati tam aj u tohto roztoku u skvrny na zapesti pravidlo zmiznutia do 8 hodin.A este sa chcem spytat ci musim znizovat davku LR pri antipar. kure?

_________________
"Človek si mylne myslí ,že nemôže zmeniť svoju povahu."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 11, 2012 9:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
Dobrý deň,
chcem sa spýtať, či zlé prastredie v ktorom dosť často spím a denne trávim dosť veľa času (všade veľa prachu, nečudoval by som sa ak by tu boli plesne + stara posteľ) či spôsobujú adekvátne podmienky pre ďalšie rozmnožovanie parazitov v tele....
ak sa v tomto prostredí nachádzam čo i len 24 hodín, tak sa mi zvyšuje plynatosť (aj ich zápach) a takisto moja silna astma..
chcem vedieť, či nie som náhodou hypochonder, ktorý si to len vsugeruje?

Takové prostředí u citlivějších osob určitě vadí a bylo by vhodné řešit stav minimálně ionizátorem, což dost těch sajrajtů ze vzduchu odstraní a situace se zlepší.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 11, 2012 9:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Oregon píše:
Momentalne robim podporu nadledvinek lekoricou.Som prekvapeny ako rychlo riesi tie vlekle zapaly.Jedine co pobolieva je zrejme slinivka,ale tu zacinam pomaly riesit.Chcem sa spytat na antiparazitalnu kuru.Mam ju zacat az po dobrani lekorice alebo mozem aj skor.Tiez uvazujem o brani MMS pred touto kurou.
Co sa Lugolu tyka beriem ho uz niekolko mesiacov.Momentalne pouzivam silnejsi 5% roztok s 600mcg selenu.Plati tam aj u tohto roztoku u skvrny na zapesti pravidlo zmiznutia do 8 hodin.A este sa chcem spytat ci musim znizovat davku LR pri antipar. kure?

V tom problém nehledejte, kůry se dají jet současně, pokud vám nebude moc blbě z příliš rychlé detoxikace. Ano, zmizení skvrny platí pro jakýkoliv roztok jódu a snižovat dávku nemusíte, ta je postavena pro lidi, kteří lugolův roztok vůbec neberou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 1:04 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 5:11 pm
Příspěvky: 24
Dobrý den pane Jardo, chtěla bych se zeptat, jestli je možné absolvovat kúru bez užívání Lugolova roztoku, pouze s použitím hřebíčku a pelyňku. Prozatím jsem nenašla lékárnu, kde by ho připravili bez receptu. Děkuji Vám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 11:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Zuzima píše:
Dobrý den pane Jardo, chtěla bych se zeptat, jestli je možné absolvovat kúru bez užívání Lugolova roztoku, pouze s použitím hřebíčku a pelyňku. Prozatím jsem nenašla lékárnu, kde by ho připravili bez receptu. Děkuji Vám.

Tak mě do emailu dejte adresu a napište kolik ho chcete, jinak to pochopitelně jde i bez něj, ale s nižší účinností.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 6:58 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Dnes mám za sebou 19 den odčervování s pelynkem , hřebíčkem a lugolem, očista má u mne velmi silný průběh ,od neděle jsem dostal 2x v noci břišní koliku, naštěstí jsem měl doma algifen.Klystýr dělám obden .Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 12:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Dnes mám za sebou 19 den odčervování s pelynkem , hřebíčkem a lugolem, očista má u mne velmi silný průběh ,od neděle jsem dostal 2x v noci břišní koliku, naštěstí jsem měl doma algifen.Klystýr dělám obden .Pavel

Patrně jste naštval nějaké spokojené nájemníky a chtělo by si kontrolovat co z vás vychází, pokud by jste nějakého šmejda viděl, tak sebrat, dát do skleničky s lihem, nebo třeba vodkou a nechat prozkoumat o jakého přítulného tvorečka jde.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 6:24 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Jarda píše:
Patrně jste naštval nějaké spokojené nájemníky a chtělo by si kontrolovat co z vás vychází, pokud by jste nějakého šmejda viděl, tak sebrat, dát do skleničky s lihem, nebo třeba vodkou a nechat prozkoumat o jakého přítulného tvorečka jde.

Nájemníky jsem nehledal,ale podívám se ještě. Pořád u mne probíhá silná očista,ty koliky dále rovnám puškvorcem, mám to ještě prodloužit po 21 dnu? Jsem plný očekávání již 8 let bojuju s nízkou váhou, od doby co mi ta manželka přidávala do jídla domestos. Díky. Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 7:18 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
pavell píše:
...od doby co mi ta manželka přidávala do jídla domestos..

ten čistiaci prostriedok? \":shock:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 7:43 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
ovekyska píše:
ten čistiaci prostriedok? \":shock:\"

Ano ten na WC.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 8:38 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
pavell píše:
Ano ten na WC.

Zajímavý projev vzájemné manželské lásky. Dovolil bych si doporučit rodinné konstalace, tam se dají vyřešit i závažnější partnerské problémy než je pokus o vraždu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz