Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 4:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: jablečná šťáva
PříspěvekNapsal: pát úno 11, 2011 9:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Jana B. píše:
"Doporučit odšťavňovač není možné, neznám vaše finanční možnosti"

Myslela jsem takovou radu, do jaké cenové relace či výkonu/otáček se nevyplatí odšťavňovače kupovat.

Dle mého názoru se nevyplatí nikdy kupovat levné zboží a já se vždy řídím úslovím „Nemám tolik peněz, abych si mohl dovolit kupovat levné věci“. Čili nejde určit nějakou dělící rovinu a už vůbec ne finančně, to si musíte nastudovat, co do toho chcete dát a co od toho chcete získat. Dost věcí je zde rozebráno v jiných vláknech, tak si to nastudujte, já určitě nejsem vševědoucí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 12, 2011 3:54 pm 
Offline

Registrován: sob led 08, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 10
Dobrý den všem \":-)\" Pane Jardo, mám dotaz. Před třemi týdny jsem dělala svou 2. jatrapranksalanu a vůbec nic ze mě nevyšlo, tedy nic detekovatelného. Dnes jsem dokončila 3. a vyšlo deset dost velkých kaménků, největší je cca 3,5cm dlouhý a 2cm široký i vysoký a 6 malých, do cm. Víc nic. Také vyprazdňování probíhalo poměrně později, než předešlé kůry a také méněkrát. Můj dojem je tento. Málo hořčíku v těle, přesto, že jsem si včera udělala remineralizační koupel. Fakt je, že jsem tento týden vynechala všechny doplňky, protože v pondělí ráno mě má dávka Zn, B, Mg s HCl nakopla, udělalo se mi špatně a nevydýchala jsem to, obsah žaludku šel ven. Chrom si beru až večer. Při představě další dávky se mi zvedal žaludek, proto ta pauza. Od po.mám v plánu si dávky doplňků dávat raději odpoledne až večer, protože se domů dostanu až v 19hodin z práce. Je velký problém si je brát po jídle a vše naráz i s Cu? Dočetla jsem se zde někde, že není problém chloridy smíchat, ale otázka je, kdy je to vhodně. Konstatování k očistě je, že je lépe zvednout dávku síranu a naplánovat si ji před novem, je to tak správně? Díky za reakci a zdravím z Klatov. PS. Už Vám došly Ph papírky nebo je to ještě hodně brzy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 13, 2011 10:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
jindra131 píše:
Dobrý den všem \":-)\" Pane Jardo, mám dotaz. Před třemi týdny jsem dělala svou 2. jatrapranksalanu a vůbec nic ze mě nevyšlo, tedy nic detekovatelného. Dnes jsem dokončila 3. a vyšlo deset dost velkých kaménků, největší je cca 3,5cm dlouhý a 2cm široký i vysoký a 6 malých, do cm. Víc nic. Také vyprazdňování probíhalo poměrně později, než předešlé kůry a také méněkrát. Můj dojem je tento. Málo hořčíku v těle, přesto, že jsem si včera udělala remineralizační koupel. Fakt je, že jsem tento týden vynechala všechny doplňky, protože v pondělí ráno mě má dávka Zn, B, Mg s HCl nakopla, udělalo se mi špatně a nevydýchala jsem to, obsah žaludku šel ven. Chrom si beru až večer. Při představě další dávky se mi zvedal žaludek, proto ta pauza. Od po.mám v plánu si dávky doplňků dávat raději odpoledne až večer, protože se domů dostanu až v 19hodin z práce. Je velký problém si je brát po jídle a vše naráz i s Cu? Dočetla jsem se zde někde, že není problém chloridy smíchat, ale otázka je, kdy je to vhodně. Konstatování k očistě je, že je lépe zvednout dávku síranu a naplánovat si ji před novem, je to tak správně? Díky za reakci a zdravím z Klatov. PS. Už Vám došly Ph papírky nebo je to ještě hodně brzy?

Někdy prostě nic nevyjde, to dost záleží na lunárních fázích. Při nedostatku hořčíku v těle, je třeba té epsomky dávat opravdu o dost více. On ten zinek není moc chutný, čili někdy se to opravdu nemusí vydařit. Aby se to nedělo, je vhodné je brát po jídle a také je vhodnější si to rozdělit, třeba většinu s tou mědí po snídani a večer ten zinek. Očista před černým měsícem a větší dávka epsomky, bude vždy úspěšnější, než jiný termín a málo soli. Papírky již jsou, to jsem na inzerci upravil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jablečná šťáva
PříspěvekNapsal: úte úno 15, 2011 1:12 am 
Offline

Registrován: stř led 26, 2011 12:39 am
Příspěvky: 6
Jarda píše:
Dle mého názoru se nevyplatí nikdy kupovat levné zboží a já se vždy řídím úslovím „Nemám tolik peněz, abych si mohl dovolit kupovat levné věci“. Čili nejde určit nějakou dělící rovinu a už vůbec ne finančně, to si musíte nastudovat, co do toho chcete dát a co od toho chcete získat. Dost věcí je zde rozebráno v jiných vláknech, tak si to nastudujte, já určitě nejsem vševědoucí.

Děkuji. Už jsem si vyhlédla Oskara, našla jsem na něj i nějak moc levnou nabídku, tak jen zjistím, jestli tam nevyprodávají starší model (ty inovace mu hodně pomohly) nebo nezkracujou prodlouženou garanci od výrobce apod. Nemá někdo prosím zkušenost s touto firmou v odkazu? http://www.freshjuice.cz/pro-domacnost/ ... er/prodej/ Snad ty jablka zvládne též, má to být jeho slabina, tuším.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jablečná šťáva
PříspěvekNapsal: úte úno 15, 2011 9:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Jana B. píše:
Děkuji. Už jsem si vyhlédla Oskara, našla jsem na něj i nějak moc levnou nabídku, tak jen zjistím, jestli tam nevyprodávají starší model (ty inovace mu hodně pomohly) nebo nezkracujou prodlouženou garanci od výrobce apod. Nemá někdo prosím zkušenost s touto firmou v odkazu? http://www.freshjuice.cz/pro-domacnost/ ... er/prodej/ Snad ty jablka zvládne též, má to být jeho slabina, tuším.

Nejednodušší máte tam zavolat a zeptat se, tím se nic pokazit nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jablečná šťáva
PříspěvekNapsal: úte úno 15, 2011 11:08 pm 
Offline

Registrován: stř led 26, 2011 12:39 am
Příspěvky: 6
[quote="Jarda":1un37pf4]Nejednodušší máte tam zavolat a zeptat se, tím se nic pokazit nedá.[/quote:1un37pf4]
Jasně, už vím potřebné, spíše jsem myslela, zda někdo nemá zkušenosti se solidností firmy freshjuice.cz, protože jejich nabídka je o dost levnější, až moc \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 11:17 am 
Offline

Registrován: stř led 12, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 5
Rada bych se zaptala jak redit e. sul mam ji v prasku to ji mam dat do odmerky a odmerit 60 ml pomohlo kdybych vedela kolik je to gramu radeji bych to zvazila. Diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 11:26 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
beruska píše:
Rada bych se zaptala jak redit e. sul mam ji v prasku to ji mam dat do odmerky a odmerit 60 ml pomohlo kdybych vedela kolik je to gramu radeji bych to zvazila. Diky

Sypu to do odměrné kádinky. Je to jen přibližné odměření, ale plus mínus pár ml nehraje roli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 12:05 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 21, 2010 8:02 pm
Příspěvky: 98
Beruška mi vzala dotaz z úst...\":-)\" Chystám se na první očistu ze soboty na neděli. Vím, že to z lunárního hlediska není optimální, ale beru to, jako že někdy se začít musí a že jako start pro následné očisty to bude vyhovující... Ptám se tedy též na ředění epsomky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv úno 17, 2011 9:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
beruska píše:
Rada bych se zaptala jak redit e. sul mam ji v prasku to ji mam dat do odmerky a odmerit 60 ml pomohlo kdybych vedela kolik je to gramu radeji bych to zvazila. Diky

Na tom zase tak moc nezáleží a trochu víc nebo míň nehraje zásadní roli, ale pokud to chcete přesně, tak nasypete sůl do takové té kuchyňské odměrky třeba na cukr a dáte jí tam cca 60 ml. Jinak sůl má asi jeden gram na 1 ml a dá se tedy použít stejný počet gramů, jako je v návodu mililitrů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv úno 17, 2011 9:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
tomaso píše:
Beruška mi vzala dotaz z úst...\":-)\" Chystám se na první očistu ze soboty na neděli. Vím, že to z lunárního hlediska není optimální, ale beru to, jako že někdy se začít musí a že jako start pro následné očisty to bude vyhovující... Ptám se tedy též na ředění epsomky.

To je stejné jako v předchozí odpovědi, prostě vemte 60 ml, nebo 60g soli a rozmíchejte v množství vody uvedeném v návodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 7:45 am 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Tak jdeme na to... Chci se zeptat: V navodu je, ze v patek do 14 hodin pit pouze jablecnou stavu. Znamena to, ze mam vynechat i snidani? Jiz ted mam hlad \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 9:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Jirka 2 píše:
Tak jdeme na to... Chci se zeptat: V navodu je, ze v patek do 14 hodin pit pouze jablecnou stavu. Znamena to, ze mam vynechat i snidani? Jiz ted mam hlad \":)\"

Ano, pije se pouze ta šťáva a jinak se nic nejí, tím by se žluč z jater vyprázdnila a efekt kůry není pak žádný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 11:51 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
V deň pečeňovky asi nie je vhodne brat OXY? Kdeže vlastne stále popíjam jablkovú šťavu...
Jirka 2, aj ja som už hladná. A bola som už aj včera večer \":-D\"
No nejako ten jeden deň vydržíme \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 5:21 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 21, 2010 8:02 pm
Příspěvky: 98
Přátelé, já chystám "pečeňovku" na sobotu 22.00. Dnes mám tedy nemastnou dietu. Ráno šťáva z jablek a mrkve, v průběhu dne 3 jablka. Po návratu z práce jsem se rozhodl upéct si na plechu pár brambor- jen solených. Dal jsem je do trouby a odjel cosi vyřídit v domě rodičů. Když jsem tam přijel, už od vchodu jsem neomylně cítil vůni bramboráků... \":-)\". Nikdo nebyl doma a v kuchyni na talíři se skvěly dvě zlatavé placky, která našim zbyly... Přátelé...já jsem je nesežral...prostě proto, že jsem NESMĚL.. Ale i tak- slušnej výkon...\":-)\". Doma jsem se za tu trýzeň odměnil tím, že jsem si k suchým bramborám udělal kašičku z jablka a ananasu- jak pro miminko, ale mooc mňam... Sorry za Offtopic..
No a zítra jdu na věc. I bez toho se cítím v posledních dnech o moc líp, ale pořád mi hapruje slinivka. Věřím, že pes může být zčásti zakopán i v 50letých játrech...\":-)\". Všem vám přeji hodně zdaru. T.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz