Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 4:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř kvě 23, 2012 9:04 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Petr 2 píše:
Napadla mne takova genialni vec. Musim se o to podelit. V lesni pude se prirozene vyskytuje Pythium oligandrum, komercne zvana chytra houba. Proc kuupovat drahy preparat, ktery nema 100% ni ucinost a zkouset to kdyz muzu udelat primitivni a mozna dumyslnejsi pokus. POkud tato houba zije a hoduje na kvasinkach, staci vzit trochu lesni zeminy nasypat doma do lavoru pridat trochu vody, cukru a spetku kvasnic nechat uzrat treba tyden. Mozna by to slo i bez tech kvasnic a cukru. Ale pointa toho je takova ze cukr je nejlepsi delikatesou kvasinek, v pritomnosti zivin z pudy, mozna by se melo odfiltrovat jehlici a listi protoze by mohlo kvasinky dusit, kvasinky a houby dychtici po cukru spapaji cukr, napuci v tom a soucasne s tim se objevi jeden z jejich predatoru- Pythium oligandrum, v lesni pude jich muze byt i vice kmenu a druhu. Smlsnou si na kvasinkach a po uzrani se zasporuji cekajic na vhodnou prilezitost. Dennim namacenim nohou v tom po dobu cca 0,5-1h se tyto spory dostanou pres rozbotnalou kuzi do mist kde se usadi a pri prilezitosti svacinky, posvaci. jednoduche jak facka. Stoji to ale strasneho usili, zajit dolesa, vzit hrst zeminy, oddelit jehlici a listi, udelat vyluh, nalit vodu do lavoru, pridat cukr, pripadne zkusit kvasnice, je to strasne narocny a asi to kazdy nezvladne. \":lol:\" Lepsi je do sebe nacpat tuny chemikalii ktere neresi pricinu. Podle mne je pricinou neprirozeny zivot ve sterilnich domovech, kdy metabolicke produkty tela jistym definovanych zpusobem nemaji moznost pusobit na metabolismus puvodce, tedy ze napr. prirozena spina a metabolicke produkty z cloveka ktera vzniknou prirozene napr. v lese maji zpetnovazebne ucinky na imunitu a metabolismsu cloveka (neboli jak tu porad rikam-symbioticke provazani organismu). Samozrejme stres tomu pomaha. Oslabena imunita. Spatne emocni rovnice.
Co tomu pokusu rika Vseved? nemas problemy s ekzemy a plisni na nahou? ja jo a asi to zkusim protoze mne chozeni naboso napr. po desti v lese, nebo koupani v prirodni uzrale vode na to dost pomaha. Je to tak trochu uchylne a asi to nezvladne pres svoje ego kazdej nafoukanec.

Rádoby snadná řešení a různé zkratky moderní farmacie většinou nefungují, v tom máš naprostou pravdu. A naprosto souhlasím s tím, že mnohé problémy s plísněmi, parazity a bakteriemi jsou způsobeny právě úzkostnou čistnostností, přílišnou panikou z toho aby se člověk někde nenadýchal prachu nebo nedej bože nezamazal. Imunitu pak dokáže slušně zrušit ochránkyně maminka, která v teplotách kdy se děti přírodních národů koupou v ledové vodě svoji ratolest balí do několika vrstev a nasazuje jí rukavičky a čepičku, aby snad nenachladlo. Také "chráněný" jedinec se jakmile je vystavený přirozenému prostředí hroutí, chytne všechny možné infekce, takže je nutné jej ještě více opečovávat, chránit, neboli skleníkovat.

Představit si je možné to na příměru, kdyby poněkud pomatený rodič zavíral své dítě v temném sklepě, protože by měl strach že se na slunci spálí anebo mu slunce poškodí zrak. Pokud by se také dítko svépomocí dostalo po letech ven na slunce, tak by se okamžitě spálilo a dost možná osleplo. Jeho organismus nebyl odmalička vystavován a zvykán na něco tak přirozeného jako slunce. Tohle se děje v menším u skleníkových dětí anebo u nás všech zavřených v panelácích kde byty často vypadají jako laboratoř - tak důkladně jsou sterilní.

Moje známá například vytírá zem 2x denně a je to první věc kterou udělá ráno než jde do práce. Nutkavá posedlost po vnější čistotě (drhnutí kuchyně, hektické uklízení každého smetí, přehnaná tělesná očista) je však většinou jen nevědomá demonstrace potřeby "poklízet" ve svém vnitřním prostoru. Pokud toto volání o vnitřní čistku člověk nevyslyší tak bude dlouho týrat sebe i ostatní svoji posedlostí, než mu dojde že mít doma malé muzeum má opravdu nulový reálný význam a smysl má srovnat si věci spíše ve svých vztazích a svém vnitřním prostoru.

Ale nosit hlínu domů mi přijde jako zbytečné blbnutí. Chybí tam efekt kontaktu bosé nohy se zemí, což kdo to zkusil a má aspoň trochu citlivosti tak ví, jakou energii je možná ze země "natáhnout". Efekt má také stálé stlačování bodů, což je perfektní akupresura zadarmo. Celkově je chození na boso výborná a levná terapie. Ne však každý má tu odvahu se "ponížit", sundat po práci sako, vyhrnout kalhoty a jako ten poslední vandrák se vydat bosý domů. Poslední dobou mě však stále více baví udivené pohledy sousedů a aura (snad) roztomilého podivína, kterou asi takto (a nejen takto) v okolí šířím.

Na druhou stranu se vždy sám sebe ptám, kdo mi vlastně nakukal, že musím nosit boty a k čemu je to dobré? A přiznám se, že v těchto parných dnech tak už uvažuji i o zbytku svého oblečení:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 24, 2012 5:19 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Chuze naboso ma sva kouzla v tom, ze si clovek vice vazi sveho tela, uvedomi si jak je citlive, nepretezuje svalovy aparat, protoze proste nohy vice neunesou, dale snizuje bolesti jine, odvadi pozornost od jinych problemu ze zivota, na chuzi je potreba se soustredit, jinak boli a muze dojit k poraneni. Pokud nechces resit problemy, ktere stejne nemuzes ovlivnit, neznam nic lepsiho. Projdi se bos, shrbeni se a civeni na cestu ti doda vice pokory do zivota, jakmike se obujes hnedka se hrde narovnas s chuti do zivota! \":)\")

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 24, 2012 7:44 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Tzv. chytrá houba se běžně prodává, její orální užívání se ale nedoporučuje, či lépe zakazuje...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 24, 2012 7:50 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
JirkaV píše:
asi jste nepochopil, že tady se nediskutuje o prkotinách ale o principech a o zdraví. jestli vyjde 200 mg na X Kč nebo Y Kč opravdu není důležité. pointa měla být v tom, že za kolik se to pak prodává je mnohonásobně výš. nechápu proč máte potřebu to nějak rozpitvávat.
nicméně obdivuji, že víte z jakých zdrojů čerpám - máte zřejmě jasnovidné schopnosti.
jelikož už se to dostalo úplně mimo mísu tak bych si dovolil diskuzi ohledně nystatinu z mé strany ukončit.

Tím jsem chtěl, že nemáte zdroje žádné, případně agentura JPP, domněnky, smyšlenky, zkrouceniny atd...

To je jako napsat v diskusi, že chleba stojí korunu a potom napsat, že opravdu není důležité kolik stojí \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
Zkuste se nad tím zamyslet, když jsou na tom tak astronomické zisky, proč ta efedrinka třikrát změnila majitele za posledních deset let?
Slyšel jste někdy o konkurenci? Když na tom budou mít astronomické zisky, určitě se dřív nebo později najde někdo, komu budou stačit
zisky poloviční než astronomické a převálcuje je... nystatin je látka objednená desítky let, už na ní nejsou žádné patenty, vyrábět to může
kde kdo... většina farmaceutických firem objedná surovinu z Číny... ale to je asi opravdu zbytečné tady řešit..

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2012 6:25 pm 
Offline

Registrován: pon led 24, 2011 7:56 pm
Příspěvky: 52
Dobry den Jardo, mala by som na vas viacero otazok. uz dlhsie trpim candidou, momentalne si ju chcem zacat riesit. zaujimalo by ma ale, ci moze byt pricinou nejakych problemov s pecenou.

bola som na sone brucha, vraj vsetko ok, len vyssia echogenita (svietivost pecene), krvne pecenove testy (myslim to bolo ALT - vyssie), no maser ma uz dlho upozornoval, ze mi bod pecene vyskakuje na reflexnej masazi, aj na chrbte pri bankovani. posledne dni sa uz ale naozaj zacala ozyvat. travi mi priam hrozne - velmi pomaly. ked sa najem tak mam pocit akoby sa mi nafukol zaludok aj pecen, pri jemnom stlaceni brucha v tychto miestach citim bolest, dokonca sa poriadne nemozem nadychnut. uz pri malej porcii jedla sa citim akoby som zjedla plny tanier masa a kadecoho. tu sa dostavame k druhemu problemu - tazkemu dychaniu a vysokemu tepu. ked som sla par dni dozadu vecer spat, zacalo sa mi hrozne zle dychat,mala som obrovsky tlak na hrudi, tep bol hadam aj 130 a to v absolutnom klude + mi z toho zacali brniet koncatiny. posledne dni badam tento problem vtedy, ked sa najem a hrozne sa mi nafukne oblast zaludka. dychat sa mi da iba plytko, do branice sa mi da nadychnut iba pomaly a s velkou namahou.

vcera som nasadila na pecen ostropestrecovy olej a caj, chcem si kupit aj semienka na zuvanie. vecer som dostala hnacku, na zachode som bola asi 6x behom hodiny, ukrutne krce v spodnej casti brucha a zakazdym zo mna sla len voda s nestravenymi zvyskami salatu - mala som taku nocnu sankpranksalanu. ten smrad bol ale hrozny, ani pri sanke som nieco take necitila. nezda sa mi ale ze ma neskutocne zakazdym stipal konecnik, akoby som zjedla nieco mega palive, pritom som cely den bola na zeleninovej strave, len rano jedno jablko, pobede salat s trochou ryze a vecer to iste + par orechov. moze toto vsetko suvisiet s kvasinkou? a co ta hnacka, ozval sa ostropestrec a zacala sa pecen cistit, alebo zacala ist von kvasinka? lebo ta palivost a smrad to bolo nieco hrozne a uz niekolko mesiacov som takmer vegan, jem zeleninu, ovocie, strukoviny, orechy, bryndzu a sem tam neodolam syru. zapach stolice som nemala odkedy som prestala pred pol rokom jest maso.

predom dakujem za odpoved a prajem pekny den \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2012 6:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
Preji vsem pekne patecni odpoledne. Asi budu za hlupaka, ale prosim pana Jardu (nebo ostatni) o radu ci doporuceni ohledne diety. Cca pred mesicem jsem zacal drzet 'proticandidovou dietu'. Zrejme jsem ji neuchopil prilis rozumne, protoze jsem zanedbal DDD a nyni mam problem se ztratou vahy. Pri vysce 186cm nyni vazim 64kg tj. BMI=18,5. Vahu kontroluji jiz cca tyden denne, rano nalacno, po WC a pred zavodnenim. Cca pred 2ma tydny jsem do jidelnicku (ktery se sestaval temer vyhradne ze zeleniny a neco malo lustenin - ktere jsem pak stejne vysadil) zaradil mandle, liskove orechy a lnena seminka. Nejim maso a vetsinu mlecnych vyrobku. Z obavy z dalsi ztraty vahy jsem pred 2ma dny zaradil vejce, cottage syr a mozzarelu. Muj jidelnicek vypada nyni takto:

snidane (7:00): 4x vejce, zeli, salat, paprika, okurka, redkev, cibule, pazitka
svacina (10:00): 30g maceneho lneneho seminka
obed (12:00): zeli, salat, paprika, okurka, redkev, cibule, pazitka, 50g macenych mandli
svacina (14:00): 50g macene liskove orechy
vecere (17:00): 2x mozarella 120g, cottage 180g, zeli, salat, paprika, okurka, redkev, cibule, pazitka

Mineralni, vitaminove nebo jine potravinove doplnky neuzivam (zatim). Jsem ektomorfni/vata/hubeny typ, zdravotni potize nemam (krome par drobnosti spojenych s candidou), energie na standardni denni fungovani mam dostatek (nikoliv vsak uz na sport), psychycky se citim naprosto vporadku a bez stresu.
Vzhledem vsak k tomu, ze vaha je hranicni a neni jiz prostor na zadne experimenty, prosim o zhodnoceni tohoto jidelnicku a navrh na zarazeni potravin. doplnku/suplementu, ktere by bylo vhodne, abych zacal uzivat. Jednak pro pokryti DDD, druhak pro zamezeni dalsiho ubytku vahy.

Predem dekuji za odpoved a pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2012 7:27 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Firebird píše:
Preji vsem pekne patecni odpoledne. Asi budu za hlupaka, ale prosim pana Jardu (nebo ostatni) o radu ci doporuceni ohledne diety. Cca pred mesicem jsem zacal drzet 'proticandidovou dietu'. Zrejme jsem ji neuchopil prilis rozumne, protoze jsem zanedbal DDD a nyni mam problem se ztratou vahy. Pri vysce 186cm nyni vazim 64kg tj. BMI=18,5. Vahu kontroluji jiz cca tyden denne, rano nalacno, po WC a pred zavodnenim. Cca pred 2ma tydny jsem do jidelnicku (ktery se sestaval temer vyhradne ze zeleniny a neco malo lustenin - ktere jsem pak stejne vysadil) zaradil mandle, liskove orechy a lnena seminka. Nejim maso a vetsinu mlecnych vyrobku. Z obavy z dalsi ztraty vahy jsem pred 2ma dny zaradil vejce, cottage syr a mozzarelu. Muj jidelnicek vypada nyni takto:

snidane (7:00): 4x vejce, zeli, salat, paprika, okurka, redkev, cibule, pazitka
svacina (10:00): 30g maceneho lneneho seminka
obed (12:00): zeli, salat, paprika, okurka, redkev, cibule, pazitka, 50g macenych mandli
svacina (14:00): 50g macene liskove orechy
vecere (17:00): 2x mozarella 120g, cottage 180g, zeli, salat, paprika, okurka, redkev, cibule, pazitka

Mineralni, vitaminove nebo jine potravinove doplnky neuzivam (zatim). Jsem ektomorfni/vata/hubeny typ, zdravotni potize nemam (krome par drobnosti spojenych s candidou), energie na standardni denni fungovani mam dostatek (nikoliv vsak uz na sport), psychycky se citim naprosto vporadku a bez stresu.
Vzhledem vsak k tomu, ze vaha je hranicni a neni jiz prostor na zadne experimenty, prosim o zhodnoceni tohoto jidelnicku a navrh na zarazeni potravin. doplnku/suplementu, ktere by bylo vhodne, abych zacal uzivat. Jednak pro pokryti DDD, druhak pro zamezeni dalsiho ubytku vahy.

Predem dekuji za odpoved a pomoc.

Při takovémto jídelníčku nepůjde o problém s DDD. Úbytek váhy, ale také svalové hmoty nebo například vlasů je vcelku typický pro období tvrdých protikvasinkových období, jelikož tělo používá veškerou energii na boj s vymírající kvasinkou a použije vše dostupné aby nedošlo k vážnějšímu poškození třeba orgánů.
Dalším důvodem může být fakt, že kandidoza je často doprovázena poruchou trávení a vstřebávání minerálů (i v kombinaci s parazity) a tedy je možné, že se k buňkám dostává jen menší část toho co sníte. Buďto nedojde ke správném rozložení už v žaludku kvůli nedostatku hcl anebo ve střevech, kde je nedostatek laktobacilů.

Já jsem za rok experimentování s protikandidovou dietou spadl na 53kg při 173cm, takže jsem už vypadal trochu děsivě. Ztratil jsem dost svalové hmoty a začaly mě vypadávat vlasy ve velkém a to jsou několik měsíců jedl mimo jiné 600 - 700g sirné patlanice a litr kefíru denně. Dost to odnesly i klouby. Zvýšený příjem kalorií neměl efekt.

Vše by mělo zlepšit po umravnění kvasinky a stabilizaci stavu a poté byste měl zpět nabírat vše co jste ztratil. Mezitím dbejte na přísun kvalitní bílkoviny především z vajec a případně bio masa, pokud můžete. Občas extra tvrdý a tučný sýr plus ořechy lale ty jen namočené a ošetřené mms nebo grepovými kapkami kvůli plísním. Dodávejte kvalitní tuky jako kokosový olej, rybí tuk, lněný, dýňový apod. Jako dezert si dopřejte třeba tahini s xylitolem a skořicí.

Zkontrolujte si stav HCl v žaludku a příipadně dodávejte. Pořiďte si digestivní enzymy a zaměřte se na potraviny stimulující trávení - zázvor, chilli a další koření. I tak ale stravu postavte na hromadě neškrobnaté zeleniny tak abyste měl enzymy a další látky v co nejpřirozenější formě.

Kousejte každé sousto co nejvíce, ať jej strávíte už v puse (30-50x). Jezte v klidu a pomalu.

A hlavně nepanikařte. Úbytek váhy je v této fázi průvodním jevem, nesmí však trvat příliš dlouho. Proto postupujte v protikvasinkových opatřeních maximálně efektivně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2012 7:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
sakul píše:

Při takovémto jídelníčku nepůjde o problém s DDD. Úbytek váhy, ale také svalové hmoty nebo například vlasů je vcelku typický pro období tvrdých protikvasinkových období, jelikož tělo používá veškerou energii na boj s vymírající kvasinkou a použije vše dostupné aby nedošlo k vážnějšímu poškození třeba orgánů.
Dalším důvodem může být fakt, že kandidoza je často doprovázena poruchou trávení a vstřebávání minerálů (i v kombinaci s parazity) a tedy je možné, že se k buňkám dostává jen menší část toho co sníte. Buďto nedojde ke správném rozložení už v žaludku kvůli nedostatku hcl anebo ve střevech, kde je nedostatek laktobacilů.

Já jsem za rok experimentování s protikandidovou dietou spadl na 53kg při 173cm, takže jsem už vypadal trochu děsivě. Ztratil jsem dost svalové hmoty a začaly mě vypadávat vlasy ve velkém a to jsou několik měsíců jedl mimo jiné 600 - 700g sirné patlanice a litr kefíru denně. Dost to odnesly i klouby. Zvýšený příjem kalorií neměl efekt.

Vše by mělo zlepšit po umravnění kvasinky a stabilizaci stavu a poté byste měl zpět nabírat vše co jste ztratil. Mezitím dbejte na přísun kvalitní bílkoviny především z vajec a případně bio masa, pokud můžete. Občas extra tvrdý a tučný sýr plus ořechy lale ty jen namočené a ošetřené mms nebo grepovými kapkami kvůli plísním. Dodávejte kvalitní tuky jako kokosový olej, rybí tuk, lněný, dýňový apod. Jako dezert si dopřejte třeba tahini s xylitolem a skořicí.

Zkontrolujte si stav HCl v žaludku a příipadně dodávejte. Pořiďte si digestivní enzymy a zaměřte se na potraviny stimulující trávení - zázvor, chilli a další koření. I tak ale stravu postavte na hromadě neškrobnaté zeleniny tak abyste měl enzymy a další látky v co nejpřirozenější formě.

Kousejte každé sousto co nejvíce, ať jej strávíte už v puse (30-50x). Jezte v klidu a pomalu.

A hlavně nepanikařte. Úbytek váhy je v této fázi průvodním jevem, nesmí však trvat příliš dlouho. Proto postupujte v protikvasinkových opatřeních maximálně efektivně.

Dekuji mnohokrat za promptni a vycerpavajici odpoved. Jeste par drobnych ujasneni:

1) mandle/orechy loupat ci neloupat
2) vodu z maceni pit ci nepit
3) jak se orechy osetruji mms?
4) tuky a oleje zaradit do jakeho jidla? nebudou kolidovat pri traveni bilkovin?
5) jak se kontroluje stav hcl?
6) kam do jidelnicku zaradit zazvor? (kvuli spravnemu kombinovani potravin)
7) jak dlouho je 'prilis dlouho' pro ubytek vahy? nerad bych neco podcenil
8.) bylo by vhodne v teto fazi zaradit sankaprashalanu nebo spise, az vahu zase trochu naberu (posledni jsem delal v unoru)

Dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned kvě 27, 2012 12:21 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Ty vogo takovou dietu mit tak zhubne i bulimik! Nevidim tam nic kalorickeho, moje specialita na vyladeni metabolismu jsou podomacku udelane utopenci z kvalitnich spekacku, je to jednoduche a bajecne stravitelne, nic narocneho na pripravu a v lednici se to ani po mesici nezkazi. Podle meho jestli nejis trochu maso tak muzes mit docela lehce nedostatek lysinu a dalsich dulezitych zivin, tuky, pribrat po zelenine je dost nemozne, a mozna i udrzet jen vahu. Nadbytek karotenu taky neni pro jatra idealni, doporucuji ti jako terapii procist stranky http://www.pravekadieta.cz snad este fungujou... Je to dost inspirativni! Hej tak ted koukam ty sranky uz jsou pryc, bud je smazaly, nebo prodali domenu. Je to skoda, nevite nekdo kam se podely? Strucne jasne na tech srankach byla osobni zpoved cechacka ktery se snazil drzet moderni diety podle poslednich trendu a dost si tim znicil metabolismus a privodil zdravotni problemy ktere nikdy nemel! Nasadil pravekou dietu a problemy za par tydnu odeznely! Mezi nimy i podvaha a zazivaci problemy. Dalsim nezanedbatelnym vlivem je psychika a emocni rovnice. Bez toho neztravis ani pravekou dietu. Tot muj nazor. Kazdy sme jiny trrba budes mit vice stesti.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned kvě 27, 2012 12:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Petr 2 píše:
doporucuji ti jako terapii procist stranky http://www.pravekadieta.cz snad este fungujou... Je to dost inspirativni!

Možná se obsah stránek změnil, ale teď sem tam nenašel nic než pár opakujících se článků prakticky nulový informační hodnoty o různých dietách, o kterých se tam člověk dozví velký prd.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned kvě 27, 2012 9:05 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Firebird píše:
Dekuji mnohokrat za promptni a vycerpavajici odpoved. Jeste par drobnych ujasneni:

1) mandle/orechy loupat ci neloupat
2) vodu z maceni pit ci nepit
3) jak se orechy osetruji mms?
4) tuky a oleje zaradit do jakeho jidla? nebudou kolidovat pri traveni bilkovin?
5) jak se kontroluje stav hcl?
6) kam do jidelnicku zaradit zazvor? (kvuli spravnemu kombinovani potravin)
7) jak dlouho je 'prilis dlouho' pro ubytek vahy? nerad bych neco podcenil
8.) bylo by vhodne v teto fazi zaradit sankaprashalanu nebo spise, az vahu zase trochu naberu (posledni jsem delal v unoru)

Dekuji.

1. neloupat, přichází o cenné látky
2. nepít, mohou být do ní vyloučeny právě plísně
3. jednoduše necháte pár desítek minut ořechy namořené v cca 10ti kapkách mms, v tom samém množství grepových kapek nebo citronové šťávě - tyhle všechny by měly umět plísně aspoň částečně odstranit. Poté roztok vylít a přes noc namočit jen do vody
4. Tuky jsou vcelku kompatabilní s čímkoli, jen bych je vynechal u ovoce a dalších jednoduchých cukrů, i když ty stějne při protikvas. nejíte
5. testem se sodou, dohledejte na těchto stránkách
6. kamkoli, nastrouhat do citronady se stevii nebo xiltoel, do salatu, do varenench jidel ...
7. úbytek bude trvat tak dlouho dokud budete ve fázi největšího vybíjení kvasinek, což může trvat týdny ale i měsíce. Já jsem v té nejvtrdší fázi jedl patlananici z dvou 40procentních tvrarohů, 200g sýra nebo bryndzy, skoro litr kefíru a nějaké to maso plus dost tuků. Stejně váha klesala. Až časem jsem zjistil, že to není problém příjmu ale výdaje, které má tělo v tomto období obrovský
8. Těžko říci, pokud jste ještě pořádně nezačal tak jí dejte, pokud už nějako dobu postupujete v tvrdší fázi tak nyní nedělejte. Dostává při ní na frak mikrofolora a rýže se také moc nehodí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 9:49 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
sakul píše:
1. neloupat, přichází o cenné látky
2. nepít, mohou být do ní vyloučeny právě plísně
3. jednoduše necháte pár desítek minut ořechy namořené v cca 10ti kapkách mms, v tom samém množství grepových kapek nebo citronové šťávě - tyhle všechny by měly umět plísně aspoň částečně odstranit. Poté roztok vylít a přes noc namočit jen do vody
4. Tuky jsou vcelku kompatabilní s čímkoli, jen bych je vynechal u ovoce a dalších jednoduchých cukrů, i když ty stějne při protikvas. nejíte
5. testem se sodou, dohledejte na těchto stránkách
6. kamkoli, nastrouhat do citronady se stevii nebo xiltoel, do salatu, do varenench jidel ...
7. úbytek bude trvat tak dlouho dokud budete ve fázi největšího vybíjení kvasinek, což může trvat týdny ale i měsíce. Já jsem v té nejvtrdší fázi jedl patlananici z dvou 40procentních tvrarohů, 200g sýra nebo bryndzy, skoro litr kefíru a nějaké to maso plus dost tuků. Stejně váha klesala. Až časem jsem zjistil, že to není problém příjmu ale výdaje, které má tělo v tomto období obrovský
8. Těžko říci, pokud jste ještě pořádně nezačal tak jí dejte, pokud už nějako dobu postupujete v tvrdší fázi tak nyní nedělejte. Dostává při ní na frak mikrofolora a rýže se také moc nehodí

To znamená, že když večer si připravím mandle s kokosem a zaliju vodou, nechám přes noc louhovat, pak to vyliju do odštavnoače a vypiju, tak tam jsou plísně z těch ořechu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 1:38 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
To by aj mňa zaujímalo.Robím si orechové mlieko,tiež večer namáčam orechy a ráno ich spolu s vodou dám do mixéra.Tento postup tu bol niekedy spomínaný.
Ešte mám jednu otázočku.Som na protikvasinkovej diete už od septembra ,rada by som si dala monodietu na jahodách príp. čerešniach /teraz začínajú dozrievať a je ťažké im odolať/,myslíte,že moc podráždim hada bosou nohou? \":?\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 5:56 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Pokud jsou plísně v semenech a ořeších tak se prokazatelně dostávají do vody, ve které jsou namáčeny. Takto bych tedy rozhodně nekonzumoval. Řešesním snad může být namočit ořechy do vody s mms nebo grep kapkami na několik desítek minut, poté pro jistot ještě pár hodin máčet a po pořádném propláchnutí teprve namočit do čisté vody a nechat přes noc. Otázkou je jestli se vám chce tohle podstupovat.

Monodieta na ovoci funguje u určitých lidí za určitých okolností, o tom je na zahraničních forech řada svědectví. Nicméně je otázkou jestli to bude fungovat zrovna na vás. Na toto téma je zde celé vlákno, tak pročtěte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 6:04 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
sakul píše:
Pokud jsou plísně v semenech a ořeších tak se prokazatelně dostávají do vody, ve které jsou namáčeny. Takto bych tedy rozhodně nekonzumoval. Řešesním snad může být namočit ořechy do vody s mms nebo grep kapkami na několik desítek minut, poté pro jistot ještě pár hodin máčet a po pořádném propláchnutí teprve namočit do čisté vody a nechat přes noc. Otázkou je jestli se vám chce tohle podstupovat.

Monodieta na ovoci funguje u určitých lidí za určitých okolností, o tom je na zahraničních forech řada svědectví. Nicméně je otázkou jestli to bude fungovat zrovna na vás. Na toto téma je zde celé vlákno, tak pročtěte.

Ďakujem Sakul.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz