Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon črc 01, 2024 4:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 11:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Nájemníky jsem nehledal,ale podívám se ještě. Pořád u mne probíhá silná očista,ty koliky dále rovnám puškvorcem, mám to ještě prodloužit po 21 dnu? Jsem plný očekávání již 8 let bojuju s nízkou váhou, od doby co mi ta manželka přidávala do jídla domestos. Díky. Pavel

Puškvorec je dost silný a dlouhodobé užívání nevhodné, čili to doporučit nemohu i když vím, že někdo ho bere i dlouhodobě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 12:31 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Chcem sa opytat, ked pijem ovocny caj a pridavam si tam kvoli chuti klinceky, hrozi aj tam nejake mozne predavkovanie. Alebo v tomto pripade sa horucou vodou tie latky znehodnotia, a ostane iba klincekova aroma? Na pohar caju uplne stacia 2 klinceky, su dost aromaticke... je tato davka v poriadku aj pri dlhodobom uzivani povedzme 1 litra caju denne?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 2:02 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
Dobrý deň,
chcem sa spýtať, som 8 deň po hrebičkovej kúre (9 dní 10 toboliek, 2 dni 15 toboliek veľkosti 0), a 4 deň po trojdňovej kúre albendazolu a prazinquelu....
od včera, ma v kuse preháňa a stále to vychádza vo veľkom množstve, dnes po príchode domov, som spravil 2 kystíri a na hladine plavú samé malé 0,3-0,6cm veľké objekty (to isté som mal aj pri preháňaní, len trochu tuhšie, žltej farby..a mimochodom tie objekty si nachádzam pravidelne po klystíri, ak ho neurobím pár dní) lebo už fakt si nie som istý, či sú to nazoja parazity (?)
pridali sa stavy - ešte enormnejšie množstvo hlienov, ale už nie takých hustých, nie su už tak zafarbené, ale slané a idú hlavne z nosa, pľúca sa trošku ukľudnili...citím sa akokeby som mal chrípku
začal som kychať, bolesti na hrudníku, ak som sa veľmi nadýchol atď...+ som si zvláštne cítil srdce, aj keď som s ním ešte nemal problémy, stale som mal tlak 120/80 s menšími rozptylmi...
trpím bronchitidou, resp. stredne ťažkou astmou, posledné 2 roky...

je možné, že som sa len "predávkoval" vitamínom C alebo Horčíkom a to všetko vychádza vlastne až z tenekého čreva, ktoré som ešte nečistil, keďže na sanku ešte stále čakám...klystíri mám za sebou asi 100...

momentálne sa liečim antibiotikami na streptococcus viridans, haemophilus parainfluenzae, klebseilla pneumoniae, samozrejme beriem po 4 hodinách probio-fix, a aby som nedal možnosť kvitnúť už takisto potvrdenej candide, obmedzil som sacharidy, som len na šalátoch s troškou pečiva, cesnak, cibuľa tvoria každodenný základ...takisto lapacho, mate, domáci kefír

Ďakujem

našiel som

Naposledy upravil stendas dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
tbm=isch&


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 6:21 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Jarda píše:
Puškvorec je dost silný a dlouhodobé užívání nevhodné, čili to doporučit nemohu i když vím, že někdo ho bere i dlouhodobě.

Dnes mám 21 den očisty,v noci jsem dostal další koliku břicho i ledviny najednou.Žádného parazita jsem ale nenašel,i když mě to mnohonásobně vyprázdnilo,jak mám prosím pokračovat,obávám se další noci ten puškvorec užívám teprve 2 den jednu rovnou čaj lžičku denně do sklenice vody.Díky Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 7:42 pm 
Offline

Registrován: pát bře 02, 2012 1:51 pm
Příspěvky: 5
Chcem sa opytat, ked si chcem robit prvu poriadnu anti-parazitalnu kuru, ci je vhodnejsie zacat rovno trojcatkom, alebo je lepsie najprv zaradit nejaky chemicky. Na fore UPramene sa spomina v jednom prispevku toto: "Ploší červi prazikem a oblí červi albendazolem. Na prvoky je Entizol.".
Co je to prazik?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 9:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Chcem sa opytat, ked pijem ovocny caj a pridavam si tam kvoli chuti klinceky, hrozi aj tam nejake mozne predavkovanie. Alebo v tomto pripade sa horucou vodou tie latky znehodnotia, a ostane iba klincekova aroma? Na pohar caju uplne stacia 2 klinceky, su dost aromaticke... je tato davka v poriadku aj pri dlhodobom uzivani povedzme 1 litra caju denne?

Ta dávka je minimální a nedomnívám se, že by mohla vadit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 9:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
[quote="stendas":2kxgnh21]Dobrý deň,
chcem sa spýtať, som 8 deň po hrebičkovej kúre (9 dní 10 toboliek, 2 dni 15 toboliek veľkosti 0), a 4 deň po trojdňovej kúre albendazolu a prazinquelu....
od včera, ma v kuse preháňa a stále to vychádza vo veľkom množstve, dnes po príchode domov, som spravil 2 kystíri a na hladine plavú samé malé 0,3-0,6cm veľké objekty (to isté som mal aj pri preháňaní, len trochu tuhšie, žltej farby..a mimochodom tie objekty si nachádzam pravidelne po klystíri, ak ho neurobím pár dní) lebo už fakt si nie som istý, či sú to nazoja parazity (?)
pridali sa stavy - ešte enormnejšie množstvo hlienov, ale už nie takých hustých, nie su už tak zafarbené, ale slané a idú hlavne z nosa, pľúca sa trošku ukľudnili...citím sa akokeby som mal chrípku
začal som kychať, bolesti na hrudníku, ak som sa veľmi nadýchol atď...+ som si zvláštne cítil srdce, aj keď som s ním ešte nemal problémy, stale som mal tlak 120/80 s menšími rozptylmi...
trpím bronchitidou, resp. stredne ťažkou astmou, posledné 2 roky...

je možné, že som sa len "predávkoval" vitamínom C alebo Horčíkom a to všetko vychádza vlastne až z tenekého čreva, ktoré som ešte nečistil, keďže na sanku ešte stále čakám...klystíri mám za sebou asi 100...

momentálne sa liečim antibiotikami na streptococcus viridans, haemophilus parainfluenzae, klebseilla pneumoniae, samozrejme beriem po 4 hodinách probio-fix, a aby som nedal možnosť kvitnúť už takisto potvrdenej candide, obmedzil som sacharidy, som len na šalátoch s troškou pečiva, cesnak, cibuľa tvoria každodenný základ...takisto lapacho, mate, domáci kefír

Ďakujem

našiel som

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
tbm=isch&


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 9:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Dnes mám 21 den očisty,v noci jsem dostal další koliku břicho i ledviny najednou.Žádného parazita jsem ale nenašel,i když mě to mnohonásobně vyprázdnilo,jak mám prosím pokračovat,obávám se další noci ten puškvorec užívám teprve 2 den jednu rovnou čaj lžičku denně do sklenice vody.Díky Pavel

No nevím, ta dávka je asi dost velká, prášek se bere v dávkách 0,5 až 2 g (na špičku kulatého nože), maximálně 3x denně, ale raději bych při takovéto reakci zkoušel v minimální dávce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 9:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Larsen píše:
Chcem sa opytat, ked si chcem robit prvu poriadnu anti-parazitalnu kuru, ci je vhodnejsie zacat rovno trojcatkom, alebo je lepsie najprv zaradit nejaky chemicky. Na fore UPramene sa spomina v jednom prispevku toto: "Ploší červi prazikem a oblí červi albendazolem. Na prvoky je Entizol.".
Co je to prazik?

Rozhodně si projeďte nejprve trojčátko a teprve poté bych nasadil naftoprášky. Prazík, je praziquantel a jde o poměrně silný antihelmintický prostředek běžně dovážený z Thajska.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 9:30 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Pavel Veselý píše:
Pro ty co nechtějí nic kapslovat a nebo se bojí vdechnutí pelyňku mám typ:udělám si ostropestřecovou kašičku,do malé mističky dám svou dení dávku(3 lžíce),přileju trochu oleje a přidám navážený namletý hřebíček a navážený namletý pelyněk,rozmíchám a spolknu jednu třetinu po každém jídle.Neni to ani hořké ani pálivé jako při aplikaci sólo.Olej a ostropestřec to zjemní,ale v žaludku to za chvíli začne makat pěkně.A nemusím nic cpát do tobolek,ale chce to přesnou váhu.

Pavle, tento nápad je podle mě naprostá bomba! Zrovna jsem zahájil výkrm kaší z ostropestřce a o vyhlášení 3. světové všem parazitům uvažuju už delší dobu, takže tato kombinace je přímo geniální. Navíc úspory za kapslovačku a čas pro přípravu bobulí jsou taky chválihodné. Jen bych se rád ujistil jestli to jde aplikovat takto a ty hmotnosti zhruba sedí:

1. až 21. den ....... pelyněk 1,5g - 1,5g - 1,5g
+ od 11. dne ........ hřebíček 2g - 2g - 2g / Lugol 10 kapek

PS: Nechce se mi do toho pozvolna, tak tam našiju konstantní dávku už od začátku, ať nemusím nad ničím maturovat. Procházel jsem velikosti 0 a 00 kapslí, ale asi záleží i na kvalitě pěchování atd. Pelyněk tu zmíněný je a snad to bude váhově sedět i u toho hřebíčku. Jinak co když ten Lugol dám už ráno nebo až večer?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 10:04 pm 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
Dobry vecer,
poridila jsem si kapslovacku a zahajila jsem hrebickem. Je to docela "mess" neporadek. Vsechno se obarvilo hrebickovym olejem, mlynek je impregnovany a kapslovacka take. Mam to ted nalozene v Savu, horke vode a jaru; snad to povoli. Plastove vicko od mlynku zustalo jakoby naleptane \":roll:\" Estetika je vedlejsi, ale hrebickove impregnace ztezuji vkladani a vysypavani kapsli. Mate nekdo nejaky trik na omyvani?
A dale bych se rada zeptala pana Zajicka: mam vse pripravene na trojcatko a na lekoricovou kuru nadledvinek.
Muzu to jet zaroven, nebude se tam neco tlouct? A nebo mam zacit jednim a pokracovat druhym? Cim?
Dobrou noc vsem a dekuji za rady

Sara


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2012 12:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Sara píše:
A dale bych se rada zeptala pana Zajicka: mam vse pripravene na trojcatko a na lekoricovou kuru nadledvinek.
Muzu to jet zaroven, nebude se tam neco tlouct? A nebo mam zacit jednim a pokracovat druhym? Cim?

Mrkni na podstránky 16 a 17 u tohoto tématu, kde to někdo ze slovenských bratrů takto bral a netlouklo se to tuším nijak...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2012 1:16 pm 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
Host píše:
Mrkni na podstránky 16 a 17 u tohoto tématu, kde to někdo ze slovenských bratrů takto bral a netlouklo se to tuším nijak...

AHa, dekuji; tohle mi nejak uniklo....
Tak zkusim obe kury naraz, kdyz mi bude moc zle, prerusim tu lekorici. Rada bych se toho uz zbavila, na obe kury uz stradam material, cas a odvahu od Vanoc a ted citim, ze cas uz dozral.
Zacnu hned dnes s pelynkem .
Dekuji za upozorneni.
S pranim hezke nedele vsem

Sara


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2012 10:08 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Host píše:
Pavle, tento nápad je podle mě naprostá bomba! Zrovna jsem zahájil výkrm kaší z ostropestřce a o vyhlášení 3. světové všem parazitům uvažuju už delší dobu, takže tato kombinace je přímo geniální. Navíc úspory za kapslovačku a čas pro přípravu bobulí jsou taky chválihodné. Jen bych se rád ujistil jestli to jde aplikovat takto a ty hmotnosti zhruba sedí:

1. až 21. den ....... pelyněk 1,5g - 1,5g - 1,5g
+ od 11. dne ........ hřebíček 2g - 2g - 2g / Lugol 10 kapek

PS: Nechce se mi do toho pozvolna, tak tam našiju konstantní dávku už od začátku, ať nemusím nad ničím maturovat. Procházel jsem velikosti 0 a 00 kapslí, ale asi záleží i na kvalitě pěchování atd. Pelyněk tu zmíněný je a snad to bude váhově sedět i u toho hřebíčku. Jinak co když ten Lugol dám už ráno nebo až večer?

Díky!Mě to kapslování přímo ubíjelo.Ohledně pelyňku bych byl možná trochu opatrnější a zkusil to postupně.Myslím si že na trhu jsou a budou různě silné produkty.Měl jsem pelyněk od Gřešíka a ten mi při uvedeném dávkování způsoboval silné halucinace a zvracení,teď mám od Jardy a ten snáším při stejném dávkování dobře.Dávám si ho někdy i nárazově když se třeba přejím nebo mi to netráví jak by mělo,půl gramu mi vždy pomůže.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2012 10:17 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Jarda píše:
pavell píše:
Dnes mám 21 den očisty,v noci jsem dostal další koliku břicho i ledviny najednou.Žádného parazita jsem ale nenašel,i když mě to mnohonásobně vyprázdnilo,jak mám prosím pokračovat,obávám se další noci ten puškvorec užívám teprve 2 den jednu rovnou čaj lžičku denně do sklenice vody.Díky Pavel
No nevím, ta dávka je asi dost velká, prášek se bere v dávkách 0,5 až 2 g (na špičku kulatého nože), maximálně 3x denně, ale raději bych při takovéto reakci zkoušel v minimální dávce.

Jo s puškvorcem fakt opatrně.Dával jsem i větší dávku a způsobuje to docela změny vnímání takže jestli pak musíš do práce tak bacha-účinek bych přirovnal k silnému stimulantu s halucinacemi s následným výrazným sedativním účinkem.Účinek je kumulativní protože mi stačily k rauši stále menší dávky,účinek na žaludek perfektní.Musel jsem toho ale nechat,nechtěl jsem být závislák.Teď už ho nepoužívám samotný ale udělal jsem si žaludeční tinkturu kde jsem ho přidal ke směsi bylin v množství 15g na litr slivovice.Dávka je spíše homeopatická ale občas účinek cítím taky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz