Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát črc 05, 2024 11:41 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 11, 2015 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28315
Bydliště: Poděbrady
Candida píše:
a kde ta zachytim najpravdepodobnejsie ?

Tak na telefonu, ten mám u sebe skoro vždy a pokud s někým zrovna nemluvím, což je mnohdy i více jak hodinu, tak to vždy beru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 11, 2015 9:40 pm 
Offline

Registrován: sob črc 11, 2015 6:18 pm
Příspěvky: 37
Jarda píše:
Tak na telefonu, ten mám u sebe skoro vždy a pokud s někým zrovna nemluvím, což je mnohdy i více jak hodinu, tak to vždy beru.

Dobre a na skype sa neda dohodnut ze by sme sa dohodli na nejakom case , a za telefonat to je tiez 200kc vsak ?

A cez vikend ( zajtra ) je to ako kedysa moze volat a kedy nie , lebo nechcem otravovat ked ste s rodinou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 11, 2015 11:47 pm 
Offline

Registrován: sob črc 11, 2015 11:44 pm
Příspěvky: 1
Dobry den, chcem sa spytat, ak vyjde test so slinami pozitivny je stale moznost, ze sa nejedna o candidu ale o nieco ine? vdaka \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 12, 2015 6:16 am 
Offline

Registrován: sob črc 11, 2015 6:18 pm
Příspěvky: 37
Robil som si test so slinami asi za 10 min cela slina postupne spadla na dno tak tahavo len trosku ostalo plavat . hned ako som naplul tak taka hruba ciara isla k vode


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 12, 2015 9:48 pm 
Offline

Registrován: sob črc 11, 2015 6:18 pm
Příspěvky: 37
Pan Jardo mam zaujem o konzultaciu cez skype , platenu .
Pisal som vam aj SMS dnes .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2015 8:45 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:58 pm
Příspěvky: 45
Bydliště: Polička
Zdravím dlouho jsem tu nebyl. Moje otázka zní chodí sem ještě VŠEVĚD? Případně máte na něho někdo nějaký kontakt kde by byl k zastižení? Piště když tak sz. Díky \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 16, 2015 7:52 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
Candida píše:
Robil som si test so slinami asi za 10 min cela slina postupne spadla na dno tak tahavo len trosku ostalo plavat . hned ako som naplul tak taka hruba ciara isla k vode

Jaký je důvod k tomu, aby slina plavala na hladině?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2015 12:02 pm 
Offline

Registrován: sob črc 11, 2015 6:18 pm
Příspěvky: 37
Jonys píše:
Jaký je důvod k tomu, aby slina plavala na hladině?

Neviem ais ze tam parazity niesu \":)\"

Otazka na niekoho kto vie , testy stolice su spolahlive ? Zistim z nich naisto ci mam candidu alebo ine parazity ?

Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2015 2:04 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
Candida píše:
Neviem ais ze tam parazity niesu \":)\"

Otazka na niekoho kto vie , testy stolice su spolahlive ? Zistim z nich naisto ci mam candidu alebo ine parazity ?

Dakujem

No ale oni tam přece jsou a je to normální (tedy ne parazité, ale mraky bakterií, kterých je ústní dutina plná)! A je to tak v pořádku, tak to být má! Majitelé krubšího jazyka jej mají ráno víc povleklý, což jsou právě po noci, kdy se ústa neproplachují, potaženější - ulpělé bakterie. A takly hlen. Slinné žlázy jej tvoří, jeho přítomnost ve slinách je správně, opak by svědčil o problému! Tak si zkus zachrchlat, plivnout to na vodu a pak hovoř, zda hlen bude pokojně plout po hladině...
Vyšetření kyseliny vinné v moči. Nic jiného průkazné moc není (tedy v případě negativního výsledku - stolice, krev). U nás se nedělá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2015 2:11 pm 
Offline

Registrován: sob črc 11, 2015 6:18 pm
Příspěvky: 37
dobre ale nieco z tej stolice zistit musia napr premnozenu kandidu ved ludia nejako musia zistit ci ju maju nemozu len tka zacat dietovat len zo slinenho testu . preto si chcem nejako zistit ci ju mam aby som nemusel dietovat .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2015 2:41 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
Candida píše:
Ahoj jarda dufam ze mi pomozete nejako .
UZ 5 mesiacov mam zdravotne problemi
EKG OK
Stitna OK
Imonologia OK
Plucne OK

Mam staly pocit unavy stressu trochu akne ( tie mozno z bielkovin ) a stazene dychanie , ak mam candidu tak sa mi asi premnozila dostatocne .

dnes som prvy den bez sacharidov , hlad nepocitujem ani nic potrebujem nejake rady ale lebo dnes sa mi zda ze mi je horsie bez sacharidov . cital som vela prispevkov takze o diete uz viem toho dost . Zaujmaju ma nejake vase rady . Zajtra rano si spravim test so slinami .

+ ma zaujma 3 mesaice som kaslal po jedle dnes som vysadil sacharidy a nekaslem a ked hej tak strasne malicko ako to moze suvisiet , asi mam candidu aj na plucach \":(\" som zufaly a bojim sa o zdravie .

Hele, když se přestaneš stresovat, tak dýchanie bude OK. Únava zmizí taky, protože není nic víc vyčerpávajícího než stres, že. Jako důkaz zkus pár dní nějaký Lexaurin. Nebo trochu "chlastej" \":-)\" (protože je jasný, že říct si tak, odteď su v klidu ,asi nejde...). Uvidíš, že jak budeš vyklidněnej, bude líp. To tě zklidní vnitřně a pak to půjde i bez "dopingu". Měl jsem určitý problém s nárazově blbým pocitem u srdce. Bál jsem se pak při fyzické zátěži - vnímal jsem jak buší, obavy, že se něco stane... Vzal jsem před cvičením párkrát Lexik, ověřil si, že problém není hercna ale moje obavy, a byl klid (načež dalším poznáváním se ukázalo, že problém bude přes páteř - stes=stažení, blokády=dráždění nervů=aktivace sympatiku=nějaké pocity na hrudi=po slušné masáži a v klidu duše je vše OK) \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2015 4:14 pm 
Offline

Registrován: sob črc 11, 2015 6:18 pm
Příspěvky: 37
Jonys píše:
Hele, když se přestaneš stresovat, tak dýchanie bude OK. Únava zmizí taky, protože není nic víc vyčerpávajícího než stres, že. Jako důkaz zkus pár dní nějaký Lexaurin. Nebo trochu "chlastej" \":-)\" (protože je jasný, že říct si tak, odteď su v klidu ,asi nejde...). Uvidíš, že jak budeš vyklidněnej, bude líp. To tě zklidní vnitřně a pak to půjde i bez "dopingu". Měl jsem určitý problém s nárazově blbým pocitem u srdce. Bál jsem se pak při fyzické zátěži - vnímal jsem jak buší, obavy, že se něco stane... Vzal jsem před cvičením párkrát Lexik, ověřil si, že problém není hercna ale moje obavy, a byl klid (načež dalším poznáváním se ukázalo, že problém bude přes páteř - stes=stažení, blokády=dráždění nervů=aktivace sympatiku=nějaké pocity na hrudi=po slušné masáži a v klidu duše je vše OK) \":-)\"

uz malo stresujem ale unaveny som stale , a to neviem z coho je , myslim si ze bud candida/parazity alebo pecen . tak preto sa pytam ci je nejaky test z coho ludom doktory povedali ze maju candidu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2015 11:42 am 
Offline

Registrován: úte čer 11, 2013 11:31 am
Příspěvky: 72
Dobrý den, mám 2 otázky.

1. existuje něco čím se dá sladit při candidě? Co třeba palatinoza? Med je asi špatně že?

2. Co pickels - kvašená zelenina? je to vhodné když mám candidu?

Děkuji za odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 24, 2015 12:32 am 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
jimikluk píše:
Dobrý den, mám 2 otázky.

1. existuje něco čím se dá sladit při candidě? Co třeba palatinoza? Med je asi špatně že?

2. Co pickels - kvašená zelenina? je to vhodné když mám candidu?

Děkuji za odpovědi.

1. stévie, xylitol

2. určitě, ideálně doma dělané

Někde by tu snad měla kolovat tabulka potravin, kterou jsem před lety pro tento typ sestavil. Když byste jí nenašel, ozvěte se mi na email, pošlu Vám jí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 24, 2015 12:53 pm 
Offline

Registrován: úte čer 11, 2013 11:31 am
Příspěvky: 72
Děkuji Vám za odpověd. Mail jsem Vám poslal do soukromé zprávy. No s xylitolem je problém. Jsem na SCD a tam se xylitol zásadně nedoporučuje!

Znáte tenhle web - http://www.zdravastreva.cz/ ? Dá se z něj vycházet?

Díky!

t.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz