Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř črc 03, 2024 1:48 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte bře 13, 2012 9:46 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2012 11:14 pm
Příspěvky: 32
tak mam za sebou prvu davku paliny,zbytočne som sa obavala,da sa to rychlo zapit vodou . nič nestipe , je to OK. Mam teraz pozorovat nejake učinky? lebo zatial sa nič nedeje

a je nutne vysadit kavu? kedže sa to ma zjest 1/2 hod pred jedlom , u mna je prve jedlo ranna kava \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 13, 2012 11:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Ako facha mlyncek na mak na tie klinceky? Rozomele ich dobre, rovnako ako mixer?
Predsalen, mlyncek na mak vyjde lacnejsie, ako kvalitny mixer s plastovym krytom. \":-)\"

Este ma napadlo oblepit ten plastovy kryt na elektricky mixer zvnutra lepiacou paskou, a tu po mleti klynceka sundat dole. To by mohlo plastovy kryt uchranit.

Tak patrně dobře, nicméně jsem to nezkoušel, ale u mixéru se skleněnou nádobou není problém, to se k tomu hornímu plastu nedostane, byla myšlena plastová nádoba, tu to umí dost poničit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 13, 2012 12:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
[quote="tiriel":1lju4it0]ja som vcera v minimixeru mixovala Palinu,ale tie jej drievka nepomixovalo,tak neviem co robit,ci to skusit zjest aj take,s kuskami. Ale je to horke jak blen,neviem ci to vobec dokazem[/quote:1lju4it0]
Lépe to rozmixuje tříštivý kávomlýnek od firmy Bosch,

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1lju4it0


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 13, 2012 12:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
tiriel píše:
tak mam za sebou prvu davku paliny,zbytočne som sa obavala,da sa to rychlo zapit vodou . nič nestipe , je to OK. Mam teraz pozorovat nejake učinky? lebo zatial sa nič nedeje

a je nutne vysadit kavu? kedže sa to ma zjest 1/2 hod pred jedlom , u mna je prve jedlo ranna kava \":roll:\"

Pelyněk je pouze hořký, ne pálivý, pálí hřebíček, ten má jiné grády, než pelyněk, který je pouze hořký. Kafe nijak pelyňku nevadí i když celkově pochopitelně vadí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 13, 2012 12:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2012 11:14 pm
Příspěvky: 32
Jarda píše:
Pelyněk je pouze hořký, ne pálivý, pálí hřebíček, ten má jiné grády, než pelyněk, který je pouze hořký. Kafe nijak pelyňku nevadí i když celkově pochopitelně vadí.

kava vadi? no,minule som nasla clanok,aka je kava užasna . človek už nevie čomu ma verit \":|\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 15, 2012 8:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
tiriel píše:
kava vadi? no,minule som nasla clanok,aka je kava užasna . človek už nevie čomu ma verit \":|\"

Kafe pochopitelně vadí, jde pouze o bič na schvácenou herku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 15, 2012 9:27 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2012 11:14 pm
Příspěvky: 32
dnes je treti den, co jem pelynek,no už sa mi to aj horšie polika v takom množstve,hadam sa neudusim. nemam ale ziadne nejake vedl.učinky,teda nič nepozorujem .jedina vec,čo pozorujem je,ze mi konečne splaslo brcuho a nemam chut na sladke a kilečko je dole ,ale to sa aj celkovo už kontrolujem,co do seba dam


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 16, 2012 1:50 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Mám otázku...
Pelyňěk .... je po slovensky Palina ... ale Palina môže byť : Palina pravá, Palina obyčajná, Palina dračia...
Ktorý typ Pelyňku/Paliny sa teda používa v Trojčátku ?
Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 17, 2012 8:45 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
NOWOCAYN píše:
Mám otázku...
Pelyňěk .... je po slovensky Palina ... ale Palina môže byť : Palina pravá, Palina obyčajná, Palina dračia...
Ktorý typ Pelyňku/Paliny sa teda používa v Trojčátku ?
Ďakujem za odpoveď.

Nowocayn, je to palina prava. Klikni na odkaz v mojom podpise a precitaj si to tam cele, predcim sa budes pytat.

Jarda, ostalo mi trochu namleteho klinceka. Dal som ho do tzv. aromapacku, v ktorom sa predavaju bylinky. Kolko tam asi vydrzi, kym este bude mat potrebne grady na anti-parazitalnu kuru?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 17, 2012 10:38 pm 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
Dobry vecer,
dnes je muj 14. den na trojcatkove kure, pred tremi dny se mne udelalo hrozne zle, bolest bricha a velmi citlive na dotek, az jsem mela obavy, ze by to mohla byt apendicitis; dale zvysena teplota. Zadne zvraceni ani prujem.
To trvalo jeden cely den, vcera jakz takz a dneska mi cely den tece z nosu. Jedna kapka za druhou, zadna ryma, zadne jine priznaky, jen to pokapávání.
Mate nekdo podobne zkusenosti? Je to reakce na kuru anebo to muze byt na kefir? Zahlenovat by nemel, je z koziho mleka a nic z kravskeho nejim uz dva roky....
Sara


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2012 11:50 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Pavel Veselý píše:
mohu potvrdit.bral jse jen jod a ty problémy vznikly-asi to rozhodlo hormony,ale zpět do normálu mě dostalo jen 200mcg selenu \":!:\" ,a teď už beru jen společně.

Mám otázku.... Môžem ten selén nahradiť paraorechom (so štipkou pepru, ten vraj niekoľkonásobne* zvyšuje vstrebávanie selénu) ? Ak áno, jedným či dvoma ? Ďakujem za odpoveď.

*niekoľkonásobne - tomu neviem ako mám chápať... lebo znie to tak, akoby sa selén vstrebával napríklad 20%tne, a peper zdvihol jeho vstrebávanie na úroveň 80% .... ako to je teda myslené ?
Čerpám z týchto informácií :

Piperín (látka z čierneho korenia - pepru) zvyšuje vstrebávanie a biologické využitie uvedených látok z potravy:
kurkumín
beta-karotén
koenzým Q-10
vitamín B6 - pyridoxín
organicky viazaný selén
aminokyseliny

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2012 9:20 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2012 11:14 pm
Příspěvky: 32
prosím vas,
ak by som išla robit TROJCATKO s 5% Lugolom,kolko kvapiek mam toho dat ?


( a pokial by som ten 5% chcela dat 4ročnemu )


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 8:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Nowocayn, je to palina prava. Klikni na odkaz v mojom podpise a precitaj si to tam cele, predcim sa budes pytat.

Jarda, ostalo mi trochu namleteho klinceka. Dal som ho do tzv. aromapacku, v ktorom sa predavaju bylinky. Kolko tam asi vydrzi, kym este bude mat potrebne grady na anti-parazitalnu kuru?

Pokud je dobře uzavřený, tak alespoň rok a asi i déle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 8:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Sara píše:
Dobry vecer,
dnes je muj 14. den na trojcatkove kure, pred tremi dny se mne udelalo hrozne zle, bolest bricha a velmi citlive na dotek, az jsem mela obavy, ze by to mohla byt apendicitis; dale zvysena teplota. Zadne zvraceni ani prujem.
To trvalo jeden cely den, vcera jakz takz a dneska mi cely den tece z nosu. Jedna kapka za druhou, zadna ryma, zadne jine priznaky, jen to pokapávání.
Mate nekdo podobne zkusenosti? Je to reakce na kuru anebo to muze byt na kefir? Zahlenovat by nemel, je z koziho mleka a nic z kravskeho nejim uz dva roky....
Sara

Nejspíše jste vyhubila nějaké šmejdy, takovéto reakce se objevují, bylo by vhodné vyčistit střeva.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 8:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
tiriel píše:
prosím vas,
ak by som išla robit TROJCATKO s 5% Lugolom,kolko kvapiek mam toho dat ?


( a pokial by som ten 5% chcela dat 4ročnemu )

Prostě ho naředíte 1 díl uvedeného 5%tního lugolu a 4 díly vody a užíváte normálně, jak je zde uvedeno.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz