Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon črc 08, 2024 1:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 3:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
[quote="Xion":3a8eltpz]Kamo slabota. Teraz ide moj tah:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2012 11:40 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
To jste nasadil laťku hodně vysoko, to pro slabší povahy znamená odklon od tradiční italské kuchyně.

Jak to? Gnocchi, penne a farfalle som im este nepokazil. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 2:29 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Jarda píše:
To jste nasadil laťku hodně vysoko, to pro slabší povahy znamená odklon od tradiční italské kuchyně.

\":lol:\" zive spageti, kto by si nedal \":)\"

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Jak to? Gnocchi, penne a farfalle som im este nepokazil. \":-)\"

To máte pravdu i když mnohdy je to hnus i bez těch živých špaget, což takhle dát si kvalitní šunkovou pizzu http://www.stream.cz/peklonataliri/6727 ... zena-pizza


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 10:21 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
To máte pravdu i když mnohdy je to hnus i bez těch živých špaget, což takhle dát si kvalitní šunkovou pizzu http://www.stream.cz/peklonataliri/6727 ... zena-pizza

Nojo, jedina co za nieco stoji je ristorante, specialne Cassa Di Mamma. Lenze ta cena sa uz pomaly priblizuje cerstvej pizzi v pizzerii, takze to uz velky zmysel nema \":-)\"

Inak, Palo z fora UPramene prebil aj mna a stava sa tak vitazom. Toto uz prebit nepojde. \":-)\"
http://www.zvraceny.cz/video/50156-echinokokova-cysta/

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 15, 2012 8:25 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 30, 2011 10:57 am
Příspěvky: 38
Som len druhy den na antiparazit. kure a je mi poriadne zle.Dost tu uvedenych ocist pravidelne robim,ale tato bude asi najtazsia.Zrejme som viac zamoreny mrskami nez som dufal.
Nekapslujem do toboliek ,ale davam palinu do ostropestrecovej kasicky.Nedavno som si kupil detox. vanicku(kvoli chelaci tazskych kovov a toxinov).Mozem pouzit vanicku na vyplavenie toxinov pocas tejto kury kazdy druhy den?Dalej chcem aspon raz tyzdenne si robit detox.kupel a klystir.Mozno pouzijem aj 9V zapper(taky obycajny bez nastavovania) ak sa budem na to citit.Nakoniec mam na plane brat MMS po dobu 2 mesiacov po skonceni kury.

_________________
"Človek si mylne myslí ,že nemôže zmeniť svoju povahu."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 18, 2012 10:11 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 5:11 pm
Příspěvky: 24
Jardo, prosím Vás, jak mám začít brát jód v rámci trojčátka, když mi skvrna vydrží přes 8 hodin? Mám najíždět postupně po té jedné kapce a držet potom 5 kapek 5 dní atd. nebo to mám nějak urychlit, abych toho jódu do sebe nedostala zbytečně moc? ale aby to nebyla zase velká pecka, mám v sobě borelie, toxoplazmu a podobně, tak nevím. Přijde mi lepší postupný nájezd, ale aby to nebylo v součtu příliš.
A taky mám pozitivní autoimunitu, nemůže mi jod nějak uškodit? štítnou žlázu dle zákadních testů v pořádku. teplotu nemá cenu měřit, mám ji pořád zvýšenou, kvůli těm infekcím. děkuji moc


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 7:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Nojo, jedina co za nieco stoji je ristorante, specialne Cassa Di Mamma. Lenze ta cena sa uz pomaly priblizuje cerstvej pizzi v pizzerii, takze to uz velky zmysel nema \":-)\"

Inak, Palo z fora UPramene prebil aj mna a stava sa tak vitazom. Toto uz prebit nepojde. \":-)\"
http://www.zvraceny.cz/video/50156-echinokokova-cysta/

Opravdu nádherné video pro silné povahy, to už může zacukat s opravdu vysokým procentem jedinců, ale o to větší hnus je, pokud si představíte, kolik sajrajtu musel dotyčný do sebe naládovat aby si takový materiálek mohl v sobě nastřádat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 7:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Oregon píše:
Som len druhy den na antiparazit. kure a je mi poriadne zle.Dost tu uvedenych ocist pravidelne robim,ale tato bude asi najtazsia.Zrejme som viac zamoreny mrskami nez som dufal.
Nekapslujem do toboliek ,ale davam palinu do ostropestrecovej kasicky.Nedavno som si kupil detox. vanicku(kvoli chelaci tazskych kovov a toxinov).Mozem pouzit vanicku na vyplavenie toxinov pocas tejto kury kazdy druhy den?Dalej chcem aspon raz tyzdenne si robit detox.kupel a klystir.Mozno pouzijem aj 9V zapper(taky obycajny bez nastavovania) ak sa budem na to citit.Nakoniec mam na plane brat MMS po dobu 2 mesiacov po skonceni kury.

No, mnohdy je to náročné, ale určitě se to vyplatí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 7:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Zuzima píše:
Jardo, prosím Vás, jak mám začít brát jód v rámci trojčátka, když mi skvrna vydrží přes 8 hodin? Mám najíždět postupně po té jedné kapce a držet potom 5 kapek 5 dní atd. nebo to mám nějak urychlit, abych toho jódu do sebe nedostala zbytečně moc? ale aby to nebyla zase velká pecka, mám v sobě borelie, toxoplazmu a podobně, tak nevím. Přijde mi lepší postupný nájezd, ale aby to nebylo v součtu příliš.
A taky mám pozitivní autoimunitu, nemůže mi jod nějak uškodit? štítnou žlázu dle zákadních testů v pořádku. teplotu nemá cenu měřit, mám ji pořád zvýšenou, kvůli těm infekcím. děkuji moc

Nepředpokládám, že by vám plná dávka, tedy 10 kapek mohla nějak vadit, ale pokud máte strach, tak ji najeďte pomalu a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 10:30 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
rada by som sa opýtala tých, čo riešili čistenie kávového mlynčeka po mixovaní paliny. Ja ho mám stale horký, mixovala som totiž niečo a bolo to horké, vrchnák som umyla, ten je v poriadku, stroj som vyutierala vlhkou utierkou, no nepomohlo to.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 9:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
ovekyska píše:
rada by som sa opýtala tých, čo riešili čistenie kávového mlynčeka po mixovaní paliny. Ja ho mám stale horký, mixovala som totiž niečo a bolo to horké, vrchnák som umyla, ten je v poriadku, stroj som vyutierala vlhkou utierkou, no nepomohlo to.

Tak on pelyněk je opravdu držák, nicméně nejlépe se té chutě zbavíte něčím mastným, třeba v něm namelte oříšky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 9:16 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Jarda píše:
Tak on pelyněk je opravdu držák, nicméně nejlépe se té chutě zbavíte něčím mastným, třeba v něm namelte oříšky.

dakujem, skusim to.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 3:42 pm 
Offline

Registrován: ned dub 22, 2012 3:07 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat ? Na těchto stránkách jsem se dočetl o „trojčátku“ včetně přesného dávkování. Pelyněk, hřebíček, lugol nebo ořešák. Mám to chápat, že ořešák plnohodnotně nahradí lugol a naopak ? Pokud ano, tak ale nedodržím přesné dávkování ořešáku, ten se podle návodu dávkuje po lžičkách a dvakrát denně ?
A ještě jedna otázka, je možné jako první nasadit ořešákovou kůru a po skončení, hned nebo po menší odmlce udělat 21 denní kůru s lugolem ? a pak pokračovat vždy jednou týdně .Děkuji .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 26, 2012 2:31 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
ovekyska píše:
rada by som sa opýtala tých, čo riešili čistenie kávového mlynčeka po mixovaní paliny. Ja ho mám stale horký, mixovala som totiž niečo a bolo to horké, vrchnák som umyla, ten je v poriadku, stroj som vyutierala vlhkou utierkou, no nepomohlo to.

Jedna davka lanovych semienok bola este horka, dalsia uz nie.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz