Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 1:34 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 6:50 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vsiml jsem si sakule ze v jednom prispevku pouzivas vyrazu "boj mezi dobrymi a spatnymi mikroorganismy". Jak se to pozna?
Mou oblibenou otazkou je: Jak se to kurva pozna? Ja to nevidim? Co kdyz mezi triliardami telu nevlastnich mikroorganismu (a jak se to pozna?) je spis kompetice o ziviny a metabolity? Ne niceni, ponizovani. Co kdyz spousta bunek lidskeho tela a jejich funkce pochazi vyvojove prave z tech symbiotickych bunek ktere se casem tak adaptacne zaclenili do organismu ze predali cast genomu a sve funkce ci struktury a my tyto mista v genech sledujeme jako neznama mista. Nerozumime tomu. Ale chapu, zivot je boj, tak proc by to u mikroorganismu nebylo jinak. Muze ale nemusi. Krev by ale tect nemela.
Dalsi problem? Jak se kurva pozna ze je bakterie dobra nebo zla? Vezmu-li v uvahu analogii z lidskeho zivota, jeden a ten samy clovek muze byt v jeden okamzik na nekoho dobry anebo podle situce nebo nahody v mziku zly. Je to tak nezavisle zavisle na svobone nesvobodne vuli, ze pausalizovanim a prumerovanim muzes ziskat ideal, ale v realu ho najdes mozna v pohadce nebo ve skolce. Ano muzem polemizovat bunka je preci jednodussi nez clovek, nema mozek. Zemre-li jedna bunka clovek pravdepodobne prezije, ale kde je hranice kdy uz neprezije? Kolik jich muze zdiletantovat, sabotovat ci zemrit a jak jakym zpusobem, aby seto uz vymklo kontrole a samoregulaci auto regulaci? nevime.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 8:34 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
inzenyr píše:
Kazda nemoc je zpusobena nemocnou hlavou. Pokud ma clovek zdravou hlavu, v podstate nemuze onemocnet, protoze mu to jeho zdrava hlava nedovoli.

Kazdy, kdo se chce tady uzdravit, si nejdriv musi uzdravit hlavu, bez toho nema sanci zvitezit nad kvasinkou.

Ja jsem to musel absolvovat take.

Lidi s nemocnou hlavou jsou plne nemocnice.

Inzenyr

Po dlouhé době jsme se dopracovali k tomu, že "srdce" imunitního systému je ve střevech. Místo, abyste uznal, že jsem měl pravdu,
zase uhnete a vymýšlíte novou kulišárnu. Člověk se zdravou hlavou nemůže onemocnět. Nezlobte se na mně, ale to jsou bohapusté
žvásty a alibismus. Ani nemám sílu Vám to vyvracet, protože když to udělám, zase na mně budete zkoušet novou kulišárnu.
Konec diskuze z mojí strany.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 11:01 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Vševěd píše:
Po dlouhé době jsme se dopracovali k tomu, že "srdce" imunitního systému je ve střevech. Místo, abyste uznal, že jsem měl pravdu,
zase uhnete a vymýšlíte novou kulišárnu. Člověk se zdravou hlavou nemůže onemocnět. Nezlobte se na mně, ale to jsou bohapusté
žvásty a alibismus. Ani nemám sílu Vám to vyvracet, protože když to udělám, zase na mně budete zkoušet novou kulišárnu.
Konec diskuze z mojí strany.

Nechci vám chlapi skákat do řeči, ale tohle jsme řešili už i v diskusi na webu Vitarián a skutečně jsme se shodli, že máme - samozřejmě jen obrazně řečeno - mozky dva. Jeden v hlavě a druhej ve střevech. Úkolem mozku v hlavě je ukočírovat ten mozek ve střevech. Většinu lidí však ovládá ten sviňáckej ve střevech a lidi do sepe cpou, na co jen mají chuť (a pak chtějí být zdraví, ha).
Opravdu je to v hlavě, fakt jo. Jenže na to je 98 procent lidí línejch a pohodlnejch, proto ty plné nemocnice, jak píše inženýr.

Vy máte pravdu oba. Ano, IS sídlí ve střevech, jasná věc, ale IS lze oslabovat či posilovat akcí, o níž rozhoduje hlava. A jelikož hlava to u naprosté většiny populace "dělá špatně", je to skutečně v té hlavě (ta pravá příčina, nikoli imunita).
.
.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 4:26 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Tak jestli jste se na tom shodli na vitarian.cz tak už se nemáme o čem bavit asi \":roll:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 8:39 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Vševěd píše:

Po dlouhé době jsme se dopracovali k tomu, že "srdce" imunitního systému je ve střevech. Místo, abyste uznal, že jsem měl pravdu,
zase uhnete a vymýšlíte novou kulišárnu. Člověk se zdravou hlavou nemůže onemocnět. Nezlobte se na mně, ale to jsou bohapusté
žvásty a alibismus. Ani nemám sílu Vám to vyvracet, protože když to udělám, zase na mně budete zkoušet novou kulišárnu.
Konec diskuze z mojí strany.

Omlouvam se, to nebyla zadna kulisarna, pouze uplne naplacato popsany stav nasi populace. Nechtel jsem tady popisovat nejake duchovni cesty, proste jsem to popsal uplne jednoduse. I stav lidi, kteri sem prichazi hledat pomoc, to pekne potvrzuje. Prichazi z naprosto pokroucenym (nezdravym) myslenim, zpusobenym stavem nasi spolecnosti. Pokud mate jiny pocit, tak nemam duvod Vam ho vyvracet.

Souhlasim, ze velka cast imunitniho systemu je dana funkci strev, jenom tvrdim, ze jejich vycisteni je podminka nutna, nikoliv postacujici. Lisime se pouze v tom, ze vy tvrdite, ze je to zaroven podminka postacujici. Kdyby to byla pravda, tak to vsem lidem tady bez vyjimky nadherne funguje. Vycisti si streva, spolknou probiotika a je hotovo. Resime problem, proc to tady hromade lidi nefunguje, a to je podle mne v te nepostacujici podmince.

Klidne tady muzu napsat i neco o fungovani systemu.
Teorie systemu plati obecne a je jedno o jaky system se jedna. Jesli se jedna o mraveniste nebo mestskou dopravu nebo akciove trhy.
Zaklad je u kazdeho systemu stejny. System je bud stabilni (konvergenti) nebo na mezi stability nebo nestabilni (divergentni). Pokud je imunitni system stabilni, tak ho nemohou rozhodit i znacne divokymi stravovaci excesy, pokud mu dam moznost se vratit do stabilniho stavu. To je treba to Jardovo tvrzeni, ze si klidne jednou rocne na Vanoce dopreje veskera nevhodna jidla, ale jeho fungovani to nijak nepoznamena. Pokud je ale imunitni system na hranici stability, tak jakykoliv stravovaci exces ho uz rozhodi, ale po urcite dobe se muze jeste vratit na mez stability. Pokud se ale uz nevrati, tak se dostal do nestabilniho stavu (nemoci) a standardne se na hranici stabilniho stavu musi udrzovat leky. Pro telo to uz ale je neprirozeny stav a imunitni system se stale vice rozvazuje a dostava do stale vetsi nestability, objevuji se dalsi nemoci a je treba silnejsich leku. Pokud zacnete s cistenim strev v tomto okamziku, tak muze dojit k naprosto opacnemu efektu, nez pozadujete, protoze sice metoda je spravna, ale system reaguje nestabilne. A ta reakce muze byt znacne neprizniva prave diky tomu, ze strevo predstavuje vyznamnou cast imunitniho systemu. Cili nejdriv potrebuji nasmerovat telo do stabilniho stavu a pak zahajit ocistu streva. Do stabilniho stavu imunitni system mohu dostat pouze tim, ze postupne uberu vsechny potraviny, ktere imunitni system rozvazuji (dulezite je, nic nepridavam, pouze ubiram) a nasledne zacnu ubirat i leky, ktere udrzuji system na hranici stability.

Cili si nejdriv musim v hlave ujasnit co musim udelat, myslenkove se s tim ztotoznit a pak teprve zacit jednat. Nevim jak jste to resil Vy, ale predpokladam, ze podle znalosti a postupu, ktere zde uvadite, to bylo stejnym zpusobem. Nejdriv jste veci nastudoval, pak jste se musel myslenkove ztotoznit s tim jak je provedete a pak jste teprve pristoupil k akci. Opacne to myslim moc fungovat nebude. Problem tech lidi, co jim to nefunguje je predevsim v tom, ze si tady neco prectou a jdou to zkusit, ono to nefunguje, tak si prectou neco dalsiho a jdou to zase zkusit a ono to zase nefunguje, i kdyz obe veci jsou metodicky spravne. Problem ale muze byt take v tom, ze misto aby system stabilizovali, tak ho naopak rozvazuji. To jsou ty zdravotni stavy, ktere jim tady nikdo nedokaze rozumne vysvetlit.

Jeste, ze se tady nedavaji minusy, to bych byl po tomhle prispevku same minus. \":-)\"

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 8:58 pm 
Offline

Registrován: úte říj 30, 2012 11:31 pm
Příspěvky: 40
sakul píše:
Všechny tyhle souvislosti mě vedou k zamyšlení ... pokud mám správné informace tak lidské tělo se skládá z cca 10ti triliónů buněk, přičemž ve střevech je až 100triliónu mikroorganismů pracujích v neuvěřitelné symbióze jen pro náš prospěch. Nemyslím si že budeme schopni někdy plně vysvětlit, popsat nebo snad dokonce napodobit takto nepředstavitelně složitý mechanismus

Tato spolupráce triliónu bytostí s jistou inteligencí je jen malá část toho co se odehrává v našem těle. Zatímco zíráme na zprávy v televizi a tvrdíme, jak je všechno špatně a jak nic nefunguje, v našem těle se odehrává obrovské množství zázraků.

Dýcháme, kyslík je distribuován do krve. Trávíme novou i starou stravu. Krev proudí, srdce tepe, močový měchýř se plní, kůže se regeneruje, svaly se stahují a uvolňují, vlasy rostou (někdy:)), mozek vydává každou vteřinu obrovské množství impulsů a zároveň třídí a zpracovává informace, emoce, zážitky. Probíhá vstřebávání a distribuce potřebných látek, trilióny buněk přenáší energii, bojují proti miliardám vetřelcům z venku, regenerují se tkáně, probíhá růst ....

Zatímco spíme, tedy nevyvíjíme naprosto žádné úsilí, probíhá tohle všechno a mnohem více. Regenerují se buňky takovým způsobem, že během dvou dnů mám kompletně nové oko, v našich játrech nezústane během několika týdnů kámen na kameni - vše co bylo odejde a nahradí se novými strukturami.

Je dobré se zamyslet, jestli já mám nějaké zásluhy na svém zdraví. Jestli můžu do tohoto neskutečně složitého a super inteligentního procesu něco vůbec přidat. Nebo můžu jen s úctou zírat, děkovat za to, že se tohle všechno děje jen po mě a neničit to šílenou stravou a ještě šílenějším myšlením a jednáním.

Velmi doporučuji místo večerní zpráv tuhle krátkou meditaci.
Sedněte si do křesla, zavřete oči a postupně si uvědomujte procesy ve svém těle. Dýchání, tep, srdce, myšlení. Uvědomte si postupně všechny části svého těla a poté tělo jako celek. Pociťte tu obrovskou živost ve svém těle, ty trilióny buněk a milióny procesů, které probíhají bez jakéhokoli vašeho přičinění, pro vaše maximální dobro. Uvědomte si, že kdyby jeden z těch procesů selhal jste okamžitě nebo po krátkém čase mrtví a s tím i všechny vaše starosti, radosti, očekávání, problémy.
A s tímto přichází pokora - uvědomění si, že nic z toho co si myslím že ovládám není v mých rukách. Přichází obrovská vděčnost této inteligenci, která mi umožnuje být v tomto těle a která se stále stará o věci, o které bych se nedokázal postarat ani na vteřinu svého života.

Sakule, smekám před Vámi. Smekám tedy už dlouho, ale po dočtení ocitovaného textu se v tomto úkonu dostávám podstatně níže, než se nalézá hlubina sklepní \":)\" Kéž by má cesta a hledání byly alespoň u desetiny toho, co jste ušel Vy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 12:20 am 
Offline

Registrován: úte říj 16, 2012 1:18 pm
Příspěvky: 34
sakul píše:
...
Velmi doporučuji místo večerní zpráv tuhle krátkou meditaci.
Sedněte si do křesla, zavřete oči a postupně si uvědomujte procesy ve svém těle. Dýchání, tep, srdce, myšlení. Uvědomte si postupně všechny části svého těla a poté tělo jako celek. Pociťte tu obrovskou živost ve svém těle, ty trilióny buněk a milióny procesů, které probíhají bez jakéhokoli vašeho přičinění, pro vaše maximální dobro. Uvědomte si, že kdyby jeden z těch procesů selhal jste okamžitě nebo po krátkém čase mrtví a s tím i všechny vaše starosti, radosti, očekávání, problémy.
A s tímto přichází pokora - uvědomění si, že nic z toho co si myslím že ovládám není v mých rukách. Přichází obrovská vděčnost této inteligenci, která mi umožnuje být v tomto těle a která se stále stará o věci, o které bych se nedokázal postarat ani na vteřinu svého života.

S touhle meditací mám dobrou zkušenost. Přihodilo se mi to tak nějak spontánně. Byla jsem venku běhat, poté dorazila domů, pěkně se usadila, ještě mi silně tepalo srdce a měla jsem zrychlený dech - a pustila se do velké čokolády. je mi jasné, že ted si někteří z vás říkají, že jsem pěkné hovádko.:- p no.. mě to krátce na to napadlo taky. vnímala jsem jak cirkuluje můj dech, proudí krev a představila si všechny ostatní procesy, které jsou na toto navázány a pak jsem si uvědomila sebe, jak tam sedím a cpu se něčím, co tyto procesy brzdí, ztěžuje tělu práci, spíše mi ubližuje než těší.
čokoláda letěla do koše...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 11:40 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
inzenyr píše:
Omlouvam se, to nebyla zadna kulisarna, pouze uplne naplacato popsany stav nasi populace. Nechtel jsem tady popisovat nejake duchovni cesty, proste jsem to popsal uplne jednoduse. I stav lidi, kteri sem prichazi hledat pomoc, to pekne potvrzuje. Prichazi z naprosto pokroucenym (nezdravym) myslenim, zpusobenym stavem nasi spolecnosti. Pokud mate jiny pocit, tak nemam duvod Vam ho vyvracet.

Souhlasim, ze velka cast imunitniho systemu je dana funkci strev, jenom tvrdim, ze jejich vycisteni je podminka nutna, nikoliv postacujici. Lisime se pouze v tom, ze vy tvrdite, ze je to zaroven podminka postacujici. Kdyby to byla pravda, tak to vsem lidem tady bez vyjimky nadherne funguje. Vycisti si streva, spolknou probiotika a je hotovo. Resime problem, proc to tady hromade lidi nefunguje, a to je podle mne v te nepostacujici podmince.

Klidne tady muzu napsat i neco o fungovani systemu.
Teorie systemu plati obecne a je jedno o jaky system se jedna. Jesli se jedna o mraveniste nebo mestskou dopravu nebo akciove trhy.
Zaklad je u kazdeho systemu stejny. System je bud stabilni (konvergenti) nebo na mezi stability nebo nestabilni (divergentni). Pokud je imunitni system stabilni, tak ho nemohou rozhodit i znacne divokymi stravovaci excesy, pokud mu dam moznost se vratit do stabilniho stavu. To je treba to Jardovo tvrzeni, ze si klidne jednou rocne na Vanoce dopreje veskera nevhodna jidla, ale jeho fungovani to nijak nepoznamena. Pokud je ale imunitni system na hranici stability, tak jakykoliv stravovaci exces ho uz rozhodi, ale po urcite dobe se muze jeste vratit na mez stability. Pokud se ale uz nevrati, tak se dostal do nestabilniho stavu (nemoci) a standardne se na hranici stabilniho stavu musi udrzovat leky. Pro telo to uz ale je neprirozeny stav a imunitni system se stale vice rozvazuje a dostava do stale vetsi nestability, objevuji se dalsi nemoci a je treba silnejsich leku. Pokud zacnete s cistenim strev v tomto okamziku, tak muze dojit k naprosto opacnemu efektu, nez pozadujete, protoze sice metoda je spravna, ale system reaguje nestabilne. A ta reakce muze byt znacne neprizniva prave diky tomu, ze strevo predstavuje vyznamnou cast imunitniho systemu. Cili nejdriv potrebuji nasmerovat telo do stabilniho stavu a pak zahajit ocistu streva. Do stabilniho stavu imunitni system mohu dostat pouze tim, ze postupne uberu vsechny potraviny, ktere imunitni system rozvazuji (dulezite je, nic nepridavam, pouze ubiram) a nasledne zacnu ubirat i leky, ktere udrzuji system na hranici stability.

Cili si nejdriv musim v hlave ujasnit co musim udelat, myslenkove se s tim ztotoznit a pak teprve zacit jednat. Nevim jak jste to resil Vy, ale predpokladam, ze podle znalosti a postupu, ktere zde uvadite, to bylo stejnym zpusobem. Nejdriv jste veci nastudoval, pak jste se musel myslenkove ztotoznit s tim jak je provedete a pak jste teprve pristoupil k akci. Opacne to myslim moc fungovat nebude. Problem tech lidi, co jim to nefunguje je predevsim v tom, ze si tady neco prectou a jdou to zkusit, ono to nefunguje, tak si prectou neco dalsiho a jdou to zase zkusit a ono to zase nefunguje, i kdyz obe veci jsou metodicky spravne. Problem ale muze byt take v tom, ze misto aby system stabilizovali, tak ho naopak rozvazuji. To jsou ty zdravotni stavy, ktere jim tady nikdo nedokaze rozumne vysvetlit.

Jeste, ze se tady nedavaji minusy, to bych byl po tomhle prispevku same minus. \":-)\"

Inzenyr

Teorie je pěkná věc, já dávám přednost praxi.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 1:10 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
Že se ještě vrátím k těm střevům..... Myslíte si, že IS má svoje sídlo tam, kam je vyslaná kde je lokalizovaná většina jeho aktivních buněk pro boj s vnějším nepřítelem, nebo tam kde ty buňky vznikají, diferencují se a učí se??
Někdo tady napsal, že střevo vytváří buňky IS. Tak na tady tu informaci jsem zatím nikde nenarazil a dost pochybuji o její správnosti.

A ještě k té kandidě. Ta je přeci do jisté míry v symbióze, takže IS na ni nebude reagovat, dokud se nějak zásadně nepřemnoží, pokud na ni vůbec reaguje. A když na ni IS nereaguje, tak je stav kandidy regulován pouze "zbytky", které na ni zůstanou. To by mohlo souviset s poruchou štěpení sacharidů, které se dostanou do krve v takové formě, že ji nedokáží buňky využít a zůstává jako krmení pro kandidu. Dodávám, že to je jen doměnka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 3:08 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
OndraN píše:
Že se ještě vrátím k těm střevům..... Myslíte si, že IS má svoje sídlo tam, kam je vyslaná kde je lokalizovaná většina jeho aktivních buněk pro boj s vnějším nepřítelem, nebo tam kde ty buňky vznikají, diferencují se a učí se??
Někdo tady napsal, že střevo vytváří buňky IS. Tak na tady tu informaci jsem zatím nikde nenarazil a dost pochybuji o její správnosti.

A ještě k té kandidě. Ta je přeci do jisté míry v symbióze, takže IS na ni nebude reagovat, dokud se nějak zásadně nepřemnoží, pokud na ni vůbec reaguje. A když na ni IS nereaguje, tak je stav kandidy regulován pouze "zbytky", které na ni zůstanou. To by mohlo souviset s poruchou štěpení sacharidů, které se dostanou do krve v takové formě, že ji nedokáží buňky využít a zůstává jako krmení pro kandidu. Dodávám, že to je jen doměnka.

Porucha štěpení sacharidů? Komplexní sacharidy se tráví na ty nejjednodušší, které candida miluje. O které poruše tady mluvíme?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 9:57 pm 
Offline

Registrován: úte říj 02, 2012 3:15 pm
Příspěvky: 38
Pri mojej terajšej vahe 70 kg by som mal na nizkosacharidovej strave dostať do seba okolo 210 g tuku.
Chcem sa opytať z čoho by mal pozostavať a aky druh tuku by to hlavne mal byť?
/niekedy si robim na šalat majonezu ,ktora my chuti olej,vajce,cibula,cesnak,sol,jablčny ocot je v pohode?/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 08, 2013 8:33 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Z 210 g tuku se posereš. Kde jsi na to číslo přišel?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 08, 2013 11:35 am 
Offline

Registrován: úte říj 02, 2012 3:15 pm
Příspěvky: 38
aby som nechudol tak 3 nasobok svojej vahy niekde to tu pisalo. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 08, 2013 11:51 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
radši nějaké bílkoviny. Strávit takové množství tuku není jednoduché, a pokud to má být zdravě, tak ani moc chutné...
vlastně si neumím představit takové množství tuku sníst ani ve formě sádla, oleje nebo čehokoliv jiného...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 08, 2013 1:00 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
radši nějaké bílkoviny. Strávit takové množství tuku není jednoduché, a pokud to má být zdravě, tak ani moc chutné...
vlastně si neumím představit takové množství tuku sníst ani ve formě sádla, oleje nebo čehokoliv jiného...

ty asi neznas zakladni kupecne pocty. 210 g je mozne, staci mit vydatnou snidani, bucek, obed poradnou flakotu a veceri a ani nemusis mlsat svaciny. Myslim ze snist 1 kg susiny za den ktera obsahuje 21% tuku neni nadlidsky vykon, akorat clovek musi mit vydej, jinak asi takovy hlad sezenim u pocitace nikdy mit nebudes. Zalezi na tvem fyzikem nasazeni a kvalite traveni, aby ti to strevy neproletelo jak cednikem. Takze nic pro posranky. \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz