Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř čer 26, 2024 1:57 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: pon říj 01, 2012 8:42 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
inzenyr píše:
Verim pouze tomu, co si sam overim, ze funguje. Tohohle orgonitu ma zena plny pokoj, takze ten urcite nefunguje tak, jak je popsano, jedine co jsem zjistil, tak hromada kovovych pilin, ktere orgonit obsahuje, ve svem okoli tlumi elektromagneticke zareni, ale nijak vyrazne. Cloudbustery jsem nijak neoveroval, takze se k tomu nemohu vyjadrit. Pokud je nekdo schopen opakovane predvezt, ze to funguje, rad se na to podivam. \":-)\"

Vyzkousenou mam treba magnetoterapii, ta prokazatelne funguje. Vyzkouseny mam prostor pyramidy, ten take funguje. Vyzkousene mam svetlo laseru, infra zareni a slunecni svetlo, to take funguje. Vyzkousenu mam Faradayovu klec, ta take prokazatelne funguje. Vyzkousene mam nektere veci od Tesly, ty take funguji. \":-)\"

Inzenyr

Zajímaly by mě ty věci od Tesly, co jste zkoušel? I něco s VE? Kdyžtak napište prosím SZ kdybyste to tu nechtěl rozebírat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: pát říj 05, 2012 9:13 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Tak dnes som si vyrobil prvý orgonit z curku podľa návodu...
Lenže som nemal cukrárenský či podobný teplomer, ktorý meria aj teplotu 160 stupňov celzia, takže.... som to skôr dal preč zo šporáku, a nezhustlo mi to tak, ako by malo....
Je to ako hustý sirup, ale fungovať to aj tak funguje, je to v skle.
Najbližšie (čoskoro) sa poučím z tejto chyby...
Teším sa na experimentovanie z orgonitom...
Výrobná cena takého orgonitu je ale možno aj 4-5 Eur.... Pretože tam treba dať nie len piliny (či triesky) z hliníka (ktoré môžete mať zadarmo), ale aj krištály... prípadne kľudne ku kryštáľom aj trochu šungitu (ten je lacný v porovnaní s kryštáľmi, ale asi ich nenahradí, NEVIEM...).
Pokiaľ ale viem, tak orgonit o takej sile ako si viete vyrobiť za 4-5 Eur (kryštáli z toho tvoria asi 90% zo sumy...) by sa inde dal kúpiť za 15-20 Eur, a výroba doma pritom trvá pár minút.
Skúšajte... \":)\"
Veľa šťastia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: pát říj 05, 2012 10:48 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
NOWOCAYN_2 píše:
Tak dnes som si vyrobil prvý orgonit z curku podľa návodu...
Lenže som nemal cukrárenský či podobný teplomer, ktorý meria aj teplotu 160 stupňov celzia, takže.... som to skôr dal preč zo šporáku, a nezhustlo mi to tak, ako by malo....
Je to ako hustý sirup, ale fungovať to aj tak funguje, je to v skle.
Najbližšie (čoskoro) sa poučím z tejto chyby...
Teším sa na experimentovanie z orgonitom...
Výrobná cena takého orgonitu je ale možno aj 4-5 Eur.... Pretože tam treba dať nie len piliny (či triesky) z hliníka (ktoré môžete mať zadarmo), ale aj krištály... prípadne kľudne ku kryštáľom aj trochu šungitu (ten je lacný v porovnaní s kryštáľmi, ale asi ich nenahradí, NEVIEM...).
Pokiaľ ale viem, tak orgonit o takej sile ako si viete vyrobiť za 4-5 Eur (kryštáli z toho tvoria asi 90% zo sumy...) by sa inde dal kúpiť za 15-20 Eur, a výroba doma pritom trvá pár minút.
Skúšajte... \":)\"
Veľa šťastia.

V sungitu funguji FULLERENY, coz je treti forma uhliku vedle diamantu a tuhy. FULLERENY se treba pouzivaji v chytre barve na cisteni vzduchu v mistnosti. Na rozdil od orgonitu skutecne funguji a jejich objevitel za to dostal Nobelovu cenu. FULLERENY ale funguji pouze pri styku s prostredim, vzduchem nebo vodou. Pokud je zalejete do pryskyrice nebo jine hmoty, tak uz fungovat nebudou.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: sob říj 06, 2012 12:27 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
inzenyr píše:
V sungitu funguji FULLERENY, coz je treti forma uhliku vedle diamantu a tuhy. FULLERENY se treba pouzivaji v chytre barve na cisteni vzduchu v mistnosti. Na rozdil od orgonitu skutecne funguji a jejich objevitel za to dostal Nobelovu cenu. FULLERENY ale funguji pouze pri styku s prostredim, vzduchem nebo vodou. Pokud je zalejete do pryskyrice nebo jine hmoty, tak uz fungovat nebudou.

Inzenyr

Fakt ? .... A prečo potom toľko orgonitových nadšencov, medzi ktorými sa nájdu aj skutočné "hlavičky", vedci, atď, ktorí to dokážu merať ? A prečo orgonity vplývajú na rast rastlín, na uchovanie čerstvosti potravín, vylepšujú vodu, atď.... ? .... Pouvažujte (vykám len preto, lebo ste pán v rokoch).... Nezabúdajte, že o tom diskutujú medzi sebou ľudia, ktorí to nepredávajú, akurát si to vyrábajú, lebo zistili, že to FUNGUJE... Kebyto nefungovalo, tak by sa fóra o orgonitoch nerojili ako huby po daždi....
Tu totiž nejde o filozofiu, ale o fakt... Nie je to založené na viere či presvedčení, ale na reálnych výsledkoch...
Mimochodom, fullereny nezaliate v pryskirici, cukre, atď.... sa nachádzajú v šngitových kameňoch.... Mám doma drť (len jednu "várku" 100g), lejem tam rozmrazenú vodu.
Čítal som aj o spojitosti orgonitu so šungitom (šungit v zmesy orgonitu - ako kameň)... Vraj to funguje ešte lepšie. Urobil som si taký orgonit aj so šungitom (a samozrejme kryštálom) dnes (teda už včera...), ale asi ho prerobím, lebo som cukor dostatočne "nedovaril", takže mi to nestuhlo, je z toho len "cukrový sirup".... Takže zajtra fľašku otvorím, vylejem jej obsah, a skúsim to znova, akurát prídem o pár gramov hliníkových triesok - aj tak ich ale mám zadarmo. A urobím si cukrový orgonit taký, aký má byť - taký, aby cukor stuhol. Myslím, že tá "tuhosť" je potrebná, hoci určite funguje môj orgonit aj tak, ale asi menej (ešte som ho neotestoval, ťažko ho budem testovať pri brázdení googlom, kde si vyhľadávam rôzne informácie a postrehy práve o orgonitoch).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: sob říj 06, 2012 4:19 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Môj prvý podarený HHG orgonit v skle, z cukru

Dnes som si robil môj druhý orgonit z cukru, pretože prvý sa mi nepodaril...
Dokázal som to bez teplomeru na meranie teploty počas varenia, a preto sa mi zdá vhodné vám (čo taký teplomer nevlastníte) napísať, ako sa mi to podarilo.

Varil som cukor s vodou a octom (v mojom prípade v pomere 500g + 250ml + 23ml) v nerezovom hrnci o rozmeroch 25cm (priemer) x 14cm výška hrnca.
Pol hodinu pred zapnutím stredne veľkého horáka na maximum (počas celého varenia je plyn na maxime), som si túto zmes pripravil a sem-tam premiešal drevenou vareškou už priamo v hrnci.
K samotnému vareniu : Počas varenia zmes nemiešame. Dobra vrenia vody je 8 minút, vrenie sa počíta od vtedy, keď sú bublinky nie len na jednom okraji hrnca, ale keď sa už "rozrastú" v podstate na celý hrniec (to som nemeral koľko to trvá, ale myslím, že takých 60 sekúnd, neviem, zistite). Od tohto momentu som stlačil stopky s tým, že sám neviem, kedy ich vypnem (spolu s plynom). Rozhodol som sa na čísle 8:00. Potom som počkal 1 minútu, nech to trochu vychladne, nalial rozpustenú cukrovú zmes asi do 40% výšky sklenej nádobky od Tesco Tradičná masť (kedysi som kupoval, teraz mám domácu), doplnil hliníkové triesky asi polovicu pripraveného množstva (asi 50% objemu fľašky má tvoriť množstvo hliníkových triesok), dobre zamiešal, a pridal 2 malé kryštály (viem, málo...nabudúce napravím) a asi 10-15 kúskov šungitu zo šungitovej drte. Potom som dolial zbytok rozpustenej cukrovej zmesy ktorá už začínala pomaly tuhnúť, doplnil ostávajúcimi hliníkovými trieskami (neboli až tak malé ako by mohli, ale NEVADÍ), znova premiešal, dal na stôl utierku, a položil to na ňu nech to chladne... O dve hodiny bude orgonit vychladnutý, a pripravený na používanie. Čo je dôležité - PEKNE TUHNE (prakticky od momentu keď boli v sklenenej nádobke rozpustený pomaly tuhnúci cukor a hliníkové triesky + kryštáľ a šungitové kamene, sa už žiaden predmet nepohol, neklesal na dno, teda triesky rozhodne nie, a myslím, že ani kamene), a to aj bez toho, aby sa z toho stal KARAMEL, ktorý vraj nie je až tak vhodný na orgonit...
Takže, recept som vám dal, ale ešte dopním možno dôležité : Použil som na výrobu toho rozpusteného cukru odmrazenú vodu, ktorú som ešte spinoval a pár hodín nabil na Slnku.
Foto orgonitu (áno, komerčné sú krajšie, ale aj podstatne DRAHŠIE) tu dám do tohto príspevku formou editácie ešte dnes. Pre zaujímavosť, dá sa používať aj potravinárske farbivo, a tak sa dá docieliť akákoľvek farba orgonitu, samozrejme bez vplyvu na jeho funkčnosť.... \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: čtv říj 18, 2012 12:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
inzenyr píše:
Verim pouze tomu, co si sam overim, ze funguje. Tohohle orgonitu ma zena plny pokoj, takze ten urcite nefunguje tak, jak je popsano, jedine co jsem zjistil, tak hromada kovovych pilin, ktere orgonit obsahuje, ve svem okoli tlumi elektromagneticke zareni, ale nijak vyrazne. Cloudbustery jsem nijak neoveroval, takze se k tomu nemohu vyjadrit. Pokud je nekdo schopen opakovane predvezt, ze to funguje, rad se na to podivam. \":-)\"

Vyzkousenou mam treba magnetoterapii, ta prokazatelne funguje. Vyzkouseny mam prostor pyramidy, ten take funguje. Vyzkousene mam svetlo laseru, infra zareni a slunecni svetlo, to take funguje. Vyzkousenu mam Faradayovu klec, ta take prokazatelne funguje. Vyzkousene mam nektere veci od Tesly, ty take funguji. \":-)\"

Inzenyr

Je vidět, že jdete do hloubky a pokud člověk takto je zvyklý přemýšlet, tak se zase tak snadno napálit nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: sob lis 10, 2012 8:33 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
tieto orgonity vyraba pan ktory je doktor a meria ich pristrojom, cize tieto by mali fakt fungovat...

http://www.svetorgonitov.sk/ltc-03-novinka/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: sob lis 10, 2012 8:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
Jarda píše:
Zajímavá zkušenost, a jenom dokazuje velkou sílu těchto předmětů.

mozem potvrdit, kupil som dva orgonity, dalsi som dostal gratis, mam ich v obyvacke, v spalni a jeden v chladnicke-potraviny udajne su svieze. Manzelka sa smiala ze co vymyslam za somariny ale hned po prvej noci mi vravi ze sa vyspala vyborne, ze ako je to mozne. Kupoval som to viacmenej kvoli dcere ktora sa stale budila uz rok. teraz spi az do rana. vsetci spime krasne.
pridal som aj sungit aj hematit, snad sa to este znasobi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: sob lis 10, 2012 11:07 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
rawjozi píše:
tieto orgonity vyraba pan ktory je doktor a meria ich pristrojom, cize tieto by mali fakt fungovat...

http://www.svetorgonitov.sk/ltc-03-novinka/

Podle toho pana doktora by mely orgonity vyzarovat na vlnove delce 25500 az 28000 Å, coz je vlnova delka 2,55 az 2,8 um.
Cili by nemel byt zadny problem si vzit vhodnou infra kameru pro MWIR a hezky si to zareni orgonitu zobrazit na kamere.
Orgonit by mel vyzarovat v infra oblasti IR B.

Jedna se treba o tuto kameru:
http://www.lao.cz/produkty/zobrazovaci- ... o-mwir.htm

Na kamere by melo dopadnou nejak takto:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Infračervené_záření

Doporucuji vyzkouset, budete mit jistotu, ze to funguje. \":-)\"

Inzenyr


Naposledy upravil inzenyr dne pon lis 19, 2012 2:18 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: ned lis 18, 2012 11:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
rawjozi píše:
mozem potvrdit, kupil som dva orgonity, dalsi som dostal gratis, mam ich v obyvacke, v spalni a jeden v chladnicke-potraviny udajne su svieze. Manzelka sa smiala ze co vymyslam za somariny ale hned po prvej noci mi vravi ze sa vyspala vyborne, ze ako je to mozne. Kupoval som to viacmenej kvoli dcere ktora sa stale budila uz rok. teraz spi az do rana. vsetci spime krasne.
pridal som aj sungit aj hematit, snad sa to este znasobi.

Jak to trochu prověříte a pak dejte vědět, mnoho lidí má různé dojmy a mnoho dalších raději nekoupí nic, než by si koupila to nevyzkoušené a pomlouvané zařízeníčko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2012 10:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
Jarda píše:
Jak to trochu prověříte a pak dejte vědět, mnoho lidí má různé dojmy a mnoho dalších raději nekoupí nic, než by si koupila to nevyzkoušené a pomlouvané zařízeníčko.

no 100 ludi, 100 chuti. Ludia veci nepoznaju a odsudia ich vopred...

Teraz som dal tieto kamene pod postel, posobia silnejsie. Ja som velmi spokojny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: pát lis 23, 2012 9:57 am 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
trochu jiný pohled na orgonity
(ne ,že bych tento názor zastával)

http://www.novaduchovnicesta.cz/odpoved ... mu-ucelu-/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: pon lis 26, 2012 10:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
Ľahko sa stane, že jednotlivec, ktorý vyrába orgonity s láskou a presvedčením, aj keď možno "na kolene" vytvorí orgonity úžasných vibračných hodnôt a výrobca, ktorý chrlí orgonity ako na páse a vyrába ich len pre finančný zisk, vyrába nefunkčné doplnky, ktoré nikomu nepomôžu. Výroba orgonitu je okrem už spomínaného alchymického procesu najmä spirituálna záležitosť

Viac tu: http://www.svetorgonitov.sk/news/vysoke ... v-zivitov/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 1:12 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
[quote="rawjozi":2dcm207k]Ľahko sa stane, že jednotlivec, ktorý vyrába orgonity s láskou a presvedčením, aj keď možno "na kolene" vytvorí orgonity úžasných vibračných hodnôt a výrobca, ktorý chrlí orgonity ako na páse a vyrába ich len pre finančný zisk, vyrába nefunkčné doplnky, ktoré nikomu nepomôžu. Výroba orgonitu je okrem už spomínaného alchymického procesu najmä spirituálna záležitosť

Viac tu: http://www.svetorgonitov.sk/news/vysoke ... v-zivitov/[/quote:2dcm207k]
Ty orgonity na tom Vasem odkazu jsou opravdu delane s laskou, hlavne ty ceny jsou delane s laskou (k penezum). \":-)\"

Naklady na jeden vyrobek vcetne prace odhaduji na maximalne 50 az 60,- Kc, takze zisk na jednom kuse 140,- Kc je docela zajimavy.

Nevyrabej to, kdyz to lidi kupuji jak zbesili.

Pokud by je nekdo delal z laskou a presvedcenim, vyrabel na kolene a nabizel za cenu postovneho, tak potom mozna uverim, ze alespon chce pomoci.

Z druhe strany lidi vyhazeji neuveritelne penize za vetsi blbosti, ktere vubec nepotrebuji.

Zkuste misto orgonitu vlozit ty penize do knizek Leo Babauty:



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 7:58 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
[quote="inzenyr":36w46nlx]Ty orgonity na tom Vasem odkazu jsou opravdu delane s laskou, hlavne ty ceny jsou delane s laskou (k penezum). \":-)\"

Naklady na jeden vyrobek vcetne prace odhaduji na maximalne 50 az 60,- Kc, takze zisk na jednom kuse 140,- Kc je docela zajimavy.

Nevyrabej to, kdyz to lidi kupuji jak zbesili.

Pokud by je nekdo delal z laskou a presvedcenim, vyrabel na kolene a nabizel za cenu postovneho, tak potom mozna uverim, ze alespon chce pomoci.

Z druhe strany lidi vyhazeji neuveritelne penize za vetsi blbosti, ktere vubec nepotrebuji.

Zkuste misto orgonitu vlozit ty penize do knizek Leo Babauty:



Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz