Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát čer 28, 2024 12:12 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pristroj na zivou vodu
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 8:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Dnes som bol opat na sone, pretože som mal bolesti v obasti brušnej, dost intenzívne.
Nenašlo sa nič, rovnako ako minule ale tentokrát som si to prečítal aj sám a predsa tam bolo niečo, pankreas obalený trochou tuku (mi bolo povedané, nerozumel som tomu termínu tak som si to nechal pretlmočit lekárom) a vraj je to normálne nepredstavuje to žiadne nebezpečenstvo. No mne osobne sa to nezdá, kedže tam bola tá bolest.
Je to teda naozaj banalita alebo to mám začat riešit ak ked áno tak ako?
Ďakujem

Lékařům do karet nevidím, ale jakákoliv bolest, nebo jiný diskomfort je projevem podobným jako rozsvícení kontrolky na palubní desce auta a je nutné ho řešit. Jediný správný stav je necítit nic, pouze toto představuje zdraví. Slinivka trpí kvůli zaneseným játrům, čili vyčistit játra a netuším zda jste je již čistil a pokud ano, tak jak to proběhlo. Můžete vyzkoušet i ostropestřec mariánský, což jsem zde již také popisoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 8:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
MICHALA píše:
Dobrý den, máte nějaký tip na léčbu bradavic ? Všimla jsem si, že jich má můj 13 letý syn na nohou hned několik, i poměrně velké, on to zatím neměl potřebu řešit, takže se mu pěkně rozlezly.
Zatím mu na ně přikládám vždy na noc plátek cibule.
A ještě jsem se chtěla zeptat, zda může mít pangamin vliv na zlepšení pubertálního akné nebo jestli nemáte nějaký jiný nápad.
Díky Michala

Na bradavice se celkem osvědčuje čerstvá šťáva z vlaštovičníku. Bylinu utrhnete a bílé mléko, které ihned vytéká, natřete na bradavici. Pozor na umytí rukou, je to rostlina dost jedovatá. Jinak se jedná o virové onemocnění a pokud to takto nezmizí, tak je nutné hledat příčinu, ne odstraňovat důsledek, jak je u lékařů běžné, třeba vypalováním. Pangamin zabrat může, ale klystýry budou určitě lepší a výsledek se dostaví rychleji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 3:15 pm 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
Jarda píše:
Na bradavice se celkem osvědčuje čerstvá šťáva z vlaštovičníku. Bylinu utrhnete a bílé mléko, které ihned vytéká, natřete na bradavici. Pozor na umytí rukou, je to rostlina dost jedovatá. Jinak se jedná o virové onemocnění a pokud to takto nezmizí, tak je nutné hledat příčinu, ne odstraňovat důsledek, jak je u lékařů běžné, třeba vypalováním. Pangamin zabrat může, ale klystýry budou určitě lepší a výsledek se dostaví rychleji.

Díky, vyzkoušíme.
Michala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pristroj na zivou vodu
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 5:02 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Lékařům do karet nevidím, ale jakákoliv bolest, nebo jiný diskomfort je projevem podobným jako rozsvícení kontrolky na palubní desce auta a je nutné ho řešit. Jediný správný stav je necítit nic, pouze toto představuje zdraví. Slinivka trpí kvůli zaneseným játrům, čili vyčistit játra a netuším zda jste je již čistil a pokud ano, tak jak to proběhlo. Můžete vyzkoušet i ostropestřec mariánský, což jsem zde již také popisoval.

Som rovnakého názoru.
Ostropestrec som skúšal, tiež pijem repnú štavu alebo resp. pil som, momentálne nie, vyskúšal som dokonca 1l čistej repy na ex a nestalo sa nič, žiadne nepríjemné pocity.
Po tej očiste zo mna nič nevyliezlo(zatial) teda nič podobného ako na brázkoch tu uverjnených.
Ale, že by som mal pečen vporiadku o tom pochybujem(podla toho ako som doslova žral), hoci podla lekárky je vporiadku a nič tam opat nebolo. Ale to ma neprekvapilo to som vedel už z minule.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 9:00 pm 
Offline

Registrován: pát říj 23, 2009 12:34 pm
Příspěvky: 104
Tak jsem si asi poridil neco jako karpalni tunel \":-)\", ruka za zapestim je napuchla a uz asi tyden to pekelne boli. Pokud je ruka v klidu tak to jde, ale jak se zacne namahat zapesti tak to zacne bolet a napuchat. Proti ostatnim vecem je to banalita, ale nevite nekdo jak si od toho pomoct? Asi to zavazu a necham par dni uplne v klidu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: sob kvě 29, 2010 10:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
gonzales01 píše:
Tak jsem si asi poridil neco jako karpalni tunel \":-)\", ruka za zapestim je napuchla a uz asi tyden to pekelne boli. Pokud je ruka v klidu tak to jde, ale jak se zacne namahat zapesti tak to zacne bolet a napuchat. Proti ostatnim vecem je to banalita, ale nevite nekdo jak si od toho pomoct? Asi to zavazu a necham par dni uplne v klidu.

Vyzkoušejte obklady urinou, případně nyní je snadno dostupný kostival lékařský. Stačí pár listů trochu rozdrtit na kaši tu dát na postižené místo a zavázat. Nechte nějakou dobu působit a opakujte třeba dvakrát i třikrát denně. Pokud by ani toto nepomohlo, tak stejnosměrný proud, systém se jmenuje Godzila, tak projděte internet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: sob kvě 29, 2010 1:20 pm 
Offline

Registrován: pát říj 23, 2009 12:34 pm
Příspěvky: 104
Jarda píše:
Vyzkoušejte obklady urinou, případně nyní je snadno dostupný kostival lékařský. Stačí pár listů trochu rozdrtit na kaši tu dát na postižené místo a zavázat. Nechte nějakou dobu působit a opakujte třeba dvakrát i třikrát denně. Pokud by ani toto nepomohlo, tak stejnosměrný proud, systém se jmenuje Godzila, tak projděte internet.

Jardo moc diky, vyzkousim a pak napisu jak to dopadlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: ned kvě 30, 2010 11:52 am 
Offline

Registrován: pát říj 23, 2009 12:34 pm
Příspěvky: 104
gonzales01 píše:
Jardo moc diky, vyzkousim a pak napisu jak to dopadlo.

Tak jsem vcera s dětma vyhledal na zahradě kostival lékařský, roste ho teď fakt hodně. Rostlina má dost dlouhý a silný kořen, použil jsem listy i kořen. Rostlinu s kořenem jsem dal do igelitového sáčku, rozdrtil kamenem, přiložil na ruku, obvázal gázou a přesto igelitový sáček. Po druhé aplikaci zmizel otok i bolest. Jsem na ruku ještě opatrný, ale už to skoro vůbec nebolí. Zbytek kostivalu jsem dal do salátu. Moc díky Jardo. Dost zajímavá je i ta Godzilla, zkusím to postavit - až mě teda děti pustí k páječce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 11:18 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobrý den Jardo, diagnoza "lupavý prst" - myslíte, že by se s tím dalo něco dělat bez operace? Díky
http://www.tornero-ul.cz/lupavy-prst.php


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 2:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Dobrý den Jardo, diagnoza "lupavý prst" - myslíte, že by se s tím dalo něco dělat bez operace? Díky
http://www.tornero-ul.cz/lupavy-prst.php

Dle mého názoru se na tento problém hodí stejné postupy jako na předchozí problém, čili kostival a Godzila. Mimo to bych přidal sirnou patlanici, která tlumí zánětlivé procesy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení a svědění kůže
PříspěvekNapsal: čtv čer 10, 2010 2:35 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Po melounové očistě se mi hned ten den na rukou objevila nějaká vyrážka, která pálí. A na nohou mne svědí kůže. Je to jen náhoda nebo to může souviset? Mažu si to různými dětskými zásypy, ale moc to nepomáhá. Na sluníčku to pálí ještě víc. Já doufám, že to je jen od repelentu, co se mi to omylem dostalo i na ruce. Ale zase nechápu, proč by mě svědila i kůže pod hadrama.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení a svědění kůže
PříspěvekNapsal: čtv čer 10, 2010 6:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Po melounové očistě se mi hned ten den na rukou objevila nějaká vyrážka, která pálí. A na nohou mne svědí kůže. Je to jen náhoda nebo to může souviset? Mažu si to různými dětskými zásypy, ale moc to nepomáhá. Na sluníčku to pálí ještě víc. Já doufám, že to je jen od repelentu, co se mi to omylem dostalo i na ruce. Ale zase nechápu, proč by mě svědila i kůže pod hadrama.

Není to běžné, ale souviset to může, třeba jste začala masivně vylučovat nějaké toxické úsady a ženou se ven přes kůži. Patrně by pomohlo mazání kokosovým olejem a sluníčkem bych to nyní nedráždil. Repelenty nepoužívejte, jedná se hrozné svinstvo a také může být příčinou těch vašich potíží. Když se nacpete vitamínama skupiny B a česnekem, tak si vás žádní hmyzáci ani nevšimnou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení a svědění kůže
PříspěvekNapsal: pát črc 09, 2010 10:35 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Exisistuje nejaké komplexnejšie a relevantné vyšetrenie pečene?
Aj napriek opakovanému sonu sa mi nechce verit, že je vporiadku.
Jednducho to tak bojužial necítim.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení a svědění kůže
PříspěvekNapsal: sob črc 10, 2010 7:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Exisistuje nejaké komplexnejšie a relevantné vyšetrenie pečene?
Aj napriek opakovanému sonu sa mi nechce verit, že je vporiadku.
Jednducho to tak bojužial necítim.
Ďakujem

Ta zde vás bohužel zklamu, žádná moderní medicínská metoda neuvažuje s energetikou daného orgánu a řeší pouze mechanické změny, čili vaše játra mohou na tom být hodně špatně, ale z pohledu moderních lékařů není nic vidět, čili jsou zdravá. Je to sice naprosto nesmyslný pohled na věc, ale s tím nic nenaděláte. Dokonce ani při operativním zákroku, kdy si je mohou celé zblízka prohlédnout, nemusí zjistit nic podstatného a budou je považovat za zdravá, přestože to tak nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení a svědění kůže
PříspěvekNapsal: sob črc 10, 2010 9:39 am 
Offline

Registrován: sob črc 10, 2010 9:15 am
Příspěvky: 97
Jarda píše:
Ta zde vás bohužel zklamu, žádná moderní medicínská metoda neuvažuje s energetikou daného orgánu a řeší pouze mechanické změny, čili vaše játra mohou na tom být hodně špatně, ale z pohledu moderních lékařů není nic vidět, čili jsou zdravá. Je to sice naprosto nesmyslný pohled na věc, ale s tím nic nenaděláte. Dokonce ani při operativním zákroku, kdy si je mohou celé zblízka prohlédnout, nemusí zjistit nic podstatného a budou je považovat za zdravá, přestože to tak nebude.

Tak v tomto prípade mi už zostáva "len" pokračovat v očistách(mechanická+ostropestřec) a spoliehat sa na ich zvyšujúcu sa účinnost.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz