Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát zář 27, 2024 6:15 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: úte črc 30, 2013 9:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Jantar píše:
Dá se něčím odstranit stydlivost, nízké sebevědomí, nedostatek odvahy prostě melancholii?
v google sem našel že vůně eukalyptu, dostatek B1 vitamínu, hořec, ostropestřec, tymian, třezalkový olej, borovice a taky nějaké ty šťávy od Walkera. Myslíte, že to bude fungovat?

Já to vidím tak, že chlap je hlavně o hormonech a to především testosteronu, čili bych se trochu zaměřil tímto směrem, vyzkoušejte kotvičník, tím nic pokazit nemůžete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: sob srp 03, 2013 5:16 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1971
Zvyšovat hladinu serotoninu v mozku (sport, banánový nektar ředěný vodou) a zároveň snižovat práh sebekontroly (Pepřovník opojný atp.)

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: sob srp 03, 2013 5:55 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Ještě sem našel Bachovy květové esence.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 3:07 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 04, 2013 2:50 pm
Příspěvky: 1
Bydliště: Čáslav
Jantar píše:
dokonce sem někde četl, že nějaká rostlina nebo zelenina při dlouhodobém užívaní způsobí,že lidi jsou hodní a laskaví. Ale už si nepamatuju co to bylo za zeleninu či rostlinu. Psychika člověka je jen obyčejná chemie nic víc.

Když už tak urpuntně trváš na té chemii, tak zkus Extázi.. Bacha na to, aby jsi se ráno neprobudil v posteli s nějakou Coyote-Wooman*1 a oddacím listem k ní k tomu \":D\"

*1
Coyote-Wooman je zkrátka něco jako týden nemytá pokérovaná hrůza s piercingem v jazyku, bordelem na hlavě, zkrátka baba, o kterou by jsi si ve střízlivém stavu neopřel ani kolo..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 4:08 pm 
Offline

Registrován: pon čer 03, 2013 9:09 pm
Příspěvky: 58
Saladine, ale to je v podstatě dobrý nápad. Extáze je možná trochu moc, ale něco jemnějšího na povzbuzení by pomoct mohlo. Jen je riziko, že by se to mohlo zvrtnout, a to nejen ke kojotkám.

Jantare, proč vlastně tu nesmělost tak řešíš? Myslím tím, jestli s ní máš nějaké praktické problémy (že ti třeba dělá potíže si nakoupit, zeptat se na cestu, komunikovat v rámci práce...), nebo jestli ti vadí proto, že ji považuješ za něco nevhodného, co by nemělo být.

Měj se hlavně rád, chlape. A to se vším, co k tobě patří. Řekni si, že jsi prostě takový a že je to součást tvé osobnosti. A že tvoje osobnost je kouzelná, protože je jedinečná a neopakovatelná. Kdo tě neumí ocenit takového, jaký jsi, ten ti nestojí za trápení.

Nechci tím nijak zlehčovat tvé problémy, o jejichž šíři a velikosti nic nevím. Je to jen povzbuzení. Možná že to, čeho se snažíš zbavit, může někomu dalšímu připadat milé. Krása se skrývá v malých nedokonalostech.

Pa \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 6:56 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
nesmělost je jedna z nejhorších lidských vlastností. Prakticky ti to zničí život. Nemáš vůbec žádnou šanci mít rodinu či udělat velkou kariéru. Takovej člověk je prakticky úplně k ničemu. Nakonec skončí sám až všichni okolo něj umřou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 8:32 pm 
Offline

Registrován: pon čer 03, 2013 9:09 pm
Příspěvky: 58
Jantare, tvůj problém je asi hlavně nedostatek sebevědomí.

Ale proč? Jsi hloupý, hnusný, bezcharakterní, nepoužitelný tvor? Z tvých příspěvků takový pocit nemám.

Tak se sám na sebe a do sebe podívej a koukni se, co je na tobě ocenitelného. Určitě toho najdeš spoustu. A jestli si nepřipadáš dost dobrý, chytrý, hezký, tak s tím něco dělej! Hodně věcí můžeš změnit. Kvůli čemu se cítíš špatně?

Mám pocit, že jsi ještě hodně mladej. Proto ti asi trochu chybí nadhled a odstup. Zřejmě máš nějakou představu o tom, jaký bys měl být. Ale to je chyba. S nikým se nesrovnávej, nikomu se nechtěj podobat, buď svůj...

Teď nemám čas na nějaké rozsáhlé psaní, tak píšu jen tak v rychlosti a stručně.

P.S.: A jen tak mmch, máš krásnou přezdívku. Od někoho, kdo sám sebe neumí ocenit, bych čekala spíš něco jako "Zoufalec", "Nula"... Ale ty sis zvolil nádherný, obdivovaný kámen \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 10:34 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
rozhodně si nepřipadám škaredý. Nejhloupější taky nejsu když už su Ing. Ale to že su nesmělej ze mě dělá člověka, kterej je nepoužitelnej pro svět v 21. století.
Uvidíme zkusím ty Bachovy esence. A přidám pak i Kotvičník a Macu. Třeba to zabere.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 7:42 pm 
Offline

Registrován: pon čer 03, 2013 9:09 pm
Příspěvky: 58
Dělej jak myslíš. Snad ti to přinese klid.

Někdo ti tu doporučoval docela zajímavou knížku Čtyři dohody. Taky ti dám jeden tip, klidně jenom na příjemné počtení - Jonathana Livingstona Racka od Richarda Bacha. Je to moc hezká věc, moje asi nejoblíbenější.

Jo, a moje "rady" ber s rezervou. Já totiž dost kašlu na to, jestli jsem z hlediska 21. století považovatelná za úspěšnou. Stačí mi, že se o sebe dokážu postarat a že jsem spokojená, snad až šťastná. (A taky to tak vždycky nebylo. Prošla jsem si dost blbými věcmi, ale dneska si myslím, že to bylo dobře, že mi to něco dalo a něco mě to naučilo a že bych dnes nebyla stejným člověkem, jakým jsem a jakého mám celkem ráda \":)\")

A už ti tu přestanu oxidovat a přenechám místo věcnějším návodům na štěstí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát srp 09, 2013 12:06 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
jinak bych to opravil. Není to nesmělost ale doslova sociální fobie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon srp 12, 2013 12:33 pm 
Offline

Registrován: pon dub 15, 2013 5:35 pm
Příspěvky: 2
Možná by jsi nalezl inspiraci k řešení svých problémů v knize NLP v praxi - neurolingvistické programování jako cesta k osobní jedinečnosti - Sue Knight


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon srp 12, 2013 1:27 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Jantar : Dýchaj v rozhodujúcich situáciách zhlboka, uvedomuj si chuť, vôňu, teplotu, atď (5 zmyslov - uzemnenie) prostredia v ktorom v konkrétny čas si, a ...............ROB TO, ČOHO SA BOJÍŠ............... Opakuj to neustále.......neustále rob to, čoho sa bojíš, a tvoj strach proste ZMIZNE. Inej cesty asi niet. TRÉNING ROBÍ MAJSTRA.
\":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon srp 12, 2013 6:36 pm 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 9:42 pm
Příspěvky: 37
jantar: tak su dve moznosti.
Bud si najdes dievca viac nesmele a vsetko budes musiet vybavovat ty, alebo to začnes riesit niektorou z metod, ktore sú na nete. je ich dost. musis zistit, ktorá ti vyhovuje.
Môžes ist napriklad do hladiny alfa, cize sa skludnis a povies si, som v hladine alfa.
za mojou fobiou je strach. To je ti dufam jasne. A hladaj aky strach, z coho. To ti naskočí, a začni ho skumat. len ho pozoruj, kde sa vtele objavi, mozno bude viac miest, ale ty ho len pozoruj a uvidis svoje reakcie, stale ich sleduj a nesnaž sa to chciet menit. dobre by bolo, keby niekto pri tebe bol, ale myslim, ze to zvladnes aj sam \":wink:\" si sikulka \":)\"
Ale ako som spominala, su na to rozne metody.
Prečítaj si napr knihu: Dohoda s nemoci, najdes ju na ulzto.cz alebo si ju kup..
Lebo fobia je nemoc \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon srp 12, 2013 6:48 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
janette píše:
jantar: tak su dve moznosti.
Bud si najdes dievca viac nesmele a vsetko budes musiet vybavovat ty

to nevyřeší problém. Budu mít hrůzu ze svatby jak se ztrapním. apod.
janette píše:
ale myslim, ze to zvladnes aj sam \":wink:\" si sikulka

právěže se považuju za nešiku. jako bych měl obě ruky levý


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon srp 12, 2013 7:34 pm 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 9:42 pm
Příspěvky: 37
Jantar píše:
to nevyřeší problém. Budu mít hrůzu ze svatby jak se ztrapním. apod.

jantar, tak mas , co robit \":wink:\" zacni pracovat na strachu zo strapnenia sa. Ale to musis ty sam, my to tu za teba neurobime. \":D\" Ked sa chces zbavit toho, tak zacni \":wink:\" a daj vediet, ako ti to ide.
a neries, ci si sikulka alebo nie. to je len tvoja realita.
Moj Majster hovorieval: konečne uz na sebe pracujte, niečo robte. A ked nič ine, tak aspon si strihajte nechty \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz