Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 3:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 29, 2012 8:14 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
sakul píše:
Pokud jsou plísně v semenech a ořeších tak se prokazatelně dostávají do vody, ve které jsou namáčeny. Takto bych tedy rozhodně nekonzumoval. Řešesním snad může být namočit ořechy do vody s mms nebo grep kapkami na několik desítek minut, poté pro jistot ještě pár hodin máčet a po pořádném propláchnutí teprve namočit do čisté vody a nechat přes noc. Otázkou je jestli se vám chce tohle podstupovat.

Monodieta na ovoci funguje u určitých lidí za určitých okolností, o tom je na zahraničních forech řada svědectví. Nicméně je otázkou jestli to bude fungovat zrovna na vás. Na toto téma je zde celé vlákno, tak pročtěte.

Díky. Tak pokud chci pít ořechové mléko, tak to budu muset podstupovat. Jiné řešení není. Protože plíseň na jakýchkoliv ořechů a semen očima neuvidím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 29, 2012 8:32 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Pár tipů pro nákupy v rámci protikvasinkové dietě. V poslední době jsem si oblíbil nákupy v Intersparu, kde se dá najít hned několik vhodných potravin, které zároveň zajistí i slušný energetický přísun

- mají sekci bio maso, kde se dá koupit například hovězí na silný vývar ze zeleninou nebo mleté hovězí na karbenátky dělané na sucho s například podušenou brokolicí
- dováží z francie kuřata a části kuřat, které jsou krmené rostlinnou stravou a mají zajištěný výběh. Nejsou bio ale zároveň nejsou krmeny hormony a ATB, které by se sekundárně dostávaly do těla, což je při kandidě určitě problém
- dá se zde koupit bio sýr bez laktozy z rakouska, takže obsah sacharidů je téměř nula. 300g stojí kolem 70kč, chuť je výborná (další sýr bez laktozy je možné koupit v kaufladnu)
- mají kozí sýr v přírodní stavu (dva válečky po 100g), který kromě toho že chutná skvěle tak má rozumnou cenu (cca 65Kč za 200g) a obsah sacharidů je 1,6g na 100g, což je skvělé pro naši dietu
- v sekci balených sýrů se dá najít několik druhů kozích nebo ovčích sýrů s nízkým podílem sacharidů a také sýr grand moravia nebo parmezán, které se řadí k těm vhodnějším
- běžně prodávají mléko bez laktozy (nevhodné však pro výrobu kefíru z houby). Tento produkt bych však použil vyjímečně a raději bych připravoval dobře prokvašený kefír z plnotučného nepasterizovaného mléka
- v nabídce jsou bio vejce 6ks za cenu kolem 45Kč (pokud nemáte zdroj domácích)
- jako alternativa kávy se dá pořídit Karo - mletý a pražený kořen čekanky. Výborně chutná oslazený xylitolem, stevii a skořicí.

Případně se dá nakombinovat i s rozpustnou kávou - 2 lžičky čekanky a 1 malá kávy. Plechovka která vydrží poměrně dlouho stojí cca 45Kč, takže cena více než příjemná

Snad tipy někomu pomohou. Pokud máte nějaké oblíbené výrobky speciálně pro protikvasinkovou dietu, sem s nimi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř kvě 30, 2012 12:13 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
sakul píše:
jako alternativa kávy se dá pořídit Karo - mletý a pražený kořen čekanky. Výborně chutná oslazený xylitolem, stevii a skořicí.

Zkoušel někdo udělat si náhražku kávy upražením a rozemletím kořene pampelišky?
http://www.potravinovezahrady.cz/jedle-plevele-pampeliska-na-kafe-i-na-salat/ píše:
Kořeny očistíme a nakrájíme na drobné kosky. Snažíme se, aby byly přibližně stejně veliké. Následuje fáze pražení. Kousky kořene nasypeme na pánev a za stálého míchání pražíme až do ztvrdnutí. Nesmíme přepražit. Pozor na závěr, který bývá nečekaně rychlý a některé kousky při něm mohou zčernat. Pokud se to stane, je lepší je vybrat, aby nezkazily výslednou chuť kávy. Obecně platí, že čím déle pražíme, tím více hořký bude výsledný nápoj. Upražené kořeny pomeleme v mlýnku na kávu. Namletý pampeliškový prášek uložíme třeba do skleněné nádoby na temné a suché místo. V dalším se připrava pampeliškového nápoje neliší od přípravy běžné kávy.

ObrázekObrázekObrázek
Já to zkoušet nebudu, protože mi kafe naprosto nechutná a smrdí mi na hony daleko všechno co je mu aspoň trochu podobný. A navíc to je tepelně upravovaná surovina v horkém nápoji. Nic pro mne.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř kvě 30, 2012 6:36 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
"Nafouknuté břicho způsobují kvasinky. Když se vyléčíš, už nafouknuté nebude."

S tim bych uplne nesouhlasil. nafoukany je jen nekdo. Kvasinky se normalne vyskytuji i u lidi kteri nemaji problemy. resp maji jen asi takove ze vice flatuluji (exhaluji riti) a bricho je neboli, bolest je spise nez problem kvasinek problem lidske imunity, jeji nerovnovahy a z toho plynouci nerovnovahy v peristaltice strev, podrazdenosti strevni steny. Podle mne to prameni v nevyrovnanosti psychicke-nasadil bych postupne knihy k stazeni na ulozto.cz:: Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Struktura vedeckych revoluci, Vyhodme ho z kola ven,
dale Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
LECENI_Hrabica_CS_Co_nam_telo_rika, Doba jedova,...
Filmy, serialy a pohadky prvni stovky nebo vice:
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/

omlouvam se ze se porad opakuji. opakovani je nekdy matka moudrosti. \":wink:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř kvě 30, 2012 10:12 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jen drobná poznámka k těm výrobků "bez laktózy". Dosahuje se toho tím, že se laktóza rozštěpí na galaktózu,
což je ještě více jednoduchý cukr než laktóza. V praxi to je dobré pro lidi, kteří mají alergii na laktózu, ale určitě
ne pro ty, co mají přemnoženou candidu...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř kvě 30, 2012 8:57 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
Jen drobná poznámka k těm výrobků "bez laktózy". Dosahuje se toho tím, že se laktóza rozštěpí na galaktózu,
což je ještě více jednoduchý cukr než laktóza. V praxi to je dobré pro lidi, kteří mají alergii na laktózu, ale určitě
ne pro ty, co mají přemnoženou candidu...

To je dobrá poznámka. Laktoza se jako disacharid během trávení pomoci enzymu štěpí na monosacharidy - na glukozu a galaktozu, které jako jednoduché cukry prostě kvasinka žere jako divá.

Dál si dovolím trochu teoretizovat a předpokládat. U mléčných výrobků, které procházejí fermentací (typicky kefír z houby, domácí jogurt nebo některé sýry), nedochází ani tak ke štěpení jako k přímé konzumaci laktozy bakteriemi (prosím opravte mě případně). Tedy laktoza se takto nemění na monosacharid ale je přímo spotřebovávána. Proto je vhodné při candidě nechat kefír pracovat co nejdéle (já nechávám 36-48 hodin). Takto je možné mléčný cukr snížit na minimum, snad i téměř nulu.

Pokud je tedy mléčný produkt vyráběn vhodným způsobem, může být podle mne docíleno opravdového stavu "lactose-free" a nejenom tomu, že je laktoza rozštěpena a tedy jaksi předtrávena pro osoby které netvoří enzym pro její rozštěpení v těle.

Tuto úvahu potvrzuje onen zmíněný bio sýr bez laktozy, kde je množství sacharidů a z toho cukrů uváděno v hodnotě 0,1g na 100g, takže nic. Nebude se to asi týkat všech výrobků, ale tohoto ano. Je však potřeba číst složení.

Dále to aspoň v mém případě potvrzuje osobní zkušenost. Dříve jsem byl velmi opatrný s kefírem a nyní jsem se jej rozhodl zařadit ve velkém i do tvrdé fáze diety. A po několika týdnech se zdá, že u mě kvasinku nekrmí nebo krmí minimálně (za předpokladu že je opravdu dlouho kvašený, až je z něj jogurt) a také hlavně odvádí svoji práci v obnově mikroflory a čištění těla. Prospívá mi tedy zatím velice a je příjemným zpestřením jídelníčku. Nicméně takto nemusí fungovat u každého.


Naposledy upravil sakul dne stř kvě 30, 2012 9:06 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř kvě 30, 2012 9:02 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Ještě jeden tip na zpestření jídelníčku v rámci protikvasinkové diety mě napadl. Je jím rebarbora, která je v současné době bohatě k dispozici. Obsah cukrů je zde na úrovni zeleniny a navíc má fungicidní a protiparazitální účinky. Živí dobrou mikrofloru ve střevech a obsahuje řadu zajímavých živin.

Zkuste následující dezert.

Hoďte do mixeru kousky rebarbory, zázvor, trochu skořice a kokosu nebo máku. Oslaďte stévii nebo xylitolem a zřeďte vodou nebo trochou lněného oleje. Dobře rozmixujte, nandejte do malých misek a pokryjte vrstvou tvraohu z kefíru nebo prostě zalejte hustým dobře prokvašeným kefírem. Pro ozdobu posypte trochou kakaa.

A pak že se na protikvasinkové nedá mlsat ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 2:39 pm 
Offline

Registrován: pon led 24, 2011 7:56 pm
Příspěvky: 52
Chcem sa spytat - par dni na diete a dnes mi na ph papieriku vyskocili ketony v moci. hrozi daco ci je to prirodzeny jav? pretoze citala som tu ze ketony znamenaju vlastne ze sa spaluje tuk. vaha mi ukazuje za 6 dni uz nejake 3 kg dole (davam dost aj olivoveho oleja a kokosoveho oleja, ale na to ako som predtym dokazala jest je to pre moje telo asi aj tak velky sok a chudne sa lahko \":)\" - popritom som zacala doma cvicit)
hrozia mi nejake zdravot problemy alebo je to proste prirodzene? dakujem \":)\"

este jedna otazka, nebola mi zodpovedana - stretol sa niekto s tym ze by sa mu pocas candidy, alebo aj pocas candidovej diety zle dychalo a este viac zhorsilo travenie? dost casto sa mi stava ze sa mi nafukne dokonca aj zaludok, a ten mi mam taky pocit tlaci na branicu a nemozem sa nadychnut do brucha (a to zvyknem kazdy den robit jogovy dych). z toho mam potom vysoky tep a je mi celkovo z toho na nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 6:53 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
phoenix píše:
Chcem sa spytat - par dni na diete a dnes mi na ph papieriku vyskocili ketony v moci. hrozi daco ci je to prirodzeny jav? pretoze citala som tu ze ketony znamenaju vlastne ze sa spaluje tuk. vaha mi ukazuje za 6 dni uz nejake 3 kg dole (davam dost aj olivoveho oleja a kokosoveho oleja, ale na to ako som predtym dokazala jest je to pre moje telo asi aj tak velky sok a chudne sa lahko \":)\" - popritom som zacala doma cvicit)
hrozia mi nejake zdravot problemy alebo je to proste prirodzene? dakujem \":)\"

este jedna otazka, nebola mi zodpovedana - stretol sa niekto s tym ze by sa mu pocas candidy, alebo aj pocas candidovej diety zle dychalo a este viac zhorsilo travenie? dost casto sa mi stava ze sa mi nafukne dokonca aj zaludok, a ten mi mam taky pocit tlaci na branicu a nemozem sa nadychnut do brucha (a to zvyknem kazdy den robit jogovy dych). z toho mam potom vysoky tep a je mi celkovo z toho na nic.

Problemy s dechem, nafouknuty žaludek a zhoršené trávení jsou vcelku typické příznaky fáze vymírání kvasinek. Celkově se opravdu můžete cítit velmi zle ale mělo by to mít své meze. Nepíšete jak striktně postupujete, jeslti užíváte fungicidy a zdali jste prošel před dietou nějakou očistou.

Pro zmírnění těchto příznaků je dobré provést nějaké očisty (žaludku, střev, lepicoly, zelené potraviny apod) před samotnou dietou a pokud již začnete tak začít opatrně - tedy prozatím bez fungicidů a na dietu najíždět postupně (pokud se podívate do tabulky v mém podpisu, tak můžete postupovat pár týdnů od potravin 1-3, poté 1-2 a následně 1. Až poněkolik týdnech nebo i pár měsících zařaďte fungicidy, jinak se přiotrávíte příliš rychle.

Podle zkušeností některých lidí pomáhá před dietou brát pár dní větší dávky molybdenu.

Okamžité najetí na striktní dietu bez předchozí přípravy a s velkými dávkami fungicidů může znamenat že se vám nejen udělá dost blbě, ale také můžete skončit v péči našich doktorů. A to 4 z 5 lidí na tomto foru silně nedoporučují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 7:27 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
phoenix píše:
Chcem sa spytat - par dni na diete a dnes mi na ph papieriku vyskocili ketony v moci. hrozi daco ci je to prirodzeny jav? pretoze citala som tu ze ketony znamenaju vlastne ze sa spaluje tuk. vaha mi ukazuje za 6 dni uz nejake 3 kg dole (davam dost aj olivoveho oleja a kokosoveho oleja, ale na to ako som predtym dokazala jest je to pre moje telo asi aj tak velky sok a chudne sa lahko \":)\" - popritom som zacala doma cvicit)
hrozia mi nejake zdravot problemy alebo je to proste prirodzene? dakujem \":)\"

este jedna otazka, nebola mi zodpovedana - stretol sa niekto s tym ze by sa mu pocas candidy, alebo aj pocas candidovej diety zle dychalo a este viac zhorsilo travenie? dost casto sa mi stava ze sa mi nafukne dokonca aj zaludok, a ten mi mam taky pocit tlaci na branicu a nemozem sa nadychnut do brucha (a to zvyknem kazdy den robit jogovy dych). z toho mam potom vysoky tep a je mi celkovo z toho na nic.

No, tím jste se dostala do ketózy, o tom je přesně ketogenní dieta. Znamená že nemáte žádný cukr v krvi, ani v játrech, tělo žije z vašeho vlastního tuku. Candida nemá šanci se dostat k žádné potravě.
Většina toho co odešla je voda, něco málo tuku, ten se spaluje postupně a pomaleji. Pokud nechcete hubnout, přidejte na tuku.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 8:05 pm 
Offline

Registrován: pon led 24, 2011 7:56 pm
Příspěvky: 52
nenastupila som hned na prisnu dietu, len som sa zatial zbavila uplne cukrov (dnes som ale mala jedno jablko). napr vcera som si dala celozrnne spagety so salatom, alebo pred par dnami som mala k salatu ryzu (tu uz som ale vysadila). chcem postupne vyradovat potraviny, kedze sama viem ze by som zo dna na den nedokazala prejst na prisnu kvas. dietu.

priklad dnesneho jedalnicka - na ranajky jablko, desiata vlasske orechy
obed - pohanka (macana vo vode zhruba 2 hodiny) s bryndzou, cesnakom a cervenou cibulou + nejaky druh salatu (neviem naisto ci to bol hlavkovy, bol mensi a cerveny)
veceru si zrovna premyslam \":)\" ale asi znova nejaky salatik, pravdepodobne hlavkovy s redkovkou,uhorkou,cesnakom,cibulou

vasu tabulku mam vytlacenu a zavesenu na nastenke aj s chumacom mojich vypadanych vlasov ako motivaciu \":D\" co sa tyka fungicidov, tak zatial davam iba kokosovy olej jednu lyzicu denne, rano na lacno lyzicu ostropestrecoveho (kvoli peceni). korenia ako oregano a chilli si davam bezne do salatov. caj lapacho si dam raz za cas, skor davam bylinkove ale v miere, najviac pijem samozrejme vody. zakupila som si od Jardu aj MSM, ktore som ale zatial iba raz ochutnala \":)\"

necitim sa zatial tak zle ze by som nebola schopna ist trebars do prace, len sa mi stalo mozno 3x ze som mala krce a potom hnacku, ale to asi pred tyzdnom ked som zacala s dietou(vtedy som nasadila ostropestrec, neviem ci sa aj pecen nezacala cistit, lebo som mala stolicu uplne riedku a behom hodiny som bola na zachode 6x, z toho uz 3. zo mna sla len voda s nestravenymi zvyskami salatu+neznesitelny smrad aky som nemala ani pri sanke a hrozne stipanie konecniku). inak priznaky nafuknute brucho takmer stale, iba rano po stolici je to ako tak fajn, od vcera sa mi dycha lepsie ako 3 dni dozadu, casto si masirujem brucho a celkom sa mi to osvedcilo. posledne dni som si vsimla ze mam niekedy problem zaostrovat s ocami a sem tam sa mi trochu zatoci hlava, ale zatial nic hrozne, chapem ze je to z toho ze nedostava konecne nazrat \":)\"

ocista pred dietou: asi 2 mesiace pred nou som mala sankpranksalanu ale inak ziadne extra ocisty som nerobila, chcela som sanku spravit este teraz ale ked uz som na diete, nebudem sa krmit ryzou a necham to na neskor, na prechode jar/leto. bola by teraz vhodna ocista zaludka? tu by som celkom prijala.

mozem sa spytat, ake by boli priznaky keby som sa priotravila? ci by sa mi velmi zle dychalo, alebo kvoli comu by som mohla skoncit v nemocnici?
ohladne toho cukru - pocula som ze ked klesne hladina cukru v krvi prilis, moze clovek dostat mozgovu porazku (vraj sa to vlastne stalo mojej babke ktora si nalacno dala lieky). nehrozi take nieco pri kvasinkovej diete?
varene vajicka - mozu sa alebo nie? niekto ich je, niekto nie. ja osobne ich niesom zvyknuta jest uz dlho, no ak sa mozu pri kvasinkach, tak si ich s radostou doprajem.
ktore z obilnin okrem pohanky sa mozu jest?
a ci mate nejake dobre typy na co zarucene nesmiem zabudat pri diete, co treba brat, aby som nieco nepodcenila. dakujem velmi pekne za pomoc \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 9:13 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Reagujete evidentně velmi citlivě i na mírné vybíjení kvasinky, určitě tedy nespěchejte a jídelníček zužujte velmi pomalu. Klidně nechte tu pohanku, dejte si jáhly, celozrnnou rýži, teď se dají koupit batáty, nebojte se zatím fazolí ani třeba červené čočky. A správně dál vynechávejte jednoduché cukry a sladké ovoce (zatím si dejte maliny, borůvky, kyselé jabko, papaju, příápadně trochu jahod, těch je teď dost). Zkuste ořechy, jsou bezvadným zpestřením jídelníčku.

Zatím nedávejte žádné silné fungicidy. Žádnou kyseliny kaprylovou, ani oregánový olej apod. Dávejte přiměřeně těch mírnějších jako je zázvor, skořice, občas česnek, trochui oregána. S lapachem bych to také zatím nepřeháněl. Vybíjejte kvasinku pomalu a dejte tělu čas, ať se s toxickým materiálem dobře vypořádá. Optejte se Jardy na molybden. A hlavně podpořte vylučování bordelu z těla - hodně se hýbejte až se zpotíte a dýchejte. Dejte si saunu, nebo horkou koupel s minerály. Pijte vodu nebo citronádu jako by to byla věc co vám má zachránit život. Držte ph na aspoň trochu slušných hodnotách i když o teď bude asi těžké. Pomůže vám ale soda, draslík, hořčík, čaj bancha nebo citron.

S tímto přístupem byste první fáze měla překonat tak že se můžete cítit občas nepříjemně ale nemělo by vám být dlouhodobě vyloženě zle. Jak se bude tělo čistit a kvasinka vymírat, budou také mizet chutě na sladké a snadněji se vám bude zpřísňovat dieta a zařazování silnější fungicidů zvládnete lépe.

Jen abych vás uklidnil. Tyto a jiné příznaky zažívají v podstatě všichni ve vaší situaci. Já jsem se takto v prvních týdnech striktní fázi budil do stavů, kde jsem seděl na posteli a prvním ostrým (většinou roh kovového stolu) co jsem našel jsem škrábal celé tělo až do krve, protože nehty nestačily. Ráno jsem vjel do vlasů takže mi ruce zůstaly pokryty vrstvou vlasů. Vypadl jsem jako že mám lepru a celkově jsem se cítil dost děsně. Trávení jsem měl také špatné
Nyní spím skvěle, budím se před šestou bez budíku, kůži mám čistou, trávení naprosto skvělé a cítím se většinu času nadmíru dobře. Vlasů vypadá jen zlomek.

Nedělá mi pak problém si kvůli tomu pocitu upřít nějaký cukr. Vlastně mi ti přijde jako prkotina.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 9:15 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
No, tím jste se dostala do ketózy, o tom je přesně ketogenní dieta. Znamená že nemáte žádný cukr v krvi, ani v játrech, tělo žije z vašeho vlastního tuku. Candida nemá šanci se dostat k žádné potravě.
Většina toho co odešla je voda, něco málo tuku, ten se spaluje postupně a pomaleji. Pokud nechcete hubnout, přidejte na tuku.

S jídelníčkem který má se mi to zdá nepravděpodobné. Mohl by to být snad ještě problém s inzulínem, řešila jste někdy podezření na cukrovku?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 9:49 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
[quote="Vševěd":2ttmfi6e]
...Znamená že nemáte žádný cukr v krvi...[/quote:2ttmfi6e]
\":shock:\" hahaha, ty už zase perlíš, ty náš odborníku na výživu \":lol:\"
Normální hladina glukózy je kolem 5 mmol/l což se příliš nemění ani při dlouhém půstu. Pouze při hypoglykémii, která nastává jen za extrémních podmínek nebo když se něco pokazí - NIKDY to není žádoucí stav (glukóza jde pod 3mmol/l, což už je dost nebezpečné, ale tvůj "žádný cukr v krvi" je fakt sranda, to se automaticky rovná smrti - ale asi zase řekneš, že ses jenom "trochu nepřesně vyjádřil", co? \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 10:44 pm 
Offline

Registrován: pon led 24, 2011 7:56 pm
Příspěvky: 52
sakul píše:
S jídelníčkem který má se mi to zdá nepravděpodobné. Mohl by to být snad ještě problém s inzulínem, řešila jste někdy podezření na cukrovku?

no to teda neriesila a dufam ze ani nehrozi.. mam to zacat riesit? nie je to len nejaky sok tela na to, ze neprijimam cukry kedze predtym som sladke jedla prilis casto? alebo ze som sa zbavila davky sacharidov na ake bolo telo zvyknute? asi 3 dni som jedla cisto iba salaty, vcera som to nevydrzala a dala som si trochu spagiet kedze som cestovala za bratom a chcela som byt na cestu trochu viac zasytena.
btw som citala o ketogennej diete, ze clovek nepocituje hlad a to iste sa prave deje. nie som hladna, len ked citim ze je uz zaludok dlhsie prazdny tak sa najem. plus ani nemam chut na sladke, co je naozaj divne.
a co sa tyka pH, zatial je vsetko ako tak v poriadku - sliny aj moc


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz