Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 8:52 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2015 1:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
raulito píše:
no prečital som si všetkých 300 stránok ohladne tejto problematiky.
napadlo ma že ešte som candidu vo svojej stolici ešte nevidel, a nevidel ju ani gastro ked mi robil kolonoskopiu, povedal mi že mam krasnu čistu stenu v čreve, ale zaujimave že obvodna zistila zo stolice že mam candidu.

Může být prakticky všude a zároveň nikde, tedy diagnostika je složitá a léčba ještě složitější, proto se toui moderní medicína většinou raději vyhýbá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2015 7:30 pm 
Offline

Registrován: sob črc 05, 2014 5:49 pm
Příspěvky: 4
Tak se s vámi musím podělit o to jak sem se vypořádal se svými problémy, byl sem v úplně beznadějném stavu, hromada zdravotních problémů po celém těle, několikrát jsem tu otravoval pana Jardu že už fakt nevím co dělat dál, všechno odpovídalo kandidoze. No už sem fakt nevěděl co dělat tak sem to vzdal a začal jíst normálně a moje doktorka mi předepsala antidepresiva, no najednou po 2 týdnech co jsem bral antidepresiva a navíc jsem měl opravdu dobrý týden (přijeli známí z Ameriky, takže návštěvy příbuzných co jsem dávno neviděl, houbaření, chození po památkách a restauracích), celkově fakt týden který sem si užil. Najednou mi bylo tak dobře jako nikdy předtím. Bral sem HCL a možná i to mi dost pomohlo ale myslim že to byly hlavně ty antidepresiva a klidnej režim. Teď už funguju úplně normálně, takže vám radím, zkuste se na to vykašlat a jezte normálně, uklidněte se, buď pomocí toho že budete brát antidepresiva nebo jinak. Zjistil sem že ty mé problémy byly způsobeny hlavně špatnou psychikou a ty antidepresiva mi pomohly. Taky sem to odmítal s tím že nemám žádné deprese a tak ale u mě se to projevovalo akorát těma zdravotníma problémama. Takže pokud ste už fakt zoufalí a zkoušíte všechny možné způsoby (diety, hcl, různé tehniky pročištění těla) a nic nefunguje zkuste tohle, mě to pomohlo. A nakonec musim poděkovat panu Jardovi že se mi snažil poradit i když ne uplně všechno zabíralo ale jak sem od něj četl několik příspěvků, opravdu je to hlavně o psychice a toho sem se potom držel a hodně mi pomohl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2015 10:36 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
ChicoD píše:
Tak se s vámi musím podělit o to jak sem se vypořádal se svými problémy, byl sem v úplně beznadějném stavu, hromada zdravotních problémů po celém těle, několikrát jsem tu otravoval pana Jardu že už fakt nevím co dělat dál, všechno odpovídalo kandidoze. No už sem fakt nevěděl co dělat tak sem to vzdal a začal jíst normálně a moje doktorka mi předepsala antidepresiva, no najednou po 2 týdnech co jsem bral antidepresiva a navíc jsem měl opravdu dobrý týden (přijeli známí z Ameriky, takže návštěvy příbuzných co jsem dávno neviděl, houbaření, chození po památkách a restauracích), celkově fakt týden který sem si užil. Najednou mi bylo tak dobře jako nikdy předtím. Bral sem HCL a možná i to mi dost pomohlo ale myslim že to byly hlavně ty antidepresiva a klidnej režim. Teď už funguju úplně normálně, takže vám radím, zkuste se na to vykašlat a jezte normálně, uklidněte se, buď pomocí toho že budete brát antidepresiva nebo jinak. Zjistil sem že ty mé problémy byly způsobeny hlavně špatnou psychikou a ty antidepresiva mi pomohly. Taky sem to odmítal s tím že nemám žádné deprese a tak ale u mě se to projevovalo akorát těma zdravotníma problémama. Takže pokud ste už fakt zoufalí a zkoušíte všechny možné způsoby (diety, hcl, různé tehniky pročištění těla) a nic nefunguje zkuste tohle, mě to pomohlo. A nakonec musim poděkovat panu Jardovi že se mi snažil poradit i když ne uplně všechno zabíralo ale jak sem od něj četl několik příspěvků, opravdu je to hlavně o psychice a toho sem se potom držel a hodně mi pomohl.

To je velmi zajimave co pises, ale vis co? Ozvi se nam tak po pul roce a napis nam, jak se citis a jestli nemas sve potize zpatky. Vzdyt to co pises, se me vubec nepozdava. Ja kdyz jsem zkousela jist uplne vsechno, tak na sebe mila candida nenechala dlouho cekat a byla zpet, mrcha jedna.
Po antidepresivach ze ti vsechny zdravotni problemy zmizely? Jak se ti mohly vylecit vsechny potize, kdyz jsi bral antidepresiva a jeste k tomu jis vsechno mozne? To me nejde vazne do hlavy, vzdyt te to musi prekyselovat. A jis skutecne take cukr, chleba, mlecne vyrobky? Opravdu?
Mit dobrou psychiku je samozrejme velmi dulezite, ale je take dulezite mit cista streva, ne? Vsechny problemy prece vznikaji z necisteho streva a z prekyseleni.
A kontrolujes si obcas sve pH? Jake jsou hodnoty? Je to v uplnem poradku?

No tak ale hlavni je, ze se citis fajn a nemas s nicim problem. Preji ti, aby ti to vydrzelo uz navzdycky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2015 11:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
ChicoD píše:
Tak se s vámi musím podělit o to jak sem se vypořádal se svými problémy, byl sem v úplně beznadějném stavu, hromada zdravotních problémů po celém těle, několikrát jsem tu otravoval pana Jardu že už fakt nevím co dělat dál, všechno odpovídalo kandidoze. No už sem fakt nevěděl co dělat tak sem to vzdal a začal jíst normálně a moje doktorka mi předepsala antidepresiva, no najednou po 2 týdnech co jsem bral antidepresiva a navíc jsem měl opravdu dobrý týden (přijeli známí z Ameriky, takže návštěvy příbuzných co jsem dávno neviděl, houbaření, chození po památkách a restauracích), celkově fakt týden který sem si užil. Najednou mi bylo tak dobře jako nikdy předtím. Bral sem HCL a možná i to mi dost pomohlo ale myslim že to byly hlavně ty antidepresiva a klidnej režim. Teď už funguju úplně normálně, takže vám radím, zkuste se na to vykašlat a jezte normálně, uklidněte se, buď pomocí toho že budete brát antidepresiva nebo jinak. Zjistil sem že ty mé problémy byly způsobeny hlavně špatnou psychikou a ty antidepresiva mi pomohly. Taky sem to odmítal s tím že nemám žádné deprese a tak ale u mě se to projevovalo akorát těma zdravotníma problémama. Takže pokud ste už fakt zoufalí a zkoušíte všechny možné způsoby (diety, hcl, různé tehniky pročištění těla) a nic nefunguje zkuste tohle, mě to pomohlo. A nakonec musim poděkovat panu Jardovi že se mi snažil poradit i když ne uplně všechno zabíralo ale jak sem od něj četl několik příspěvků, opravdu je to hlavně o psychice a toho sem se potom držel a hodně mi pomohl.

Tak klid a pohoda vyléčí skoro všechno, to je v pořádku, ale ta antidepresiva, to je jiná kapitola. Tam jde o překrývání problému, protože tělu je z nějakého deficitu, nebo vlastní autointoxikace blbě, toxiny likvidují i mozek a ty prášky pouze nastaví stav, že to nevnímáte. To není léčba, ale potlačení vnímání daného problému. Pokud vám je dobře, nic proti, je jedno jak se člověk vyléčí, hlavně že se vyléčí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 15, 2015 10:24 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
ChicoD píše:
Tak se s vámi musím podělit o to jak sem se vypořádal se svými problémy, byl sem v úplně beznadějném stavu, hromada zdravotních problémů po celém těle, několikrát jsem tu otravoval pana Jardu že už fakt nevím co dělat dál, všechno odpovídalo kandidoze. No už sem fakt nevěděl co dělat tak sem to vzdal a začal jíst normálně a moje doktorka mi předepsala antidepresiva, no najednou po 2 týdnech co jsem bral antidepresiva a navíc jsem měl opravdu dobrý týden (přijeli známí z Ameriky, takže návštěvy příbuzných co jsem dávno neviděl, houbaření, chození po památkách a restauracích), celkově fakt týden který sem si užil. Najednou mi bylo tak dobře jako nikdy předtím. Bral sem HCL a možná i to mi dost pomohlo ale myslim že to byly hlavně ty antidepresiva a klidnej režim. Teď už funguju úplně normálně, takže vám radím, zkuste se na to vykašlat a jezte normálně, uklidněte se, buď pomocí toho že budete brát antidepresiva nebo jinak. Zjistil sem že ty mé problémy byly způsobeny hlavně špatnou psychikou a ty antidepresiva mi pomohly. Taky sem to odmítal s tím že nemám žádné deprese a tak ale u mě se to projevovalo akorát těma zdravotníma problémama. Takže pokud ste už fakt zoufalí a zkoušíte všechny možné způsoby (diety, hcl, různé tehniky pročištění těla) a nic nefunguje zkuste tohle, mě to pomohlo. A nakonec musim poděkovat panu Jardovi že se mi snažil poradit i když ne uplně všechno zabíralo ale jak sem od něj četl několik příspěvků, opravdu je to hlavně o psychice a toho sem se potom držel a hodně mi pomohl.

Jeden z projevů candidy jsou deprese. Ty jsi je antidepresivy potlačil a tak ti přijde, že jsi v pohodě, ale nejsi. Vysaď antidepresiva a uvidíš, že je to jako předtím.
Přepnul jsi televizi na jiný program, ale ten špatný film tam pořád je, jen na jiné kanále...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 16, 2015 8:50 am 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 5:23 pm
Příspěvky: 5
tak po mesačnej diete, a 14 dnovom uživani fungolonu mam vysledky na candidu zo stolice negativne, ale necitim sa že by som sa toho zbavil, (jazyk biely,stolica stale divna,zapach z ust,pichanie v čreve) schudol som 7kg, prestal som fajčiť a piť kavu (aspon neaké pozitivum tejto diety). začal som s pečivom- všetko v normale ako počas diety. ale ked som skusil sladke tak už sa pridali aj tie ostatné príznaky ktore som mal (bušenie pri srdci,tlak v hlave,škrkanie v črevach,divne pocity v žaludku,nevolnosť) inak tieto priznaky u mna asi pred rokom spustila žinčica, po ktorej som dostal ako keby zachvat alebo niečo take , skratka cely som sa triasol,bolesti pri ladvinach a silno mi buchalo srdce, a vtedy mi zistili zniženu funkciu štinej žlazy.myslite že to može mať suvis s črevom? neviem ešte čo mam skusiť alebo ktorým smerom sa liečiť, a ako sa tohto všetkeho zbaviť,ja som nikdy v živote nebol chory, a za posledne dva roky som stale u doktorov.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 22, 2015 9:28 am 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Krasne rano vsem,
jsem tu po delsi dobe zpet a rada bych se trochu poradila. Podarilo se mi ukecat pani doktorku, aby mi predepsala antimykotika - vybalila jsem na ni pozadavek Sporanox (ten se pry jiz nevyrabi!) nebo Diflucan (ten v seznamu nenasla), takze nakonec mi dala Prokanazol. Nikde jsem ale o nem na techto strankach nenasla zadnou zminku, proto bych se rada zeptala, zda s nim mate nekdo zkusenosti?
Ani mi vlastne nerekla, v jakem davkovani jej uzivat.

Muj plan je tedy nasledujici:
Dieta podle Vseveda - prvni alespon dva tydny pouze maso, vejce, oleje, ryby, ovci syr (zraly - podle etikety neobsahuje zadne karbohydraty), maximalne trochu ledoveho salatu a cibule/porku.
K tomu Prokanazol, lepicol, probiotika. Ted by me jeste zajimalo, co dal? Na posilneni imunity? Urcite pridam zinek a vitamin C.
Muzete mi, prosim, nekdo poradit, ev doporucit, co jeste? Idealne taky v jakem poradi? A jestli mate nekdo s timto konkretnim antimykotikem zkusenosti.
Diky moc a preji pekny den
Eva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 08, 2015 10:32 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 17, 2013 11:00 am
Příspěvky: 22
Narazil jsem na SCD dietu na řešení zejména chorob zažívací soustavy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 08, 2015 10:38 pm 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
[quote="Milenium":1fgec82b]Narazil jsem na SCD dietu na řešení zejména chorob zažívací soustavy.

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 10, 2015 6:22 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
Konečně mi prošla registrace \":-)\"
Mám pár poznámek (nejasností) k tématu...
1. Proč vadí při protikvasinkové dietě káva?? A alkohol?? Pivo (i nealko) bych chápal kvůli cukrům, totéž asi víno, ovšem slivovička...cukr sice má, ale zase tutově všechno, co jí přijde do cesty vymlátí.
2. Plivací test jsem schopen provést na zakázku pozitivně i negativně. Pokud vytáhnu "suchou", hustou (hlavně ráno když je vysušeno, tak to není problém) slinu "z paty", změní se v chuchvalce ještě než dopadne na hladinu \":-)\", pokud v klidu počkám, až se sliny nahromadí (ráno to trvá - přirozeně) a pěkně ty nahromaděné za zuby vypustím do vody, jsou vidět jen bublinky, žádný sajrajt a nekoná se žádné ocáskování ani po 2 hodinách. Jak tedy zní metodika provedení testu v tomto ohledu??
3. Jak je to s tou anaerobností candidy? Napřed Jarda píše, že je anaerobní a tedy dodávání kyslíku v podobě Oxy aj. jí vyhání, dále (někde kolem str. 80) se řeší candida v očích a ejhle - najednou je i aerobní!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 11, 2015 8:25 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Jonys píše:
Konečně mi prošla registrace \":-)\"
Mám pár poznámek (nejasností) k tématu...
1. Proč vadí při protikvasinkové dietě káva?? A alkohol?? Pivo (i nealko) bych chápal kvůli cukrům, totéž asi víno, ovšem slivovička...cukr sice má, ale zase tutově všechno, co jí přijde do cesty vymlátí.
2. Plivací test jsem schopen provést na zakázku pozitivně i negativně. Pokud vytáhnu "suchou", hustou (hlavně ráno když je vysušeno, tak to není problém) slinu "z paty", změní se v chuchvalce ještě než dopadne na hladinu \":-)\", pokud v klidu počkám, až se sliny nahromadí (ráno to trvá - přirozeně) a pěkně ty nahromaděné za zuby vypustím do vody, jsou vidět jen bublinky, žádný sajrajt a nekoná se žádné ocáskování ani po 2 hodinách. Jak tedy zní metodika provedení testu v tomto ohledu??
3. Jak je to s tou anaerobností candidy? Napřed Jarda píše, že je anaerobní a tedy dodávání kyslíku v podobě Oxy aj. jí vyhání, dále (někde kolem str. 80) se řeší candida v očích a ejhle - najednou je i aerobní!

K otázce 1-kandida prý produkuje alkohol nebo když odumírá tak acetaldehyd,samotný alkohol ať ze slivovičky nebo z kandidy se v těle odbourává přeměnou na acetadehyd.Acetaldehyd je silný neurotoxin a karcinogen(proto má člověk opici),na jeho odbourání je potřeba enzym acetaldehydása-na jeho tvorbu se spotřebovává mraky minerálů,hlavně hořčíku a zinku,proto mají často problém s kandidou lidé s nedostatkem těchto minerálů-prostě nedokáží vyrobit dostatek tohoto enzymu,je otázkou co bylo dřív,zda podvyživenost nebo infekce-podle mého spíš podvyživenost.
Otázka 2-pokud nemáš nadýmání po každém jídle nebo problémy po sladkém tak hledej i jiné možnosti proč ti není úplně ok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 11, 2015 11:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 17, 2013 11:00 am
Příspěvky: 22
[quote="Milenium":3n8zeyo8]Narazil jsem na SCD dietu na řešení zejména chorob zažívací soustavy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 02, 2015 4:59 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
Milenium píše:
Tak si odpovím sám, dostal jsem se totiž dnes k informacím od zdroje. Pokud je přemnožená candida tak se zprvu SCD dieta upravuje na variantu bez či nízko sacharidovou a povolené jednoduché cukry se přidávají až po vyhladovění kvasinek.

Zopakuji nezodpovězenou nejasnost: proč ne ta káva???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 02, 2015 6:26 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Jonys píše:
Zopakuji nezodpovězenou nejasnost: proč ne ta káva???

Kofein v kávě má zpravidla velmí rychlý a silný nástup a v těle spustí stresovou reakci - jeden z procesů, který se v těle při této reakci odehraje je, že se zvýší krevní cukr, aby organismus měl dostat energie na reakci -útěk nebo obranu.
Náš organismus nerozlišuje, zdali je v opravdovém nebezpečí, anebo to nebezpečí je pouze vymyšlené, v obou případech reaguje stejně.

Pokud hledáte povzbuzení, doporučuji maté. Je to rostlina příbuzná kávě, niccméně její kofein reaguje v těle mírněji a dlouhodoběji. Navíc se zdá, že může mít malé fungiciddní účinky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 03, 2015 10:56 am 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
No ale čemu vadí krevní cukr směrem ke candidě? Já myslel, že ta se živí tím, který tělo nevyužívá - tedy tím, co putuje trávícím traktem. Sorry jestli se ptám jako idiot...\":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz