Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř črc 03, 2024 1:10 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob bře 10, 2012 11:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2012 11:14 pm
Příspěvky: 32
Jarda píše:
Už jsem to zde celé popisoval, ale zopakuji, pelyněk pravý rozmixovat a toho prášku první den 1/3 lžičky 3x denně před jídlem, další den 1/2 lžičky 3x denně před jídlem, další den celá lžička 3x denně před jídlem a potom stále toto množství celkem tři týdny. Po ukončení této základní kůry se přechází na půl polévkové lžíce jednou týdně před obědem a já to dělám vždy ve středu. Kandida a parazité to je uzavřený kruh z kterého je dost obtížné vystoupit, ale jde to.

cize caj s paliny je zbytočne piť ? detom by ste co odporučali,keby ze chcem celu rodinu dat do poriadku &, vek deti 2 a 5rokov


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 1:01 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
tiriel píše:
dobry den, som tu prvy krat.potrebovala by som momentalne poradit ohladne možnych vedl.priznakoch pri odčervovani. pred časom som kvoli podozreniu na parazity navštivila vyšetrenie pristrojom Salvia,kde mi vysli kadejake parazity, udajna borelia ( aj ked kliešta som mala len jediny krat,miesto nebolo cervene ani ziadne flaky sa mi po tele nerobili , bol to uplne malinky kliešt a nenacucany - možno že nejake mladatko \":)\" , rozne virusy ci bakterie. ale nejde o tom , podla toho čo mi vyslo a strohých odporučani istej znamej pani indzinierky z čiech som si zadovazila lieky. začala som albenbrazolom ( hadam som to spravne napisala ) , brala som ho týžden v davke 200mg 2x denne , medzito som zacala piť žihlavovy caj . nepostrehla som ale ziadne parazity,aj ked som sa v exkrementoch nevrtala,a ani ziadne chlisty, ktore som udajne určite mala ( okrem toho som odčervovala na chlisty aj svoje dieťa,ktore malo tie chlisty na 1000% mať ale žial , nevidela som mu v kakanici ani jednu ) teraz som si na tie ostatne prvoky nasadila entizol 250mg rano a večer a po druhom dni sa mi zacali robit pupence na nohach a chrbate,ako z jedla. sama neviem,či je to z entizolu ,alebo toho,že už tyzden dva pijem zihlavove caje vo velkom,alebo ci to može byť z bazoveho sirupu ( alebo nejaka skrizena aelergia,kedze bazovy sirup som volakedy normálne pila ) . okrem toho som si kupila Palinu čaj sypany, že kym nastudujem odtialto tie vase kúry a trojčiatka \":)\" tak nech aspon niečo pre seba robim. chcem sa ale opytat, ako piť a v akom množstve tu palinu,ako dlho. mozu to aj deti ? velmi zdravo nezijeme , ajj ked sa snazime vyvarat sa ečkam a kadejakým hlupostiam, polotovary nekupujeme,ale aj tak mam velku potrebu zmenit nase stravovanie a zakončit to nejakou proticandidovou kurou ,ale k tomu sa dostanem postupne. dakujem voper za rady ohladne tych stipancov a paliny \":wink:\"

celkovo sa citim ovela lepšie odkedy pijem zihlavu, jediny problem mam s tykami v pravom oku a bolestou svalou v ramenach,litkach,stehnach .tak neviem,či je to pozitivum,či negativum liečby

Parazity normalne v stolici neuvidis. Zomru niekde v tele, a zacnu sa rozkladat. Imunitny system ich normalne poupratuje ako toxiny alebo metabolicky bordel, a vyluci v moci/stolici rozlozene na molekuly, popripade mozno aj cez hlieny, alebo kozu.
Jedine, co zvykne byt vidiet v stolici su niektore druhy okruhlych cervov, pokial zili v creve, alebo zlcovodoch. Aspon tak som cital na nejakej stranke venovanej parazitom. Cize zbytocne sa hrabat v exrementoch. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 9:14 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2012 11:14 pm
Příspěvky: 32
Xion píše:

Parazity normalne v stolici neuvidis. Zomru niekde v tele, a zacnu sa rozkladat. Imunitny system ich normalne poupratuje ako toxiny alebo metabolicky bordel, a vyluci v moci/stolici rozlozene na molekuly, popripade mozno aj cez hlieny, alebo kozu.
Jedine, co zvykne byt vidiet v stolici su niektore druhy okruhlych cervov, pokial zili v creve, alebo zlcovodoch. Aspon tak som cital na nejakej stranke venovanej parazitom. Cize zbytocne sa hrabat v exrementoch. \":-)\"

no neviem,v inych forach si tie exkrementy dobre že nie preparuju a fotia ,myslela som,že je to nutnost pre potvrdenie parazitov,

ale ako to je trebars s tymi tikami? može to byt z toho,že sa niečo dobre deje vdaka liečbe ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 11:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Silvia píše:
Zdravím p. Jardo, chodím teraz na Zapper - 10 sedení - odčervenie. Môžem súčasne začať zároveň aj Trojčátko - čiže pelyňkom? Ďakujem za odpoveď. Silvia

Určitě ano, oboje se výborně doplňuje, ovšem také se tou kombinací dá čištění přehnat a budou třeba trochu větší detoxikační reakce, ale na závadu to ničemu není, nicméně může vám být chvilku zle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 5:17 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Ach jaj \":roll:\" zase? Mne už je zle skoro mesiac a pol. Ale snáď to vydržím. Silvia


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 11:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Ten lugol jsem jsem přehlédl a bral jsem jej 3x denně 10 kapek, vadí to něčemu?
Díky Pavel

Nemělo by to vadit a pokud vám z toho není blbě, není co zkoumat, ale zbytečně jód přehánět nemusíte pokud ho nemáte deficitní.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 12, 2012 12:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
fox píše:
Dobrý den, nevím, jestli je to hoax nebo pravda :
http://www.novinky.cz/zahranicni/261487 ... tvare.html
ale protože se kolega v oblasti pohybuje - prosím, co by v takovém případu mohlo pomoci ? Děkuji

Zpočátku by to patrně zmáklo i MMS, ale raději se vyhnout nákaze pomocí těch repelentů. Myslím si, že jde o malou pravděpodobnost, není o tom nijak slyšet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 12, 2012 7:28 am 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Jarda píše:
pavell píše:
Ten lugol jsem jsem přehlédl a bral jsem jej 3x denně 10 kapek, vadí to něčemu?
Díky Pavel
Nemělo by to vadit a pokud vám z toho není blbě, není co zkoumat, ale zbytečně jód přehánět nemusíte pokud ho nemáte deficitní.

Měl jsem ty břišní koliky,mohlo to být z toho?Díky Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 12, 2012 7:51 am 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Jarda píše:
Nemělo by to vadit a pokud vám z toho není blbě, není co zkoumat, ale zbytečně jód přehánět nemusíte pokud ho nemáte deficitní.

Měl jsem ty břišní koliky,mohlo to být z toho?
Jinak stolici mám nyní formovanou,tuzší,a přestala být
lepivá.Díky Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 12, 2012 8:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
tiriel píše:
dobry den, som tu prvy krat.potrebovala by som momentalne poradit ohladne možnych vedl.priznakoch pri odčervovani. pred časom som kvoli podozreniu na parazity navštivila vyšetrenie pristrojom Salvia,kde mi vysli kadejake parazity, udajna borelia ( aj ked kliešta som mala len jediny krat,miesto nebolo cervene ani ziadne flaky sa mi po tele nerobili , bol to uplne malinky kliešt a nenacucany - možno že nejake mladatko \":)\" , rozne virusy ci bakterie. ale nejde o tom , podla toho čo mi vyslo a strohých odporučani istej znamej pani indzinierky z čiech som si zadovazila lieky. začala som albenbrazolom ( hadam som to spravne napisala ) , brala som ho týžden v davke 200mg 2x denne , medzito som zacala piť žihlavovy caj . nepostrehla som ale ziadne parazity,aj ked som sa v exkrementoch nevrtala,a ani ziadne chlisty, ktore som udajne určite mala ( okrem toho som odčervovala na chlisty aj svoje dieťa,ktore malo tie chlisty na 1000% mať ale žial , nevidela som mu v kakanici ani jednu ) teraz som si na tie ostatne prvoky nasadila entizol 250mg rano a večer a po druhom dni sa mi zacali robit pupence na nohach a chrbate,ako z jedla. sama neviem,či je to z entizolu ,alebo toho,že už tyzden dva pijem zihlavove caje vo velkom,alebo ci to može byť z bazoveho sirupu ( alebo nejaka skrizena aelergia,kedze bazovy sirup som volakedy normálne pila ) . okrem toho som si kupila Palinu čaj sypany, že kym nastudujem odtialto tie vase kúry a trojčiatka \":)\" tak nech aspon niečo pre seba robim. chcem sa ale opytat, ako piť a v akom množstve tu palinu,ako dlho. mozu to aj deti ? velmi zdravo nezijeme , ajj ked sa snazime vyvarat sa ečkam a kadejakým hlupostiam, polotovary nekupujeme,ale aj tak mam velku potrebu zmenit nase stravovanie a zakončit to nejakou proticandidovou kurou ,ale k tomu sa dostanem postupne. dakujem voper za rady ohladne tych stipancov a paliny \":wink:\"

celkovo sa citim ovela lepšie odkedy pijem zihlavu, jediny problem mam s tykami v pravom oku a bolestou svalou v ramenach,litkach,stehnach .tak neviem,či je to pozitivum,či negativum liečby

Tak pokud jde o pozorování vyloučených parazitů, to vám píše celkem správně člen Xion a většinou je lidé nevidí. Ty kožní potíže mohou být jako reakce na zavražděné parazity, kdy se z jejich mrtvých tělíček vyloučí kvanta toxického bordelu a tělo se toho nestíhá zbavovat, zde by pomohl klystýr a podpora jater, případně je i vyčistit. Pelyněk se nepije, užívá se prášek a celá kůra zde má i přehlednou tabulku, tak to trochu projděte. U dětí je to trochu problém, pelyněk je dost toxický na nervový systém a u dítěte bych s ním pracoval velice opatrně. Kopřiva se dlouhodobě užívat nemá, sice krev dobře čistí, ale také silně zahušťuje a dají se tím vyvolat docela problémy o tom si něco nastudujte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 12, 2012 8:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Měl jsem ty břišní koliky,mohlo to být z toho?Díky Pavel

Tak je to možné, i když spíše jste tou kůrou něco zlikvidoval a tělo to potřebovalo rychle dostat ven.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 12, 2012 10:42 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2012 11:14 pm
Příspěvky: 32
Jarda píše:
Tak pokud jde o pozorování vyloučených parazitů, to vám píše celkem správně člen Xion a většinou je lidé nevidí. Ty kožní potíže mohou být jako reakce na zavražděné parazity, kdy se z jejich mrtvých tělíček vyloučí kvanta toxického bordelu a tělo se toho nestíhá zbavovat, zde by pomohl klystýr a podpora jater, případně je i vyčistit. Pelyněk se nepije, užívá se prášek a celá kůra zde má i přehlednou tabulku, tak to trochu projděte. U dětí je to trochu problém, pelyněk je dost toxický na nervový systém a u dítěte bych s ním pracoval velice opatrně. Kopřiva se dlouhodobě užívat nemá, sice krev dobře čistí, ale také silně zahušťuje a dají se tím vyvolat docela problémy o tom si něco nastudujte.

dakujem za rady . a čo znamena dlhodobo ? kolko dni je dlhodobo , aby som niečo neprešvihla,kedže s hustou krvou mam tiez svoje zazitky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 12, 2012 1:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
tiriel píše:
dakujem za rady . a čo znamena dlhodobo ? kolko dni je dlhodobo , aby som niečo neprešvihla,kedže s hustou krvou mam tiez svoje zazitky

Tak přesný čas vám asi nikdo neřekne, tak třeba dva týdny, ale pokud budete dělat pauzy, tak se dá užívat i dlouhodobě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 13, 2012 1:13 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ako facha mlyncek na mak na tie klinceky? Rozomele ich dobre, rovnako ako mixer?
Predsalen, mlyncek na mak vyjde lacnejsie, ako kvalitny mixer s plastovym krytom. \":-)\"

Este ma napadlo oblepit ten plastovy kryt na elektricky mixer zvnutra lepiacou paskou, a tu po mleti klynceka sundat dole. To by mohlo plastovy kryt uchranit.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 13, 2012 7:10 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2012 11:14 pm
Příspěvky: 32
ja som vcera v minimixeru mixovala Palinu,ale tie jej drievka nepomixovalo,tak neviem co robit,ci to skusit zjest aj take,s kuskami. Ale je to horke jak blen,neviem ci to vobec dokazem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz