Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát črc 05, 2024 5:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2012 11:55 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Xion píše:
Nasiel som zaujimavu vec, hoci zatial nepotvrdenu, este som to neskumal.

http://chlamydie.info/node/3814

Citace:
Nevhodné lieky:

nebrať železo! Železo využívajú v svojom metabolizme chlamýdie.
nebrať Ostropestrec Mariánsky! Znižuje účinnosť antibiotík. Vhodnejšou alternatívou je Essential Forte.
dávať pozor na rôzne detoxikačné čaje. Fungujú často na princípe zvýšeného vylučovania látok z pečene a tak znižujú efekt antibiotík

Takze pocas Entizolovej kury, nieje vhodne brat kasicku z ostropestreca marianskeho? Ze vraj sa potom zbavuje toho antibiotika ovela rychlejsie, a neostava v tele dostatocne dlho.
Popripade by mozno nebolo zle navysit davky, a brat ich 3x denne, cize nie 2-0-2, ale 1-1-1, mozno az 1,5-1,5-1,5.

To je zajímavá informace a pokud to tak funguje, tak dost zásadní.

Ok, takze metronidazol, ucinna latka Entizolu, JE antibiotikum http://www.mothernature.com/library/enc ... id/1153006
Takze, hoci zatial je to nepotvrdene, hrozi, ze ostropestrec mariansky znizuje ucinky kury Entizolu.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 02, 2012 9:34 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Čím rozemlít pelyněk? Mám k dispozici ruční mlýnek na kávu, na mák a pak levný elektrický mixér z Lidlu. Můžu ho rozemlít do zásoby? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 02, 2012 10:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Viem, ze trojcatko sa normalne neopakuje, no aky je odstup od opakovania, keby si niekto kuru chcel zopakovat? Kolko trva, kym sa palina vyluci, a pecen vyluci latky z klinceka, a zregeneruje sa natolko, aby zniesla dalsiu kuru. Rovnako, aby vysoke davky paliny neposkodili mozog.

Mam totiz taky pocit, ze pri dlhotrvajucom zamoreni parazitmi, ktore trva aj 10-20 rokov, ich vsetkych jedna kura nepozabija.

To je pravda, ale dají se kombinovat různé postupy a kůra zopakovat cca po stejně dlouhé přestávce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 02, 2012 10:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Čím rozemlít pelyněk? Mám k dispozici ruční mlýnek na kávu, na mák a pak levný elektrický mixér z Lidlu. Můžu ho rozemlít do zásoby? Děkuji.

Asi nejlépe v tom mixéru i když ani to ostatní nemusí být špatné. Pokud ho budete uchovávat v dobře uzavřené nádobě, není v umletí do zásoby problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 12:08 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
To je pravda, ale dají se kombinovat různé postupy a kůra zopakovat cca po stejně dlouhé přestávce.

Ak som to spravne pochopil, kura sa da teda robit cca kazdy druhy mesiac?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 12:48 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 30, 2011 1:51 pm
Příspěvky: 2
Len pre zaujímavosť. Na stránke http://www.jukl.cz/protiparazitalni-balicek/d-70716/ sa dá objednať protiparazitální balíček v ktorom je tinktúra OŘECH ČERNÝ a tabletky PELYNĚK a HŘEBÍČEK + bylinný čaj SLEZINA. Cena je však dosť vysoká. Posielajú aj na slovensko, treba sa však registrovať na slovenskej verzií stránky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 04, 2012 7:33 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Jarda píše:
Asi nejlépe v tom mixéru i když ani to ostatní nemusí být špatné. Pokud ho budete uchovávat v dobře uzavřené nádobě, není v umletí do zásoby problém.

Děkuji, tak vyzkouším ten mixér jen jsem si říkal, že snad se to tam jen nerozvíří a nic, tak potom bych naplnil přímo ty kapsle.
Ještě před tím chci udělat odčervení střv pomocí ricinového oleje a dýň. semínek. Dnes jsem byl koupit ricinový olej v lékarně a bohužel jsem si už ověřil, že opravdu to je těžké koupit něco "nezvyklého". Lékarnice se zeptala na co to mám, tak jsem nechtěl lhát a řekl, že na vnitřní užívání, řekla, že se to nesmí, tak jsem ji řekl, že však za sebe ručím sám, no nakonec jsme se pohádali ale neprodala mi to. V druhé lékarně jsem už radši pravdu neřekl a naštěstí olej měli a naplnili mi láhev 200g za 100Kč. Na lahvičce však taky nápis: Neužívat vnitřně. Tak se teď trošku bojím, jestli to můžu vypít nebo ne, měl jsem předtím olej od Saloosu a ten se mohl užívat vnitřně, tak nevím jestli ten lékarenský má jiné složení, nebo jak to je? Můžu ho tedy normálně pít asi 4polévkové lžíce za den? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 9:43 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2011 1:31 am
Příspěvky: 113
PARAZITI........Lidicky kouknete na tohle!!!!!!!!!!!!

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 10:15 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84
[quote="Tolar":328bewhi]PARAZITI........Lidicky kouknete na tohle!!!!!!!!!!!!

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 07, 2012 11:38 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
[quote="Tolar":e6vzo6dm]PARAZITI........Lidicky kouknete na tohle!!!!!!!!!!!!

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Naposledy upravil Xion dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 08, 2012 2:49 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2011 1:31 am
Příspěvky: 113
HUKOT Xion,HUKOT!!!Je jasny,ze zajmem tech parchantu je prezit a tak toho cloveka neodrovnaj,ale stejne ze se s timhle da zit to je narez..Stejne asi nakladeny vajicka zustanou ze?Takze se to muze opakovat-(Zajimalo by me jestli by se dalo tohle klistyrem s urinou znicit..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 08, 2012 3:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
[quote="Xion":3u6ftuo9]Kamo slabota. Teraz ide moj tah:

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 12:41 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
chlapci, pekne videa, tie spagety ma dostali....

\":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 3:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Ak som to spravne pochopil, kura sa da teda robit cca kazdy druhy mesiac?

Ano a nebo jet průběžně velkou dávku vždy jeden vybraný den v každém týdnu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 3:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Děkuji, tak vyzkouším ten mixér jen jsem si říkal, že snad se to tam jen nerozvíří a nic, tak potom bych naplnil přímo ty kapsle.
Ještě před tím chci udělat odčervení střv pomocí ricinového oleje a dýň. semínek. Dnes jsem byl koupit ricinový olej v lékarně a bohužel jsem si už ověřil, že opravdu to je těžké koupit něco "nezvyklého". Lékarnice se zeptala na co to mám, tak jsem nechtěl lhát a řekl, že na vnitřní užívání, řekla, že se to nesmí, tak jsem ji řekl, že však za sebe ručím sám, no nakonec jsme se pohádali ale neprodala mi to. V druhé lékarně jsem už radši pravdu neřekl a naštěstí olej měli a naplnili mi láhev 200g za 100Kč. Na lahvičce však taky nápis: Neužívat vnitřně. Tak se teď trošku bojím, jestli to můžu vypít nebo ne, měl jsem předtím olej od Saloosu a ten se mohl užívat vnitřně, tak nevím jestli ten lékarenský má jiné složení, nebo jak to je? Můžu ho tedy normálně pít asi 4polévkové lžíce za den? Děkuji.

Nenechte se zblbnout od nějaké lékárnice, která o tom nic evidentně neví. Celé generace lidí ho používaly jako projímadlo a najednou se nesmí pít, asi je moc levný a tím je nebezpečný.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz