Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 12:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2010 8:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Gratuluju. Ne vždy se to povede. Co jsem tu vyčetla, tak na to je spousty vlivů v našem těle a okolí. Ale myslím, že tenhle měsíc měl dobrý vliv, a že nebudem sami, komu se to dobře povedlo. Taky mám z dneška ohromnou radost. A to jsem si myslela, že už je mám čisté. Ještě do dvou odpoledne ze mne chodily jen samé kamínky. Brát sítko nemělo cenu, ani by se to tam nevešlo:)) Taky byly sice malinké, ale spousty. A radši jsem to pojistila i třemi klystýry. Cítím se báječně jak po fyzické tak i po psychycké stránce. Jako by ze mne spadly další dvě kila.

Očista jater je vždy vzpruha psychiky a většina lidí se cítí jako znovu narozená. Také naši předci tomuto orgánu přisuzovali veliký význam a stav jater dobře vyjadřuje i známý výraz žlučovitý člověk. Vidíte sama jak se tělo cítí pokud žluč dobře odchází a veselý člověk má i veselá játra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2010 8:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
luisa píše:
moc děkuji a taky gratuluji..lituji jen jediného..že nemám klystýr..neumím to ale snad se to jednou odvážu udělat..alespon byto ze mně šlo naráz ven a ne po trochách..štípe mně z té žluči zadek jako blázen \":D\"

Bordel který vyjde po jaterní očistě je extrémně kyselý a je nutné po každé stolici mazat výfuk, jinak je to opravdu nepříjemné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 12, 2010 7:13 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
luisa píše:
moc děkuji a taky gratuluji..lituji jen jediného..že nemám klystýr..neumím to ale snad se to jednou odvážu udělat..alespon byto ze mně šlo naráz ven a ne po trochách..štípe mně z té žluči zadek jako blázen \":D\"

Jojo, pěkně to štípe. Ale to bych si musela mazat zadek snad každých pět minut, jak to ze mne šlo. Na klystýru není nic těžkého. Úplně jednoduchá věc. Možná jen předsudek, že si něco strkáte do zadku. Tak sebrat odvahu \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned čer 13, 2010 3:40 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
luisa píše:
zuzis píše:
Gratuluju. Ne vždy se to povede. Co jsem tu vyčetla, tak na to je spousty vlivů v našem těle a okolí. Ale myslím, že tenhle měsíc měl dobrý vliv, a že nebudem sami, komu se to dobře povedlo. Taky mám z dneška ohromnou radost. A to jsem si myslela, že už je mám čisté. Ještě do dvou odpoledne ze mne chodily jen samé kamínky. Brát sítko nemělo cenu, ani by se to tam nevešlo:)) Taky byly sice malinké, ale spousty. A radši jsem to pojistila i třemi klystýry. Cítím se báječně jak po fyzické tak i po psychycké stránce. Jako by ze mne spadly další dvě kila.

moc děkuji a taky gratuluji..lituji jen jediného..že nemám klystýr..neumím to ale snad se to jednou odvážu udělat..alespon byto ze mně šlo naráz ven a ne po trochách..štípe mně z té žluči zadek jako blázen \":D\"

Také já ti gratuluji luiso/isabel \":)\" Vidíš, že to jde, jen se toho nebát a to platí také o klystýru!

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned čer 13, 2010 10:26 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 17, 2010 9:29 am
Příspěvky: 23
Citace:
Také já ti gratuluji luiso/isabel \":)\" Vidíš, že to jde, jen se toho nebát a to platí také o klystýru!

Díky Denny ,"u pramene" tu fotku asi vymažu stejně tam o to nikdo nemá asi zájem \":D\" \":D\" \":D\" \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 2:59 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Pane Jardo , psal jste , že parazité se drží ve žlučníku / žlučový kameny / ... kefír je dokáže zničit , Jak se chová žlučník při pití kefíru , jako u tučného jídla ? Mám po 6 očistě a poprvé s měsíčním odstupem , vyšlo ze všech očist nejméně kamínků / největší byl asi do 5mm , ale bylo jich málo / , vyšlo zejména smetí pískové barvy a zadek od páté kůry už pálí velice slabě - téměř je to neznatelné .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 7:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pane Jardo , psal jste , že parazité se drží ve žlučníku / žlučový kameny / ... kefír je dokáže zničit , Jak se chová žlučník při pití kefíru , jako u tučného jídla ? Mám po 6 očistě a poprvé s měsíčním odstupem , vyšlo ze všech očist nejméně kamínků / největší byl asi do 5mm , ale bylo jich málo / , vyšlo zejména smetí pískové barvy a zadek od páté kůry už pálí velice slabě - téměř je to neznatelné .

Motáte více věcí dohromady, parazité se vyskytují v kamenech, ne ve žlučníku, kefír umí zničit pouze kvasinky a plísně, ale ne ploché a oblé červy. Kefír sice představuje tučnou potravinu, ale nijak žlučník nedráždí. Pokud již objem vyloučených kamenů klesá, tak jste na dobré cestě mít na nějakou dobu zase normální trávení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2010 1:56 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 17, 2010 9:29 am
Příspěvky: 23
Dobrý den pane Jardo po druhé očistě jater mívám záchvaty žlučníku i přes den,před očistu to byvalo jen v noci.Bojím se ,že jak se ty kameny uvolnily že mi můžou ucpat žlučovod,jím dietně ale i přesto to nepomáhá.další očistu můžu udělat až za 8dní ale bojím se že chytnu nějaky velký zachvat a skončím v nemocnici pod nožem.Můžete mi prosím poradit co mám dělat?Moc děkuji Luisa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2010 9:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
luisa píše:
Dobrý den pane Jardo po druhé očistě jater mívám záchvaty žlučníku i přes den,před očistu to byvalo jen v noci.Bojím se ,že jak se ty kameny uvolnily že mi můžou ucpat žlučovod,jím dietně ale i přesto to nepomáhá.další očistu můžu udělat až za 8dní ale bojím se že chytnu nějaky velký zachvat a skončím v nemocnici pod nožem.Můžete mi prosím poradit co mám dělat?Moc děkuji Luisa

Aplikujte co nejvíce hořčíku, na samé hranici snesitelnosti, těsně před stavem trvalého průjmu a vhodné je používat ostropestřec mariánský ke každému jídlu. Dají se koupit semínka a žvýkat je před jídlem, případně si vyrobíte kašičku z rozmixovaných semínek a ostropestřcového oleje, která se užívá po jídle. Možná by pro klid duše bylo vhodné sono žlučníku a znát reálný stav, ať se zbytečně nestresujete, ono to nemusí být zase tak špatné, ale nervy udělají své.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2010 9:51 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 17, 2010 9:29 am
Příspěvky: 23
Jarda píše:
Aplikujte co nejvíce hořčíku, na samé hranici snesitelnosti, těsně před stavem trvalého průjmu a vhodné je používat ostropestřec mariánský ke každému jídlu. Dají se koupit semínka a žvýkat je před jídlem, případně si vyrobíte kašičku z rozmixovaných semínek a ostropestřcového oleje, která se užívá po jídle. Možná by pro klid duše bylo vhodné sono žlučníku a znát reálný stav, ať se zbytečně nestresujete, ono to nemusí být zase tak špatné, ale nervy udělají své.

moc děkuji..však já jsem byla právě u doktorky říct jí že na operaci nepujdu a ukazala fotku s těmi kameny,byla uplně v šoku jak že jsem je mohla dostat ven..že prý to vidí poprvé v životě že to šlo jinak než operačně..a když jsem ji poprosila o kontrolní sono řekla že je to zbytečný..ach jo...
jinak můžu teda do sebe rvát jako doplněk hořčíku epsomskou sůl?Koupila jsem si jí hodně a tak jsem nechtěla investovat do toho chloridu hořečnatého.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv čer 17, 2010 8:53 am 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Dobrý den, mám před jaterní očistou, je čtvrtek ráno, nemá se nic tučné, nevadí kozí kefír ráno?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv čer 17, 2010 9:15 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Lenka píše:
Dobrý den, mám před jaterní očistou, je čtvrtek ráno, nemá se nic tučné, nevadí kozí kefír ráno?

Kozie mlieko obsahuje tuk, takže ho obsahuje aj kefír, takže vadí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv čer 17, 2010 10:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
luisa píše:
moc děkuji..však já jsem byla právě u doktorky říct jí že na operaci nepujdu a ukazala fotku s těmi kameny,byla uplně v šoku jak že jsem je mohla dostat ven..že prý to vidí poprvé v životě že to šlo jinak než operačně..a když jsem ji poprosila o kontrolní sono řekla že je to zbytečný..ach jo...
jinak můžu teda do sebe rvát jako doplněk hořčíku epsomskou sůl?Koupila jsem si jí hodně a tak jsem nechtěla investovat do toho chloridu hořečnatého.

Epsomská sůl problém neřeší, je to projímadlo a při orální aplikaci všechno zase vyjde stolicí. Její výhoda je, že se v ní můžete koupat a tak nějaký hořčík vstřebáte, ale rozhodně je vhodnější dopovat se chloridem hořečnatým na samé hranici snesitelnosti. Také se roztokem chloridu hořečnatého můžete natírat, protože se vstřebá i přes pokožku. Vše jsem zde již popisoval, tak trochu pohledejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv čer 17, 2010 10:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Dobrý den, mám před jaterní očistou, je čtvrtek ráno, nemá se nic tučné, nevadí kozí kefír ráno?

Kefír určitě vadí, obsahuje tuk a znemožní tak nastřádat větší množství žluče v játrech, které je nutné na vytlačení kamenů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát čer 18, 2010 8:59 am 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Mám Green Star a snažím se z něj dělat jablečnou šťávu, ale padá do toho i vláknina, takže je to spíš pyré než šťáva. Když tam mám ten nejjemnější filtr, tak dolů nejde nic. Vadí tedy jablečné pyré?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz