Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 4:28 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 12:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
MUDr. Nouza mi to vysvětloval tak, že někteří lidé prostě candidě chutnají a nikdy se jí nezbaví:-) pro mně je podstatné, že jsem vyléčil manželku a zbavil
jí toho do té míry, že jí prakticky co chce a nemá problémy. I když na sladké si dává pozor, jí celozrnné a hlídá se, i když ne fanaticky. Ale je v pohodě a to
i přes to, že žije s patologickým manipulátorem \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
Ideální stav je sacharidová nula. Čím přísnější dieta, tím míň sacharidů. Ale logicky je okurka s velmi nízkým glykemickým indexem lepší, než laktóza, což je
jednoduchý cukr, který candida miluje. Kdo má velmi silné problémy, měl by ze začátku držet prakticky nulu, jediný povolený cukr je xylitol. Pokud ti záleží
na PH, vždycky se můžeš snažit držet ho správně pomocí jedlé sody.

V zásadních rysech to máte správně, ale na tom kefíru se neshodneme z důvodu různých pohledů. Já tvrdím, že laktobacily kvasinku likvidují a tudíž je vhodné mít ve stravě kvalitní zdroj laktíků, což kefír, nebo domácí jogurt je. Na druhé straně jsou denní dávky sacharidů, kdy souhlasím, že je vhodné je dostat k nule, což je prakticky možné pouze při půstu a to až od třetího dne na destilované vodě, jinak je to nesmysl a vždy je jíte. Také o schopnostech laktobacilů podpořených kyslíkem třeba ze sirné patlanice se v dietě Dr. Budwig píše dost a vyléčila mnoho lidí z raka, což je vlastně většinou pouze vyšší stádium kandidy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 12:27 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
V zásadních rysech to máte správně, ale na tom kefíru se neshodneme z důvodu různých pohledů. Já tvrdím, že laktobacily kvasinku likvidují a tudíž je vhodné mít ve stravě kvalitní zdroj laktíků, což kefír, nebo domácí jogurt je. Na druhé straně jsou denní dávky sacharidů, kdy souhlasím, že je vhodné je dostat k nule, což je prakticky možné pouze při půstu a to až od třetího dne na destilované vodě, jinak je to nesmysl a vždy je jíte. Také o schopnostech laktobacilů podpořených kyslíkem třeba ze sirné patlanice se v dietě Dr. Budwig píše dost a vyléčila mnoho lidí z raka, což je vlastně většinou pouze vyšší stádium kandidy.

Však já laktobacily užívám, ale ve formě kapslí. Že kvasinku likvidují, to by bylo krásné, žel bohu mám pocit, že s nima bojují o místo na slunci a v mojem případě dost dostávají na pr...
Dieta s nulovým obsahem sacharidů je naprosto jednoduše dosažitelná - maso, vejce, maso, vejce:-) jenom to každého moc nebaví...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 2:17 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Ano, cukr v krvi mají všichni, jenom diabetici ho tam mají třikrát tolik \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

A cukr je pricinou jejich onemocneni? To je mi novinka? \":idea:\" Povidej at se neco priucim. \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 2:31 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petře, mohl bych se mořit jako v případě kurdějí, herpesu a mnoha dalších témat, ve kterých jsem názorně ukázal, jaký jsi osel,
ale už mi to nestojí za to. Ostatní kolem už pochopili, že z tvojí hlavy nevzejde nic kromě tiků, a to mi naprosto stačí...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 3:34 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Sroll to napsal velmi přesně, na každém jiném fóru už by Petr2 dávno letěl, jenom tady ho pan Jarda trpí, budiž je to jeho věc, ale já už sem dál přispívat nebudu,
je to pro mně ztráta času...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 8:17 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
Jídlo je jenom způsob, jak kvasinku pozastavit, nikoliv vymýtit! To je to nejzákladnější. Dieta je naprostá nutnost a polovina úspěchu, druhá polovina jsou antimykotika. Kvasinky nelze vyhladovět.
Ale po dobu, co je budeš hubit, ještě musíš zajistit, aby si nenašly náhradní způsob jak přežít, a to je stravou...

Myslím, že právě tohle rozparcelování řešení kvasinky na dvě poloviny bude důvod, proč jsi zatím neúspěšný.

Téměř žádný problém nejde řešit jenom stravou a doplňky a pokud se příznaky zlepší, může jít jenom o odsunutí problému na jinou dobu nebo jiné oblasti těla. V tom koláči rozděleném na stravu a antimykotika přehlížíš psychiku, životní prostředí, vztahy a určitě i další veličiny.

Už u pouhé kandidy jsou výpovědi hromady lidí, kterým problémy zmizely po odstěhování se do hor nebo od rodičů, dlouhém pobytu u moře, změně životního stylu či partnera, odblokování traumat z dětství apod.
I já sám to mám zcela potvrzené (a to nejen na kvasince, od malička jsem byl prolozelý všemi chorobami a to co mám teď už je proti tomu malé reziduum). U moře mohu jíst co chci a problémy mizí, v létě přestože jím hromady ovoce a dalších vyloženě prokvasikových věcí jsou problémy na minimu (slunce, psychika, pohyb) a teď jsem strávil 10 dní v pustině na horách a opět to samé.

Je evidentní, že pokud je někdo nepříčetný cholerik, který traumatizuje sebe i okolí, bude například při každém svém výlevu spalovat hromady hořčíku, céčka a béček, které budou tělu chybět při udržení rovnováhy nejen díky tomu bude snadným terčem například pro kvasinku. A spalování těchto látek pro něj bude tím nejmenším problémem.

Žena traumatizovaná svým vztahem k otci v dětství, se kterým se nesrovnala a které v ní stále na úrovni podvědomí pracuje, bude mít mimo jiné ph na bodu mrazu a opět je jen otázkou času co přijde.
Oba mohou jíst sebelépe, ale problém to neřeší, pouze může zmírňovat problémy.

Strava do arzenálu boje s kvasinkou a jakoukoli další nemocí patří jako podpůrné opatření. Bez změny na dalších úrovních však budou veškeré úspěchy jen částečné a dočasné.

Ruku na srdce, nejsi toho také důkazem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 11:44 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
dobry vecer, jsem na protikvasinkove diete a drzim se na 50 g sacharidu a 50 g bilkovin denne. Bohuzel tuku spotrebovavam denne i 350 g, coz je pri mych 50 kg hodne. Normalne se drzim kolem 200 g.
* Umi kvasinka tuky ?
* miluji orechy a semena, ktere jim ve vetsim mnozstvi, nyni se chci drzet na 100 g/den, chci se zeptat jestli kakaove boby patri do teto skupiny ?
* je potreba zapijet sirnou patlaninu vodou, jelikoz je tam lnene seminko ? Po jidle by se nemelo pit, ale zase lnene seminko by se melo zapijet.
Diky za vase rady, hezky vecer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 12, 2012 7:28 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
sakul píše:
Myslím, že právě tohle rozparcelování řešení kvasinky na dvě poloviny bude důvod, proč jsi zatím neúspěšný.

Téměř žádný problém nejde řešit jenom stravou a doplňky a pokud se příznaky zlepší, může jít jenom o odsunutí problému na jinou dobu nebo jiné oblasti těla. V tom koláči rozděleném na stravu a antimykotika přehlížíš psychiku, životní prostředí, vztahy a určitě i další veličiny.

Už u pouhé kandidy jsou výpovědi hromady lidí, kterým problémy zmizely po odstěhování se do hor nebo od rodičů, dlouhém pobytu u moře, změně životního stylu či partnera, odblokování traumat z dětství apod.
I já sám to mám zcela potvrzené (a to nejen na kvasince, od malička jsem byl prolozelý všemi chorobami a to co mám teď už je proti tomu malé reziduum). U moře mohu jíst co chci a problémy mizí, v létě přestože jím hromady ovoce a dalších vyloženě prokvasikových věcí jsou problémy na minimu (slunce, psychika, pohyb) a teď jsem strávil 10 dní v pustině na horách a opět to samé.

Je evidentní, že pokud je někdo nepříčetný cholerik, který traumatizuje sebe i okolí, bude například při každém svém výlevu spalovat hromady hořčíku, céčka a béček, které budou tělu chybět při udržení rovnováhy nejen díky tomu bude snadným terčem například pro kvasinku. A spalování těchto látek pro něj bude tím nejmenším problémem.

Žena traumatizovaná svým vztahem k otci v dětství, se kterým se nesrovnala a které v ní stále na úrovni podvědomí pracuje, bude mít mimo jiné ph na bodu mrazu a opět je jen otázkou času co přijde.
Oba mohou jíst sebelépe, ale problém to neřeší, pouze může zmírňovat problémy.

Strava do arzenálu boje s kvasinkou a jakoukoli další nemocí patří jako podpůrné opatření. Bez změny na dalších úrovních však budou veškeré úspěchy jen částečné a dočasné.

Ruku na srdce, nejsi toho také důkazem?

Souhlas...porad to tady do nej hustim ale je to Vseved takze tezko mu muzes domlouvat. \":lol:\" Kdyz uz si to dovolis tak se urazi jak male decko a prestane sem chodit... \":idea:\" \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 12, 2012 7:36 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Petře, mohl bych se mořit jako v případě kurdějí, herpesu a mnoha dalších témat, ve kterých jsem názorně ukázal, jaký jsi osel,
ale už mi to nestojí za to. Ostatní kolem už pochopili, že z tvojí hlavy nevzejde nic kromě tiků, a to mi naprosto stačí...

Porad si mi neodpovedel na moji otazku. Asi neznas odpoved ale neumis to priznat, tomu se rika myslim...klausovska jesitnost? \":?:\" Cekam Vsevede jak se k tomu postavis. Cestne jako chlap nebo jako nas Vseved? \":wink:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 12, 2012 11:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Však já laktobacily užívám, ale ve formě kapslí. Že kvasinku likvidují, to by bylo krásné, žel bohu mám pocit, že s nima bojují o místo na slunci a v mojem případě dost dostávají na pr...
Dieta s nulovým obsahem sacharidů je naprosto jednoduše dosažitelná - maso, vejce, maso, vejce:-) jenom to každého moc nebaví...

Tak beru zpět, dosáhnout se to sice dá, ale ne tak, aby to šlo dlouhodobě přežít, to se po určité době člověk nevykadí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 12, 2012 11:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
zvanc píše:
dobry vecer, jsem na protikvasinkove diete a drzim se na 50 g sacharidu a 50 g bilkovin denne. Bohuzel tuku spotrebovavam denne i 350 g, coz je pri mych 50 kg hodne. Normalne se drzim kolem 200 g.
* Umi kvasinka tuky ?
* miluji orechy a semena, ktere jim ve vetsim mnozstvi, nyni se chci drzet na 100 g/den, chci se zeptat jestli kakaove boby patri do teto skupiny ?
* je potreba zapijet sirnou patlaninu vodou, jelikoz je tam lnene seminko ? Po jidle by se nemelo pit, ale zase lnene seminko by se melo zapijet.
Diky za vase rady, hezky vecer

Tuky neumí, kakao je semeno, čili dá se tam počítat a sirná patlanice se zapíjet nemusí, nebo spíše ani nesmí, tím se snižuje trávení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 12:47 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Taktiež sa snažím dať kvasinky do normálu ale pil som mrkvovu šťávu čo nebolo vhodné aj keď som potom poriešil aby ma nenafukovala. Nakoniec som chcel znížiť sacharidy tak som si vybral radšej kapustu , ktorá aj tak obsahuje dosť sacharidov ale vôbec ma nenafukuje aj ked vypijem 0,5 l. Zatiaľ to kvasinku nedráždi ale aj tak som chcel zistiť aké mám po tejto šťáve hneď z rána pH a bolo 6,5 čo si myslím je celkom dobre. Akurát čo som nevedel bola glukoza. Na výber bol žltý, zelený, zelenejší... ale ja som mal červený a tak neviem čo to znamená.

Ešte k tej šťáve. Je aj v nej strumigen alebo to platí len pre vlákninu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 5:43 pm 
Offline

Registrován: čtv led 05, 2012 11:39 am
Příspěvky: 16
Jarda píše:
Pak dejte vědět, ono to pomůže dalším lidem, kteří sice jí zdánlivě zdravě, ale nepočítají.

Dobrý den, po týdnu na ,,tukožroutské dietě,, už dál nehubnu, ale jsem neuvěřitelně nafouklá, hnilobně prdím a bez klystýru se nevykadím( přidám lepicol). Problém je v tom, že tahle strava obsahuje o hodně míň vlákniny, také je mi po ní hodně těžko. Při dodržování poměru 40-50 bílkovin, 140- 150g tuku, nemám kam už zařadit potraviny bohaté na vlákninu, víc do sebe nemůžu dostat. Jedna porce- max 250g a to už jsem nafouklá a je mi zle. Jím třikrát denně + kefír.
Přemýšlela jsem jak vypočítat nutriční hodnoty patlaniny a kefíru a nevím, vypočítala jsem to zhruba podle jednotlivých složek, je to tak správně? Děkuji za odpověď.Veronika


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 9:51 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
Jarda píše:
Tak jsou dvě možnosti, buď to co uvádíte, nebo jste nějak vyhubil laktobacily, čili by bylo vhodné je dodat. Zásadní vliv na to má i HCl v žaludku, tak si udělejte krkací test.

este ma napada, ze priblizne v tej dobe som nasadil ku kefiru aj pojedanie nepasterizovanej bryndzi...je mozne, ze tieto hnacky a pochybna kvalita stolice moze naopak suvisiet aj s nadmernym mnozstvom laktobacilov?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 9:58 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
zacal som si vyrabat z kefiru tvaroh, pricom mi zostava vela syrovatky. preto mam par otazok:

1. mozem syrovatku pouzit do klystiru? nebude krmit kvasinky, kedze obsahuje dost sacharidov alebo je v nej stale dost laktobacilov, aby tento problem nevznikal (neviem posudit, ci vacsina laktikov zostane v tvarohu alebo v syrovatke)?
2. ak by som ju mohol pouzivat do klystiru, tak mam si zaratavat dane mnozstvo jej sacharidov do denneho povoleneho mnozstva? alebo toto plati len pre potraviny pouzite oralnou cestou?
3. ake maslo je ku konzumacii tukov najvhodnejsie? z rastlinnych tukov alebo klasicke miesane aj so zivocisnymi?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz