Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 12:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 09, 2012 11:05 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Xion píše:
Keby si sa parazitmi aspon chvilu zaoberal, velmi rychlo by si zistil, ze prave diagnostika je najvacsim problemom v problematike parazitov.

preklikni si na 72 minutu.
https://www.vedatechnika.sk/SK/VedaASpo ... tkova.aspx
a pozri este 47 minutu.

a teraz trochu porozmyslaj, ako to vyzera s nasim zdravotnictvom. \":-)\"

zaujimava prednaska vazne \":D\" najst niekoho kto tak poctivo pristupuje k praci v zdravotnictve je vazne rarita a este sa o to podelit

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 11:49 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
ovekyska píše:
áno.
teda v skratke, u mňa jednoznačne pôsobí v prvom rade psychická pohoda pred tým, čo jem.

zkus si to přečíst ještě jednou. píšu, že v létě jsi byla v lepší pohodě než na vánoce a přitom jsi měla problémy.
což je v přímém rozporu s tvrzením, že psychika je to nejdůležitější.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 7:53 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Moučnivka se vyskytuje běžně i u malých dětí, do jednoho roku... taky mají stres? Mně pořád fascinuje jak se všichni
ohánějí stresem, pračlověk ho neměl, když šel na mamuta? Dneska nikomu nehrozí, že by neměl co žrát a stejně budou
všichni furt mlít o nějakém stresu...
máš otravného šéfa? Udělej se sama na sebe! Stresuje tě práce? Najdi si jinou - ale pochybuju, že najdeš takovou, která
by tě nestresovala... dnešní člověk je podle mého strašně zhýčkaný, takového mamut zašlape do země...

Ty si zil v praveku abys mohl hodnotit kde je mene stresu? Gratuluji! \":)\") vis zivotni styl, pozdavky na schopnosti cloveka se nam za poslednich par desetileti trochu zmenil, mozna natolik ze to evolucni adaptace neni schopna poprat, nemame na to geny zit timto stylem, v takovem prostredi, ale spis bych rekl ze hodne dela vychova a spolecenske prostredi, emocni rovnice, nesvoboda, stres z teto smesice, kazdy ji ma zrejme jinou, ale zakladem je jiste svoboda tela i ducha, vyladenost rozumova, emocni, nikdy bych neveril ze se to vse da snadno zratit kdyz o dusi nepecujes. Proto jsem po vsech usilich suplementacnich, mineraly, vitaminy, zacilil pokorne timto smerem jako posledni moznosti, preci nejsem blazen rikal sem si posetile a svete divse ono to pomohlo. Takze bud tak laskav a nech si ty soudy pro male deti ty ti to mozna par dni zbasti i s navijakem.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 9:19 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Vševěd píše:
zkus si to přečíst ještě jednou. píšu, že v létě jsi byla v lepší pohodě než na vánoce a přitom jsi měla problémy.
což je v přímém rozporu s tvrzením, že psychika je to nejdůležitější.

aha, zle som to napisala, pisala som, ze bola lepsia pohoda, ale nie, ze ja som v nej bola, proste prostredie bolo lepsie nachystane, cize leto, teplo a moznost byt von, co milujem -zima je pre mna otupna... napriek tomu som bola v lepsej psychickej pohode na tie vianoce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2012 6:02 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
preci nejsem blazen rikal sem si


jsi...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2012 7:10 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
jsi...

neeeee \":shock:\" \":cry:\" proc? proc? proc?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 4:34 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Dlouhou dobu procitam toto nekonecne vlakno. Spousta veci je velmi dobre vysvetlena, ale clovek musi HODNE brouzdat i do dalsich vlaken.

Rad bych se ale zeptal na bez-sacharidovou dietu. Snazim se ji momentalne drzet v podobe: zelenina (primarne salaty), kvalitni bilkovina (bryndza, vajicka, ol.tvaruzky, z masa kralik/kachna/ryby) a hromada tuku : repkovy, olivovy, orechovy a taky kokosovy olej. K tomu se snazim jist hodne orechu (slunecnicove, dynove, chia, mandle, liskace, para). Vsude cpu fungicidni potraviny a s nadymanim mi problemy temer prestaly, takze spokojenost. Kozni problemy se vyskytuji pouze po klystyrech(hodnekrat zminovane podrazdeni kvasinky), ale to se taky velmi zlepsuje.

Muj dotaz je konkretne na tukove spektrum, ktere by clovek mel v tomto omezenem obdobi konzumovat. Pavel Vesely psal, ze sirna patlanina je pro kvasinkovou dietu nevhodna, ale dost lidi zde patlaninu konzumuje. Sam si nejak nedokazu utvorit obrazek. Zaroven jsem pochopil, ze z tech orechu je teda nejlepsi konzumovat Chia a ty doplnovat normalnimi orechy v mensim mnozstvi. Pokud ale mame konzumovat velke mnozstvi tuku pri takove diete (i pri normalnim stravovani) tak je docela problem udrzet dobry pomer Omega3 a Omega6.

Je vhodne pri protikvasinkove diete prilis neresit jake tuky, ale hlavne ze tuky a ne sachry A NEBO se zaroven snazit o optimalni pomer O3/O6?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 6:05 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jen taková poznámka, esli se léčíte s kvasinkou tak na klystýry zapomeňte, je to tak, že choulostivé probiotické bakterie vyplavíte
a odolná kvasinka si jenom upevní pozice...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 8:29 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Tom Kořenek píše:
Dlouhou dobu procitam toto nekonecne vlakno. Spousta veci je velmi dobre vysvetlena, ale clovek musi HODNE brouzdat i do dalsich vlaken.

Rad bych se ale zeptal na bez-sacharidovou dietu. Snazim se ji momentalne drzet v podobe: zelenina (primarne salaty), kvalitni bilkovina (bryndza, vajicka, ol.tvaruzky, z masa kralik/kachna/ryby) a hromada tuku : repkovy, olivovy, orechovy a taky kokosovy olej. K tomu se snazim jist hodne orechu (slunecnicove, dynove, chia, mandle, liskace, para). Vsude cpu fungicidni potraviny a s nadymanim mi problemy temer prestaly, takze spokojenost. Kozni problemy se vyskytuji pouze po klystyrech(hodnekrat zminovane podrazdeni kvasinky), ale to se taky velmi zlepsuje.

Muj dotaz je konkretne na tukove spektrum, ktere by clovek mel v tomto omezenem obdobi konzumovat. Pavel Vesely psal, ze sirna patlanina je pro kvasinkovou dietu nevhodna, ale dost lidi zde patlaninu konzumuje. Sam si nejak nedokazu utvorit obrazek. Zaroven jsem pochopil, ze z tech orechu je teda nejlepsi konzumovat Chia a ty doplnovat normalnimi orechy v mensim mnozstvi. Pokud ale mame konzumovat velke mnozstvi tuku pri takove diete (i pri normalnim stravovani) tak je docela problem udrzet dobry pomer Omega3 a Omega6.

Je vhodne pri protikvasinkove diete prilis neresit jake tuky, ale hlavne ze tuky a ne sachry A NEBO se zaroven snazit o optimalni pomer O3/O6?

Jestli SP v protikvasinkové ano nebo ne je otázka názoru, já se domnívám že raději ne v prvních fázích a posléze je možno přidávat a sledovat jak reagujete. Ze začátku ji doporučuji připravovat z nepasterizované bryndzy, tvarohu z houby nebo při nejhorčším cottage sýru. Pokud budete později začleňovat i tvaroh tak určitě dodržte vysoký poměr lněného oleje, jezte bez ovoce a přidejte co nejvíce fungicidů jako skořice, chilli, zázvor, bertrám apod.

Klíčové pro vás ze začátku, co se stravování týče, bude dodržet dietu chudou na cukry, tedy držet se pravidel protikvasinkové diety, nemyslím si že poměr omega tuků je primárně důležitý. Určitě je ale pro pohodu organismu dobré zaměřovat se na ty s vysokým podílem omega 3. Posléze jsou pomocníkem fungicidy a další opatření.

Buďte také opatrný na to množství ořechů, hlavně na kešu či vlašské, vždy je namáčejte do mms nebo grepových kapek. Ořechy jsou dost individuální záležitost, někomu neškodí vůbec někdo má s nimi problém obvzáště kvůli plísním.

Masivně dodávejte laktobacily, vitamíny a minerály. Lakotobacily kupujte ty s největším množstvím kmenů a bakterií.


Naposledy upravil sakul dne úte čer 12, 2012 11:01 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
derkel píše:
dobrý den, podleha rozemletá lichořeřišnice oxidaci? Může se rozmixovat na pár týdnů dopředu?děkuji

Ne s tou není problém, vydrží v uzavřené nádobě opravdu dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 10:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Tom Kořenek píše:
Dlouhou dobu procitam toto nekonecne vlakno. Spousta veci je velmi dobre vysvetlena, ale clovek musi HODNE brouzdat i do dalsich vlaken.

Rad bych se ale zeptal na bez-sacharidovou dietu. Snazim se ji momentalne drzet v podobe: zelenina (primarne salaty), kvalitni bilkovina (bryndza, vajicka, ol.tvaruzky, z masa kralik/kachna/ryby) a hromada tuku : repkovy, olivovy, orechovy a taky kokosovy olej. K tomu se snazim jist hodne orechu (slunecnicove, dynove, chia, mandle, liskace, para). Vsude cpu fungicidni potraviny a s nadymanim mi problemy temer prestaly, takze spokojenost. Kozni problemy se vyskytuji pouze po klystyrech(hodnekrat zminovane podrazdeni kvasinky), ale to se taky velmi zlepsuje.

Muj dotaz je konkretne na tukove spektrum, ktere by clovek mel v tomto omezenem obdobi konzumovat. Pavel Vesely psal, ze sirna patlanina je pro kvasinkovou dietu nevhodna, ale dost lidi zde patlaninu konzumuje. Sam si nejak nedokazu utvorit obrazek. Zaroven jsem pochopil, ze z tech orechu je teda nejlepsi konzumovat Chia a ty doplnovat normalnimi orechy v mensim mnozstvi. Pokud ale mame konzumovat velke mnozstvi tuku pri takove diete (i pri normalnim stravovani) tak je docela problem udrzet dobry pomer Omega3 a Omega6.

Je vhodne pri protikvasinkove diete prilis neresit jake tuky, ale hlavne ze tuky a ne sachry A NEBO se zaroven snazit o optimalni pomer O3/O6?

Člen sakul vám to píše správně, tuky jsou docela stěžejní a je třeba dodat veškeré potřebné omega 3 mastné kyseliny, které jsou třeba v lněném oleji, rybím tuku a v brutnáku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 13, 2012 3:08 am 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 6:19 pm
Příspěvky: 29
Zdravým všetkých. Ja som písal o kandide a o problémoch čo mi sposobuje na vlákne s názvom: Candida alebo nie? toto vlákno som si všimol až neskor a trvalo mi kým som si to všetko prečital. Vskratke to zhrniem, mám 23 rokov a roky mám problém že mám chronický zápal viečoch a často ma režú oči a mám pocit suchého oka a tiež mám problém s pokožkou na tvári(seboroická dermatitída). Na to, že by to mohlo byť sposobené kandidou som prišiel až pred niekolkými mesiacmi keď som začal mať aj biely povlak na jazyku čo som dovtedy vobec nemal aj napriek niekoľko ročným pretvávajúcim ťažkostiam. Prešiel som x doktorov, ktorý neprišli na príčinu a keď som zistil že by to mohlo byť kandidou tak som zašiel za svojou obvodovou doktorkou až mi spraví testy. Najskor ma presviedčala, že to ňou nemože byť ale nakoniec mi spravila testy( odber krvi, vyter jazyka, nosa, konečníka) ale vyšli negatívne a teda to iba potvrdio jej tvrdenie a mňa mala za hypochondera a dorazilo ma keď mi potom povedala že by bolo najlepšie, keby mi predpísala na pár týždňou nejaké sedatíva.
Bezsacharidovú dietu držím už asi 2 mesiace ale zlepšenie nastalo už po 2 týždňoch ale keď už bol moj stav lepší skúšal som pomaly zaraďovať potraviny ale zhoršovala sa to tak s tým budem musieť ešte počkať. Skúšal som MMS1 orálne aj kúpele ale asi po 4 týždňoch ma z toho pichali ľadviny tak som s tým prestal, objednal som si ešte MMS2 tak potom chcem vyskúšať aj to ale asi tomu ľudia popisujú príliš zázračné vlastnosti.
Za posledné týždne som toho na internete v článkoch ale aj na fórach prečital kopec článkoch a chcel som vám niektoré z nich ukázať.
Toto je prvý:
http://www.magnificat.sk/2012/03/nevida ... -rakoviny/
Tu talianský onkológ dr.Simoncini označil rakovinu za kandidu albinis. Skúste si dať do googlu vyhľadať aj SODA A MELASA alebo SODA A JAVOROVÝ SIRUP možte násť o tom viac článkoch. Ak je toto naozaj pravda, tak neliečená kandida može byť fakt že zabiják.
Toto tvrdenie by potom potvrdzovali aj dalšie 4 články na tejto stránke:


Naposledy upravil kenotaurus dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
lan=sk\">http://www.subotic.sk/index2.php?sectio ... =54&lan=sk Teda podľa dr. Subotiča je príčina to, že bunečne membrány sú zamastené ale to isté tvrdia napr. aj pán Jarda v jednej publikacii Nekrmte mrchožrouta ve svém tele ( neviem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 13, 2012 7:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
[quote="kenotaurus":17yg0chw]Zdravým všetkých. Ja som písal o kandide a o problémoch čo mi sposobuje na vlákne s názvom: Candida alebo nie? toto vlákno som si všimol až neskor a trvalo mi kým som si to všetko prečital. Vskratke to zhrniem, mám 23 rokov a roky mám problém že mám chronický zápal viečoch a často ma režú oči a mám pocit suchého oka a tiež mám problém s pokožkou na tvári(seboroická dermatitída). Na to, že by to mohlo byť sposobené kandidou som prišiel až pred niekolkými mesiacmi keď som začal mať aj biely povlak na jazyku čo som dovtedy vobec nemal aj napriek niekoľko ročným pretvávajúcim ťažkostiam. Prešiel som x doktorov, ktorý neprišli na príčinu a keď som zistil že by to mohlo byť kandidou tak som zašiel za svojou obvodovou doktorkou až mi spraví testy. Najskor ma presviedčala, že to ňou nemože byť ale nakoniec mi spravila testy( odber krvi, vyter jazyka, nosa, konečníka) ale vyšli negatívne a teda to iba potvrdio jej tvrdenie a mňa mala za hypochondera a dorazilo ma keď mi potom povedala že by bolo najlepšie, keby mi predpísala na pár týždňou nejaké sedatíva.
Bezsacharidovú dietu držím už asi 2 mesiace ale zlepšenie nastalo už po 2 týždňoch ale keď už bol moj stav lepší skúšal som pomaly zaraďovať potraviny ale zhoršovala sa to tak s tým budem musieť ešte počkať. Skúšal som MMS1 orálne aj kúpele ale asi po 4 týždňoch ma z toho pichali ľadviny tak som s tým prestal, objednal som si ešte MMS2 tak potom chcem vyskúšať aj to ale asi tomu ľudia popisujú príliš zázračné vlastnosti.
Za posledné týždne som toho na internete v článkoch ale aj na fórach prečital kopec článkoch a chcel som vám niektoré z nich ukázať.
Toto je prvý:
http://www.magnificat.sk/2012/03/nevida ... -rakoviny/
Tu talianský onkológ dr.Simoncini označil rakovinu za kandidu albinis. Skúste si dať do googlu vyhľadať aj SODA A MELASA alebo SODA A JAVOROVÝ SIRUP možte násť o tom viac článkoch. Ak je toto naozaj pravda, tak neliečená kandida može byť fakt že zabiják.
Toto tvrdenie by potom potvrdzovali aj dalšie 4 články na tejto stránke:


Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
lan=sk\">http://www.subotic.sk/index2.php?sectio ... =54&lan=sk Teda podľa dr. Subotiča je príčina to, že bunečne membrány sú zamastené ale to isté tvrdia napr. aj pán Jarda v jednej publikacii Nekrmte mrchožrouta ve svém tele ( neviem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 13, 2012 9:56 am 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 6:19 pm
Příspěvky: 29
Ano to som tiež čítal ale našiel som aj články kde to ľudia užívali doma obyčajne orálne, a tiež že niekto dal svojmu psovy sodu s javorový sirupom, ktorý mal nádor a za prá dni bolo po rakovine. Tiež jeden chlap sa tak zachranil keď mal rakovinu hrubého čreva. ešte rozmýšlam nad kalinatom. Používa sa to na odkysľovanie vín takže v črevách to posobí zásadito takže candidiu by to malo zabíjať( možno by ho bolo dobre použivať ako klystýr). Tiež som o tom čital že jeden pán mal rakovinu hrubéhe čreva, nasadil MMS 1 a MMS 2 kalinat, bezsacharidovú dietu a ešte nejake doplnky a za 4 týždne nebolo po rakovine asi stopa.


Naposledy upravil kenotaurus dne stř čer 13, 2012 11:24 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 13, 2012 10:39 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
sakul píše:
Jestli SP v protikvasinkové ano nebo ne je otázka názoru, já se domnívám že raději ne v prvních fázích a posléze je možno přidávat a sledovat jak reagujete. Ze začátku ji doporučuji připravovat z nepasterizované bryndzy, tvarohu z houby nebo při nejhorčším cottage sýru. Pokud budete později začleňovat i tvaroh tak určitě dodržte vysoký poměr lněného oleje, jezte bez ovoce a přidejte co nejvíce fungicidů jako skořice, chilli, zázvor, bertrám apod.

Klíčové pro vás ze začátku, co se stravování týče, bude dodržet dietu chudou na cukry, tedy držet se pravidel protikvasinkové diety, nemyslím si že poměr omega tuků je primárně důležitý. Určitě je ale pro pohodu organismu dobré zaměřovat se na ty s vysokým podílem omega 3. Posléze jsou pomocníkem fungicidy a další opatření.

Buďte také opatrný na to množství ořechů, hlavně na kešu či vlašské, vždy je namáčejte do mms nebo grepových kapek. Ořechy jsou dost individuální záležitost, někomu neškodí vůbec někdo má s nimi problém obvzáště kvůli plísním.

Masivně dodávejte laktobacily, vitamíny a minerály. Lakotobacily kupujte ty s největším množstvím kmenů a bakterií.

Dekuju za odpoved.

Nepasterizovanou bryndzu prave pouzivam a budu ji delat i z kefiroveho tvarohu. Fungicidy jim jak to jen je spolecensky/pracovne mozne:) . S orechama jsem prave opatrny a snazim se spis Chia, mandle a nebo liskace. Laktobacily dodavam aspon z kysaneho zeli a uz se mi chysta i poradne ulezely kefir.

Klystyry delam jen s urinou coz by podle mnoha clenu zde na foru nemelo vyplavovat laktobacily z tlusteho streva. + se chystam delat urinu s octem.

MMS urcite poridim, minimalne na desinfekci orechu atd. Diky za tip.

Jinak jsem dalsi spokojeny uzivatel lichorerisnice od Jardy. Jeji ucinky jsou znat jiz po prvnim tydnu!

Momentalne cekam na vysledky vlasove analyzy a potom uz budu zase o krok dale(deficit mineralu ci naopak prebytek tezkych kovu). Zaroven planuju jit na komplexnejsi vysetreni organismu (primarne hormonalni system) jak zde doporucoval uzivatel Sroll coz by mi melo opet take pomoct v pochopeni problemu sveho tela.

Pojal jsem to cele komplexne pocinaje psychikou (dychani atd.), prirodnimi pomocniky, ale i vyuzit ruznych testu moderniho zdravotnictvi. Myslim, ze tato stredni cesta mi je schopna dat nejucelenejsi obraz.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz