Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon črc 08, 2024 1:06 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv dub 26, 2012 2:33 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Chcem sa opytat, ci do preventivnej davky (20 kv. Lugolu a 1/2PL paliny) je mozne pridat HCL, ci to nejak ten Lugolov roztok nepokazi, a ci sa vdaka tomu zdvihne vstrebatelnost ucinnych latok. Je mozne pridat priamo do vody s Lugolovym roztokom, alebo by ste to zapili s roztokom HCL oddelene.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 8:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
pava69 píše:
Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat ? Na těchto stránkách jsem se dočetl o „trojčátku“ včetně přesného dávkování. Pelyněk, hřebíček, lugol nebo ořešák. Mám to chápat, že ořešák plnohodnotně nahradí lugol a naopak ? Pokud ano, tak ale nedodržím přesné dávkování ořešáku, ten se podle návodu dávkuje po lžičkách a dvakrát denně ?
A ještě jedna otázka, je možné jako první nasadit ořešákovou kůru a po skončení, hned nebo po menší odmlce udělat 21 denní kůru s lugolem ? a pak pokračovat vždy jednou týdně .Děkuji .

Tak v obou případech se dodává vlastně jód, čili je to skoro jedno, ale jde o různé dávkování, ořešák je pochopitelně slabší. Opakování by bylo vhodné pouze v případě, že máte deficit jódu, ale to má skoro každý, čili asi vám to nijak neuškodí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 8:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Chcem sa opytat, ci do preventivnej davky (20 kv. Lugolu a 1/2PL paliny) je mozne pridat HCL, ci to nejak ten Lugolov roztok nepokazi, a ci sa vdaka tomu zdvihne vstrebatelnost ucinnych latok. Je mozne pridat priamo do vody s Lugolovym roztokom, alebo by ste to zapili s roztokom HCL oddelene.

Sice tento postup není běžný, ale ničemu by vadit neměl, pokud si uvědomíte, že v žaludku by stejně HCl měla být.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 03, 2012 11:03 am 
Offline

Registrován: úte kvě 11, 2010 10:18 pm
Příspěvky: 53
Dobrý den, jsem právě uprostřed trojčátka a zajímala by mě jedna věc. Občas tady čtu, že lidé praktikují kůru trojčátkem a poté se tzv. "dočistí" MMS-kem. MMS 1 jsem brala asi před měsícem, vystoupala jsem pomalu na 30 kapek denně, ale následně jsem musela kůru ukončit kvůli sportu, potřebovala jsem být v kondici a bála jsem se, aby mi nezačalo být zle. Nicméně po celou dobu takřka žádná reakce. Je lepší si to zopakovat teď po trojčátku a na těch 30 kapkách vydržet alespoň pár dní, nebo je zbytečný to do sebe ládovat znovu, když víceméně žádné zdravotní problémy neřeším, jediné co bych ještě ráda vyladila je akné, vyléčeno tak z 80%, ale občas mám pozitivní plivací test. Řěší trojčátko i kvasinky? A v čem je vlastně výhodná následná kůra MMS. Díky Pavluša


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2012 5:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Pavluša píše:
Dobrý den, jsem právě uprostřed trojčátka a zajímala by mě jedna věc. Občas tady čtu, že lidé praktikují kůru trojčátkem a poté se tzv. "dočistí" MMS-kem. MMS 1 jsem brala asi před měsícem, vystoupala jsem pomalu na 30 kapek denně, ale následně jsem musela kůru ukončit kvůli sportu, potřebovala jsem být v kondici a bála jsem se, aby mi nezačalo být zle. Nicméně po celou dobu takřka žádná reakce. Je lepší si to zopakovat teď po trojčátku a na těch 30 kapkách vydržet alespoň pár dní, nebo je zbytečný to do sebe ládovat znovu, když víceméně žádné zdravotní problémy neřeším, jediné co bych ještě ráda vyladila je akné, vyléčeno tak z 80%, ale občas mám pozitivní plivací test. Řěší trojčátko i kvasinky? A v čem je vlastně výhodná následná kůra MMS. Díky Pavluša

Trojčátko řeší do určité míry vše, je tam přeci jód a ten kvasinkám opravdu nechutná, nicméně různé kombinace s MMS, nebo dokonce i antihelmintiky jsou ještě účinnější a jdou více do hloubky, hlavně pokud jde o stará zapouzdřená ložiska. Pokud vám nic zásadního není, tak to vidím jako zbytečné, ale nic tím pokazit nemůžete.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 21, 2012 7:54 am 
Offline

Registrován: čtv čer 30, 2011 10:57 am
Příspěvky: 38
Mam za sebou trojcatkovu kuru.Teraz dva tyzdne po nej sa citim o dost lepsie.Momentalne sa chystam na na odcrevnenie pomocou antihelmetik,kedze trojcatko riesi vacsinou len parazitov v traviacom trakte.Pocitam s este vacsim trapenim ako pri prvej kure.Pocas chcem brat tiez koloidne striebro a pestrecovu kasicku prip. aj stavu s cervenej repy.Pretoze naposledy ledviny nestihali ten sajrajt vyplavovat.Mal som dost velke bolesti v krizoch.
Tento clanok je tiez zaujimavy http://www.osud.cz/parazite-vam-berou-z ... cervete-se
Pri tejto vete mi nachvilu usmev na tvari zamrzol:" Oni mohou nadělat z vašich orgánů ementál!!"

_________________
"Človek si mylne myslí ,že nemôže zmeniť svoju povahu."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 24, 2012 12:26 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Dnes jsem začal trojčátko, dal jsem si zatím první dávku 0,5 rozemletého pelyňku, snad jsem to správně pochopil. JE to teda hodně hořké, tak příští dávku dám do tobolek raději. Měl bych ještě pár otázek:
V rozemletém pelyňku zůstalo pár malých kousků stébel, z kterých se nestal prášek, nevadí to?
Nemusí se brát dávky každý den ve stejnou dobu?
Je možné kombinovat trojčátko s čímkoliv jiným? např. si občas dát jód ještě před 10. dnem, lichořešnici atd.. ?
Je jedno jakým množstvím vody se zapíjí pelyněk ?
Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2012 9:20 am 
Offline

Registrován: čtv čer 30, 2011 10:57 am
Příspěvky: 38
Co vsetko v nas moze prebyvat(Brrrr...)
http://www.oberonic.cz/texts/Popis_Patogenu.pdf

_________________
"Človek si mylne myslí ,že nemôže zmeniť svoju povahu."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 9:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Oregon píše:
Mam za sebou trojcatkovu kuru.Teraz dva tyzdne po nej sa citim o dost lepsie.Momentalne sa chystam na na odcrevnenie pomocou antihelmetik,kedze trojcatko riesi vacsinou len parazitov v traviacom trakte.Pocitam s este vacsim trapenim ako pri prvej kure.Pocas chcem brat tiez koloidne striebro a pestrecovu kasicku prip. aj stavu s cervenej repy.Pretoze naposledy ledviny nestihali ten sajrajt vyplavovat.Mal som dost velke bolesti v krizoch.
Tento clanok je tiez zaujimavy http://www.osud.cz/parazite-vam-berou-z ... cervete-se
Pri tejto vete mi nachvilu usmev na tvari zamrzol:" Oni mohou nadělat z vašich orgánů ementál!!"

No, to opravdu mohou a také to dělají, člověk je pak červivý jako jablko a žije se mu opravdu blbě. Jinak postup bych vám schvaloval, ten máte dobře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 9:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Dnes jsem začal trojčátko, dal jsem si zatím první dávku 0,5 rozemletého pelyňku, snad jsem to správně pochopil. JE to teda hodně hořké, tak příští dávku dám do tobolek raději. Měl bych ještě pár otázek:
V rozemletém pelyňku zůstalo pár malých kousků stébel, z kterých se nestal prášek, nevadí to?
Nemusí se brát dávky každý den ve stejnou dobu?
Je možné kombinovat trojčátko s čímkoliv jiným? např. si občas dát jód ještě před 10. dnem, lichořešnici atd.. ?
Je jedno jakým množstvím vody se zapíjí pelyněk ?
Děkuji za odpověď.

Nevadí, stejná doba být nemusí, kombinovat se dá a objem vody záleží na vás.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 9:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Oregon píše:
Co vsetko v nas moze prebyvat(Brrrr...)
http://www.oberonic.cz/texts/Popis_Patogenu.pdf

Vidíte co všechno nám moderní medicína tají, prostě v naší kotlině se to člověku stát nemůže a přitom dost podstatnou část uvedených šmejdů vám domů klidně přinese i vaše kočka, nebo pes.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2012 8:39 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Dobrý večer.Pán Jarda,dnes som si v lekárni vyzdvihla Entizol.No keď som si prečítala to kvantum vedľajších účinkov,tak váham,či neísť radšej do trojčátka.Ak ste niekto absolvovali 10dňovú kúru Entizolom,dajte prosím vedieť,ako ste to znášali.Aj keď samozrejme u každého je to inak.Díky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 3:55 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Tak mi teď ve čtvrtek končí kůra Trojčátko. Až na párkrát bolesti břicha a jedenkrát tečení z nosu. No neměl jsem úplné vzorné absolvování. První týden co jsem začal, jsme zrovna jeli s přítelkyní na týden k rodičům, kde jsme jedli hodně nezdravě a přecpávali se, ale nechtěl jsem už to Trojčátko posouvat, protože už tak jsem to pořád oddaloval. Pak jsem párkrát po pelyňku jedl hned a párkrát zase až za půl hodiny a dvakrát jsem zapomněl na lugol, tak jsem jej dal až s hřebíčkem.
Myslíte, že i přesto kůra neztratila na účinnosti?
Preventivní braní jednou týdne se má brát kolik gramů pelyňku?
Selský rozum mi říká, že den v týdnu nemusí být přesně po týdnu ukončení trojčátka, ale aby to byl max 7. den po skončení, je to tak?
Ještě mi zůstal nejspíš nějaký parazit v Eustachově trubici, čím by se dal zlikvidovat?
Chtěl bych ještě pro jistotu nasadit Entizol a Praziquantel, dá se lehce sehnat nebo ho mám vzít od Pala z fóra U pramene, ten říká že má, ale jen něco podobného jak Entizol. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 16, 2012 6:45 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Pre ludi, ktori trpia neustalym nedostatkom vitaminu B12 a maju narusenu krvotvorbu (anemia, bledost, unava, atd...)

(Z kapitoly Škárovec široký)

"Procerkoid prenikne cez črevo ryby do jej svalstva a vnútorných
orgánov, kde sa premení na tretie larválne štádium
(plerocerkoid). Táto larva je pomerne veľká, má veľkosť
1 – 2 cm, a je infekčná pre definitívnych hostiteľov (človek,
mäsožravce), ktorí sa nakazia po konzumácii nedostatočne
tepelne upraveného rybieho mäsa.
Larvy (plerocerkoidy) škárovca širokého v svalovine lososa
(obrazok v dokumente v odkaze nizsie)
Priebeh ochorenia u človeka závisí od počtu pásomníc
v čreve. Môže byť bezpríznakový, niekedy sa objavujú tráviace
ťažkosti, úbytok hmotnosti a pri väčšom počte parazitov
môže dôjsť až k upchatiu čreva. Závažnou komplikáciou býva
chudokrvnosť (anémia) spôsobená poruchou tvorby krvi v dôsledku
výrazných strát vitamínu B12. Škárovec má totiž afinitu
k tomuto vitamínu, ktorý pohlcuje celým povrchom tela.
Postihnutý
človek pociťuje únavu, závraty, mravčenie v prstoch,
pálenie na jazyku, býva bledý a môže mať zvýšenú teplotu.
"

Zdroj:
http://www.mladyvedec.sk/download/15/ML ... _v_nas.pdf
(kapitola Škárovec široký)

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 17, 2012 8:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
Dobrý večer.Pán Jarda,dnes som si v lekárni vyzdvihla Entizol.No keď som si prečítala to kvantum vedľajších účinkov,tak váham,či neísť radšej do trojčátka.Ak ste niekto absolvovali 10dňovú kúru Entizolom,dajte prosím vedieť,ako ste to znášali.Aj keď samozrejme u každého je to inak.Díky.

No nebudu tvrdit, že to není dryák, ale zase funguje, čili vydržet těch 10 dní se dá a za to vyčištění, těla od breberek nějaká nevolnost určitě stojí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz