Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř črc 03, 2024 1:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2012 10:23 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Pane Jardo po používání trojčátka a godzili se mi udělalo to co vidíte na fotkách.Původně to byl ekzém v podobě lupů který jsem tam měl víc než 3 roky.Nebyl skoro vidět a teď je z toho toto.Přítelkyně si mislí že ze mě vylézají filárie nebo jiní červi a nechávají po sobě strupy,mě se spíš zdá jestli to není pásový opar který jsem trojřátkem nějak probudil.Napadlo mě že to zkusi potírat buď močí nebo HCL zředěnou na pitnou koncentraci,co myslíte?V nejhorším případě mám v práci v lednici ivermectin a praziquantal takže bych to kdyby nic nepomohlo zkusil.


Přílohy:
vyrážka2.jpg
vyrážka2.jpg [ 24.25 KiB | Zobrazeno 10553 krát ]
vyrážka1.jpg
vyrážka1.jpg [ 28.6 KiB | Zobrazeno 10553 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 11:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Sara píše:
Dobry vecer,
poridila jsem si kapslovacku a zahajila jsem hrebickem. Je to docela "mess" neporadek. Vsechno se obarvilo hrebickovym olejem, mlynek je impregnovany a kapslovacka take. Mam to ted nalozene v Savu, horke vode a jaru; snad to povoli. Plastove vicko od mlynku zustalo jakoby naleptane \":roll:\" Estetika je vedlejsi, ale hrebickove impregnace ztezuji vkladani a vysypavani kapsli. Mate nekdo nejaky trik na omyvani?
A dale bych se rada zeptala pana Zajicka: mam vse pripravene na trojcatko a na lekoricovou kuru nadledvinek.
Muzu to jet zaroven, nebude se tam neco tlouct? A nebo mam zacit jednim a pokracovat druhym? Cim?
Dobrou noc vsem a dekuji za rady

Sara

To se tu všechno již probíralo, jak správně upozorňuje člen Host i s tím poškozováním plastových věcí, to hřebíček zvládá excelentně, čili lepší je ho mixovat ve skleněném mixéru, to jsem zde již psal. Obě kůry se dají jet najednou, ovšem je to docela záhul, tak uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 12:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Pane Jardo po používání trojčátka a godzili se mi udělalo to co vidíte na fotkách.Původně to byl ekzém v podobě lupů který jsem tam měl víc než 3 roky.Nebyl skoro vidět a teď je z toho toto.Přítelkyně si mislí že ze mě vylézají filárie nebo jiní červi a nechávají po sobě strupy,mě se spíš zdá jestli to není pásový opar který jsem trojřátkem nějak probudil.Napadlo mě že to zkusi potírat buď močí nebo HCL zředěnou na pitnou koncentraci,co myslíte?V nejhorším případě mám v práci v lednici ivermectin a praziquantal takže bych to kdyby nic nepomohlo zkusil.

Tak také bych se přikláněl k tomu, co si myslí přítelkyně, nicméně ani vnější aplikací uvedených antihelmintik by se nic pokazit nemělo. Každopádně předem vyzkoušet moč, koloidní stříbro, nebo zředěnou HCl určitě doporučuji i když pouze na menší ploše, ať to nevydráždíte ještě více.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2012 8:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Host píše:
Pavle, tento nápad je podle mě naprostá bomba! Zrovna jsem zahájil výkrm kaší z ostropestřce a o vyhlášení 3. světové všem parazitům uvažuju už delší dobu, takže tato kombinace je přímo geniální. Navíc úspory za kapslovačku a čas pro přípravu bobulí jsou taky chválihodné. Jen bych se rád ujistil jestli to jde aplikovat takto a ty hmotnosti zhruba sedí:

1. až 21. den ....... pelyněk 1,5g - 1,5g - 1,5g
+ od 11. dne ........ hřebíček 2g - 2g - 2g / Lugol 10 kapek

PS: Nechce se mi do toho pozvolna, tak tam našiju konstantní dávku už od začátku, ať nemusím nad ničím maturovat. Procházel jsem velikosti 0 a 00 kapslí, ale asi záleží i na kvalitě pěchování atd. Pelyněk tu zmíněný je a snad to bude váhově sedět i u toho hřebíčku. Jinak co když ten Lugol dám už ráno nebo až večer?

Jardo nemáte ten hřebíček náhodou zvážený? Můžete potvrdit/upřesnit ten můj 2g nástřel? Díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 08, 2012 12:47 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Pavel Veselý píše:
Pane Jardo po používání trojčátka a godzili se mi udělalo to co vidíte na fotkách.Původně to byl ekzém v podobě lupů který jsem tam měl víc než 3 roky.Nebyl skoro vidět a teď je z toho toto.Přítelkyně si mislí že ze mě vylézají filárie nebo jiní červi a nechávají po sobě strupy,mě se spíš zdá jestli to není pásový opar který jsem trojřátkem nějak probudil.Napadlo mě že to zkusi potírat buď močí nebo HCL zředěnou na pitnou koncentraci,co myslíte?V nejhorším případě mám v práci v lednici ivermectin a praziquantal takže bych to kdyby nic nepomohlo zkusil.

Zkus potírat 5 minut jablečným octem, umej ho po aspon půl hodině, pokud to zvládneš, tak klidně až ráno ( po večerní aplikaci ), jestli máš teatre oil, tak si můžeš tímto poté exem namazat, možná by byl dobrý i kokosový tuk, nezacpává pory.

Samozřejmě vyzkoušet vše nejdříve na malé části plochy, pokud by samotný ocet štípal, možno ho zředit vodou


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 08, 2012 12:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Jardo nemáte ten hřebíček náhodou zvážený? Můžete potvrdit/upřesnit ten můj 2g nástřel? Díky

To množství vyhovuje, je sice trochu vyšší, ale já běžně lidem doporučuji 1,5 g v dávce, nicméně sám mohu vzít naráz mnohem více. Běžně beru nárazově cca 4,5-6 g, plná kávová lžička, vždy jednou týdně a zrovna včera jsem vyzkoušel co se snese a dal jsem dost vrchovatou polévkovou lžíci, tedy cca 10-13 g a to je cítit opravdu hodně. Musel jsem to zajíst kokosovým olejem, pálilo to opravdu znamenitě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 08, 2012 1:14 pm 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Zdravím, pri udrzovacke raz tyzdenne berieme klinceky naraz 3 zarovnané kávové lyzicky, alebo sa mylim? Ja to mám takto zauzívané a pol polievkovej lyzice paliny lugol beriem 20 kvapiek lebo jódu mám málo a doplnam ho. Je to snad vela? Ziadne problémy po zobratí nepocitujem. Dakujem za zhodnotenie.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 08, 2012 6:07 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
To množství vyhovuje, je sice trochu vyšší, ale já běžně lidem doporučuji 1,5 g v dávce, nicméně sám mohu vzít naráz mnohem více. Běžně beru nárazově cca 4,5-6 g, plná kávová lžička, vždy jednou týdně a zrovna včera jsem vyzkoušel co se snese a dal jsem dost vrchovatou polévkovou lžíci, tedy cca 10-13 g a to je cítit opravdu hodně. Musel jsem to zajíst kokosovým olejem, pálilo to opravdu znamenitě.

Vycházel jsem z poměru velikostí kapslí a vycházelo mi toho hřebíčku o něco víc než pelyňku, takže pokud byl pelyněk 1,5g tak jsem se dostal s hřebíčkem na cca 2g. Jinak ten Lugol jde brát i s ranní nebo večerní dávkou pokud to přes oběd není možné?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2012 12:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Joy píše:
Zdravím, pri udrzovacke raz tyzdenne berieme klinceky naraz 3 zarovnané kávové lyzicky, alebo sa mylim? Ja to mám takto zauzívané a pol polievkovej lyzice paliny lugol beriem 20 kvapiek lebo jódu mám málo a doplnam ho. Je to snad vela? Ziadne problémy po zobratí nepocitujem. Dakujem za zhodnotenie.

Ne, to vyhovuje, já beru na tu čajovou lžičku co se dá nabrat a jde tedy o výše uvedené množství, vaše porce bude tak 1,5-2 g na jedné rovné lžičce, čili to vyhovuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2012 12:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Vycházel jsem z poměru velikostí kapslí a vycházelo mi toho hřebíčku o něco víc než pelyňku, takže pokud byl pelyněk 1,5g tak jsem se dostal s hřebíčkem na cca 2g. Jinak ten Lugol jde brát i s ranní nebo večerní dávkou pokud to přes oběd není možné?

Ono nejde o nějakou exaktní přesnost, ta vaše dávka není hrubě mimo, čili vyhovuje a lugol kdykoliv, ale jen jednou denně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2012 4:10 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Zdravím p. Jardo, chodím teraz na Zapper - 10 sedení - odčervenie. Môžem súčasne začať zároveň aj Trojčátko - čiže pelyňkom? Ďakujem za odpoveď. Silvia


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 10, 2012 7:48 am 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Jarda píše:
Ono nejde o nějakou exaktní přesnost, ta vaše dávka není hrubě mimo, čili vyhovuje a lugol kdykoliv, ale jen jednou denně.

Ten lugol jsem jsem přehlédl a bral jsem jej 3x denně 10 kapek, vadí to něčemu?
Díky Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 10, 2012 4:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
pavell píše:
Ten lugol jsem jsem přehlédl a bral jsem jej 3x denně 10 kapek, vadí to něčemu? Díky Pavel

Osobně si myslím že ne. Na někoho ale může být i těch 10/den v kombinaci s pelyňkem a hřebíčkem záhul, takže to asi bude dost individuální. Mimo kůru beru každé ráno 40 + selen, takže dávat "jen" 10 bude zřejmě zívačka. Jsem zvědavý co to udělá se mnou ikdyž jsem zkoušel i 120/den a teplota pořád 36,3° max. Špekuluju, že mi něco blokuje šťítnou žlázu a tipl bych si právě parazity, takže se na ně brzo chystám...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 10, 2012 8:15 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Dobrý den, nevím, jestli je to hoax nebo pravda :
http://www.novinky.cz/zahranicni/261487 ... tvare.html
ale protože se kolega v oblasti pohybuje - prosím, co by v takovém případu mohlo pomoci ? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 10, 2012 8:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2012 11:14 pm
Příspěvky: 32
dobry den, som tu prvy krat.potrebovala by som momentalne poradit ohladne možnych vedl.priznakoch pri odčervovani. pred časom som kvoli podozreniu na parazity navštivila vyšetrenie pristrojom Salvia,kde mi vysli kadejake parazity, udajna borelia ( aj ked kliešta som mala len jediny krat,miesto nebolo cervene ani ziadne flaky sa mi po tele nerobili , bol to uplne malinky kliešt a nenacucany - možno že nejake mladatko \":)\" , rozne virusy ci bakterie. ale nejde o tom , podla toho čo mi vyslo a strohých odporučani istej znamej pani indzinierky z čiech som si zadovazila lieky. začala som albenbrazolom ( hadam som to spravne napisala ) , brala som ho týžden v davke 200mg 2x denne , medzito som zacala piť žihlavovy caj . nepostrehla som ale ziadne parazity,aj ked som sa v exkrementoch nevrtala,a ani ziadne chlisty, ktore som udajne určite mala ( okrem toho som odčervovala na chlisty aj svoje dieťa,ktore malo tie chlisty na 1000% mať ale žial , nevidela som mu v kakanici ani jednu ) teraz som si na tie ostatne prvoky nasadila entizol 250mg rano a večer a po druhom dni sa mi zacali robit pupence na nohach a chrbate,ako z jedla. sama neviem,či je to z entizolu ,alebo toho,že už tyzden dva pijem zihlavove caje vo velkom,alebo ci to može byť z bazoveho sirupu ( alebo nejaka skrizena aelergia,kedze bazovy sirup som volakedy normálne pila ) . okrem toho som si kupila Palinu čaj sypany, že kym nastudujem odtialto tie vase kúry a trojčiatka \":)\" tak nech aspon niečo pre seba robim. chcem sa ale opytat, ako piť a v akom množstve tu palinu,ako dlho. mozu to aj deti ? velmi zdravo nezijeme , ajj ked sa snazime vyvarat sa ečkam a kadejakým hlupostiam, polotovary nekupujeme,ale aj tak mam velku potrebu zmenit nase stravovanie a zakončit to nejakou proticandidovou kurou ,ale k tomu sa dostanem postupne. dakujem voper za rady ohladne tych stipancov a paliny \":wink:\"

celkovo sa citim ovela lepšie odkedy pijem zihlavu, jediny problem mam s tykami v pravom oku a bolestou svalou v ramenach,litkach,stehnach .tak neviem,či je to pozitivum,či negativum liečby


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz