Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 12:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2012 10:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Sacharidy jsem zcela vyloučila na rok a reakce organismu byly úplně stejné jako poslední měsíce, co snídám ovoce. Celý den mám vyrovnanou energii, když běžím 5 km, tak mě to příjemně osvěží. Ale když dám víc km, inliny nebo hodně dlouhou procházku, tak po příchodu domů postupně uvadám, dokud nejdu spát. I druhý den mám většinou mnohem větší hlad.

Přeci musíte cítit sama zda trávíte správně, nebo probíhají nějaké kvasné a hnilobné procesy. Pokud probíhají, děláte to prostě blbě a nejste sama, takto jako vy si to zdůvodňuje mnoho lidí, prostě se těch sacharidů nechtějí vzdát, ale život bez cukrů je jednodušší, a není v tom stálé nutkání na další jídlo a další cukry. Také má strava na tuku výhodu dlouhodobé dodávky energie a myslím si, že je v mnoha směrech lepší než zde obecně propagované sacharidové diety, které člověka dost likvidují. Něco jiného by bylo striktně přejít na fruktariánství, kdy se tuky prakticky nepřijímají, ovšem bez pokusu to nezjistíte a dle mého názoru něco takového se v našich podmínkách dá praktikovat pouze v parném létě, jinak by jste zmrzla, ta strava je příliš jin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2012 11:56 am 
Offline

Registrován: pát led 20, 2012 10:08 am
Příspěvky: 18
Hezký den, mám takový dotaz, myslíte si, že pokud žena s přemnoženou candidou otěhotní, narodí se s tím i miminko? je tedy ,,zakázané" těhotenství v době candidy? může miminko dostávat dostatek vitamínů a potřebných látek a živin, když je žena na protikvasinkové dietě? děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2012 1:05 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Jarda píše:
Obávám se, že takto se k tomu nedostanete, zde je nutné samostudium a dlouhé hodiny koukání do mikroskopu na stovky různých vzorků, jde přeci jenom o obor, který vyžaduje dost citu pro věc. Není to jako ostatní krevní vyšetření, jde vlastně dost často o takové hledání jehly v kupce sena.

Nevim estli prirovnani hledani jehly v kupce sena je to spravne, protoze jehlu relativne bezpecne rozezna i laik od sena. Ale u kvasinky o velikosti 1-5 mikrometru je to trochu jinak, nema na sobe visacku: jsem urcite kvasinka- moje stari, puvod, rodice,..,takze asi tak. Asi si to budu muset vygooglovat sam.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2012 1:39 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Tak jsem si precetl neco ohledne diagnostiky plisne z krve a misto toho aby mi to udelalo jasneji tak jsem este vice skepticky, ze ta diagnostika je spravna a smysluplna. Mikroskopicka kultivace je neprime pozorovani, takze muze byt zavadejici, sledovani a stanovovani nejakych kvasinkovych peptidu,ci jeji jaderne DNA, vymesku, take neprime pozorovani, sledovani telesnych antigenu, taky pro zmenu neprime pozorovani, vse tedy neprime pozorovani! Ale moderni medicina ma same takove neprime pozorovani. Nekdo muze namitnout vzdyt jaderna a kvantova veda, vyzkum ma take neprima pozorovani? Navic mam dojem ze kvasinka neni pricina primarni. Ale to uz tady rikam asi 2 roky.
Nejvic mi prijde spolehlive sledovani toho DNA ale i to ma jiste sva uskali. Lidske bunky maji mozna take podobne sekvence, to aby s temi kvasinkami umeli spolupracovat ci je krotit. Aby umeli jejich rec. Prijde mi to jako u diagnostiky rakoviny. Vse zalezi na tom jake se nastavi meze. Rakovinne bunky jsou u kazdeho. Zalezi na mnoha dalsich faktorech. Takze neprimo sledovat a delat z toho definitivni zavery je minimalne naivni.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2012 9:31 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
Jarda píše:
Pokud kvasinku umravníte, tak si občas takové kombinace dávat můžete, ale ne stále. Konkrétně borůvky zase jako takový problém nevidím, ty jsou tak nacpané kvantem prospěšných látek, že jim ta trocha tuku vadit tolik nebude, ale u datlí už to bude jiné.

Jeste uplne nerozumim tomu, zda ovoce vadi jen pouze kvuli mnozstvi sacharidu nebo jestli maji jeste nejaky sekundarni problem. Myslim tim, ze kdyz si dam ty boruvky a stale budu schopna dodrzet tech 50 g sacharidu denne, tak se kvasinka nepomnozi ?? Dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 17, 2012 11:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
Mandy píše:
Hezký den, mám takový dotaz, myslíte si, že pokud žena s přemnoženou candidou otěhotní, narodí se s tím i miminko? je tedy ,,zakázané" těhotenství v době candidy? může miminko dostávat dostatek vitamínů a potřebných látek a živin, když je žena na protikvasinkové dietě? děkuji za odpověď

Tak s kandidou se narodí, každý, ta je přirozenou součástí mikroflóry v tlustém střevě, čili i miminko ji určitě bude mít, ovšem záleží jak moc namnoženou. Na těhotenství by to nemělo mít valný vliv i když to si musí posoudit žena sama, protože ji to o to více oslabí. Protikvasinková dieta zajišťuje prakticky více živin, jak normální strava, čili zde jsou obavy zbytečné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 17, 2012 2:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
Petr 2 píše:
Tak jsem si precetl neco ohledne diagnostiky plisne z krve a misto toho aby mi to udelalo jasneji tak jsem este vice skepticky, ze ta diagnostika je spravna a smysluplna. Mikroskopicka kultivace je neprime pozorovani, takze muze byt zavadejici, sledovani a stanovovani nejakych kvasinkovych peptidu,ci jeji jaderne DNA, vymesku, take neprime pozorovani, sledovani telesnych antigenu, taky pro zmenu neprime pozorovani, vse tedy neprime pozorovani! Ale moderni medicina ma same takove neprime pozorovani. Nekdo muze namitnout vzdyt jaderna a kvantova veda, vyzkum ma take neprima pozorovani? Navic mam dojem ze kvasinka neni pricina primarni. Ale to uz tady rikam asi 2 roky.
Nejvic mi prijde spolehlive sledovani toho DNA ale i to ma jiste sva uskali. Lidske bunky maji mozna take podobne sekvence, to aby s temi kvasinkami umeli spolupracovat ci je krotit. Aby umeli jejich rec. Prijde mi to jako u diagnostiky rakoviny. Vse zalezi na tom jake se nastavi meze. Rakovinne bunky jsou u kazdeho. Zalezi na mnoha dalsich faktorech. Takze neprimo sledovat a delat z toho definitivni zavery je minimalne naivni.

Tak naivní, to bych netvrdil, vždy je vhodnější vidět zda jsem zaplísněný, nebo ne a dle toho se chovat, naivní mě připadá to ignorovat. Ono je prakticky jedno o jaké šmejdy jde, vždy je vhdnější je vidět a odstranit, než se tím nezabývat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 17, 2012 2:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
zvanc píše:
Jeste uplne nerozumim tomu, zda ovoce vadi jen pouze kvuli mnozstvi sacharidu nebo jestli maji jeste nejaky sekundarni problem. Myslim tim, ze kdyz si dam ty boruvky a stale budu schopna dodrzet tech 50 g sacharidu denne, tak se kvasinka nepomnozi ?? Dekuji.

Ano, jde pouze o ty sacharidy a konkrétně borůvky zase nepředstavují nějaký velký problém, ty mají mnoho dalších výhod a kvasinku zase tolik nepodporují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 17, 2012 3:10 pm 
Co kandidóza a kakaové boby? Samozřejmě nepražené, bio, prostě nejlepší možná kvalita. Jsou vhodným způsobem pro doplnění minerálních látek a nejen jich? V obchodě jsem dostal ochutnávku a nevím jestli má neobvyklá reakce byla kladná. Jsem ale dost rozhozený a neobvyklé výkyvy mám během dne často..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 17, 2012 6:43 pm 
Offline

Registrován: pát led 20, 2012 10:08 am
Příspěvky: 18
tak se hlásím zase zpět....pořád se snažím pochopit co dělám špatně, ale prostě nevím \":(\" za chvíli už asi opravdu skončím v blázinci....pořád průjmy (tedy ne pořád, ale pokud si dám něco jiného než bílé zelí,čínské zelí, brokolici, vejce, kuře, cibuli, česnek,okurku), stolici mám zelenou (ale to bude asi tím množstvím listové zeleniny, že)...ale dodržuji příjem bílkovin i sacharidů, snažím se být v pohodě, a jsem v pohodě..ale když si dám třeba jen slunečnicová semínka, mandle nebo něco jiného než jsem uvedla výše, opět průjem a psychika také v háji....přeci musím jíst také jiné věci, ale proč to nejde....nechápu čím tu kvasinku krmím, mohl by mi to prosím, vážně moc prosím, vysvětlit...čtu to tu pořád dokola, ale prostě už si nevím rady \":(\" doma už mě úplně zavrhli, nebaví se se mnou, a o to je to pro mě těžší, ale i o to víc to chci dokázat se z toho dostat, ale nevím jak...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 17, 2012 8:38 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
Zajimalo by me, jak se z tela vylucuje mrtva kvasinka - stolici, moči ?? Ja po 2 mesicich diety mam v moči docela velke kousky utvaru podobajici se carum odumrele kuze nebo spis lupů. Muze to byt kvasinka ???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 18, 2012 10:04 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Mandy píše:
tak se hlásím zase zpět....pořád se snažím pochopit co dělám špatně, ale prostě nevím \":(\" za chvíli už asi opravdu skončím v blázinci....pořád průjmy (tedy ne pořád, ale pokud si dám něco jiného než bílé zelí,čínské zelí, brokolici, vejce, kuře, cibuli, česnek,okurku), stolici mám zelenou (ale to bude asi tím množstvím listové zeleniny, že)...ale dodržuji příjem bílkovin i sacharidů, snažím se být v pohodě, a jsem v pohodě..ale když si dám třeba jen slunečnicová semínka, mandle nebo něco jiného než jsem uvedla výše, opět průjem a psychika také v háji....přeci musím jíst také jiné věci, ale proč to nejde....nechápu čím tu kvasinku krmím, mohl by mi to prosím, vážně moc prosím, vysvětlit...čtu to tu pořád dokola, ale prostě už si nevím rady \":(\" doma už mě úplně zavrhli, nebaví se se mnou, a o to je to pro mě těžší, ale i o to víc to chci dokázat se z toho dostat, ale nevím jak...

Mozna patologicka uzkostlivost. Chce to zenu, zpev, trochu vina. Dobre pratele, knihu, film, relax.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 18, 2012 11:19 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jarda píše:
Přeci musíte cítit sama zda trávíte správně, nebo probíhají nějaké kvasné a hnilobné procesy. Pokud probíhají, děláte to prostě blbě a nejste sama, takto jako vy si to zdůvodňuje mnoho lidí, prostě se těch sacharidů nechtějí vzdát, ale život bez cukrů je jednodušší, a není v tom stálé nutkání na další jídlo a další cukry. Také má strava na tuku výhodu dlouhodobé dodávky energie a myslím si, že je v mnoha směrech lepší než zde obecně propagované sacharidové diety, které člověka dost likvidují. Něco jiného by bylo striktně přejít na fruktariánství, kdy se tuky prakticky nepřijímají, ovšem bez pokusu to nezjistíte a dle mého názoru něco takového se v našich podmínkách dá praktikovat pouze v parném létě, jinak by jste zmrzla, ta strava je příliš jin.

Jelikož mě vaše odpověď trošku dožrala, bylo mi hned jasné, že máte pravdu \":-)\" Tedy z hlediska ideálního trávení.
Přemýšlela jsem, kde mám blok. V současné době nejsem na dostatečné duchovní úrovni, abych se trvale srovnala s tak extrémní dietou. Můj duch ještě potřebuje k radostnému životu požitek z pestré stravy \":)\"
Jelikož zdraví je harmonie těla i ducha, musím hledat rozumný kompromis a ne bojovat sama se sebou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 18, 2012 9:27 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 02, 2011 11:46 am
Příspěvky: 12
[quote="davoo":p0h2myy4]Ono nie, že to je ďalší krok, to má byť úplne prvý, len ma tu všetci ignorujú a radšej chodia na tie svoje šialené diétky... Inak stačí použiť google. Čoskoro budem podávať svoju vlastnú skúsenosť z vyliečenia systémovej candidózy a dúfam, že to pán Jarda nebude prehliadať konečne... Hlavne sa toho držte a nevymýšlajte hlúposti s braním iných protokolov a chelátorov naraz. Niekedy prídu výsledky kľudne aj po roku, záleži od zamorenia Vášho tela.

http://onibasu.com/wiki/Cutler_protocol
http://www.autismpedia.org/wiki/index.p ... ols/Cutler
http://health.groups.yahoo.com/group/fr ... chelation/

Quote from Dr. Hal Huggins
"Strangely enough, Candida is there to save your life. It changes methyl mercury to a less toxic (but still toxic) form. Bacteria change it back to methyl mercury, and the system goes back and forth. If Candida were eliminated while you have amalgam in your mouth, your health will not be as good as it were there protecting you. Complex, but yes, there is a relationship."

Prečo sa Vám hneď vráti candida, keď prestanete s diétou? Hmmm...
Ja som začal mať tráviace ťažkosti asi tak rok potom čo som obdržal amalgámy... Náhoda?
Nehovorím, že u všetkých je toto príčinou, ale keď máte amalgámove plomby a candida sa Vám stále vracia, tak je to úplne jasné... Čítal som aj pár príbehov, že sa ľudia zamorili aj z jedla typu tuniak a pod. Skúste pohladať.

Zopár úspešných príbehov pre inšipiráciu. Je toho plný internet a najdôležitejšie je to, že sú to TRVALÉ riešenia.
http://candidarecovery.com/bridget_mercury.pdf
http://curezone.com/forums/am.asp?i=1894800
http://curezone.com/forums/am.asp?i=1887319
http://curezone.com/forums/am.asp?i=289753

A tu je tiež zopár príbehov, určite tam bude spomenutá aj candida.

_________________
Have a nice incarnation


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 18, 2012 11:59 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 03, 2011 11:37 am
Příspěvky: 35
Erik píše:
Zaujimalo by ma ako postupujes s chelaciou? Nejaky zasadny progres? Prave som si objednal dve balenia DMSA aj ALA a chcem sa do toho 4 dni po odstraneni amalgamov pustit. Mam sice len dve plomby, ale jedna je tam 8 rokov a moje tazkosi zacali tak po par mesiacoch od nej. V minulosti som absolvoval aj 3 vakciny proti Hep A a Hep B a dost konzumoval tuniaka, ryby. Aj preto uvazujem ze tu by mohol byt koren problemu.

Drzal som prisnu dietu 4 mesiace (len nesrkobova zelenina, maso, vajcia, kokosovy tuk - cca 3kg) a ani jedna hexenheimerova reakcia sa nekonala. Az na cca 3tyzdne hnaciek, znacnej nervozity a podrazdenosti som sa citil ako dovtedy. Ziadne jasnejsie myslenie, cistejsia hlava.

Skoncim kuru proti parazitom, parkrat precistim pecen a idem na chelaciu.
Vkladam do toho aktualne celkom nadeje.
Budem informovat.

Ja som už mal počas prvého kola biele vlákna candidy v záchode a to sa mi nepodarilo ani na tej najprísnejšej diéte a to podotýkam pri jedení koláčov, haha. Zatiaľ si užívam maškrty. Ja som začal DMSA po 3 mesiacoch až. Hnačky poznám, mne prestali po vybratí, tak isto sa mi aj lepšie trávilo, to už som kdesi spomínal. Ale u mňa to nie je len o candide, mňa bolia aj ruky strašne (CTS), alergia na peľ. Tieto veci by som rád poriešil cheláciou. Uvidíme ako to pôjde. Ako hovorím cítim sa fajn a žerem koláče... Ja idem 7 dní DMSA 25mg každé 4 hodiny a potom 7 pauza. Hlava a krk ma strašne bolí a cítim sa ako pripitý, ale aspoň konečne viem, že sa veci v mojom tele riešia. ALA si môžeš dať až po 3 mesiacoch. Pozor na to! Tiež som si predtým dal protokol podľa dr. clark a 7 krát flushol pečeň \":)\") A už sa mi aj čistí pokožka od akné a nemusím byť ani RAW... Aby som to zhrnul candida a akné super. CTS a alergia uvidíme... Ja sa chystám ešte len na ALA. A to som bol na bezsacharidovej diéte len o zelenine alebo potom čisto mäso všelijako. Vždy mi bolo lepšie to je jasné, aj akné sa nerobilo, ale to boli pre mňa len dočasné riešenia.

Beriem apple pectin, psyllium, charcoal activated na absorbovanie(k tomu 5 litrov čistej vody), lecithin(osobne by som ho skúsil strašne motanice mám z neho keď ho spolu s DMSA beriem), probiotiká, B, C, D3, E, silymarin na pečeň nech to lepšie fičí a počas pauzy reminalizujem telo poriadne, odporúčam najmä jód a selén extra dávky, keďže to na seba viaže ortuť. Nič proti candide, ani žiadna diéta. Mám za sebou len DRUHÉ kolo a je to pre mňa po tých diétach absolutný zázrak. A to aj hlavne pre to, že väčšine ľudí sa candida zhorší lebo začne v tele víriť ortuť. No neviem asi som celý nejaký čudný, haha. Nechcel som sem ešte moc písať o mojom stave lebo mesiac na protokole je veľmi máličko na závery a ešte sa to môže kľudne zvrtnúť, ale tak zatiaľ sa mám teda takto. A to som sem chcel neskôr dať svoj srdcevrúci príbeh o tom ako som vyriešil 4 svoje zdravotné problémy cheláciou a si mi to teraz pokazil. No pekne... hahaha Inak som mal tiež 2 plomby a mal som ich 8 rokov lol, tuniak bola moja najobľubenejšia maškrta a vakcíny, čo si budeme hovoriť, každú pičovinu do mňa pichali. Určite daj echo,som zvedavý či ma prekonáš \":o\"
Teraz trocha aj ľutujem, že mi to trvalo nejaký ten rok kým som si dal preč amalgám, hlavne asi kvôli tomu, že to je také radikálne riešenie a každý ťa ubezpečuje aké je to nezávadné, že to sa neuvoľňuje, blablabla... Ja DEBIL.

Dobrá rada na záver: Nech ti potom dajú kofferdamm na ústa aby si náhodou od zubárky neodišiel ako autista...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz