Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 1:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2012 3:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Matifu píše:
Paradajkovú šťávu môžem piť pri Candide?

Zkus a uvidis jak se budes citit.. Nektere veci nejdou pausalizovat jako ANO ci NE.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2012 6:16 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Tom Kořenek píše:
Matifu píše:
Paradajkovú šťávu môžem piť pri Candide?

Zkus a uvidis jak se budes citit.. Nektere veci nejdou pausalizovat jako ANO ci NE.

Tady bych klidně paušalizoval. Nemůžeš.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2012 8:03 pm 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
Toto když jsem na fb psal kamaradovi at to stěma kvasnicema pivovarskejma (pangamin)nepřehání pokud ma kvasinku.
Tak mě tam napsali tohle
pangamin Mimochodem Pavle, ještě navazuji na Váš komentář. Je to přesně naopak, pivovarským kvasnicím narozdíl od kvasinek se v lidském těle vůbec nedaří, daří se jim v ječném sladu. Jejich funkce v lidském těle je podporovat obranyschopnost organismu, což dokládají mnohé studie. A kvasinkám - kandidě - se daří pouze při oslabené imunitě. Takže shrnu-li, pivovarské kvasnice jsou účinné v boji proti kandidě.


pangamin
Před 10 hodinami
Milí fanoušci, právě jsme s jedním z Vás řešili otázku, zda pivovarské kvasnice napomáhají šíření tělu škodlivých kvasinek způsobujících tzv. candidu. Je to přesně naopak. Pivovarské kvasnice posilují imunitu organismu, která přispívá i k obraně proti candidě.

Co si o tom myslíte ?:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2012 8:58 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
bullshit... znám pár lidí, co si pangaminem candidu přivodili

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2012 9:07 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Vševěd píše:
bullshit... znám pár lidí, co si pangaminem candidu přivodili

Já jsem si pangaminem taky candidu přivodil. Myslím, že pangamin je nejškodlivější doplněk co existuje. Bral jsem ho dva měsíce a candida se mi rozšířila do celého organismu. Roky s ní bojuju a dost možná už se jí nikdy úplně nezbavím. Z vlastní zkušenosti před pangaminem varuji!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2012 9:18 pm 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
to je težky vsude clovek cte něco.
nevím jaky jiny prirodni doplněk by bylo vhodné brát přes zimu jako sychr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2012 7:46 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Ates píše:
Já jsem si pangaminem taky candidu přivodil. Myslím, že pangamin je nejškodlivější doplněk co existuje. Bral jsem ho dva měsíce a candida se mi rozšířila do celého organismu. Roky s ní bojuju a dost možná už se jí nikdy úplně nezbavím. Z vlastní zkušenosti před pangaminem varuji!!!

Pangamin jsem nebral, ikdyz jsem jeden cas v marnosti o tom premyslel. KOukam ze sem udelal dobre. \":wink:\"
Tezko ale rici estli uz nebyly streva pred uzivanim pangaminu v mizernem stavu, pak uz by klidne stacily nejaka nestastna systemova antibiotika a dostanes to tak jako tak. Svest to bez empirickych dukazu na panganim nebo antibiotika je ale snazsi nez si priznat svuj podil viny. Sorry ale chapu vas, take jsem takto v rozhorceni premyslel. Vseved mi to urcite rad dosvedci. Vi toho o mne vic nez ja sam. \":mrgreen:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2012 8:10 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Pangamin je škodlivý??? Užívám ho teda spoustu let ale nikdy mě nenapadlo o něm takhle přemýšlet - naopak jsem ho brala jako asi nejlepší přírodní suplementaci béček \":shock:\" ! Neříkám, že nemám problém s kvasinkou - potýkám se s ní ví nebo míň celý život, ale dávat to do souvislosti s pangaminem mě teda nenapadlo - u mě hrají roli úplně jiné důvody (nekázeň v jídle, přemíra cukrů). Tak na tohle mě zajímají názory dalších - má víc lidí špatná zkušenosti s tímto doplňkem? Jak jinak tedy suplementovat béčka? Když ho neberu, hned se mi udělají koutky:(... (B-komplex užívat nechci)

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2012 10:37 am 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
Dobrý den,
jestli tomu dobře rozumím, toto je internetová diskuze, v níž odpovídá léčitel na základě svých domněnek, nikoliv podložené studie či výzkumu. Publikace - Léčení pivovarskými kvasnicemi - autor Norbert Messing, mj. čerpá z několika výzkumů, jež potvrzuje opak. Tedy že pivovarské kvasnice pomáhají bojovat právě proti candidě.

Toto jsem dostal jako další odpověd od pangaminu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2012 11:00 am 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
a co takhle pangamin s probiotiky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2012 1:06 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
HARMON3K píše:
Dobrý den,
jestli tomu dobře rozumím, toto je internetová diskuze, v níž odpovídá léčitel na základě svých domněnek, nikoliv podložené studie či výzkumu. Publikace - Léčení pivovarskými kvasnicemi - autor Norbert Messing, mj. čerpá z několika výzkumů, jež potvrzuje opak. Tedy že pivovarské kvasnice pomáhají bojovat právě proti candidě.

Toto jsem dostal jako další odpověd od pangaminu

ved to s tym pangaminom skus a uvidis \":-)\" ale celkovo aj na zahranicnych forach pisu, ze niektore mineraly (zelezo, med...) alebo Becka mozu kvasinku podporovat, ze sa s tym moze zivit...ja som pangamin neuzival, ale viem, ze mne staci si dat par glgov piva a kvasinka sa poriadne ohlasi (toto mi nerobi v takej intenzite hadam ani cukor)...takze ak taketo pocity sposobi par glgov piva, tak co asi moze sposobit dlhodobe uzivanie pivovarenskych kvasnic????


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2012 1:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Noel píše:
a co takhle pangamin s probiotiky?

Ten přesně užívám...ale fakt se mi nezdá, že by to mohlo až tak škodit \":(\" ...? V mém případě je jednoznačně na vině cukr a jeho přemíra ve stravě - jakmile ten omezím, hned jsou vidět výsledky. Bez ohledu na pangamin - ten beru neustále.

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2012 3:14 pm 
Offline

Registrován: pon zář 10, 2012 11:36 am
Příspěvky: 15
Petr 2 píše:
Tezko zjistis jednu jedinou pricinu, problem je komplexni. Tezk oti mohu poradit takhle od stolu. Nezbyva nez se naucit zit tak abys mel vice energie.
Sam ti mohu doporucit z vlastni zkusenosti zmenit emocni rovnice, viz moje literatura a dokumenty v podpisu neni to uplne ale to zasadni tam vyjmenovavam.
Mozna trpis syndromem z pretrenovanosti. Taky sem si zkusil. Mas mozna pretizeny metabolismus. Rozhozeny.

Jinak na svaly je dobry cas od casu zaradit odpocinkovou pauzu treba 2 mesice nesportovat a nepretezovat se, relaxovat, spanek po obede, pravidelny rezim, "spani se slepicema", podporit metabolismus spravnymi emocnimi rovnicemi, prijemnou cinosti, projetim se na motorce i v chladu, konicky, chozenim na vzduch, harasenim, flirtovanim, dodanim drasliku treba v podobe KCl (cca 0,5-1,5 g/den staci kratkodobe). Nenechat se nikym ponizovat.
Specialitkou pro mne je 2 kg domacich utopencu ( na 0,5 litru 10 min povareneho laku: 0,2-0,3 l octa podle chuti, 1 cibule, 1-2 lzice cukru podle chuti, rajce, paprika, bob. list (5 listu), nove koreni, cely pepr (po lzicce), cukr davat radeji az po povareni.
Utopence snim rano a vecer behem tydne s certvou cibuli a trochou laku a dost citim ze svaly zaplesaji a i psychika se diky spravne kombinaci-octa a zivin z burtu relativne zlepsi, mivam pak poranu v praci zachvaty smichu z veci kterym bych se nebyt utopencu treba jen lehce pousmal nebo bych na ftipne pointy ani neprisel \":lol:\" . Euforie a kreativita pracuje na plny plyn. \":wink:\" \":mrgreen:\"

Přetrénovanosti ani přetížení svalů bych se nebál, protože jsem se v posledním měsíce docela "flákal", předtím prázdniny - kdy nebyly tréninky. O emoční a psychické stránce vím, většinu času jsem pozitivní a veselý člověk ( a to po celý život). Ovšem sám na sobě poznávám, že nutnost řešit co smím a co nesmím, kolik mě bude stát kvalitnější potravina apod., mi poslední měsíc docela ubrala elánu a radosti. Počítám, že se to brzy srovná, mám k tomu jisté předpoklady \":)\"

Nejvíc mě trápí doplňování bílkovin - především, je-li to nutné a zda nejsem pouze v bludu. A druhou věcí je nadýmání. Pomohla by mě nějaká rada na testy, které mohu provést, abych zjistil, co je příčinou nadýmání. Už jsem vyzkoušel pár věcí, a stále netuším...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2012 8:40 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Abbysum píše:
Přetrénovanosti ani přetížení svalů bych se nebál, protože jsem se v posledním měsíce docela "flákal", předtím prázdniny - kdy nebyly tréninky. O emoční a psychické stránce vím, většinu času jsem pozitivní a veselý člověk ( a to po celý život). Ovšem sám na sobě poznávám, že nutnost řešit co smím a co nesmím, kolik mě bude stát kvalitnější potravina apod., mi poslední měsíc docela ubrala elánu a radosti. Počítám, že se to brzy srovná, mám k tomu jisté předpoklady \":)\"

Nejvíc mě trápí doplňování bílkovin - především, je-li to nutné a zda nejsem pouze v bludu. A druhou věcí je nadýmání. Pomohla by mě nějaká rada na testy, které mohu provést, abych zjistil, co je příčinou nadýmání. Už jsem vyzkoušel pár věcí, a stále netuším...

Nadymanim taky trpim ale vubec mne to nevadi. Protoze jsem si zmenil emocni rovnice. na to je dobrej South Park- Peklo na zemi. Misto studu ze smradlaveho prdiku, si reknu je to lidske a kdo to nechce cuchat tak ma smulu, ja si kvuli jeho fajnovemu nosanku nevyvalim bok, pohodli je dulezite, na lidi se vyser! neber prilis moc ohledy. \":lol:\"
Proc te trapi bilkoviny? To je chces sypat s proteinaku nebo co? Taky sem si to zkusil, ale takovy utopenec s chlebikem a pivkem kam se to na to hrabe! nebo uvarit v trose vody v papinaku veprova ci hovezi zebra, okorenit, podavat se zelickem. To je meducina!
Jedina aminokyselina ktera je snad tezko nahraditelna je myslim lysin. Na tu je tady expert Vseved.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2012 10:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
Dobry den, mam za sebou prvni fazi proticandidove diety (cca 8 tydnu) a teprve nyni se mi na obou tvarich a na cele zacina celkem intenzivne objevovat vyrazka. Od zacatku diety jsem z 90% na vitarianske strave, uzivam klasicke fungicidy, za posledni 2 mesice 3x sanka. Klystyry a ocisty jater zatim nejedu. Jine projevy vymirani candidy nemam (alespon o zadnych nevim). Prosim zkusenejsi, co si timo jiz prosli o zpetnou vazbu (i z vasich konkretnich zkusennosti), zda je v teto fazi diety vyrazka normalni a jak dlouho muze priblizne trvat, abych vedel na co se mam pripravit. Dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz