Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát črc 05, 2024 9:40 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob dub 10, 2010 12:39 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Neni to sice dotaz na me,ale treba se ti to bude hodit.
Pustuji uz nekolik let a ma za sebou pusty stredne dlouhe tj 21-25 dni.Letos poprve pustuji po predcisteni MMS,delala jsem jen 2 kury(2x 7 dni) a vyrazne pozitivne to ovlivnuje prubeh meho soucasneho pustu.Takze ja osobne bych udelala nasledujici:
Vyradila bych potraviny typicke jedy+ vse co blokuje dobre traveni,nasadila hlavne zivou stravu +vit a mineraly a zacla s kurou MMS.To vymlati hruby bordel.Pred kurou MMS bych jeste doporucila provest ocistu strev+jater+ledvin.
Chce to si udelat opravdu detailni bojovy plan a ten analyzovat podle prubehu reakci tela.
Ja za sebe mohu rici,ze uz 1.kura o 7 dnech mi candidu vybila ukazkove a je to dobry start pro to si tento stav udrzet i nadale.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob dub 10, 2010 3:53 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Maria píše:
Neni to sice dotaz na me,ale treba se ti to bude hodit.
Pustuji uz nekolik let a ma za sebou pusty stredne dlouhe tj 21-25 dni.Letos poprve pustuji po predcisteni MMS,delala jsem jen 2 kury(2x 7 dni) a vyrazne pozitivne to ovlivnuje prubeh meho soucasneho pustu.Takze ja osobne bych udelala nasledujici:
Vyradila bych potraviny typicke jedy+ vse co blokuje dobre traveni,nasadila hlavne zivou stravu +vit a mineraly a zacla s kurou MMS.To vymlati hruby bordel.Pred kurou MMS bych jeste doporucila provest ocistu strev+jater+ledvin.
Chce to si udelat opravdu detailni bojovy plan a ten analyzovat podle prubehu reakci tela.
Ja za sebe mohu rici,ze uz 1.kura o 7 dnech mi candidu vybila ukazkove a je to dobry start pro to si tento stav udrzet i nadale.

To je fajn.
Tú elimánciu candidy máte labor. potvrdenú alebo je to váš subjektívny/pozitívny dojem(absencia vetrov,viac energie,absencia poševných výtokov atd)?

Mimochodom, ten post, by ju zrejme eliminoval tiež, kedže by nemala čo žrat.
Toto je tiež dobrý ekvivalent.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob dub 10, 2010 4:50 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Jake mas Mate zkusenosti s pustem?

Podle mych zkusenosti, to pujde pustem tez,ale velmi pomalu a navic,telu nelze nadiktovat ,co ma pri pustu ozdravovat,sam si urcuje priority a candida to hodne dlouho byt vubec nemusi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob dub 10, 2010 5:10 pm 
Offline

Registrován: sob dub 10, 2010 11:31 am
Příspěvky: 16
Díky, prostuduji to MMS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob dub 10, 2010 8:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Inna píše:
Dobrý den Jardo, Vaše stránky sleduji již delší dobu.Stále nevím kde začít.Krevními testy mám zjištěno: Chlamydie, streptokok, cytomegalovirus. Léčeno několikrát ATB, nelze se toho zbavit.Naposledy jsem brala ATB loni v září. K lékařům již nechodím, je to zbytečné. Aktuální potíže:Pálení v močových cestách, pálení, výtoky z pochvy. Bolesti a pálení v trávicích orgánech, někdy pálení a bolest v konečníku.Cítím jakoby slabost a chvění v celém těle, hlavě. Někdy velice silná migréna, celý den. Mám nízký krevní tlak, závratě. Prostě na odpis ve svých necelých 38 letech. Lékaři nic nevyřešili, v posledních 3 letech jsem byla častý host na gynekologii, urologii, neurologii, imunologii, gastroenterologii.
Mám Vaše stránky nastudovány opravdu důkladně, každý den pročítám nové příspěvky. Zkoušela jsem zatím jednodenní půst, pociťovala jsem slabou migrénu celý den, druhý den to byl nářez, vzbudila jsem se již v 5h a třásla se po celém těle. Nešlo to zvládnout, tak jsem začala normálně jíst, abych se z toho dostala. Asi mi hodně klesl tlak, nebo mám těch potvor tolik, že se jim to vůbec nelíbilo. Nebo chyba v neprovedení klystýru? To samé jsem zažila s melounovým půstem. Mám tedy dotaz, zda mám začít s takto razantním postupem nebo nejprve jíst Váš doporučený jídelníček? A jaké pro začátek doplňky výživy? Jím zatím normálně, i vařené jídlo, hodně ovoce,zeleniny nebo ráno na šťávách a ovoci, odpoledne je to horší, jím normálně(špatně). Sladkosti zatím také jím, hlavně když je mi zle. Candida je zřejmě můj velký kamarád. Prosím poraďte jak začít.

Z toho co píšete je celkem jasné velice solidní promoření kvasinkami a můžete na ně jít ze dvou stran, což bych doporučil aplikovat naráz. Jednu z možností vám píše celkem správně členka Maria a spočívá v logické aplikaci MMS s příslušnou dietou a očistnými kůrami. Druhá je aplikace velkých dávek kvalitního domácího kefíru, který také kvasinky nemají rády a kefírky je celkem spolehlivě likvidují. Postup bych zvolil jednoduchý a rychlý. Co nejrychleji se dostat na vysoké pH moče, minimálně nad 7 pH, ideálně 7,5-7,8 pH a to klidně pomocí jedlé sody aplikované třeba i v hodinových intervalech, ale musíte to stále měřit, aby jste to nepřehnala. K tomu pít optimálně i litr kefíru denně a užívat současně MMS, ale pro tento případ bych asi volil MMS2, čili chlórové vápno. Zpočátku tak 1/3 tobolky velikosti 0 a aplikuje se to tak, že vypijete 0,2 litu vlažné vody, spolknete tobolku a zapijete minimálně 0,3 litru vody. Další den třeba dvě, až tři stejné dávky podle snášenlivosti a další den již třeba 0,5 tobolky a zase pomalu nahoru, až se dostanete na celé tobolky. Ty se potom užívají postupně tři denně, vždy hodinu po jídle a pokud to snesete, tak se jich dá dávat i více, já mám vyzkoušenou aplikaci každou hodinu a jde jich vzít i 12 za den. To vytvoří v těle takovou koncentraci chlóru, že není možné aby to nějaká kvasinka přežila, ale chce to nepřehnat tu rychlost zvyšování dávek, jinak vám bude dost špatně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob dub 10, 2010 9:02 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Inna píše:
Díky, prostuduji to MMS.

Mam na to prakticky rovnaky nazor ako Maria.
Najprv predpripravne obdobie, kde si psychicky navyknes na zmenu stravy, a do toho zacnes ocistou criev. Cize klystiry, popripade sanka. Je takisto vhodne naucit sa vyplach zaludka. Takisto zaradis co najviac vitaminov a mineralov, hlavne vitamin C a horcik.
Potom prejdes na ocistu pecene, spravis ju aspon 3x po sebe. Pomedzi to mozes rovno regenerovat pecen ostrepestrecom marianskym, a pitim mrkvovo-cviklovej stavy (da sa prihodit aj jablko, citron, alebo zeler a cierna redkvicka). Pokial mas problemy s oblickami, budes sa este predtym chvilu dopovat horcikom, co zaroven pomoze rozpustat vapenaty bordel aj v peceni. Nasledne niekedy pocas sezony melonov vyskusat melonovu kuru na cistenie obliciek.
Potom prijde na rad MMS. Tu uz budes navyknuta na stravu, nove procedury, budes mat aspon ciastocne vycistene a funkcne crevo, pecen scasti zbavenu od fyzickeho bordelu a zregenerovanu. MMS kura by mala trvat mesiac, prvych 15 dni navysujes davky, dalsich 15 udrzujes vysoke davky.
Po tomto obdobi zaradis regeneracne obdobie, kedy pijes vela ovocno-zeleninovych stiav, a dalej sa dopujes vitaminmi. Idealne je dat do tohto obdobia dzusovy post, zacat pojedat sirnu patlaninu, pit kefir na obnovenie crevnej mikroflory, zdrzovat sa v prirode, na slniecku a zaradit cvicenie, ci pohyb. V tejto faze by mal byt obrovsky prisun vitality, energie, sily a aj psychickej pohody, ktora pocas MMS kury moze upadnut. Dzusovy post ta zaroven pripravi na normalny.
Nejaky cas pokracujes v ociste pecene kazde 2 tyzdne, a zacnes s kratsimi postami. Postupne sa dostanes na dlhsie hladovky. Hladovky sa stanu podstatne lahsimi, pretoze ti bude lepsie fungovat metabolizmus, a zaroven, po MMS kure budes zbavena vela parazitov. Hladovky dokoncia to, co nic ine nedokaze, zregeneruju organy, travenie, metabolizmus, a nervovu sustavu, tak ako nic ine.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob dub 10, 2010 9:38 pm 
Offline

Registrován: sob dub 10, 2010 11:31 am
Příspěvky: 16
Děkuji vám všem za cenné rady, akorát teď teda nevím jestli na to jít rovnou přes MMS jak mi radí Jarda nebo nejdřív změnou stravy a očistou, jak mi radí Xion. Od zítra najedu na nový jídelníček, koupím si ty papírky na PH a začnu s jedlou sodou. To MMS seženu tady na webu? A houbičku k výrobě kefíru tu někdo prodává?
Pročetla jsem celou diskuzi o MMS a je to tedy docela síla. Postup je mi teď jasný. Začít jedlou sodou, měřit si PH, postupně změnou stravy, očistami, kefírem.
Jardo to MMS2 prodávají např. v Baumaxu? Název Laguna modrý šíp?
Ještě jednou vám všem díky za ochotu a čas. Ozvu se s výsledky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 1:02 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Inna píše:
Děkuji vám všem za cenné rady, akorát teď teda nevím jestli na to jít rovnou přes MMS jak mi radí Jarda nebo nejdřív změnou stravy a očistou, jak mi radí Xion. Od zítra najedu na nový jídelníček, koupím si ty papírky na PH a začnu s jedlou sodou. To MMS seženu tady na webu? A houbičku k výrobě kefíru tu někdo prodává?

Mozes zacat aj kurou MMS, ale cim cistejsia pecen, creva a oblicky, tym na vyssie davky sa dostanes, a tym viac bordelu a parazitov z tela dostanes. Takze, mozes to urobit aj tak, ze zacnes MMS kurou, a potom nabehnes na postup, ktory som ti pisal. MMS kuru teda zopakujes druhy krat po ociste pecene. Ono, kym je v peceni a zlcniku bordel, tam sa paraziti dobre ukryju, a MMS ich tam neznici, odkial sa potom siria opat do creva, kde vyvolavaju disbakteriozu. Preto je MMS vhodnejsie az po ociste pecene. MMS je barlicka, nie klucovy bod, klucovy bod su hladovky, zmena zivotospravy a hlavne zmena v psychike, preto sa zameraj na to ostatne, nespoliehaj sa na MMS ako na vseliek a najvacsi zazrak.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 8:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Inna píše:
Děkuji vám všem za cenné rady, akorát teď teda nevím jestli na to jít rovnou přes MMS jak mi radí Jarda nebo nejdřív změnou stravy a očistou, jak mi radí Xion. Od zítra najedu na nový jídelníček, koupím si ty papírky na PH a začnu s jedlou sodou. To MMS seženu tady na webu? A houbičku k výrobě kefíru tu někdo prodává?
Pročetla jsem celou diskuzi o MMS a je to tedy docela síla. Postup je mi teď jasný. Začít jedlou sodou, měřit si PH, postupně změnou stravy, očistami, kefírem.
Jardo to MMS2 prodávají např. v Baumaxu? Název Laguna modrý šíp?
Ještě jednou vám všem díky za ochotu a čas. Ozvu se s výsledky.

Jak začněte to je celkem jedno, vždy to bude představovat nějaký drobný problém a detoxikační reakce, čili je to na vás jak si vyberete. Xion má pravdu v tom, že MMS není lék, ale taková hůlka o kterou se můžete na své cestě za zdravím opřít, nicméně základ je opravdu v očistách organizmu, na to jsou naše těla postavena a pochybuji, že nějaký dávný předek polykal nějaké MMS. Nyní však tu možnost máte a jedná se o látku zcela neškodnou, pokud je správně aplikována. Tu Lagunu modrý šíp koupíte i v drogerii, ale podívejte se na návod a v položce složení musí být uvedeno 99% chlornan vápenatý, nic jiného. Kefírovou houbu vám mohu zajistit, pokud ji chcete, tak mi napište email s adresou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 11:44 am 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Ahoj Jardo, mám dva dotazy.
Proti candidě doporučuješ mj. zvýšený přísun cibule a česneku. Nedávno zesnulá americká lékařka Hulda Clark v jedné ze svých knih píše, že tato zelenina vyživuje rakovinu....
a zda se kefír dá dělat také z obyč. krabicového ,,mléka" 1,5% tuku, o kterém je známo, že se vlastně jedná o zelenou vodu, obarvenou vápnem s přídavkem rostlinného oleje... \":roll:\"

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 12:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
Ahoj Jardo, mám dva dotazy.
Proti candidě doporučuješ mj. zvýšený přísun cibule a česneku. Nedávno zesnulá americká lékařka Hulda Clark v jedné ze svých knih píše, že tato zelenina vyživuje rakovinu....
a zda se kefír dá dělat také z obyč. krabicového ,,mléka" 1,5% tuku, o kterém je známo, že se vlastně jedná o zelenou vodu, obarvenou vápnem s přídavkem rostlinného oleje... \":roll:\"

To je otázka, kde a jaký zdravotní problém se zrovna řeší, pokud je to v trávicí trubici, hlavně ve střevu, tak je to ok a pokud se bavíme o problému jinde v těle, tak je již nad tím potřeba dost přemýšlet, tam to opravdu může být kontraproduktivní. Naprostá většina rakovin, pokud ne dokonce všechny, jsou vlastně plísně, nebo jiní paraziti a v případě plísní je správné aplikování fungicidů jednoznačně vhodné.
Kefírová houba je velice variabilní organizmus a je schopna pracovat v neuvěřitelném rozsahu podmínek, pokud se na to pomalu vytrénuje. Pokud tedy zní dotaz zda to jde, tak ano, ale vhodné to podle mého názoru není. Já dokonce mám vypěstovanou houbu na výrobu Kvarku, tedy vyrábím si produkt v tučnosti 35 % a ten se mě jeví nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 2:45 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Rád bych si také vyráběl nějaký zakysaný nápoj, právě proti candidě. Jenže z čeho, i když nyní bydlím ,,na dědině", novodobí kapitalisti co se dalo rozkradli a tak si o kvalitním mléku mohu pouze nachat zdát. Kupuji sice občas tzv. kefírové mléko v krabici, s probiotickou kuturou, ale nejenže je drahé (1l 23Kč), také není nic moc. Mám obavy, že to nechávají kysat v těch krabicích, protože to má divnou chuť.
Takže, odkud brát a přitom nekrást \":?:\"

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 4:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
Rád bych si také vyráběl nějaký zakysaný nápoj, právě proti candidě. Jenže z čeho, i když nyní bydlím ,,na dědině", novodobí kapitalisti co se dalo rozkradli a tak si o kvalitním mléku mohu pouze nachat zdát. Kupuji sice občas tzv. kefírové mléko v krabici, s probiotickou kuturou, ale nejenže je drahé (1l 23Kč), také není nic moc. Mám obavy, že to nechávají kysat v těch krabicích, protože to má divnou chuť.
Takže, odkud brát a přitom nekrást \":?:\"

Zcela bez problémů se dá dělat kefír a pokud má tam u vás někdo krávu, nebo dokonce kozu, tak nevidím problém. Kozí mléko je z tohoto pohledu naprosto nejlepší a možná by nebyl problém si jednu držet i doma. Někde jsem viděl tvoji zahradu a tam by se taková živá sekačka docela šikla, zvláště pokud souběžně hnojí a dojí. Další možnost je tibi-vodní kefír, který se hůře shání, ale pak již toho není mnoho potřeba a vzniká takové šampíčko s ovocnou chutí plné správných kultur. Poslední možnost není pití, ale jídlo, tedy konkrétně pickles-rychlokvašené saláty, které jsou chuťově výborné a velice levné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 9:26 am 
Offline

Registrován: ned dub 18, 2010 10:00 pm
Příspěvky: 43
Dobrý den Jardo, Mate, Xione a další \":)\" Než toto píšu, snažil jsem se přečíst celou diskuzi o Candidě. Asi před třemi dny jsem po dvou letech hledání a trápení, co způsobuje mé cyklické stavy "na umření", neurozu a deprese, v podstatě intuitivně našel Candidu na netu. Zkusil ji jen podráždit česnekem, lapachem a probiotiky ... a myslel jsem si, že mě to zabije (a nebyl jsem daleko od pravdy). Třes, bolesti, točení hlavy, pocit na zvracení, zvýšené močení, kritická únava, zatmění mozku a deprese. Subjektivně jela játra i ledviny na doraz. Zdůrazňuji, že jen z lapacha a česneku, v podstatě. Tak jsem okamžitě přestal jíst cukry a pokračoval v česnekové dietě. Druhý den jsem udělal test se slinami i se svou přítelkyní, kterou po dva roky trápí vaginální problémy. Já jsem měl ve skleničce po pěti minutách prales, ona ani po půlhodině nic. Aspoň tak. To proč píšu, je ten příšerný detox. Je mi jasné, že jsem roky jedl jako úplný blázen, ty poslední jsem jako ukázkový hypoglykemik frčel už v podstatě jen na cukrech. takže se dá očekávat, že razantní přechod na -normální- stravu bude boj. Tak tak to zvládám, tedy se mi logicky nechce jít ani do antimykotik, ani do MMS - takto intenzivní průběh mi stačí až nad hlavu. Spíše bych rád pomaleji, ale jistě, ať můžu fungovat (ne od slova fungi \":)\". Měli jste někdo podobné detox problémy? Je možné, že se mýlím, není to candida, ale něco jiného, čemu fungicidy taky vadí? Podobných otázek mám v hlavě samozřejmě přibližně milion... \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 10:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Salix píše:
Dobrý den Jardo, Mate, Xione a další \":)\" Než toto píšu, snažil jsem se přečíst celou diskuzi o Candidě. Asi před třemi dny jsem po dvou letech hledání a trápení, co způsobuje mé cyklické stavy "na umření", neurozu a deprese, v podstatě intuitivně našel Candidu na netu. Zkusil ji jen podráždit česnekem, lapachem a probiotiky ... a myslel jsem si, že mě to zabije (a nebyl jsem daleko od pravdy). Třes, bolesti, točení hlavy, pocit na zvracení, zvýšené močení, kritická únava, zatmění mozku a deprese. Subjektivně jela játra i ledviny na doraz. Zdůrazňuji, že jen z lapacha a česneku, v podstatě. Tak jsem okamžitě přestal jíst cukry a pokračoval v česnekové dietě. Druhý den jsem udělal test se slinami i se svou přítelkyní, kterou po dva roky trápí vaginální problémy. Já jsem měl ve skleničce po pěti minutách prales, ona ani po půlhodině nic. Aspoň tak. To proč píšu, je ten příšerný detox. Je mi jasné, že jsem roky jedl jako úplný blázen, ty poslední jsem jako ukázkový hypoglykemik frčel už v podstatě jen na cukrech. takže se dá očekávat, že razantní přechod na -normální- stravu bude boj. Tak tak to zvládám, tedy se mi logicky nechce jít ani do antimykotik, ani do MMS - takto intenzivní průběh mi stačí až nad hlavu. Spíše bych rád pomaleji, ale jistě, ať můžu fungovat (ne od slova fungi \":)\". Měli jste někdo podobné detox problémy? Je možné, že se mýlím, není to candida, ale něco jiného, čemu fungicidy taky vadí? Podobných otázek mám v hlavě samozřejmě přibližně milion... \":)\"

To je kvasinka skoro na 100 % a nyní vše závisí na tom, jak ji budete krmit a jak moc likvidovat. Vhodné jsou dennodenní klystýry, které vyplaví její zázemí ve střevě a velice opatrně bych do toho klystýru přidával aktivované MMS od jedné kapky postupně nahoru. Pokud z vás pak polezou chuchvalce hlenů, případně i takové hlenovité provazce, jak ty slovenské sýry co se prodávají na tržnicích, tak máte zpětnou kontrolu, že jí dáváte slušně za uši a určitě i ucítíte, že je vám lépe. Rozhodně ji ovšem nesmíte nijak krmit a chvilku to bude opravdu bolet, než ji částečně začnete ovládat a pak již to docela půjde.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz