Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon črc 08, 2024 6:39 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát dub 23, 2010 12:09 pm 
Offline

Registrován: ned dub 18, 2010 10:00 pm
Příspěvky: 43
Xion píše:
S tou kyselinou je to recht, ta pokial sa netvori, narusuje to cele travenie, rovnovahu organizmu aj imunitu, a prirodzene v takom prostredi sa dari vselicomu patogennemu, ktore potom treba vyhanam chlorom zvonku, aj ked to urcite nieje riesenie korenov problemu.

Mluvíte mi z duše. Proto nechci tělu dodávat chemii, jakkoli by byla účinná a třeba i pomohla nastartovat ozdravný proces. Obávám se totiž, že by se to za nějaký čas třeba objevilo jinde a jinak. ... Projížděl jsem si všechny možné příznaky, související s candidou a všechny které mám, a ať jsem šel, kudy jsem šel, vždycky jsem bezpečně skončil u jater, která mám dokaličená z prodělaných infekcí (mononukleoza, borelioza).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát dub 23, 2010 12:13 pm 
Offline

Registrován: ned dub 18, 2010 10:00 pm
Příspěvky: 43
Ještě drobnost - nevíte někdo, jak je to s fazolemi, čočkou a hrachem (ve vztahu ke kyselosti, ve vztahu ke kandidóze)?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát dub 23, 2010 3:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Existuje nejaké ovoce nebo zelenina, kt. podporuje vytvářet kyselinu chlorovodíkovou?

To tu někde psala Sybilla, tak to pouze překopíruji, ať to nemusíte hledat.
Sybilla píše:
Prírodné stimulátory HCL
- čili paprika - zázvor- jablčný ocot- čierne olivy- trávnatá zelenina - citrón- špenát- celer- kapusta(zelí) - morská soľ
Tvorbu HCL podporuje aj
- sodík- tiamín (vitamin B1)- niacín (vitamin B3)- vitamín B6- zinok


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát dub 23, 2010 3:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
S tou kyselinou je to recht, ta pokial sa netvori, narusuje to cele travenie, rovnovahu organizmu aj imunitu, a prirodzene v takom prostredi sa dari vselicomu patogennemu, ktore potom treba vyhanat chlorom podanym zvonku, aj ked to urcite nieje riesenie korenov problemu.
Ten tuk nemam na mysli nejest vobec, to iba docasne, a 80/10/10 znamena, ze priblizne 10% energie je z tuku. Po vymiznuti kandidy, a po napraveni metabolizmu tukov, je samozrejme mozne jest tuku viac, bez toho, aby to organizmu skodilo, ale i tak si myslim, ze sa da vystacit aj s tymi 10%, to pri takom beznom vitarianskom stravovani znaci nejakych 20-30g tuku. Nemyslim si, ze by sa nejak horsie kadilo pri tomto mnozstve tuku, zdrave crevo a mikroflora produkuje zdravu stolicu obalenu hlienovym obalom, a tam sa mi zda konzumovat tuky za ucelom "klzania" zbytocne, kedze ich premena na energiu je menej efektivna ako u sacharidov.
Navyse, je otazka, co zdravemu telu skodi viac, tuky, ktore ani nepotrebuje, alebo o nieco zvysene mnozstvo kysleho odpadu (tuky, ktore telo nepotrebuje, su tiez vlastne kysli odpad), ako dobre vieme, koren zdravia lezi niekde inde, a niektori dedkovia s tuhym korienkom, co fajcia, piju, zeru salamu, maju aj v 70tke zazracne alkalicke pH, cize vychadzajuc z toho, u zdraveho cloveka nejaka malicka dodavka kyselinoveho odpadu, nesposobuje ziaden problem.

Kyselost krátkodobě opravdu nijak nevadí a zdravý člověk může jíst docela sajrajt, aniž by mu to nějak škodilo. Ty procenta většina lidí není schopna odhadnout a bohatě stačí 2-4 polévkové lžíce kvalitních tuků denně. Toto naprostá většina lidí mnohonásobně překračuje a není se tedy čemu divit, jak jsou všichni na šrot.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát dub 23, 2010 3:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Salix píše:
Mluvíte mi z duše. Proto nechci tělu dodávat chemii, jakkoli by byla účinná a třeba i pomohla nastartovat ozdravný proces. Obávám se totiž, že by se to za nějaký čas třeba objevilo jinde a jinak. ... Projížděl jsem si všechny možné příznaky, související s candidou a všechny které mám, a ať jsem šel, kudy jsem šel, vždycky jsem bezpečně skončil u jater, která mám dokaličená z prodělaných infekcí (mononukleoza, borelioza).

Tvorbu kyseliny zlepšíte pravidelnými očistami žaludku a očisty jater asi komentovat ani nemusím, to vidím u moderně žijícího člověka jako součást osobní hygieny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát dub 23, 2010 4:56 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Po kazdem pustu jsem mela chut na neco jineho.Tentokrat se muzu utlouct po citronu,spenatu,zeli(svoje kysane a zacla jsem ho jist brzy,nedokazala jsem se ovladnout ,uz nejaky 4.den navratovky po 26.pustu).
A uplne citim jak mi to dela dobre. S kysanym zelim zachazim opatrne jelikoz je tam trochu soli,ale kupodivu to nic nedela.a vse co je zelene je pro nyni hitem. Pro me naprosto k neuvereni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát dub 23, 2010 4:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Salix píše:
Ještě drobnost - nevíte někdo, jak je to s fazolemi, čočkou a hrachem (ve vztahu ke kyselosti, ve vztahu ke kandidóze)?

Fazole jsou vysoce zásadité, což se o hrachu a čočce tvrdit nedá, ale vše se dá použít jako protikvasinková potravina. Pokud do toho dáte kysané zelí a ostrou papriku, tak to nemá chybu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát dub 23, 2010 5:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Maria píše:
Po kazdem pustu jsem mela chut na neco jineho.Tentokrat se muzu utlouct po citronu,spenatu,zeli(svoje kysane a zacla jsem ho jist brzy,nedokazala jsem se ovladnout ,uz nejaky 4.den navratovky po 26.pustu).
A uplne citim jak mi to dela dobre. S kysanym zelim zachazim opatrne jelikoz je tam trochu soli,ale kupodivu to nic nedela.a vse co je zelene je pro nyni hitem. Pro me naprosto k neuvereni.

To záleží na daném orgánu a ty kyselé chutě vyžadují játra, která také milují chutě hořké, což se vyskytuje v zelených potravinách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát dub 23, 2010 7:18 pm 
Offline

Registrován: ned dub 18, 2010 10:00 pm
Příspěvky: 43
Jarda píše:
Fazole jsou vysoce zásadité, což se o hrachu a čočce tvrdit nedá, ale vše se dá použít jako protikvasinková potravina. Pokud do toho dáte kysané zelí a ostrou papriku, tak to nemá chybu.

Ani nevíte, jak jste mě potěšil \":)\" Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob dub 24, 2010 8:03 pm 
Offline

Registrován: ned dub 18, 2010 10:00 pm
Příspěvky: 43
Jím teď jen zeleninu, šťávy a skromně ovoce a proplachuji, kudy to jen jde. Čtyři kila za pět dní jsou dole, pocit v krajině břišní je k nezaplacení. Hypoglykemie ustupuje každý den o kousek, asi o hodinu. Jsem sice permanentně sláb, vůbec se nesmím nervovat, protože pak končím ve velmi špatném stavu, což přičítám plísňovým a jiným neurotoxinům. Akorát se chci pozeptat, zda někdo z vás nemá podobnou zkušenost, nebo neví o co jde v naprosto nepochopitelném úkazu, který se mi objevil na noze. Nikdy jsem neměl plísně na těle, teď jsem do nich začal rýpat, očišťovat - a šup, měl jsem jednu v uchu (díky Dubovky), mám jednu mezi prsty na noze. Útvar, který dostává nejen mě, ale i mé okolí do stavu silného překvapení, je nad podkolení jakmou, vypadá jako lišaj po uštknutí borelliotickým klíštětem ale má NAPROSTO PRAVIDELNÝ TVAR HEXAGONU. Sic! Internet mlčí, nejsem schopen se dopátrat, co by to mohlo být. Navíc ta noha začala s objevením obrazce celá pobolívat. Tak kdybyste se s tím někdo někdy setkal, napište prosím, jsem trochu na trní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob dub 24, 2010 8:29 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Na vitakucharka.cz jsem našla různé recepty. Jsou tam i různé dezerty např. čoko kuličky. Mohou se tyto recepty považovat také jako za protikandidové? Je v tom vlastně jen oříšky, rozinky,carob a nebo kokos. Já jsem jich pár vyzkoušela a jsou vynikající. Taky mám pochybnosti o jednom receptu na chleba. Našla jsem na candida.unas.cz v nějaké diskuzi recept na domácí chléb. Bio špaldová celozrnná mouka, jedlá soda, podmáslí nebo kefír. Smíchat a zapéct. Tento web je přeci zaměřen jen proti candidě a chléb by měl být vyloučen. Nebo tenhle snad nevadí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob dub 24, 2010 9:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Salix píše:
Jím teď jen zeleninu, šťávy a skromně ovoce a proplachuji, kudy to jen jde. Čtyři kila za pět dní jsou dole, pocit v krajině břišní je k nezaplacení. Hypoglykemie ustupuje každý den o kousek, asi o hodinu. Jsem sice permanentně sláb, vůbec se nesmím nervovat, protože pak končím ve velmi špatném stavu, což přičítám plísňovým a jiným neurotoxinům. Akorát se chci pozeptat, zda někdo z vás nemá podobnou zkušenost, nebo neví o co jde v naprosto nepochopitelném úkazu, který se mi objevil na noze. Nikdy jsem neměl plísně na těle, teď jsem do nich začal rýpat, očišťovat - a šup, měl jsem jednu v uchu (díky Dubovky), mám jednu mezi prsty na noze. Útvar, který dostává nejen mě, ale i mé okolí do stavu silného překvapení, je nad podkolení jakmou, vypadá jako lišaj po uštknutí borelliotickým klíštětem ale má NAPROSTO PRAVIDELNÝ TVAR HEXAGONU. Sic! Internet mlčí, nejsem schopen se dopátrat, co by to mohlo být. Navíc ta noha začala s objevením obrazce celá pobolívat. Tak kdybyste se s tím někdo někdy setkal, napište prosím, jsem trochu na trní.

To je těžkém hádat, co se v organizmu takto masivně zamořeném plísněmi vlastně děje, ale patrně se vypouštěním toxinů snaží vás odvést od svojí likvidace. To, že se zlepšujete je známkou toho jak jejich vliv na vaše tělo slábne a rozhodně bych nepolevoval. Můžou se projevovat opravdu nestandardně a samozřejmě pokud nemají dost životních příležitostí uvnitř organizmu, cpou se pod kůži, kde je velice mizerné krevní zásobení a tím pádem i vliv jakékoliv léčby podstatně omezenější. Patrně by bylo vhodné na to nasadit koupele v MMS, což by i těmto kožním projevům mělo učinit přítrž.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob dub 24, 2010 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Na vitakucharka.cz jsem našla různé recepty. Jsou tam i různé dezerty např. čoko kuličky. Mohou se tyto recepty považovat také jako za protikandidové? Je v tom vlastně jen oříšky, rozinky,carob a nebo kokos. Já jsem jich pár vyzkoušela a jsou vynikající. Taky mám pochybnosti o jednom receptu na chleba. Našla jsem na candida.unas.cz v nějaké diskuzi recept na domácí chléb. Bio špaldová celozrnná mouka, jedlá soda, podmáslí nebo kefír. Smíchat a zapéct. Tento web je přeci zaměřen jen proti candidě a chléb by měl být vyloučen. Nebo tenhle snad nevadí?

Já bych to příliš nedráždil a pokud nejste zcela v pořádku, tak je to pořád dráždění hada bosou nohou. Chleba bych rozhodně nedoporučoval a to v jakékoliv podobě, to je vyložený hazard a klidně můžete být zase na samém začátku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob dub 24, 2010 10:07 pm 
Offline

Registrován: ned dub 18, 2010 10:00 pm
Příspěvky: 43
Jarda píše:
To je těžkém hádat, co se v organizmu takto masivně zamořeném plísněmi vlastně děje, ale patrně se vypouštěním toxinů snaží vás odvést od svojí likvidace. To, že se zlepšujete je známkou toho jak jejich vliv na vaše tělo slábne a rozhodně bych nepolevoval. Můžou se projevovat opravdu nestandardně a samozřejmě pokud nemají dost životních příležitostí uvnitř organizmu, cpou se pod kůži, kde je velice mizerné krevní zásobení a tím pádem i vliv jakékoliv léčby podstatně omezenější. Patrně by bylo vhodné na to nasadit koupele v MMS, což by i těmto kožním projevům mělo učinit přítrž.

Nemám v nejmenším úmyslu jí dát nažrat. Podle mě svým momentálním přístupem nic neriskuji. Živiny tělu dám, beru i minerály. Pokud se zlobí, ať se zlobí. Dneska jsem celý den vydržel bez "záchvatu" slabosti. První po mnoha týdnech. Přidal jsem čaj Antikandin a klystýr heřmánkem a kokosovým olejem. Díky za vaše rady Jardo, ani nevíte, jak mi to usnadňují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob dub 24, 2010 10:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Salix píše:
Nemám v nejmenším úmyslu jí dát nažrat. Podle mě svým momentálním přístupem nic neriskuji. Živiny tělu dám, beru i minerály. Pokud se zlobí, ať se zlobí. Dneska jsem celý den vydržel bez "záchvatu" slabosti. První po mnoha týdnech. Přidal jsem čaj Antikandin a klystýr heřmánkem a kokosovým olejem. Díky za vaše rady Jardo, ani nevíte, jak mi to usnadňují.

Pokud již nejste slabý vy, tak je docela jasné, že slábnou kvasinky. Také je potřeba si uvědomovat, jak velké množství mrtvých tělíček těchto parazitů musí vaše orgány nyní zpracovávat, tak jim dopřejte hodně spánku, nutného k regeneraci.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz