Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte kvě 28, 2024 11:47 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 781 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 53  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2023 8:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xrazovy_nick píše:
(Xion, Neti, Alopat, atď...) Vaše EGO by sa dalo krájať a nakŕmilo by celú Afriku...
Už aj tvoja duša ti zúfalo našepkáva, že všetko je inak.. že v skutočnosti ju dusí tvoje EGO, ktoré by sa dalo krájať a nakŕmilo by celú Afriku. Ale okay, dajme tomu, že rakety z Floridy padajú do Bermútskeho trojuholníka. A kam podľa "súdruhov z NDR" padajú rakety z Bajkonuru? Btw. ..že ty chodíš na sociálne siete nasierať slušných ľudí, aby si sa cítil lepšie, lebo tá prázdnota ťa rozožiera zvnútra??


Přílohy:
baikonur.png
baikonur.png [ 43.35 KiB | Zobrazeno 4540 krát ]

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2023 12:01 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Neti : A raketa zase letí do oblúku, aby sa na 100% vyhla kupole.... Ach bože... :lol: :lol: :lol:
Si jasný príklad toho, aké maličké "dôkazy" ti stačia k tomu, aby si podporil svoju EMOCIONÁLNU VIERU v lety do vesmíru, ty dieťatko....
Prečo letí šikmo? Pretože priamo letieť nemôže... Musí doletieť riadne ďaleko smerom do vnútrozemia (nie nad nejaké mesto typu BA, Košice a podobne), tam sa pekne od seba poodpájajú jej časti (riadené odpojenie), popadá na Zem (aj s navigáciou že kde sa to stalo - navigáciu môžu mať na sebe pripevnenú všetky jej odpojiteľné časti), pracovníci to pozbierajú (ak niečo nenájdu, nič sa nedeje, možno nikto to nikdy nenájde niekde "na konci sveta"), a "karavana ide ďalej"..... Ako často sa vypúšťajú rakety? Podľa wikipédie tam majú desiatky "stanovíšť" na štartovanie rakiet, odhadom 60. Koľko z nich je reálnych? :D :D :D ...A koľko z tých, ktoré reálne existujú, sú funkčné (alebo aspoň boli funkčné)? ...
To sú len rečnícke otázky. Magor ako ty sa vyslovene "krvopotne" bráni dôkazom, ktoré by zničili jeho emocionálnu vieru... Takže tak.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2023 2:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
V tom prípade by časti rakety dopadli aj do obytných zón a nič také nepozorujeme. A raketa nesmie letieť kolmo na Zem, pretože po spálení paliva, by ju pritiahlo gravitačné pole naspäť k Zemi. Respektíve by na orbite musela otočiť cca o 90o, potom pomocou ďalšieho paliva (čiže väčšia hmotnosť a teda viac potrebného paliva) akcelerovať na takú rýchlosť, pri ktorej by ju gravitačné pole nepritiahlo k Zemi. Absurdné že?? Jednoduchšie je, aby raketa neletela kolmo a dosiahla potrebnú rýchlosť a výšku, aby ju gravitácia nebola schopná pritiahnuť na Zem - presne takto funguje obiehanie Mesiaca, na čo poukázal slávny Newton. Mesiac je neustále priťahovaný k Zemi, lenže letí takou rýchlosťou, že gravitácia ho nestačí pritiahnuť. Ak by rýchlosť bola nižšia, dopadol by na Zem (viď 3 šípky na obrázku). Ak by bola vyššia, postupne by sa od Zeme vzďaloval (špirála).


Přílohy:
moon.jpg
moon.jpg [ 214.14 KiB | Zobrazeno 4528 krát ]

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2023 4:09 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
A raketa nesmie letieť kolmo na Zem, pretože po spálení paliva, by ju pritiahlo gravitačné pole naspäť k Zemi.Veď ty si rovnaký retard ako Xion, Neti... ALE ty si na rozdiel od neho aj PSYCHOPAT. Čiže on je na tom lepšie, než ty.

Napísať taký BLUD (a ešte k tomu tomu bludu veriť), to je...... To prakticky znamená, že od toho ako je raketa naklonená počas svojho letu bez paliva (a teda niekde "tam hore" v stave beztiaže), závisí, či ju pritiahne gravitačné pole naspäť na Zem, alebo nie.... Takže atmosféra "tam hore" je vlastne PRESNE prispôsobená raketám, ale NESMÚ letieť kolmo, pretože ked bez paliva budú sedieť "na zadku" vo vesmíre, stiahne ich to dole, ale keď si "ľahnú na brucho", bude to fajn, pretože takto ešte "odrbú" vesmírnu atmosféru, a tá si nevšimne, že majú byť pritiahnuté gravitačnou silo Zeme naspäť do atmosféry a potom havarovať do vody alebo na súš.........

TY SI TOTÁLNY VY-Mä-TE-NEC................................BIOROBOT NA N-TÚ................100 KRÁT NEBEZPEČNEJŠÍ BIOROBOT NEŽ NEJAKÝ NAJJEDNODUCHŠÍ "HLÚPY JANO", KTORÝ JE ROVNAKÉHO NÁZORU AKO TY, ALE ON ASPOŇ NEROZUMIE (a ani sa o to nezaujímal) TÝM BLUDOM, KTORÉ TU PÍŠEŠ.........................

Pýtam sa niekoho, kto je nad vecou : ČO ZA "ÚBOHÉHO INTELEKTUÁLA" MôŽE BYŤ ČLOVEK, KTORÝ NAPÍŠE TÚ MNOU CITOVANÚ VETU, A ZÁROVEŇ SA PASUJE ZA ČLOVEKA INTELIGENTNÉHO? ........ Len absolútne totálne POMÝLENÝ BIOROBOT vyššej intelektuality než je priemer, a preto NEBEZPEČNÝ ŠKODCA A HUBITEĽ PRAVDY. Nakoľko taký človek dokáže o nepravde ľudí presvedčiť lepšie, než ten, kto nie je "v zadku" nepravdy až po členky.

A keďže toto ma už nebaví, a touto citovanou vetou si mi spôsobil doslova POLHODINOVÉ VYORANÉ OČI A OTVORENÉ ÚSTA (pretože ani od teba som nečakal až takú idiociu), tak touto vetou OFICIÁLNE OZNAMUJEM (a zároveň prisahám, že sa toho budem držať - hoci viem, že ty ako EXCELENTNÝ PSYCHOPAT ma budeš chcieť zlomiť a zlomiť a zlomiť....vo všetkej svojej psychopatistickej úbohosti), že s tebou (ako totálne pomýleným čovekom vo všetkej svojej pýche zároveň) UKONČUJEM KOMUNIKÁCIU. NATRVALO.

Ako ťa ale už poznám, určite budeš chcieť použiť tvoj psychopatistický ťah (nakoľko si priehľadný ako pavučina) typu "Áno, končíš v komunikácii so mnou, pretože chápeš, že nemôžeš argumentovať, pretože tvoje teórie nie sú reálne a ja ti ich mojimi príspevkami vyvraciam..."..........LENŽE TAK JE TO AKURÁT V TVOJOM SNE.................V TVOJOM BIOROBOTICKOM SNE, KDE ABY BOLI UMOŽNENÉ URČITÉ PODVODNÉ ČINNOSTI (let rakety do vesmíru napríklad), MUSIA BYŤ VYKONÁVANÉ TOTÁLNE NELOGICKÝMI, SMIEŠNYMI A SKRÁTKA ODVRHNUTIAHODNÝMI NEREÁLNYMI SPôSOBMI, OSPRAVEDLŇOVANÉ ŠIALENÝMI TEÓRIAMI, ktoré tu ty opisuješ ako SKUTOČNOSŤ.

Začni už prosím menej striekať, alebo choď žiť niekam na pustý ostrov, kde nebudeš jedným z tých, ktorí sa postarajú o znemožnenie ľudstva dostať sa k pravde (nie len o plochej Zemi). Hanba ti. Ale ty za to asi fakt nemôžeš. No mňa to nezaujíma, ide o výsledok, nevedomosť neospravedlňuje, hlavne, keď ti ju už pár rokov ponúkam (vedomosť v tejto konkrétnej veci) "na tácke"...Ale tak ponúkaj prasaťu perly......

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2023 8:04 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Nemáš argument, tak útočíš ad hominem - to sa stáva často. Odborne sa to nazýva kognitívna dizonancia. A ťažko diskutovať s niekym, ktorého vyjadrovanie je na úrovni škôlkara ("sedieť na zadku vo vesmíre", "ľahnú na brucho").
_______
Ad 1) Všetci vieme, že maketa rakety pustená z lietadla začne padať dolu na Zem, pretože ju priťahuje gravitačná sila. To isté sa stane s reálnou raketou, ktorá letí presne kolmo na Zem. Postupne stráca palivo a teda začne spomalovať a keď spáli všetko palivo, tak sa na moment zastaví a nič nebráni tomu, aby začala padať na Zem. Trochu šikovnejší športovec dokáže vykopnúť loptu do výšky, aby zistil, že takto sa bežne správajú objekty v gravitačnom poli.

Ad 2) Futbalista dokáže vykopnúť loptu do výšky a aj do dialky (dráha lopty má tvar obrátené U) - čiže lopta má okrem vertikálnej rýchlosti aj horizontálnu rýchlosť. Btw fyzika používa skôr pojem hybnosť = hmotnosť x rýchlosť ~ preto guľky sú olovené (sú ťažké, preto majú veľkú silu). Tiež môžeme pozorovať, že malé dieťa (je slabé) vykopne loptu tak, že dopadne pár metrov ďalej ~ dodá lopte malú silu. Trénovaný futbalista (je silnejší) a vykopne loptu aj na koniec futbalového ihriska ~ dodá lopte veľkú silu.. Raketa s dostatkom paliva vyletí do takej výšky a získa takú horizontálnu rýchlosť (hybnosť), že keď ju začne priťahovať gravitácia Zeme, tak už nedopadne na Zem, ale začne ju obliehať (viď. obrázok hore) ~ palivo dodá rakete dostatočnú silu.

Pozn.: To, že raketa neletí kolmo nie je dôkaz plochej zeme preboha. To je dôkaz, že Newtonové zákony fungujú aj v stratosfére a aj mimo Zeme. Zamysli sa (ak by raketa letela iba kolmo), čo by ju držalo na orbite, keď spáli palivo? Všetko, čo pustíš z ruky z helikoptéry (lietadla) spadne na Zem (bod 1) - na tom princípe funguje skákanie z padáka :mrgreen:

Aj tento vo videu spadol na Zem, že..
https://www.youtube.com/watch?v=E9oKEJ1pXPw
_______
Citace:
Disonanciou nazývame ľudskú reakciu na nepríjemné novozískané informácie alebo skúsenosti protirečiace predchádzajúcej predstave alebo vedomosti. Tento nesúlad vyvoláva nepríjemný pocit napätia a následne túžbu po jeho znížení, či odstránení. Je to nevedomá reakcia mysle na rozpory medzi postojmi (vedomosťami, vierou, správaním) a skutočným stavom veci. Dochádza k tomu preto, lebo ľudia majú vrodenú tendenciu konať v súlade so svojimi postojmi.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Kognit%C3%ADvna_disonancia

Pozn.: nie si schopný odstrániť príčinu napätia (pravda bolí, že) a tak vo svojej obmedzenosti odstrániš človeka, ktorý ti napätie spôsobil - zablokuješ ma. Ak by si bol členom NSDAP alebo KSČ, tak by si ma poslal do koncentráku alebo gulagu.. Ten istý mechanizmus pôsobí aj na ľudí s odlišným politickým postojom, mRNA očkovanie ap. Preto je dôležité si to uvedomiť a neustále pripomínať.. Pravda bolí, lenže pravda oslobodzuje! :wink: ..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2023 4:37 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Xrazovy_nick píše:
KAM LETIA RAKETY???

VYSVETLENÉ V ČEŠTINE......................... Ale zombíci (Xion, Neti, Alopat, atď...) sa budú držať svojej viery, pretože to čo im VYHOVUJE (z rôznych dôvodov) je pre nich PRAVDA, bez ohľadu na to, že tá "pravda" bola už množstvo krát vyvrátená (v tomto topicu) mnou postovanými REÁLNYMI dôkazmi. Vaše EGO by sa dalo krájať a nakŕmilo by celú Afriku...
....alebo už konečne niekto z vás dostal rozum? .....

https://www.youtube.com/watch?v=yZf0jBLi5s4


tohle video je vyrobene na zakazku nebo jak to vysvetlit na placate zemi?
https://twitter.com/Rainmaker1973/statu ... 9477731331

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2023 9:51 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
ash píše:
Xrazovy_nick píše:
KAM LETIA RAKETY???

VYSVETLENÉ V ČEŠTINE......................... Ale zombíci (Xion, Neti, Alopat, atď...) sa budú držať svojej viery, pretože to čo im VYHOVUJE (z rôznych dôvodov) je pre nich PRAVDA, bez ohľadu na to, že tá "pravda" bola už množstvo krát vyvrátená (v tomto topicu) mnou postovanými REÁLNYMI dôkazmi. Vaše EGO by sa dalo krájať a nakŕmilo by celú Afriku...
....alebo už konečne niekto z vás dostal rozum? .....

https://www.youtube.com/watch?v=yZf0jBLi5s4


tohle video je vyrobene na zakazku nebo jak to vysvetlit na placate zemi?
https://twitter.com/Rainmaker1973/statu ... 9477731331


Prečo mám reagovať na ďalšieho ignoranta, ktorý si nenaštudoval fungovanie plochej Zeme?
Tu máš stránku : www.placata-zeme.webnode.cz (dokonca v češtine) s prakticky vysvetlením všetkého........ Ak si to odmietaš naštudovať, pričom si do tohto topicu prispel prvý krát tuším pred dvoma/troma rokmi (či kedy), tak len dokazuješ čo za človeka si, a teda troll.......

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2023 10:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Xrazovy_nick píše:
ash píše:
Xrazovy_nick píše:
KAM LETIA RAKETY???

VYSVETLENÉ V ČEŠTINE......................... Ale zombíci (Xion, Neti, Alopat, atď...) sa budú držať svojej viery, pretože to čo im VYHOVUJE (z rôznych dôvodov) je pre nich PRAVDA, bez ohľadu na to, že tá "pravda" bola už množstvo krát vyvrátená (v tomto topicu) mnou postovanými REÁLNYMI dôkazmi. Vaše EGO by sa dalo krájať a nakŕmilo by celú Afriku...
....alebo už konečne niekto z vás dostal rozum? .....

https://www.youtube.com/watch?v=yZf0jBLi5s4


tohle video je vyrobene na zakazku nebo jak to vysvetlit na placate zemi?
https://twitter.com/Rainmaker1973/statu ... 9477731331


Prečo mám reagovať na ďalšieho ignoranta, ktorý si nenaštudoval fungovanie plochej Zeme?
Tu máš stránku : www.placata-zeme.webnode.cz (dokonca v češtine) s prakticky vysvetlením všetkého........ Ak si to odmietaš naštudovať, pričom si do tohto topicu prispel prvý krát tuším pred dvoma/troma rokmi (či kedy), tak len dokazuješ čo za človeka si, a teda troll.......


ne myslim to uplne seriozne.. to video vypada jako nepodvrzene.

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 01, 2023 10:24 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
ash píše:
ne myslim to uplne seriozne.. to video vypada jako nepodvrzene.


A písal som niekde, že spochybňujem to, že je skutočné? Nie. Nevidím dôvod, že by to video ktoré si postol, nebolo reálne. A ty si doštuduj to veľké množstvo informácií o plochej Zemi, aby si pochopil, že tento fakt ktorý vidíš na videu, plochú Zem a jej "slnečnú sústavu" nad jej povrchom nijak nevyvracia, ale naopak, potvrdzuje ju. Čau.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 02, 2023 8:21 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Příloha:
1.jpg
1.jpg [ 201.27 KiB | Zobrazeno 4320 krát ]
Příloha:
T-MINUS.jpg
T-MINUS.jpg [ 74.77 KiB | Zobrazeno 4320 krát ]


Vidíte tieto dva obrázky???

Znamenajú asi toto : Satanizmus existuje aj v tých najvyšších kruhoch = JE REÁLNY. Satanizmus má reálny zmysel len vtedy, keď Satan reálne existuje (to ale neznamená, že musí mať nejakú podobu, a už vôbec nie, že musí byť rohatý). Numerológia používaná aj v tých najvyšších kruhoch = numerológia má reálnu moc.
Keďže teda existuje Satan a jeho uctievanie aj v tých najvyšších spoločenských kruhoch (satanizmus), znamená to zároveň aj to, že existuje aj Boh. Nepíšem že je to kresťanský Boh, alebo iní bohovia vyznávaní v iných náboženstvách... Je to skrátka Boh. Zároveň nie je vylúčené ani to, že náš Stvoriteľ je Bohom a Satanom zároveň. Niečo ako schyzofrenický šéf (ktorého som kedysi mal), ktorý "na ploche predajne" sa správa ako Hitler, ale mimo predajnej plochy a teda v zákulisí, v kuchynke a vo svojom kancli sa správa ako super kamarát rozdávajúci úsmevy, majúci záujem filozofovať, dobre naladený....... ROVNAKO SA MôŽE SPRÁVAŤ NÁŠ STVORITEĽ - ale s tým, že nemá poruchu "osobnosti" (ak sa to vôbec dá nazvať osobnosťou), ALE SKRÁTKA INAK SA K ČLOVEKU (alebo k samotnej duši - po smrti tela) SPRÁVA POČAS JEHO ŽIVOTA V TELE, A INAK POČAS TOHO, AKO JEHO DUŠA PRÍDE (na chvíľu...) "TAM HORE"...

To čo píšem, dáva TOTÁLNU logiku. Tie obrázky môže chcieť spochybniť len totálny idiot, ktorý SUROVO IGNORUJE REALITU.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 02, 2023 10:07 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
"Magical thinking is the belief that unrelated events are causally connected despite the absence of any plausible causal link between them, particularly as a result of supernatural effects."
https://en.wikipedia.org/wiki/Magical_thinking

Neliečený schizofrenik - scéna z filmu The Number 23:
https://www.youtube.com/watch?v=uTIXSKBxf-0

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 02, 2023 10:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xrazovy_nick píše:
Tie obrázky môže chcieť spochybniť len totálny idiot, ktorý SUROVO IGNORUJE REALITU.

Argumentačný faul a typická nátlaková metóda fanatikov. Fanatik/ideológ prehlási nezmyselné tvrdenie a ak s ním nesúhlasíte, tak nie ste v poriadku. Fanatik/ideológ, ktorý má moc, vás pošle do gulagu alebo koncentráku alebo rovno zastrelí na počkanie..

Velebnosti, chce se mi zvracet..
https://www.youtube.com/watch?v=UDPJ2RmpeIc

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 05, 2023 12:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
James May witnesses curvature of Earth:
https://youtu.be/8OnJCqtTxsA?t=117

Here's what students found when they launched a balloon to the edge of space:
https://youtu.be/PH7ejYjJs3s?t=247

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 05, 2023 4:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Toto video vyvracia údajný fiktívny pohyb Slnka a Mesiaca. Každý, kto má prístup k internetu a trochu času, je schopný porovnať reálne existujúce dáta s vymysleným scifi príbehom plochozemcov. Lenže to z nich nikto neurobí, pretože na to nemajú dostatočné kognitívne predispozície.

Flat Earth orbits are hilariously INSANE:
https://www.youtube.com/watch?v=GDShWTVNobY

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 05, 2023 8:42 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Dave McKeegan si urobil tú námahu a vyvracia mytológiu plochozemcov. Vôbec som netušil, že neexistuje jednotný model plochej-zeme - rozpravkári a ľudoví zabávači si ho upravujú podľa potreby a fantázie:
https://www.youtube.com/watch?v=q4u4N-GWfXI

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 781 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 53  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz