Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned čer 30, 2024 8:48 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř črc 21, 2010 10:39 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Dobrý večer, mému synkovi se vedle kolen udělalo cosi, co pravděpodobně mohou být molusky. Už to tam nějakou dobu má, nemizí to, ale ani se nezvětšuje počet. Má jen dvě. A jeho bráška má také něco, co by mohlo být to stejné. Má také jeden kus, a ty další podezřelé útvary ještě nevím, zda nejsou od komára. Ale jsou to takové velmi vystouplé útvary, bezbarvé.
Kvůli čemu se to vůbec udělá? A jak to mohu vyplenit? Je jiný způsob než laštovičník? Nevím, kde bych ho sháněla a několikrát denně u obou aplikovala. U molusek se doporučuje propichovat a vymačkávat, pak potřít jódem, nepomůže třeba jíst více zásadité stravy a to vymizí samo? I když nedokážu si představit více zásaditého, než již máme.
Děkuji Vám za pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 7:06 am 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Hezký den Lenko, nejsem Jarda ale s moluskami mám bohaté zkušenosti u obou dětí. Jde o bradavice virového původu. Rozhodně nepomůže žádné drastické seškrabování jak mají leckteří lékaři v oblibě. Co pomůže je radikálně zvyšovat a posilovat imunitu- my jsme používali céčko výtažek z hlívy ústřičné a kdeco co mi přišlo pod ruku.Tělo je pak zlikviduje samo. Zevně se molusky potírají octem ve kterém je naložená cibule. smrdí to ale účinkuje. Je to však běh na dlouhou trať, klidně půl roku, jde však o to vytrvat. Nakonec zmizí. vím že snad na západě se s tím nedělá vůbec nic a nakonec to zmizí samo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 7:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Dobrý večer, mému synkovi se vedle kolen udělalo cosi, co pravděpodobně mohou být molusky. Už to tam nějakou dobu má, nemizí to, ale ani se nezvětšuje počet. Má jen dvě. A jeho bráška má také něco, co by mohlo být to stejné. Má také jeden kus, a ty další podezřelé útvary ještě nevím, zda nejsou od komára. Ale jsou to takové velmi vystouplé útvary, bezbarvé.
Kvůli čemu se to vůbec udělá? A jak to mohu vyplenit? Je jiný způsob než laštovičník? Nevím, kde bych ho sháněla a několikrát denně u obou aplikovala. U molusek se doporučuje propichovat a vymačkávat, pak potřít jódem, nepomůže třeba jíst více zásadité stravy a to vymizí samo? I když nedokážu si představit více zásaditého, než již máme.
Děkuji Vám za pomoc.

Ono to není o zásadité potravě, ale o zásadité reakci moče, která musí být v případě léčby nastavena na hodnoty 7,5-7,8 a to i za cenu, že to budete držet třeba chemicky, například jedlou sodou, nebo nějakou odkyselovací směsí. Za těchto podmínek zmizí cokoliv jak v těle, tak na těle, co tam nemá co dělat a je naprosto jedno, jak to moderní medicinmani nazývají. Patlat něco na ten útvar sice může pomoci, ale dlouhodobé výsledky při překyseleném organizmu rozhodně neočekávejte. To, co píše Azul je také cesta, ale moc zdlouhavá, což mě připadá zbytečné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 2:57 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Dobrá, a jaké zbraně mám tedy nasadit u 2- a 4-letých dětí? Přidávat sodu do jídla nějak? Nebo to bude to vlákno o zásaditosti moči?
A ta hladina pH moči má i přes Vámi doporučovanou sílu sledovat křivku, tedy ráno nízké, večer nízké? Já nedávno po celý den pojídala meloun, mimo i zakyselovače, po dobu dvou dnů, a měla jsem pH 8 2 dny v kuse.
A poděkuje jim tělíčko, že tu zásaditost navodí i jinak než pro nás přírodou sestrojeným jídlem? \":)\" My právě jíme docela přírodně, až sem tam na nějaké to "normální jídlo", tak si nárokuji mít méně všelijakých problémků než ti ostatní.
Nebo je to tak, že čím víc jíme přírodně, tím více tělo reaguje divoce, když tam lupnem rohlík?
No, nejspíš jsem si odpověděla sama.
Také existuje obor, který se zabývá symptomy těla, a třeba moje impetigo se prý vyloženě ukazuje jako strádání duše, tak něco. A každý projev těla poukazuje na něco jiného. No a co třeba ty molusky, když všechno děláme tak správně \"8)\" . Co ty se nám snaží ukázat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 3:00 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Milý Azule, děkuji za Váš názor. Tak já zkusím po zápaďácku nedělat nic, když si to tělo samo vytvořilo, ať si to i samo odtvoří \":-)\". Nějakou dobu tomu ještě dám, abych zjistila, co to je, a zda se to množí. Ale i ten jeden mi tam vadí, je to docela veliké.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 3:02 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Pardon, milá Azul \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 8:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Dobrá, a jaké zbraně mám tedy nasadit u 2- a 4-letých dětí? Přidávat sodu do jídla nějak? Nebo to bude to vlákno o zásaditosti moči?
A ta hladina pH moči má i přes Vámi doporučovanou sílu sledovat křivku, tedy ráno nízké, večer nízké? Já nedávno po celý den pojídala meloun, mimo i zakyselovače, po dobu dvou dnů, a měla jsem pH 8 2 dny v kuse.
A poděkuje jim tělíčko, že tu zásaditost navodí i jinak než pro nás přírodou sestrojeným jídlem? \":)\" My právě jíme docela přírodně, až sem tam na nějaké to "normální jídlo", tak si nárokuji mít méně všelijakých problémků než ti ostatní.
Nebo je to tak, že čím víc jíme přírodně, tím více tělo reaguje divoce, když tam lupnem rohlík?
No, nejspíš jsem si odpověděla sama.
Také existuje obor, který se zabývá symptomy těla, a třeba moje impetigo se prý vyloženě ukazuje jako strádání duše, tak něco. A každý projev těla poukazuje na něco jiného. No a co třeba ty molusky, když všechno děláme tak správně \"8)\" . Co ty se nám snaží ukázat...

Tak jsou i jiné odkyselovací možnosti, třeba drogerie DM prodává celkem slušnou směs, jinak v lékárně třeba Alkala-N a mnohé další. Soda rozhodně není ideální, je to spíše východisko z nouze. Hodnoty jsou zde určitě již uvedené, tedy ráno cca pod 6 pH, odpoledne vystoupat cca na 7,5-7,8 pH a večer klesnout na cca 6 pH, nicméně při nemoci držet trvale 7,5-7,8 pH do odeznění potíží, ale nechodit na vyšší hodnotu, než 8 pH. Tělo za to určitě poděkuje a bude fungovat zcela ideálně. Určitě existují psychické příčiny nemocí, ale já bych to zatím hledal v nefunkčnosti orgánů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pon črc 26, 2010 9:16 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobrý den Jardo, mám za sebou po půlroce 3 očisty hydrocolonem (při posledním odcházela čistá voda) - v mezidobí průběžně klystýr, čtyři jaterní očisty - naposledy pár kamínků, chystám ještě jednu. Pleť na obličeji je pořád nečistá, hlavně v dolní části na tvářích až krku, očisty asi moc na to nezabraly. Navíc únava, už tak měsíc, hlavně ráno po ovocným salátu s patlanicí, místo aby mě to nakoplo..Moc toho teď nevypiju, vůbec nemám žízeň, ani v těch hicech a nedokážu to přepít. Mohla by únava souviset jenom s pitným režimem? Jinak pH si držím. Díky za radu, kam se nasměrovat ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pon črc 26, 2010 3:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Dobrý den Jardo, mám za sebou po půlroce 3 očisty hydrocolonem (při posledním odcházela čistá voda) - v mezidobí průběžně klystýr, čtyři jaterní očisty - naposledy pár kamínků, chystám ještě jednu. Pleť na obličeji je pořád nečistá, hlavně v dolní části na tvářích až krku, očisty asi moc na to nezabraly. Navíc únava, už tak měsíc, hlavně ráno po ovocným salátu s patlanicí, místo aby mě to nakoplo..Moc toho teď nevypiju, vůbec nemám žízeň, ani v těch hicech a nedokážu to přepít. Mohla by únava souviset jenom s pitným režimem? Jinak pH si držím. Díky za radu, kam se nasměrovat ..

Pitný režim je základ, bez něho vám buňky energii vyrábět nemohou a únava s tím souvisí celkem jednoznačně. Stav pokožky záleží také na správné funkci žláz a dokonalé mineralizaci pokožky. Pokud udržíte správné pH a střeva i játra jsou čistá, tak může problém být ve žlázách, což zjistíte tak, že 6x-8x v průběhu dne si změříte teplotu v ústech a vypočítáte z těch naměřených hodnot matematický průměr. V případě, že výsledné číslo bude nižší, než 36,6°C, tak je snížená funkce štítné žlázy a nadledvinek celkem jistá a je nutno ji řešit. Většinou stačí i pouze ranní náměr a když je nižší jak 36,5°C, tak se to dá považovat také za vypovídající. Další možností je nedostatek křemíku, což je látka nutná pro mnoho pochodů v těle a je vhodné ho dodávat. Pro tento účel je ideální bílý jíl-kaolín, který koupíte v lékárně, ale je to surovina a lékárníci se trochu kroutí. Používá se zpočátku polévková lžíce denně rozpuštěná ve sklenici vody a po základní kůře, která obnáší 25 dkg přejdete na kávové lžičky jednu denně a to se bere stále.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: úte črc 27, 2010 8:03 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Děkuji, hledala jsem na netu, našla jsem spíš zelený jíl http://www.drpopov.cz/produkty/prirodni ... 280-g.html. Bude také pro to vhodný?
Bílý jen tento, ale není k tomu detailní rozpis. http://www.cattier-bio.cz/product.php?id_product=56
Co se týká dalšího-zinek, hořčík, vit.C, B6,B12, kys.listovou, které beru, dá se to k tomu užívat nebo se zaměřit jen na jíl? Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: úte črc 27, 2010 9:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Děkuji, hledala jsem na netu, našla jsem spíš zelený jíl http://www.drpopov.cz/produkty/prirodni ... 280-g.html. Bude také pro to vhodný?
Bílý jen tento, ale není k tomu detailní rozpis. http://www.cattier-bio.cz/product.php?id_product=56
Co se týká dalšího-zinek, hořčík, vit.C, B6,B12, kys.listovou, které beru, dá se to k tomu užívat nebo se zaměřit jen na jíl? Díky.

Patrně by fungoval i ten zelený jíl, nebo i schindeleho minerály, ale bílý jíl je naše domácí surovina a jde prostě o čistou hlínu na výrobu porcelánu. Normálně se neprodává, ale pokud ho budete vyžadovat, tak vám ho objednají. Dodává to velkoobchod s léčivy konkrétně ten můj je od Dr. Kulich Pharma, s.r.o. Ostatní popisované látky užívejte dál, tím jílem se ni nemění, jde pouze o zdroj křemíku a ostatní látky v něm obsažené vám rozhodně škodit nebudou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: čtv črc 29, 2010 9:18 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobré ráno, shodou okolností mě kvůli plánovanému těho kvůli únavě nabral lékař krev na štítnou žlázu. Zeptám se asi blbě, ale nevím, co se tímto odběrem všechno zjistí, ale dá se z výsledků 100%ně vycházet? Myslím tím, že když budu sledovat teplotu, jak jste mi psal a výsledky budou nízké a krev potom v pořádku? Ještě mi doporučil měsíc brát http://www.lekarna.cz/orissa-pupalkovy- ... -e-cps-90/ a pak http://www.docsimon.cz/zbozi/elevit-pronatal-tbl-30. Ostatní co beru dle Vašich rad, brát nemám. Mohl by jste mi říct k těmto přípravkům svůj názor? Můj lékař jako jeden z mála je nakloněn zdravé výživě včetně očist apod. takže bych nerada jeho doporučení hned zavrhla. Děkuji moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: čtv črc 29, 2010 10:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Dobré ráno, shodou okolností mě kvůli plánovanému těho kvůli únavě nabral lékař krev na štítnou žlázu. Zeptám se asi blbě, ale nevím, co se tímto odběrem všechno zjistí, ale dá se z výsledků 100%ně vycházet? Myslím tím, že když budu sledovat teplotu, jak jste mi psal a výsledky budou nízké a krev potom v pořádku? Ještě mi doporučil měsíc brát http://www.lekarna.cz/orissa-pupalkovy- ... -e-cps-90/ a pak http://www.docsimon.cz/zbozi/elevit-pronatal-tbl-30. Ostatní co beru dle Vašich rad, brát nemám. Mohl by jste mi říct k těmto přípravkům svůj názor? Můj lékař jako jeden z mála je nakloněn zdravé výživě včetně očist apod. takže bych nerada jeho doporučení hned zavrhla. Děkuji moc

Co všechno se tím zjistí, nemám tuchy, ale test bazální teploty ráno v ústech je velice spolehlivý. Ty přípravky vám doporučil někdo jiný, čili ten vám musí říci, co tím sleduje, já multi přípravky vyloženě zavrhuji, tím se nic srovnat nedá, pouze udržujete stále stejný stav a o to vám asi nejde. Dle mého názoru to navíc daný problém určitě neřeší, tady jde pravděpodobně o deficit jódu a selenu v kombinaci s hořčíkem, vápníkem a vitamínem B6. Počkejte si, co vám řekne a pak se ozvěte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 9:20 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Mám takový malý dotaz. Takové malé výrůstky na kůži, ve stejné barvě jako kůže. Takové čudlíčky. Pod paží, mezi prsy - co to je za projev? Vy asi napíšete, že při správném pH všechno zmizí, co tam nepatří... Dobře, pořád na to myslím, ale přecejen, co tím kůže sleduje? Není to přece žádný shluk toxinů nebo tak...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 9:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Mám takový malý dotaz. Takové malé výrůstky na kůži, ve stejné barvě jako kůže. Takové čudlíčky. Pod paží, mezi prsy - co to je za projev? Vy asi napíšete, že při správném pH všechno zmizí, co tam nepatří... Dobře, pořád na to myslím, ale přecejen, co tím kůže sleduje? Není to přece žádný shluk toxinů nebo tak...

Většinou jde o virové záležitosti, které reagují na změny pH velice dobře, jako například bradavice, které při správném pH prostě zmizí a nemusíte je dále řešit, což jak uznáte je o dost lepší řešení než nesmyslné operace a vypalování dusíkem, které stejně nic neřeší a problém stále recidivuje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz