Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 6:19 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 22, 2014 11:39 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Po sankhce se me udelal na jazyku bilej povlak a když jakoby zubama ten jazyk cistim, tak na zubech zustane lehce nazloutlej, nazelenalej sajrajt. To se za ten den kdy jsem snedl 200g tyze tak kvasinka rozjela?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 28, 2014 11:41 pm 
Offline

Registrován: sob lis 30, 2013 12:29 am
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno
Dobrý den,
ráda bych zkonzultovala svůj výsledek plivacího testu na kvasinky. Pokud totiž nechám po 30 minutách sklenici v klidu, test je negativní (zkoušela jsem to opakované). Pokud s ní však pohnu a hladina se zvlní, okamžitě ze sliny začnou klesat vlákna dolů. Může mi prosím někdo poradit, jak si mám tento výsledek vyložit?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2014 8:32 am 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
redbat píše:
kup si betain hcl tablety.... zacni na jednej tablete... das si tabletu a ked ti po nej bude zle, tak mas dost kyseliny... ak nie na druhy den si das dve tablety a takto to skusas kym nenajdes ten spravny pocet tabliet... a tie potom budes uzivat na zvysenie kyseliny... velmi zjednodusene som to napisala.. daj si do vyhladavania betain... tam to bude podrobnejsie...

A ty tablety betainu brat po otestovani porad rano na lacno,nebo pak uz pres den s jidlem? Jak poznam,ze uz je nepotrebuju,kdyz je nebudu brat na lacno-nekde tady jarda psal,ze se to po otestovani bere pres den s jidlem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2014 10:02 am 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Vševěd píše:
Ano, asi takhle, jde o to, že tělo začne používat kokosový tuk jako zdroj energie místo vlastního, což ovšem při léčbě candidy ničemu nevadí, pomotal jsem to, to platí při hubnutí.
Zvláštní je, že jsem nikdy neměl reakci na kokosový tuk, jenom na kaprylovou kyselinu samotnou...

Pro vas asi dotaz trochu od veci-dostala jsem od Jardy kokosovy tuk-ale je to v lahvi a uplne tuhe! jak to brat?-mam to rozehrat ve vodni laznia prendat do jineho obalu a brat takhle NATUHO,nebo rozehrivat do jidla? Moc dekuji za radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2014 12:18 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
jajda22 píše:
Pro vas asi dotaz trochu od veci-dostala jsem od Jardy kokosovy tuk-ale je to v lahvi a uplne tuhe! jak to brat?-mam to rozehrat ve vodni laznia prendat do jineho obalu a brat takhle NATUHO,nebo rozehrivat do jidla? Moc dekuji za radu

Je uplne jedno v jakem stavu ho jite. Napr. u sadla by jste asi taky neresila, jestli se ma rozpustit nebo jist tuhe ne? Proste si ho namazete tuhy na chleba a nebo ho date do teplého jidla kde se rozpusti ne? \":)\" Ale jinak vystavovat jakekoliv tuky teplu když to není nezbytne se samozrejme nedoporucuje. Ikdyz prave kokosovy olej je znam svou vlastnosti, ze je idealni na vareni. Ja na nem delam vajíčka... Nebo si dam proste ze sklenice jen tak lzicku rovnou do pusy a nebo proste pridam do uvareneho jidla, kde krasne roztaje a prida zajímavou chut..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2014 4:23 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Ÿura píše:
Je uplne jedno v jakem stavu ho jite. Napr. u sadla by jste asi taky neresila, jestli se ma rozpustit nebo jist tuhe ne? Proste si ho namazete tuhy na chleba a nebo ho date do teplého jidla kde se rozpusti ne? \":)\" Ale jinak vystavovat jakekoliv tuky teplu když to není nezbytne se samozrejme nedoporucuje. Ikdyz prave kokosovy olej je znam svou vlastnosti, ze je idealni na vareni. Ja na nem delam vajíčka... Nebo si dam proste ze sklenice jen tak lzicku rovnou do pusy a nebo proste pridam do uvareneho jidla, kde krasne roztaje a prida zajímavou chut..

Jasně,díky-myslela jsem,že to má být olej.Takže mu to nevadí,když ho šetrně rozehřeju a dám do sklenice? Doufám,že trochu zabere i na kvasinky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2014 6:04 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
jajda22 píše:
Pro vas asi dotaz trochu od veci-dostala jsem od Jardy kokosovy tuk-ale je to v lahvi a uplne tuhe! jak to brat?-mam to rozehrat ve vodni laznia prendat do jineho obalu a brat takhle NATUHO,nebo rozehrivat do jidla? Moc dekuji za radu

stačí když tu láhev ponoříte do na nějakou dobu do teplé vody (nad 25C) a pak si olej přelejete jak potřebujete

já ho používám do ovocným salátů a nebo jen tak po lžičkách..popř. když jednou za čas vaříme tak do rýže jáhel luštěnin...nebo na něm dělám žloutkové palačinky a žena z něj dělá i výborné nepečené sladkosti když je nějaká oslava


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2014 7:12 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Kokostuk roztopím pak ho sliju do dvou 3litrových skleněných zavařovaček (objednávám si po 5ti litrech z Ekokoza.cz bio nerafinovaný) Velkou vidličkou nadrtím na větší kusy a když jdu kolem ledničky, tak nějaký ten kousek strčím do puse i na vaření a podobně, osvědčila se mi velká grilovací vidlička, kterou v tom jakoby kvedlám a ulamuju kousky.

Jak děláš žloutkové palačinky a můžeš dát i jiné sladké nepečené recepisky ? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2014 9:34 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
jani píše:
Kokostuk roztopím pak ho sliju do dvou 3litrových skleněných zavařovaček (objednávám si po 5ti litrech z Ekokoza.cz bio nerafinovaný) Velkou vidličkou nadrtím na větší kusy a když jdu kolem ledničky, tak nějaký ten kousek strčím do puse i na vaření a podobně, osvědčila se mi velká grilovací vidlička, kterou v tom jakoby kvedlám a ulamuju kousky.

Jak děláš žloutkové palačinky a můžeš dát i jiné sladké nepečené recepisky ? Děkuji

Děkuji za rady,určitě tady objednám-je to krásná cena a také bych uvítala nějaké recepty


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 19, 2014 10:52 pm 
Offline

Registrován: stř úno 19, 2014 10:20 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den. Mám velké podezření na přemnožené kvasinky \":(\". Zacala jsem to vnímat, poté co jsem vzsadila antikoncepci,kterou jsem brala i kvuli akne na ktere jsem velmi trpela.Akne se mi po vzsazeni pekne rozjelo a zacala jsem hledat informace na iternetu. Narazila jsem na Candidu albicans a vše na mě sedělo snad do puntíku. Zmínené akne (svedive), vypadavani vlasu, deprese, unava,podraždenost,naladovost,nutkava chut jist i kdyz nemam hlad predevsim sladke a pecivo (po konzumaci takovych jidel se dostavilo nadymani a bolestivy tlak v brise, gznekologicke problemy,
(bily vztok a svedeni), spatna pamet, nesoustredenost...je toho tolik. Pro me uz zoufalost \":(\". Minulí rok jsem vyzkousela prisnou protikvasinkovou dietu,kterou jsem vzdrzela pouze mesic \":(\", jedla jsem jen zeleninu, neco malo orechu a protein z hrachu. Musim rict, ze i za tak kratkou dobu jsem mela naprosto cistou plet a bolesti bricha ustopily ale nevzdrzela jsem, bzla jsem hrozne vzcerpana a nemohla normalne fungovat... \":(\". Lekar mi udelal pouye test krve a nic nenasel a nechtel se tim zabivat, na gynekologii mi nasli vetsi mnozstvi kvasinek ale nejak zvlaste neresily i kdyz vedi ze na to trpim ustavicne. Lekarum uz neverim a vim z vlastni zkusenosti, ze jidlo je lekem i jedem.. moc mi to zneprijemnuje zivot a ja uz opravdu nezvladam kazdodeni veci v zivote. Selhavam \":(\". Nemam tu vilu,prijde mi ze kvasinky jsou silnejsi nez ja ale tak moc to chci dokazat a zkvalitnit si zivot. Vim naprosto presne co jist a co ne i co se tyce doplnku stravy ale bojim se, ze nedokazu prezit jen na zelenine a semenech (drive mi kvuli tomu diagnostikovali anorexii protoze jsem mela pri vysce 172 cm 52 kg, nyni jelikoz se prejidam a moc se nehybu 60 kg). Take jsem byla hrozne vycerpana a nepracoval mi mozek tak jak by mel,nejspis diky nizkemu poctu sacharidu (zpomalene mysleni,zhorseni psychiky...) Opravdu mam strach, ceka me nastup do noveho zamestnani a ja chci ze sebe vydat maximum \":(\". Prosím o jakýkoliv nazor ci radu. Moc bych si toho vazila jelikoz mam pocit, ze mi nikdo nedokaze pomoct ani o tom s nikym nemuzu mluvit...nikdo ve me nema pochopeni..Myslim, ze zde jsem na spravnem miste. Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 20, 2014 9:09 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1971
Jako první pomoc bych volil kysané zelí, je výborné. Dvakrát mě prohnalo, napotřetí již bez nadýmání, ale možná to bude tím, že jsem ho dobře natrávil samostatně před hlavním chodem. Jak já bych si dal okurku rychlokvašku.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 20, 2014 10:54 pm 
Offline

Registrován: stř úno 19, 2014 10:20 pm
Příspěvky: 4
Kysane zeli mam taky rada ale nemuzu ho ve velkym :/. Mam pak cely den krece v brise,nafoukla jak balon a prujem..Citim znacne zhorseni stavu \":(\" zhorsilo se akne, svedi me kuze,usi, zacali bolet klouby a co se mi deje s brichem ac snim treba jen dusenou brokolici... vypadam jak tehotna jak jsem nadmuta,furt mi zblunka v brichu a mam neukojitelny hlad a chute na vse co nesmim \":(\" a nedari se mi to ovladat \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 20, 2014 11:19 pm 
Offline

Registrován: stř úno 19, 2014 10:20 pm
Příspěvky: 4
Od zitrka zacnu zase drzet prisnou dietu a koupim si ruzne doplnky stravy a pokusim se byt v klidu. Jinak je to zacarovany kruh... Jen se bojim te extremni unavy, namisto sacharidu jsem jedla hodne orechu abych mela energii ale ty ve velkem mnozstvi take zahlenuji organismus... A hlavne, jak dlouho mam drzet extremni dietu? Kdy muzu postupne zaradit ovoce? Az pocitim zmenu k lepsimu? Co kdyz se mi to po konzumaci ovoce opet vrati? \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 21, 2014 6:13 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1971
Jestli na to máte odvahu, tak zkuste šankaprakšalánu. Někde tady bylo video jak tato technika vyléčila závodního cyklistu
s únavovým syndromem od přemnožených kvasinek.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 21, 2014 6:40 pm 
Offline

Registrován: stř úno 19, 2014 10:20 pm
Příspěvky: 4
Dekuji za typ. \":)\". Mrknu na to.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz