Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát črc 05, 2024 6:02 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv bře 22, 2012 11:05 am 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Mám za sebou 3 středovou udržovací kůru , stolice se zformovala,a přestala být lepivá.V den kůry jsem měl přes den ph 8,a dnes ráno Ph 7. pondělí před jsem dělal šanku.Užívám ještě lékořici .Jenom v noci v den kůry začne nadýmání a následně pokaždé břišní a ledvinová kolika. Dnes ráno urinový klystýr s j. octem.
1.Je potřeba změnit v den kůry Stravu,a jak mam pokračovat dál?
2.jak se dloho užívá lékořice při očistě nadledvinek?
Díky Pavel


Naposledy upravil pavell dne čtv bře 22, 2012 5:48 pm, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 22, 2012 11:28 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Da sa pocas trojcatka zapit palina cca 2-3 dcl pomarancovej stavy, zmiesanej z vitaminom C?
Som zvyknuty tuto stavu pit rano, a nemam vela casu robit to tak, ze dam si ju najprv, potom pockam az sa vstrebe, dam palinu, a potom nejake jedlo.
Da sa to teda urobit tak, ze dam si palinu, zapijem ju tou stavou, pockam pol hodinu a potom sa najem? Moze vitamin C niecomu skodit?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 22, 2012 11:35 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Xion píše:
Da sa pocas trojcatka zapit palina cca 2-3 dcl pomarancovej stavy, zmiesanej z vitaminom C?
Som zvyknuty tuto stavu pit rano, a nemam vela casu robit to tak, ze dam si ju najprv, potom pockam az sa vstrebe, dam palinu, a potom nejake jedlo.
Da sa to teda urobit tak, ze dam si palinu, zapijem ju tou stavou, pockam pol hodinu a potom sa najem? Moze vitamin C niecomu skodit?

Presne to isté som dnes riešil aj ja, keď som si chcel dať 30 minút pred večerou palinu (piaty deň Trojčátkovej kúry), a chcel som ju zapiť zeleninovou šťavou s vit. C...
So Xionom ďakujeme za odpoveď - ak ju dostaneme \":)\" .

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 23, 2012 12:02 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Este jedna otazka, je vhodna pocas kury urinoterapia? Ci tam niesu v moci nejaki smejdi, vajicka, alebo toxicke latky, ktore by nebolo vhodne davat naspat do tela.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 10:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Mám za sebou 3 středovou udržovací kůru , stolice se zformovala,a přestala být lepivá.V den kůry jsem měl přes den ph 8,a dnes ráno Ph 7. pondělí před jsem dělal šanku.Užívám ještě lékořici .Jenom v noci v den kůry začne nadýmání a následně pokaždé břišní a ledvinová kolika. Dnes ráno urinový klystýr s j. octem.
1.Je potřeba změnit v den kůry Stravu,a jak mam pokračovat dál?
2.jak se dloho užívá lékořice při očistě nadledvinek?
Díky Pavel

To je nějaké divné, žádné koliky by kůra vyvolávat neměla, to bych viděl spíše v té lékořici, ta se může užívat maximálně 8 týdnů a pak musí být delší přestávka, minimálně polovina té doby užívání.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 10:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Da sa pocas trojcatka zapit palina cca 2-3 dcl pomarancovej stavy, zmiesanej z vitaminom C?
Som zvyknuty tuto stavu pit rano, a nemam vela casu robit to tak, ze dam si ju najprv, potom pockam az sa vstrebe, dam palinu, a potom nejake jedlo.
Da sa to teda urobit tak, ze dam si palinu, zapijem ju tou stavou, pockam pol hodinu a potom sa najem? Moze vitamin C niecomu skodit?

Uvedený postup by ničemu vadit neměl, já v tom problém nevidím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 10:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Este jedna otazka, je vhodna pocas kury urinoterapia? Ci tam niesu v moci nejaki smejdi, vajicka, alebo toxicke latky, ktore by nebolo vhodne davat naspat do tela.

Ani zde problém nevidím, dle mého názoru to je bezpečné, pokud něco z těla odchází, tak stolicí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2012 12:56 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Po trojcatkovej kure by som chcel nabehnut na Entizol, ktory je proti prvokom.
Neviem, aka velka zataz je trojcatkova kura pre pecen - oplati sa dat nejaku prestavku? Postaci niekolko dni? Pocas celej kury beriem ostropestrecovu kasicku, co predpokladam ze peceni dost pomaha.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2012 9:07 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : Pán Jarda, chcem sa opýtať...
Je možné pri Trojčátku užívať Lugolov roztok nie rozpustený vo vode, ale v tobolke ? Alebo radšej nie (hnusí sa mi tá chuť...) ?
Ďakujem za odpoveď.

to Xion : aj ja som zvedavý na odpoveď... Ale ja by som ten ostropestrec radšej zaradil až po trojčátkovej kúre, aby sa "nebil" s palinou a klinčekom (ako bylinka), ale možno by im nevadil (odpoveď dá možno Jarda)....

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2012 10:00 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
NOWOCAYN píše:
to Jarda : Pán Jarda, chcem sa opýtať...
Je možné pri Trojčátku užívať Lugolov roztok nie rozpustený vo vode, ale v tobolke ? Alebo radšej nie (hnusí sa mi tá chuť...) ?
Ďakujem za odpoveď

ja pijem lugol nakvapkany v askorbate sodnom, lugol tam vobec nie je citit a vdaka vit. c to aj strati hnedu farbu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Odcervenie a ine antiparazitalne kury
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2012 8:37 pm 
Offline

Registrován: pon úno 20, 2012 10:22 am
Příspěvky: 6
Dobrý den, chtěl bych poradit s dávkováním tzv elixiru trojčátko. Našel jsem tu spoustu odkazů ale moc moudrej z toho nejsem.
Potřebné ingredience jsem si již opatřil. Děkuji za radu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2012 1:02 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
rici06 píše:
Dobrý den, chtěl bych poradit s dávkováním tzv elixiru trojčátko. Našel jsem tu spoustu odkazů ale moc moudrej z toho nejsem.
Potřebné ingredience jsem si již opatřil. Děkuji za radu.

Klikni na link v mojom podpise, a potom na antiparazitalne kury

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2012 1:05 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
NOWOCAYN píše:
to Jarda : Pán Jarda, chcem sa opýtať...
Je možné pri Trojčátku užívať Lugolov roztok nie rozpustený vo vode, ale v tobolke ? Alebo radšej nie (hnusí sa mi tá chuť...) ?
Ďakujem za odpoveď.

to Xion : aj ja som zvedavý na odpoveď... Ale ja by som ten ostropestrec radšej zaradil až po trojčátkovej kúre, aby sa "nebil" s palinou a klinčekom (ako bylinka), ale možno by im nevadil (odpoveď dá možno Jarda)....


Zaujimave, mne ta chut vobec nevadi, a zapitie paliny to ozaj sprijemni.

Podla mna sa to nebije, napriklad dedek korenar pouziva svoju verziu ostropestrecovej kasicky prave proti parazitom. Ale bohvie co on do toho dava, mozno tiez palinu. V kazdom pripade, niekto si daval niekolko polievkovych lyzic nalacno a to je uz na hranici znesitelnosti, ale ze vraj na parazity to takto zabralo dost dobre. V kazdom pripade, prave preto si myslim, ze sa to nijak nerusi s palinou ani klincekami.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2012 9:21 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Xion píše:
Zaujimave, mne ta chut vobec nevadi, a zapitie paliny to ozaj sprijemni.

Neviem, možno som čudný, ale mne chuť paliny (pelyněk) vôbec nevadí... a dúfam, že Jarda nepísal o možnosti dodávať Lugol aj do tobolky len preto, lebo si myslel, že väčšina ľudí by uvítala Lugolom nejak "neutralizovať" chuť paliny (ktorá mi celkom chutí... \":D\" )...

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2012 12:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Po skusenostiach s palinou mozem povedat, ze nieje palina ako palina. Palinu pravu som kupoval viac krat v lekarni a potom spom kupil kilove balenie z predajbylin.sk a to sa nedalo s tymi predoslimi porovnat. Vedel som ze palina je horka ale tato je extra horka a extra slape. Takze kto ma palinu z lekarne, to je ako keby nic, resp. o dost slabsia ako kvalitna. Inak v antiparazitalny den, ak naneho nezabudnem, davam setko naraz po jedle. Myslim ze telu je to jedno a tam ide skor aby sa ten palinovy prach a ciastocky dostali do celeho crevneho traktu az po koniec. Nevsimol som si nejaky rozdiel v brani pred a po jedle, to iste aj klincek. Skor je potrebne potom nezabudnut na nejaky ten ostropestrec na pecen. Dobre je v ten den si dat este struhanu mrkvu s citronom a po nej hrst dynovych semiacok. Struhana mrkva vraj fici na pasomnice a latky obsiahnute v dynovych semiackach su tiez slusne antiparazitalne.

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz