Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv črc 18, 2024 10:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 10:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28329
Bydliště: Poděbrady
Kurungovity Kutušova

\":arrow:\" Zde nyní najdete pouze potřebné informace o vlastnostech a výhodách produktů. Produkty stránek pro-zdravi-az \":wink:\" pohodlně nakoupíte v nově spuštěném e-shopu s větším komfortem než byl zde.

Kurungovity Kutušova jsou univerzální protirakovinný produkt komplexní výživy, vyvinutý na bázi symbiotických bakterií z tradičního burjatského nápoje "churenge", umocněný rostlinnými komponenty. "Churenge"- kurunga je kyselý mléčný nápoj, obsahující více než 70 přírodních symbiotických mikroorganismů, způsobujících ochranu, obnovení střevní mikroflóry a aktivaci imunity organismu. Kurunga se může uchovávat při pokojové teplotě i několik let. To vysvětluje, že symbióza mikroorganismů od přírody má dokonale sladěnou samoregulaci. Jedna tableta obsahuje 12 milliard přátelských bakterií, toto množství můžeme srovnat s 10 litry kefíru.

Profesor Kutushov se aktivně podílel na vývoji technologie kutungovitů a jejích protinádorových účinků. Proto tento produkt byl pojmenován jako projev uznání teorie profesora Kutushova o původu rakoviny a jeho průlomových metod léčby zhoubných nádorů.

Kurungovity Kutušova obsahují potřebné množství vitamínu B17, což je hlavní protirakovinný vitamín rostlinného původu. Dále obsahují selen, jód, křemík, vitamin B10, vlákninu a organický materiál: extrakty z brokolice - sulforafan, borůvek - antokyan, jader meruněk - B17, enzymy, vitamíny, aminokyseliny, peptidy, bílkoviny, nukleové kyseliny, antioxidanty, fytonutrienty, fosfolipidy, choliny, lecitin, minerální látky, glykosidy a další funkční složky. Kurungovity neobsahují umělá sladidla ani látky určené k aromatizaci, nebo geneticky modifikované přísady.

Kurungovity Kutušova jsou jedinečné produkty, které jsou bohaté nejen na organické kyseliny a enzymy, ale též vitamíny, které většinou produkují mikroorganizmy, jež jsou součástí těchto produktů. Jestliže již rakovina vznikla, tak podle vitaminové terapie je nejdůležitější co nejrychleji zásobit organizmus maximální dávkou vitaminu B17. Z literatury je známo, že téměř ve všech případech rakoviny, když se užívá vitamin B17, se nádor zmenší. Kurungovity Kutušova obsahují potřebné množství vitamínu B17, což je hlavní protirakovinný vitamin rostlinného původu. Dále v je obsažena Kurungovitech Kutušova 4-aminobenzoová kyselina (PABA) neboli vitamin B10, která kromě svých protinádorových účinků, stimuluje střevní flóru, povzbuzuje ji k tvorbě kyseliny listové, která zase produkuje velké množství kyseliny pantotenové, účastní se i procesu asimilace bílkovin a rovněž se podílí na tvorbě červených krvinek, které dodávají našim buňkám kyslík.

Přípravek má schopnost neutralizovat jedy, jakož i nežádoucí účinky léků, potravin a antibiotik. Vysoká schopnost přípravku vytvářet vitamíny umožňuje syntetizovat v organizmu potřebné množství vitamínů, stimulovat antivirovou a antikarcinogenní ochranu, regenerovat imunitní systém v organizmu. Přípravek je kompatibilní se všemi léky a potravinami.

Základem kurungovitů je normalizované kravské mléko, fermentované symbiózou kurungových mikroorganismů. Tyto symbiotické mikroorganismy jsou mimořádně odolné, skvěle se zabydlují ve střevě, napomáhají mizení malignizace, tj. schopnosti tkání vytvářet zhoubné nádory. Do biologicky aktivního doplňku stravy jsou zkoncentrovány metabolické produkty kurungových bakterií, které snadno rozpouštějí rakovinné buňky. Využívaná kurungová symbióza má i další výhody, rázně potlačuje růst saprofytů a parazitů, které se stávají součástí rakovinného nádoru.

Stručný popis:
Probiotikum, biologicky aktivní doplněk stravy.

Indikace:
Prevence onkologických onemocnění. Sekundární imunodeficitní stavy po léčbě antibiotiky, po cytotoxické a radiační terapii.

Farmakologické účinky:
Výrobek má antikarcinogenní, antimutagenní a imunomodulační účinky, zabraňuje stárnutí, aktivuje látkovou výměnu na buněčné úrovni, funkci jater, ledvin a trávicího traktu. Používá se v prevenci a léčbě onkologických onemocnění, cukrovky, různých forem alergie a nemocí zažívacího ústrojí.

Vedlejší účinky:
Vedlejší účinky nemá. Přípravek není mutagenní, teratogenní a nemá toxické účinky.

Doporučená dávka:
2 tablety jednou denně. Doba užívání individuální.

Kontraindikace a nežádoucí účinky:
Velmi vzácná individuální citlivost na přípravek.


Přílohy:
Synergist.JPG
Synergist.JPG [ 44.43 KiB | Zobrazeno 54292 krát ]
Kurungovity Kutushova.JPG
Kurungovity Kutushova.JPG [ 40.65 KiB | Zobrazeno 74537 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Biopron 9 Premium 60 tob.
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 1:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28329
Bydliště: Poděbrady
Biopron 9 Premium 60 tob.

\":arrow:\" Zde nyní najdete pouze potřebné informace o vlastnostech a výhodách produktů. Produkty stránek pro-zdravi-az \":wink:\" pohodlně nakoupíte v nově spuštěném e-shopu s větším komfortem než byl zde.

Jedná se o silný přípravek dostupný na našem trhu. Probiotický komplex Biopron®9 PREMIUM představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur a prebiotik fruktooligosacharidů (FOS). Obsahuje 9 kmenů vitálních mikroorganismů ve vysoké denní dávce 20 miliard.

Aktivní látky
Probiotika: Probiotika jsou živé mikroorganismy, které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele (definice FAO/WHO, 2002). Výhodou kombinace 9 různých probiotických kmenů je širší spektrum působení a rozsáhlejší osídlení zažívacího traktu. Probiotika jsou živé bakterie, které se běžně vyskytují v lidském organismu. Jejich nedostatečné množství způsobuje vznik nejrůznějších komplikací a snižuje odolnost organismu vůči nemocem. Přítomnost probiotik v těle hraje klíčovou roli pro správný vývoj a fungování imunity. Probiotika bývají likvidována zejména při léčbě antibiotiky, proto se jejich užívání doporučuje také při rekonvalescenci. Laktobacily mají velice příznivý vliv na správné zažívání.

Účinky probiotik byly popsány v celé řadě studií. Nejčastěji se probiotika doporučují při odstraňování zažívacích potíží, jako zácpa, nadýmání, plynatost, průjmy, dráždivost. Zlepšují stravitelnost potravy, střevní peristaltiku a fungování imunitního systému při rekonvalescenci po užívání antibiotik. Obnovují střevní mikroflóru, jsou nezbytné pro tvorbu vitamínů v těle (B6, B12, kyselina listová) a vstřebávání potřebných živin. Slouží ke stimulaci imunitního systému zvýšením populace buněk schopných bojovat s patogeny, kdy dochází k podpoře přirozené obranyschopnosti organismu.

Prebiotika: Prebiotika jsou selektivně fermentované ingredience, které umožňují specifické změny ve složení a/nebo aktivitě střevní mikroflóry, což má příznivý vliv na hostitelovo prospívání a zdravotní stav (definice Gibson, 2004).

Doplněk stravy Biopron®9 byl klinicky testován na dětské infekční klinice FN Brno. Této randomizované, dvojitě zaslepené, placebem kontrolované studie se zúčastnilo 150 dětských pacientů. Výsledky byly publikovány v odborném časopise Pediatrie pro praxi.

Doporučené dávkování: 1 tobolka 1-2x denně během jídla. Probiotické kmeny preparátu Biopron 9 PREMIUM jsou přirozenou součástí zdravé střevní mikroflóry, proto je bezpečný i při dlouhodobém podávání. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pokud užíváte antibiotika, je vhodné výrobek užít nejdříve po 2 hodinách po požití antibiotik. Toto dávkování pochopitelně platí pro běžné aplikace, ale třeba u kvasinkových infekcí se dá brát mnohem větší množství nezbytné na potlačení akutního stavu.

Množství: 60 tobolek

Složení: Fruktooligosacharidy, Přídatné látky: želatina, oxid titaničitý (barvivo), Probiotický komplex (9 kmenů vitálních mikroorganismů):
Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. Lactis, Streptococcus thermophilus

Upozornění: Výrobek neobsahuje lepek. Výrobek je vhodný pro diabetiky. Vhodný pro kojící a těhotné ženy, není určen pro děti do 3 let. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.
Vyrobeno v přísných hygienických a kvalitativních podmínkách akreditovaných systémů GMP (Správná výrobní praxe) a ISO 9001:2008 (Management jakosti). Oba systémy jsou náležitě auditovány.

Skladování: Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí! Nevystavovat přímému slunci!


Přílohy:
Biopron 9 Premium.JPG
Biopron 9 Premium.JPG [ 46.32 KiB | Zobrazeno 54292 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Boularin
PříspěvekNapsal: sob bře 08, 2014 8:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28329
Bydliště: Poděbrady
Boularin

\":arrow:\" Zde nyní najdete pouze potřebné informace o vlastnostech a výhodách produktů. Produkty stránek pro-zdravi-az \":wink:\" pohodlně nakoupíte v nově spuštěném e-shopu s větším komfortem než byl zde.

Je unikátním funkčním přípravkem určeným pro rychlou obnovu správného zažívání a střevní mikroflóry. Boularin velmi rychle kolonizuje tlusté střevo, podporuje střevní mikroprostředí tím, že napomáhá eliminovat nežádoucí bakterie, vytváří prostředí nezbytné pro růst zdravé střevní mikroflóry, správnou funkci zažívacího ústrojí, vstřebávání potravy a vyprazdňování. Pozitivně ovlivňuje správnou funkci obranyschopnosti a tím zdraví celého organismu.

Přípravek je vhodné aplikovat při:

akutních průjmech, zácpě, nadýmání
cestovatelských průjmech
střevních potížích při a po užívání antibiotik
posilování imunity


Interakce se střevní mikroflórou - cela řada studií prokázala, že Saccharomyces boulardii inhibuje (potlačuje) růst patogenních mikroorganismů, například Clostridium difficile či Entamoeba histolytica (střevní parazit) ve střevě.
Účinek na bakteriální toxiny (jedy) - aktivuje ochranné mechanismy buněk střevní sliznice (enterocytů). Ty pak snadněji odolávají bakteriálním toxinům. Samotné buňky Saccharomyces boulardii produkují vlastní enzymy (proteázy), které znesnadňují vazbu bakteriálních toxinů na enterocyty, nebo toxiny rozkládají.
Stimulace kvasného procesu - kolonizace Saccharomyces boulardii příznivě ovlivňuje celistvost a funkci střevní stěny, zvyšuje kyselost střevního prostředí a podporuje zdravý kvasný proces.
Příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu - užívání Saccharomyces boulardii pomáhá chránit před některými patogeny a zvyšuje produkci některých látkových působců imunitního systému v tlustém střevě (zvyšuje například produkci protilátky imunoglobulinu A, která významně přispívá k ochraně sliznice).
Rychlá pomoc při střevních potížích (průjmy, plynatost, zácpa, poruchy trávení apod.) způsobených narušením přirozené střevní mikroflóry, cestovatelskými průjmy, antibiotiky, špatnými stravovacími návyky, stresem, atd.
Lze jej užívat zároveň s antibiotiky - Saccharomyces Boulardii je (nepatogenní) kvasinka a tudíž je vůči antibiotikům rezistentní (na rozdíl od laktobacilů, které antibiotika zabíjí).
Saccharomyces Boulardii podporuje růst VŠECH přátelských bakterií, nejenom několik vybraných kmenů. Celkově tedy zlepšuje imunitu těla, aniž by způsobovala nevhodné změny ve složení střevní mikroflóry.

Obsahuje prebiotikum Inulín, který funguje jako zdroj živin pro přátelské bakterie, výrazně urychluje osídlení střevního prostředí a nastolení rovnováhy střevní mikroflóry.
Patentovaná výrobní metoda - kvasinky jsou zpracovány v teplotním režimu, který zajistí jejich vitalitu a přežitelnost.
Již po 7 dnech se dá docílit kompletní obnova střevní mikroflóry - jiné přípravky je nutno užívat jeden až dva měsíce.

Dávkování:

Při akutních problémech (průjem, zácpa, nadýmání) - 1. - 2. den 3 tobolky denně, další dny 2 tobolky denně do odeznění problémů.
Při antibiotické léčbě - 2 tobolky denně po dobu užívání antibiotik, případně i po ukončení léčby.
Při cestování do zahraničí - 2 tobolky denně po dobu tří dnů před cestou a v průběhu cestování.
7denní kúra pro posílení zdravé rovnováhy střevní mikroflóry - 1. - 2. den 3 tobolky denně, 3. - 7. den 2 tobolky denně.
Dlouhodobé užívání - 2 tobolky denně.

Uvedené dávkování pochopitelně platí pro běžné aplikace, ale třeba u kvasinkových infekcí se dá brát mnohem větší množství nezbytné na potlačení akutního stavu. Také se mimořádně dobře osvědčuje jako součást cíleného programu na restart střevní mikroflóry, společně s dalšími druhy probiotik. Tobolky lze buď zapít nebo je možné jejich obsah vyprázdnit do jídla či tekutiny. Důležité je nemíchat s příliš horkými ani ledovými nápoji a jídly. Denní dávku je nejlepší rozdělit do 2-3 intervalů (ráno, poledne, večer), ale lze užít i najednou. Lze užít před či po jídle, důležité je zapít dostatečným množstvím vody.

Složení:
Sacchromyces Boulardii, Inulin, želatina, barviva: oxid titaničitý

Upozornění:
Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a není určeno pro léčebné použití. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.


Přílohy:
Boularin.JPG
Boularin.JPG [ 44.69 KiB | Zobrazeno 54292 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Probiotikum s vlákninou Lactocare
PříspěvekNapsal: stř dub 02, 2014 9:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28329
Bydliště: Poděbrady
Probiotikum s vlákninou Lactocare

\":arrow:\" Zde nyní najdete pouze potřebné informace o vlastnostech a výhodách produktů. Produkty stránek pro-zdravi-az \":wink:\" pohodlně nakoupíte v nově spuštěném e-shopu s větším komfortem než byl zde.

Přípravek Lactocare je velice vhodný při narušení střevní mikroflóry, např. v důsledku užívání antibiotik, při cestování, po dietetických chybách apod. Přípravek Lactocare obsahuje probiotický kmen Bacillus Coagulans, u kterého máte jistotu, kolik životaschopných bakterií se vám dostane až do střev. Další složkou je vláknina Arabinogalaktan.

Člověk hostí ve střevech obrovské množství různých druhů bakterií, které dohromady mohou vážit až 1,5 kg. Tyto bakterie tvoří střevní mikroflóru, jejíž složení ovlivňuje kvalitu funkce střeva a následně celkový zdravotní stav člověka. Přemnožení patogenních bakterií ve střevech může mít za následek celou řadu zdravotních obtíží.
Účinnost probiotika závisí na tom, zda se do střeva dostane dostatečné množství životaschopných probiotických bakterií. U běžných probiotik se snižuje počet životaschopných bakterií už během skladování a k dalšímu úbytku pak dochází při průchodu kyselým prostředím žaludku. Bakterie B. coagulans se do střeva dostávají v nezmenšeném počtu a ve velmi dobré kondici. Po cca 4 hodinách od podání tablety zahajují svoji probiotickou aktivitu. Každá bakterie B. coagulans obsažená v přípravku Lactocare je chráněna po dobu skladování i při průchodu žaludkem přirozeným ochranným obalem - sporou, která zajišťuje zachování její životaschopnosti v nepříznivých podmínkách.

Lactocare pomáhá u :

narušené imunity,
průjmu, nebo zácpy,
zhoršeného vstřebávání živin,
alergií,
zánětlivého onemocnění střev,
problémů s nadýmáním,
eliminace nežádoucích účinků antibiotik.


Produkt Lactocare obsahuje:

Bacillus coagulans - produkuje bakteriociny - látky, které ničí patogenní organismy. Tím umožňuje množení prospěšných bakterií a znovunastolení rovnováhy narušené střevní mikroflóry. B. coagulans produkuje také mastné kyseliny a kyselinu mléčnou. Přírodní vláknina Arabinogalaktan slouží jako potrava prospěšných střevních bifidobakterií a napomáhá tak jejich úspěšnému množení. Složky přípravku Lactocare přispívají k rychlému obnovení rovnováhy střevní mikroflóry.
Vláknina Arabinogalaktan (FiberAid®) - vyskytuje se v mnohých rostlinách (např. mrkvi, kukuřici a rajských jablíčkách). Tato čistě přírodní vláknina je rozpustná ve vodě. Získává se extrakcí vodou z modřínu bez použití jakýchkoliv syntetických rozpouštědel. Podporuje růst prospěšných střevních bakterií a zároveň přispívá ke snížení osídlení střeva potenciálně nebezpečnými druhy bakterií. Tímto způsobem také pomáhá navodit rovnovážný stav střevní mikroflóry.

Složení v 1 tabletě:

7 miliard probiotických bakterií Bacillus coagulans (ex. Lactobacillus sporogenes), 400 mg vláknina Arabinogalaktan, manitol (pšeničný), sorbitol, maltodextrin (nosič), aroma (smetana), oxid křemičitý, stearan hořečnatý (rostlinný)

Dávkování:

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe na lačný žaludek, po dobu alespoň 10 dnů.

Balení:

20 žvýkacích tablet smetanové chuti

Upozornění:

Doplněk stravy. Neobsahuje lepek ani laktózu. Přípravek může být vhodný i pro lidi se sklony k alergiím (zejména potravinovým). Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Vyšší dávka může mít projímavé účinky. Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě při pokojové teplotě mimo dosah dětí. Země původu Itálie.


Přílohy:
Lactocare.JPG
Lactocare.JPG [ 36.34 KiB | Zobrazeno 54292 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz