Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 12:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 24, 2011 8:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
sehnat se to da zrejme bez problemu, asi i v drogerii,u toho produktu pisi ze je to kyselina sorbova,ale mam strach aby to nebylo spise toto:
Kyselina sorbová se komerčně vyrábí jako prášek nebo granule, má charakteristický štiplavý zápach a kyselou chutí. Karboxylovou (COOH), skupina kyseliny sorbové je velmi reaktivní a mohou tvořit soli s obsahem vápníku, sodíku a draslíku. Draselná sůl kyseliny sorbové je komerčně dostupný ve formě prášku nebo granulí. Jeho molekulová hmotnost je 150,22 a je velmi rozpustný ve vodě.

na netu jsem zatim nasel, ze povolene mnozstvi kys.sorbove v hotovem vine je do 300mg/l tedy 300ppm,(cim vice alkoholu ve vine je,tim se ji tam dava mene-Rozpustnost v ethanolu je vyšší, ale klesá v přítomnosti dalších rozpuštěných látek jako je cukr.) rozpustnost kyseliny sorbové ve vodě je nízká (0,16 g/100 ml/20°C=1,6g/l), a to se zvyšuje s teplotou.coz by ale nemusel byt problem ,nasel jsem ,ze kmeny Candida krusei a Candida lipolytica (zadne dalsi kmeny Candidy tam nebyli uvedene) nici pri koncentraci 100ppm tj. 100mg/l, pri 20°C se rozpusti v 1l vody kolem 160mg a to se do tela dostat da, kdyz vezmu v potaz ze povolene mnozstvi je do 300mg/l,a vina se daji za vecer vypit dejme tomu az 2-3 litry coz muze teoreticky delat az 900mg.

jdu se porozhlidnout po zahranicnich serverech jestli tam neco kloudneho bude.

To zní zajímavě a pokud něco vyšťouráte, tak se pochlubte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 24, 2011 8:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
ALE to jste předtím neříkal, žádné ALE:-) tvrdil jste s neochvějnou jistotou, že ve správném PH nemá kvasinka šanci na přežití a teď jsou najednou ALE?

ALE ona opravdu ve správném pH nemá šanci na přežití, ALE kdo pravidelně denně udrží správné pH, tedy denní průměr všech náměrů 6,4-6,8 pH.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 24, 2011 8:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
ovekyska píše:
s tou vyladenou psychikou, ako určujúcou v boji proti kandide, je to svätá pravda.
Niekto tu raz spomínal, že príznaky kandidy mu úplne zmizli na dovolenke pri mori. Viacerí tuto skúsenosť potvrdili, nepamätám si však že to niekto vysvetlil.

Tam je těch faktorů více najednou a kromě vyladěné psychiky, moře dodá plné spektrum minerálů, včetně jódu, slunce dodá déčko, pohyb zajistí kyslík a určitě by se toho dalo vyjmenovat daleko více.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 24, 2011 10:51 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Je to způsobeno změnou prostředí. Neměl jsem candidu u moře, neměl jsem ji na lyžích, neměl jsem candidu v Budapešti, v Soluni, v Athénách... celý první týden,
potom se to postupně začalo vracet do normálu... není to jen u moře, je to vždycky, když člověk pobývá někde jinde než doma... a po návratu domů se to rychle vrátí
do starých kolejí.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 24, 2011 10:53 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
ALE ona opravdu ve správném pH nemá šanci na přežití, ALE kdo pravidelně denně udrží správné pH, tedy denní průměr všech náměrů 6,4-6,8 pH.

to je ALEbismus v praxi:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 24, 2011 10:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Vševěd píše:
Je to způsobeno změnou prostředí. Neměl jsem candidu u moře, neměl jsem ji na lyžích, neměl jsem candidu v Budapešti, v Soluni, v Athénách... celý první týden,
potom se to postupně začalo vracet do normálu... není to jen u moře, je to vždycky, když člověk pobývá někde jinde než doma... a po návratu domů se to rychle vrátí
do starých kolejí.

Což znamená že původcem jsou naše rutiny, porucha životního stylu. Samozřejmě záleží i na tom, do jakého jiného prostředí se člověk přesune. (A předpokládám správně, že to byly téměř všechno dovolenky?)
Btw. vidíte, tak si ty tři třešně můžete dát.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 7:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Je to způsobeno změnou prostředí. Neměl jsem candidu u moře, neměl jsem ji na lyžích, neměl jsem candidu v Budapešti, v Soluni, v Athénách... celý první týden,
potom se to postupně začalo vracet do normálu... není to jen u moře, je to vždycky, když člověk pobývá někde jinde než doma... a po návratu domů se to rychle vrátí
do starých kolejí.

A nenapovídá to dostatečně o nutnosti vyladění psychiky, která vydrží v pořádku právě první polovinu pobytu a pak jak už zase začne člověk honit v hlavě ty normální kraviny běžného života se vše vrací do normálu, tedy kvasinka opět jede.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 7:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
to je ALEbismus v praxi:-)

Jak myslíte, nicméně vše co jsem zde uvedl funguje, akorát ani jedno z toho nedovede vyladit hlavu s tím nikomu neradím, protože se jedná o problematiku z mé strany prakticky neřešitelnou. Ve většině případů tito lidé stále řeší neřešitelné problémy a pak se diví, jak je jim blbě, no to se není čemu divit, pokud jede motor stále na plné otáčky tak se časem určitě poškodí, nebo zničí a stejné je to u lidského mozku. Základ je nepřemýšlet nad kravinami.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 11:34 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Jarda píše:
Jak myslíte, nicméně vše co jsem zde uvedl funguje, akorát ani jedno z toho nedovede vyladit hlavu s tím nikomu neradím, protože se jedná o problematiku z mé strany prakticky neřešitelnou. Ve většině případů tito lidé stále řeší neřešitelné problémy a pak se diví, jak je jim blbě, no to se není čemu divit, pokud jede motor stále na plné otáčky tak se časem určitě poškodí, nebo zničí a stejné je to u lidského mozku. Základ je nepřemýšlet nad kravinami.

Což jsou ovšem často tak hluboko vyjeté koleje, že se to snadno řekne, ale člověk si někdy těžko poručí. Ale to vy určitě chápete. Já jen aby si někdo nepřipadal ještě hůř než teď a neřešil další kravinu - že furt řeší kraviny a nemůže si pomoct. Meditace, psychoterapie, rozvíjení autentických láskyplných vztahů (včetně toho k sobě) a sebevyjádření bez zábran (intuitivní tanec..) jsou určitě cesty jak s tím pohnout.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 1:28 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
AIM_FREEMAN píše:
Jarda píše:
Jak myslíte, nicméně vše co jsem zde uvedl funguje, akorát ani jedno z toho nedovede vyladit hlavu s tím nikomu neradím, protože se jedná o problematiku z mé strany prakticky neřešitelnou. Ve většině případů tito lidé stále řeší neřešitelné problémy a pak se diví, jak je jim blbě, no to se není čemu divit, pokud jede motor stále na plné otáčky tak se časem určitě poškodí, nebo zničí a stejné je to u lidského mozku. Základ je nepřemýšlet nad kravinami.

Což jsou ovšem často tak hluboko vyjeté koleje, že se to snadno řekne, ale člověk si někdy těžko poručí. Ale to vy určitě chápete. Já jen aby si někdo nepřipadal ještě hůř než teď a neřešil další kravinu - že furt řeší kraviny a nemůže si pomoct. Meditace, psychoterapie, rozvíjení autentických láskyplných vztahů (včetně toho k sobě) a sebevyjádření bez zábran (intuitivní tanec..) jsou určitě cesty jak s tím pohnout.

Píšete to přesně - snad z konkrétních metod na vyřešení psychických trablí které mám vyzkoušené bych přidal holotropní dýchání, rodinné konstalace nebo mne oslovila kineziologie. Všechny tyto věci mají samozřejmě dalokosáhlejší výsledky než je candida, ta se zdá být trapným problémem ve srovnání s tím co může být zvládnuto.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 1:30 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
No slava mam z vas vsech radost konecne sme se na necem shodli. Psychosomatiky vliv a to chronicky vycerpa i zdraveho cloveka. Moje lecba zni: zpretrhat patologicke faktory, zacit se da knihou Nenechte sebou manipulovat, vymenou kamaradu manpulatoru anebo snizenim jejich vlivu na minimum, nenechat si nabouravat pozitivni mysleni nikym a nicim.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 1:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Narazil jsem na VELMI zajímavý produkt:
Lufenuron Candida Cure
http://lufenuroncandidacure.owndoc.com/

Je to látka - pozor - NETOXICKÁ - nemetabolizuje se, vyjde ven se stolicí v původní formě. Zabraňuje syntéze chitinu, ze které jsou utvořeny buněčné stěny kvasinek (i jiných hub). Kvasinka vykrvácí.
Zajímavé je, že se látka ukládá do tukové tkáně a poté následuje postupné uvolňování. Takže po několikadenní kůře následuje třítýdenní spontánní realease.
Vtipné je, že i když se kvasinka přizpůsobí (stane se rezistentní) a začne vytvářet buněčné stěny bez chitinu, vytvoří tak daleko méně odolnou formu!!!:DD Potom se s ní dá vymést antimykotiky, fungicidy apod. Navíc se zdá, že léčba je natolik účinná, že ta možnost je pouze hypotetická:)

Už jsem si to objednal, budu informovat.

Další věc, jak jsem tu psal o těch mléčných kvasinkách - http://www.standardprocess.com/display/ ... .spi?ID=94
to má podobný účinek jako http://www.lekarna.cz/enterol-10x250mg-tobolky/ - v enterolu je jiný kmen: Saccharomyces boulardii.

Zde je zajímavá výpověď:
Ještě jsem do žádné diskuze na netu kvůli candidě nic nepsal, ale dnes mám potřebu se všemi se podělit a ukázat ostatním snadné řešení, jak se uzdravit!!! Jeden léčit mi na candidu doopručil Enterol, který obsahuje bakterii Saccharomyces Boulardii a tak jsem to zkusil. Stal se zázrak, po dvou týdnech candida zmizela. Mám to potvrzeno i laboratorně, ještě před dvěma týdny množství kyseliny vinné v moči 300 krát nad normu, nyní v normě!!! Zkuste a uvidíte, léčba nenese žádné riziko.
http://candida.inetcz.com/pokec.php?vlakno=12688

Samozřejmě to mohl být jen poslední chybějící článek. Ten člověk se těch pět let snažil hodil organismus do rychtiku. Ale je to imho důležitý článek. Jak to funguje?
Tyhle kvasinky přeměňují jakékoli cukry na kyselinu mléčnou, díky čemuž vytváří v tlustém střevě vhodné pH. To jest KYSELÉ. Ono se to střídá, to asi víte. Žaludek má být kyselý, tenké střevo alkalické, tlusté kyselé. Což o to, laktobacily taktéž vytvářejí kyselinu mléčnou, ale umí to pouze z laktózy. Vzhledem k minimálnímu užívání mléčných výrobků u mnohých candidátů, to je jedna z mála cest jak dosáhnout optimálního pH tlustého střeva. A dokud tam není optimální pH, tak nedojde ke kolonizaci střeva mikroflórou a můžeme jíst probiotika nadosmrti. Mě třeba nic mléčného nedělá dobře, takže kefír nedávám.

Takže tato probiotická kultura určitě stojí za zvážení a nebral bych jí jako méně důležitou, než laktobacily, tože pro ně defacto terraformuje prostředí tlustého střeva . Enterol mají v lékárně, ale je to dost drahé, asi je lepší zvolit dovoz:

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
39qt00zq


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 5:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Testimonial k Lufernuronu

http://www.youtube.com/watch?v=mz3NKjnpW1I

zní to jako lucifer.) vzbuzuje to ve mě vražednou důvěru:)

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 6:34 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Jarda píše:
Vševěd píše:
to je ALEbismus v praxi:-)

Jak myslíte, nicméně vše co jsem zde uvedl funguje, akorát ani jedno z toho nedovede vyladit hlavu s tím nikomu neradím, protože se jedná o problematiku z mé strany prakticky neřešitelnou. Ve většině případů tito lidé stále řeší neřešitelné problémy a pak se diví, jak je jim blbě, no to se není čemu divit, pokud jede motor stále na plné otáčky tak se časem určitě poškodí, nebo zničí a stejné je to u lidského mozku. Základ je nepřemýšlet nad kravinami.

Kdyby byl Vseved jen vseved ale on je k tomu este srab a dovoluje si jen na ty slabsi co ho este neprokoukli vid? \":)\") Dokud neprectete knihu Nenechte sebou manipulovat tak nepochopite vo co jako skutecne komu v tehle diskuzi jde.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 9:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="AIM_FREEMAN":2b5i2mi5]Narazil jsem na VELMI zajímavý produkt:
Lufenuron Candida Cure
http://lufenuroncandidacure.owndoc.com/

Je to látka - pozor - NETOXICKÁ - nemetabolizuje se, vyjde ven se stolicí v původní formě. Zabraňuje syntéze chitinu, ze které jsou utvořeny buněčné stěny kvasinek (i jiných hub). Kvasinka vykrvácí.
Zajímavé je, že se látka ukládá do tukové tkáně a poté následuje postupné uvolňování. Takže po několikadenní kůře následuje třítýdenní spontánní realease.
Vtipné je, že i když se kvasinka přizpůsobí (stane se rezistentní) a začne vytvářet buněčné stěny bez chitinu, vytvoří tak daleko méně odolnou formu!!!:DD Potom se s ní dá vymést antimykotiky, fungicidy apod. Navíc se zdá, že léčba je natolik účinná, že ta možnost je pouze hypotetická:)

Už jsem si to objednal, budu informovat.

Další věc, jak jsem tu psal o těch mléčných kvasinkách - http://www.standardprocess.com/display/ ... .spi?ID=94
to má podobný účinek jako http://www.lekarna.cz/enterol-10x250mg-tobolky/ - v enterolu je jiný kmen: Saccharomyces boulardii.

Zde je zajímavá výpověď:
Ještě jsem do žádné diskuze na netu kvůli candidě nic nepsal, ale dnes mám potřebu se všemi se podělit a ukázat ostatním snadné řešení, jak se uzdravit!!! Jeden léčit mi na candidu doopručil Enterol, který obsahuje bakterii Saccharomyces Boulardii a tak jsem to zkusil. Stal se zázrak, po dvou týdnech candida zmizela. Mám to potvrzeno i laboratorně, ještě před dvěma týdny množství kyseliny vinné v moči 300 krát nad normu, nyní v normě!!! Zkuste a uvidíte, léčba nenese žádné riziko.
http://candida.inetcz.com/pokec.php?vlakno=12688

Samozřejmě to mohl být jen poslední chybějící článek. Ten člověk se těch pět let snažil hodil organismus do rychtiku. Ale je to imho důležitý článek. Jak to funguje?
Tyhle kvasinky přeměňují jakékoli cukry na kyselinu mléčnou, díky čemuž vytváří v tlustém střevě vhodné pH. To jest KYSELÉ. Ono se to střídá, to asi víte. Žaludek má být kyselý, tenké střevo alkalické, tlusté kyselé. Což o to, laktobacily taktéž vytvářejí kyselinu mléčnou, ale umí to pouze z laktózy. Vzhledem k minimálnímu užívání mléčných výrobků u mnohých candidátů, to je jedna z mála cest jak dosáhnout optimálního pH tlustého střeva. A dokud tam není optimální pH, tak nedojde ke kolonizaci střeva mikroflórou a můžeme jíst probiotika nadosmrti. Mě třeba nic mléčného nedělá dobře, takže kefír nedávám.

Takže tato probiotická kultura určitě stojí za zvážení a nebral bych jí jako méně důležitou, než laktobacily, tože pro ně defacto terraformuje prostředí tlustého střeva . Enterol mají v lékárně, ale je to dost drahé, asi je lepší zvolit dovoz:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2b5i2mi5


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz