Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 4:11 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 10:09 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
Z kefíru jsem se neposral, největší problém co s ním mám je brutální zahleňování. Druhý den ráno hromady hnědých chrlchrů z krku.
Prošel jsem tam a zpátky všechny kefíry v regálu, ze zvědavosti a všude byly 3 gramy laktózy na sto ml takže v litru - 30 gramů laktózy
a to je sakra dost.
Laktobacily nemůžou zabít candidu a candida nezabije laktobacily. Jsou to sousedi a když jeden uvolní místo druhý se tam natlačí.
Co je ale nejpodstatnější - těch probiotických kultur je tam opravdu málo, není to efektivní řešení. Je to příjemné na chuť, ale jako
efektivní zdroj probiotických kultur to může být u zdravého člověka, preventivně. Kandidát potřebuje větší dávky... už kvůli tomu, že
většina fungicidů funguje jen krátce - a proto je třeba toho využít co nejefektivněji.

Tady se nebavíme o kefíru z obchodu, který pracuje pár hodin naočkovaný průmyslově vyrobenými bakteriemi, ale o domácím kefíru z tibetské houby, živého unikátního organismu, jehož mechanismy jak pracuje nejsou zdaleka dokonale známé a ani není dokonale objasněno, jaktože poskytuje tak skvělé výsledky.

Není to tedy jen o množství laktozy, které je v domácím dobře udělaném kefíru sakra míň. A na to nemusím mít drahé testy, protože je prostě kyselý tak, že abych ho měl sladký musím do něj nasypat stévie za peníze, za které bych si koupil kilo cukru.

Tady tedy pleteš jabka a hrušky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 10:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
André píše:
Dobry den. Mohu doplnovat vit. C pri kandidoze pojidanim goji kdyz je sladke? Nerada bych zivila i kvasinky, kdyz uz nejakou dobu drzim dietu. Dekuji

Dobře vám odpovídá člen sakul, zrovna ideální rozhodně není, nicméně céčko určitě ano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 10:26 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
Z kefíru jsem se neposral, největší problém co s ním mám je brutální zahleňování. Druhý den ráno hromady hnědých chrlchrů z krku.
Prošel jsem tam a zpátky všechny kefíry v regálu, ze zvědavosti a všude byly 3 gramy laktózy na sto ml takže v litru - 30 gramů laktózy
a to je sakra dost.
Laktobacily nemůžou zabít candidu a candida nezabije laktobacily. Jsou to sousedi a když jeden uvolní místo druhý se tam natlačí.
Co je ale nejpodstatnější - těch probiotických kultur je tam opravdu málo, není to efektivní řešení. Je to příjemné na chuť, ale jako
efektivní zdroj probiotických kultur to může být u zdravého člověka, preventivně. Kandidát potřebuje větší dávky... už kvůli tomu, že
většina fungicidů funguje jen krátce - a proto je třeba toho využít co nejefektivněji.

Sem tam některé lidi zahleňuje, avšak mnohem méně než je běžné u klasických mléčných výrobků. Mě, přestože jsem byl těžký alergik, z pernamentně ucpaným nosem s zahleněnýma průduškama, ne. Nezpochybňuji ale že tobě nemusí prospívat.

Jestli konkrétně lactobacily zabíjí candidu nevím a není to ze studií prokazatelně jasné. Některé mluví o tom, že Lactobaliclus acidphilius DDS1 produkuje fungicidní látky, které candidu likvidují. Nicméně lactobacily je pouze jedna ze skupin bakterií které jsou v kefíru a je dokonce v měnšině. Mnohem více je bifidů a dalších druhů, jejich účinky nejsou zdaleka prokázány. Prokázáno je že bakterie v kefíru likvidují mnoho jiných dysbakterií které jsem uváděl, není tedy důvod proč by nemohli mít schopnost zabíjet i albicans.

Prokázáno bez pochyby je že tibetský kefír způsobuje die off. To by neuměl pokud by neměl tyhle schopnosti. Přesný mechanismus (mi) však není známý.

Co se látek týče některé z nich jsem ti vypsal výše, nechci se opakovat. Probiotika v kapslích jsou jasně nezbytný opatřením, poskytují rychlou zásobu bakterií s cíleným zaměřením. Píšeš správně, že je potřeba nasadit obrovské množství benefičních bakterií a je to tak. Přesně proto je tu také kefír, který nabízí další kmeny a fakt, že to je komplexní potravina s vitamíny, minerály, bílkovinami, tuky, energií a dalšími výhodami jako je chuť, ekologie, ekonomie atd. Logicky uvažující člověk spojí tedy obě metody dohromady, aby získal co nejlepší výsledek ...

Tolik ode mě k tomuto tématu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 10:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Btw. ty chválíš kefír, je si z něho beru to nejlepší (probiotické kultury) a potenciální alergeny a jednoduché cukry nechávám bokem.
Je něco co je v kefíru a v probiotických kulturách není? V kvalitním přípravku je víc bakteriálních kmenů a mnohonásobně víc bakterií...

V kefíru je neskutečné množství druhů a jak jsem již psal není to pouze o množství laktíků, ale hodně o konkrétní skladbě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 10:47 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
Btw. ty chválíš kefír, je si z něho beru to nejlepší (probiotické kultury) a potenciální alergeny a jednoduché cukry nechávám bokem.
Je něco co je v kefíru a v probiotických kulturách není? V kvalitním přípravku je víc bakteriálních kmenů a mnohonásobně víc bakterií...

Mám podezření, že jsi domácí kefír ani nezkoušel. Pokud je to tak, předám ti o víkendu houbu, vyzkoušej to a pojďmě v této diskuzi pokračovat po pár týdnech co to budeš pít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 11:01 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
sakul píše:
Vševěd píše:
Z kefíru jsem se neposral, největší problém co s ním mám je brutální zahleňování. Druhý den ráno hromady hnědých chrlchrů z krku.
Prošel jsem tam a zpátky všechny kefíry v regálu, ze zvědavosti a všude byly 3 gramy laktózy na sto ml takže v litru - 30 gramů laktózy
a to je sakra dost.
Laktobacily nemůžou zabít candidu a candida nezabije laktobacily. Jsou to sousedi a když jeden uvolní místo druhý se tam natlačí.
Co je ale nejpodstatnější - těch probiotických kultur je tam opravdu málo, není to efektivní řešení. Je to příjemné na chuť, ale jako
efektivní zdroj probiotických kultur to může být u zdravého člověka, preventivně. Kandidát potřebuje větší dávky... už kvůli tomu, že
většina fungicidů funguje jen krátce - a proto je třeba toho využít co nejefektivněji.

Sem tam některé lidi zahleňuje, avšak mnohem méně než je běžné u klasických mléčných výrobků. Mě, přestože jsem byl těžký alergik, z pernamentně ucpaným nosem s zahleněnýma průduškama, ne. Nezpochybňuji ale že tobě nemusí prospívat.

Jestli konkrétně lactobacily zabíjí candidu nevím a není to ze studií prokazatelně jasné. Některé mluví o tom, že Lactobaliclus acidphilius DDS1 produkuje fungicidní látky, které candidu likvidují. Nicméně lactobacily je pouze jedna ze skupin bakterií které jsou v kefíru a je dokonce v měnšině. Mnohem více je bifidů a dalších druhů, jejich účinky nejsou zdaleka prokázány. Prokázáno je že bakterie v kefíru likvidují mnoho jiných dysbakterií které jsem uváděl, není tedy důvod proč by nemohli mít schopnost zabíjet i albicans.

Prokázáno bez pochyby je že tibetský kefír způsobuje die off. To by neuměl pokud by neměl tyhle schopnosti. Přesný mechanismus (mi) však není známý.

Co se látek týče některé z nich jsem ti vypsal výše, nechci se opakovat. Probiotika v kapslích jsou jasně nezbytný opatřením, poskytují rychlou zásobu bakterií s cíleným zaměřením. Píšeš správně, že je potřeba nasadit obrovské množství benefičních bakterií a je to tak. Přesně proto je tu také kefír, který nabízí další kmeny a fakt, že to je komplexní potravina s vitamíny, minerály, bílkovinami, tuky, energií a dalšími výhodami jako je chuť, ekologie, ekonomie atd. Logicky uvažující člověk spojí tedy obě metody dohromady, aby získal co nejlepší výsledek ...

Tolik ode mě k tomuto tématu.

Mohu pouze potvrdit, ze jsem byl take dost tezky alergik. Kdyz jsem se dozvedel, ze mleko je hlavni pricina te alergie a zahlenovani, tak jsem ho prestal pit.

Pak jsem zkusil na rady Jardy domaci kefir a ten mne rozhodne nezahlenuje ani v nejmensim. S tim kupovanym kefirem se to vubec neda srovnavat.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 11:28 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 11:21 pm
Příspěvky: 11
Dobrý den, také teď bojuji s kvasinkama. Rozhodla jsem se pro nejpříšnější dietu, kterou jsem na netu našla (gynekologové mi nikdy o dietě při kvasinkách neřekli). Skládá se první dva týdny jen se zeleniny, bílého masa a kysaných mléčných výrobků, poté můžu přidat ovoce a ořechy. Dneska držím dietu druhý den, ale není to zas tak kruté, takže to určitě vydržím \":-)\" K tomu piju zelený ječmen a užívám mořskou řasu chlorellu, jím lactobacilly a Candix tablety, dále mám grepové kapky a chystám se přidat i česnekové tabletky. Také olejovou terapii zkouším. po dvou týdnech ,,kruťácké diety" zařadím dietu podle krevních skupin a to by teda bylo, abych s tím nezatočila!!
Jen prosím o radu, ke kterému lékaři bych si mohla zajít, aby mi udělal nějaké rozbory a řekl, kde přesně se candida v mojem těle nachází.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 10:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
evik196 píše:
Dobrý den, také teď bojuji s kvasinkama. Rozhodla jsem se pro nejpříšnější dietu, kterou jsem na netu našla (gynekologové mi nikdy o dietě při kvasinkách neřekli). Skládá se první dva týdny jen se zeleniny, bílého masa a kysaných mléčných výrobků, poté můžu přidat ovoce a ořechy. Dneska držím dietu druhý den, ale není to zas tak kruté, takže to určitě vydržím \":-)\" K tomu piju zelený ječmen a užívám mořskou řasu chlorellu, jím lactobacilly a Candix tablety, dále mám grepové kapky a chystám se přidat i česnekové tabletky. Také olejovou terapii zkouším. po dvou týdnech ,,kruťácké diety" zařadím dietu podle krevních skupin a to by teda bylo, abych s tím nezatočila!!
Jen prosím o radu, ke kterému lékaři bych si mohla zajít, aby mi udělal nějaké rozbory a řekl, kde přesně se candida v mojem těle nachází.

Obávám se, že lékaře do toho nemá cenu tahat vůbec, jednak o tom skoro nic nevědí, dále nejde o schválený postup, čili by se vám v této oblasti správně věnovat ani neměl. Muselo by tedy jít o velice dobrého známého a ještě fandu do alternativky, takových moc není, dají se v našem blbákově spočítat na prstech jedné ruky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 12:53 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 11:21 pm
Příspěvky: 11
Děkuji za rychlou odpověď, no, tak to tedy máte pravdu, lékaři o tom nic nevědí!! Jak jsem psala, byla jsem s Candidou u 3 gynekologů a ani jeden mi nedokázal poradit (ale každý samozřejmě napsal globule, toť vše.) jedna doktorka mi dokonce řekla, že bych měla omezit sladké, ale že když si dám třeba jen jednu čokoládou tyčinku denně, tak je to v pořádku. \":lol:\" Jde vidět, že ani lékař neví všechno a někdy je asi nutné opravdu zahájit samoléčbu. Ještě jsem dost četla o užívání Psyllium (píše se to tak?), které by mělo pročistit třeva, myslíte si, že vzhledem k tomu, co už užívám by Psyllium bylo vhodné přidávat?

Pořád mi ale nejde do hlavy, proč je informovanost lékařů ohledně této problematiky tak mizerná, vždyť údajně mykózami trpí za svůj život aspoň jednou 80% žen... Jak ale zjistím po určité době držení diety, že kvasinky už z těla vymyzely? nějaký zaručený tip? Nebo stačí, když nebude bílý jazyk? \":o\")

A jak zjistím, že můj partner už dávno kvasinky nemá? žádné příznaky ani problémy nemá, ale u mužů se prý ani příznaky objevit nemusí. V současné době máme styk pouze s kondomem. Byl léčen krémem Canesten, doporučeným od gynekologa, toť vše.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 1:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
evik196 píše:

Pořád mi ale nejde do hlavy, proč je informovanost lékařů ohledně této problematiky tak mizerná, vždyť údajně mykózami trpí za svůj život aspoň jednou 80% žen... Jak ale zjistím po určité době držení diety, že kvasinky už z těla vymyzely? nějaký zaručený tip? Nebo stačí, když nebude bílý jazyk? \":o\")


Je to velmi velmi jednoduche. Predstavte si tu obrovskou sumu penez, ktera se vydela prodejem vsech anti-mykotickych pripravku nejen pro damy ale i pro pany. Neni to uz jasne ? \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 2:00 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 11:21 pm
Příspěvky: 11
Ano, už je mi to jasné, ale tu nepředstavitelnou sumu peněz si představit nedokážu \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 2:05 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 11:21 pm
Příspěvky: 11
Vážený pane Zajíček,

právě jsem na Vašich stránkách narazila na očistu střev Sankhapraksalana, myslíte, že bych ji taky měla provést? To by mohlo pomoct k vymyzení Candidy, že?
Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 2:41 pm 
Offline

Registrován: pon pro 17, 2012 8:58 pm
Příspěvky: 1
Vševěd píše:
MMS jsem taky zkoušel, žádná reakce - candidě to nedělalo vůbec nic. Přesně jak říkáš - když to nedělá vůbec nic, tak to přece poznáš.
Třeba to máš jinak. U mně - nula bodov.

Moje zkušenos je přesně opačná, dělám si obden klystýry s urinou a 20 kapkami MMS již cca 14 dní a musím říci, že ze mě vyšlo už tolik kandidy, že bych tomu nikdy nevěřil. Navíc po prvních klystýrech jsem našel i jiné červy, tenké dlouhé cca 20cm. Zvláště, když je už střevo čisté to jde kontrolovat v míse bez problémů. Nevím jak působí jinde v těle zatím, ale střevo čistí tato kombinace spolehlivě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 3:37 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 11:21 pm
Příspěvky: 11
Prosím vás, co znamená MMS a jak se provádí klystýr s urinou? díky za odpověď. Ps.: jak jste poznal, že z vás vylezla právě Candida? \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 7:25 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
burosh píše:
Moje zkušenos je přesně opačná, dělám si obden klystýry s urinou a 20 kapkami MMS již cca 14 dní a musím říci, že ze mě vyšlo už tolik kandidy, že bych tomu nikdy nevěřil. Navíc po prvních klystýrech jsem našel i jiné červy, tenké dlouhé cca 20cm. Zvláště, když je už střevo čisté to jde kontrolovat v míse bez problémů. Nevím jak působí jinde v těle zatím, ale střevo čistí tato kombinace spolehlivě.

Nejsme si jist ze by pritomnost nejakych organismu jako hlistu v travicim traktu mela mit tak neblahy vliv na zdravi. Uvedomte si ze ty organismy se vyvinuli po tisiceleti a neustale se vyviji, stejne jako imunita lidska. je to jako v mikrosvete. Adaptuj se a prezij. Jsem dokonce nazoru ze nejake hlisty a parazity podobneho druhu lidske telo pro normalni fungovani potrebuje, protoze tak to priroda vymyslela. Bojovat proti tomu muze byt nehumani asi jako jsou v boji ve valce zakazany nekonvencni zbrane. Kdyz se podivas na domaci mazlicky zacervene a zijici ve spine nepripada mi ze by nejak stradali, hlavni je pohoda jistota zvance a maji se vic nez dobre, nebo tak alespon vypadaji. Pouzivam proste vic intuice nez radobyvedeckych modnich tendencnich lecebnych procedur ktere spise reflektuji sofistikovany bojovny (ekonomicky) duch doby- znicit, bojovat, eliminovat, vyhladit, otravit, odriznout, urirnout, vykuchat, vymenit, naolejovat,...
zkuste navstivit zoo a poptat se ja ktezke je udrzet pri zivote nebo v reprodukcni schopnosti nektere druhy v neprirozenem stresujicim prostredi. A mozna vam dojde jak to myslim. \":wink:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz