Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř črc 03, 2024 8:32 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2015 2:35 pm 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Jeste mi doktorka poradila koupat v hypermanganu, co na to rikate? Prvni dceru jsem casto koupala v jedle sode preventivne, druhou dceru ne, mam ji zkusit koupat v sode? Nebo ten hypermangan, nebo potirat postizene mista sodou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2015 2:54 pm 
Offline

Registrován: úte led 24, 2012 8:05 pm
Příspěvky: 44
z mých zkušeností...stejně je to všechno způsobený nějakejma bakteriema, kvasinkama...já na všechno používám pořád jen tu lichořeřišnici..zkuste to mazat tinkturou, nic tim neriskujete bych řek...teda ale radši si to prověřte, nevim jak u dětí...a nebo česnekem potírat...prostě použít nějakej zabiják bakterií a ne omašťovadlo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2015 8:34 pm 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Diky za info, lichorerisnici zkusim, myslite potirat i vnitrne? I ja jsem to tak koumala a vypada to na kvasinky, koupila jsem jen cistou zinkovou mast, uplne dam ted pryc oleje, nekolikrat jsem vydrhla postizene misto mydlem neem, to by melo nicit kvasinky, a potrela zredenym gse, grepovymi kapkami, plus ta zinkova mast, nic vic. Mala mela krome materskeho mleka, k obedu brokolici k veceri spenat s cesnekem, pila jecmen a odstavenou repu, rano mela k snidani jablko s ceckem, celkove bych se chtela zamerit vic na zeleninu, hlavne zelenou, i ja \</div

Naposledy upravil Nikola dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob lis 14, 2015 4:25 pm 
Offline

Registrován: úte led 24, 2012 8:05 pm
Příspěvky: 44
To nevim, jak se potírá vnitřně. Vážně nevím, jak to působí na dítě to si někde zjistěte. Jinak pomáhá zvnějšku i vnitřně. Jinak jídelníček pěknej. Já jen doufám, že takových rodičů je co nejvíc, co řeší zdraví svýho dítěte. Setkávám se většinou bohužel jen s lidmi, co svoje děti přecpávaj cukrem a diví se, jak jsou nemocné. Dítě jednoho mého kamaráda jede kompletně jen na cukr. Žel nemá cenu nic vysvětlovat, akorát se to obrátí proti vám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob lis 14, 2015 7:27 pm 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Snazim se a ma to vysledky starsi 3,5 nemela nikdy prasek nic, tahle odmimesicni taky ne, jen ted tu vyrazku ;(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte lis 17, 2015 2:31 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Zdravim vsechny pritomne,
dneska je to 8.den, co drzim protikvasinkovou dietu. Zatim bez antimykotik (opravdu nechapu, proc nemohou byt volne prodejna...). Dnes rano se mi objevily tyto fleky (viz foto).
Kdyz jsem drzela dietu zhruba pred tremi lety, vzpominam si, ze se mi take objevily a postupem se to zhorsovalo a bolelo a dodnes mi zustaly jizvy. Nerada bych proto, aby se to opakovalo. Nevite, prosim, co to muze byt?
Moc dekuji
E.


Přílohy:
12238019_1519638291667907_188060858959053953_o.jpg
12238019_1519638291667907_188060858959053953_o.jpg [ 316.68 KiB | Zobrazeno 10301 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2015 7:32 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1971
Podobná vyrážka se mi před léty udělala na břiše a ani jsem netušil, že to souvisí s kandidou. Na radu svého otce jsem potíral Pitralonem a skutečně zmizela. http://www.spolpharma.cz/kosmetika

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 22, 2015 12:05 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Alopat píše:
Podobná vyrážka se mi před léty udělala na břiše a ani jsem netušil, že to souvisí s kandidou. Na radu svého otce jsem potíral Pitralonem a skutečně zmizela. http://www.spolpharma.cz/kosmetika

Ahoj, diky za odpoved, zkusim to tedy nekde sehnat.
Nevim, jestli to souvisi s kandidou nebo jenom s tou dietou, tezko rict. Zatim je to vicemene stejny, coz je od minule pokrok.

Rada bych se na vas jeste obratila s dalsimi dotazy.
ad 1) Sehnala jsem fluconazol 200mg, v letaku pisi, ze pro lecbu kandidozy prvni den 800mg, druhy 400 a pak podle potreby udrzovaci davku. Mate s tim nekdo zkusenosti?
Vzhledem k tomu, ze sehnat to, nebylo zrovna jednoduchy a mam pouze 7 pilulek, nerada bych to pokazila. Navic to taky neni zrovna levna zalezitost (35 euro za 7x200mg mi prijde opravdu vydridusstvi).
ad 2) Po skonceni fluconazolu bych rada nasadila na tyden nystatin na streva (mam davku zhruba na tyden). A teprve potom (kdyz uz snad budu od kandidy dostatecne vycistena) bych rada zacala posilovat imunitu a dodavat laktobacily. Myslite, ze je takovy postup ok?
ad 3) Na konci mesice by mi mel dorazit lugoluv roztok. Je vhodne zaradit trojcatko hned, nebo pockat, az se imunitni system a strevni mikroflora trochu vzpamatuje? Bohuzel pred to neslo, nemela jsem lugoluv roztok.
ad 4) Je to 14 dni, co jsem na protikvasinkove diete. V podstate jim pouze maso, vejce, zrale syry (grana padano nebo pecorino romani, min 12 mesicu, ktere neobsahuji uz ani 1gr karb.) a opravdu symbolicky led.salat. Co ale nechapu je, ze se stale, i kdyz opravdu minimalne, nafukuju. Hlavne v pravem boku je to na poklep slyset. Cim to muze byt? Nejim nic, co by mohlo kvasit. Ty syry uz neobsahuji zadny cukr a toho led salatu je fakt minimum (1ks mam uz pres tyden!). Nevite nekdo, kde je problem?
ad 5) Po tech dvou tydnech mam stale spatnou plet (i kdyz urcite zlepseni nastalo, ale ne tak radikalni, jako pred nekolika lety, kdy jsem po dvou tydnech mela plet jako modelka) a take bolest v kolenou, i kdyz ustoupila tak ze 70%, stale pretrvava. Navic se mi objevil vytok. Ale ne bily/sedy, ktery je pro kandidu typicky, ale ciry, husty, kluzky, nevim jak to popsat. Je mozne, ze se nejedna o kandidu??? Co by to v takovem pripade pohlo byt? Nebo je to jen jeji pozvolne vymirani a staci vytrvat?
Diky moc predem za odpoved a omlouvam se za tak dlouhy prispevek.
Krasny den
E:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 26, 2015 1:14 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1971
Souhrn údajů o přípravku a příbalový leták je k dispozici na

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2015 3:44 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
miram píše:
roberts píše:
jak je to s ovsem? ovesné vločky jsou v pořádku?

Ovesne vlocky jsou zaplisnene, tem se radeji vyhni.

To je odkud tahle informace, prosím?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2015 1:19 am 
Offline

Registrován: ned zář 21, 2014 12:10 am
Příspěvky: 4
Zdravím \":)\"....už rok a půl bojuji s kavasinkou....po dietě s fundicidy se mi stav podstatně zlepšil...celé léto jsem měla klid,ale pak se to zas vrátilo...Ted se mi velmi osvědčilo koloidní stříbro...po měsíční kůře mám minimálně měsíc naprostý klid...žádné nadýmání.Chtěla jsem se zeptat,zda můžu koloidní stříbro používat stále,když mi pomáhá....samozřejmě v rozumných dávkách.Děkuji za odpověd.Dana \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2015 4:45 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Koukam, ze uz je tohle forum asi trochu prezite. \":(\" Nevadi, treba se budou hodit moje zkusenosti nekomu dalsimu.
Takze dneska je to presne 3 tydny a 4 dny co jsem na diete.
Fluconazol zatim davkovani: 1.den 400mg, 2.den 600mg, od tretiho dne do dneska (tyden) 200mg/den.
Od te doby, co beru fluctonazol, tak kazde rano klystyr.
Stav se celkove zlepsil hlavne asi posledni 3-4 dny, ale stale to neni bez problemu a v pravem boku na poklep porad 'duto'.
Vyrazka, ktera se mi udelala u prsou (viz muj prispevek vyse) vypada, ze se pomalu hoji.
Pro silnejsi povahy a zvedavce prikladam fotky, co ze me vylezlo minuly tyden a vcera. Dneska jsem byla u jedne sve zname doktorky (zebrat o dalsi recept na fluconazol \":)\" ) a ukazovala ji tyto fotky. Ona mi rekla, ze je to hlen, ze mam ta streva podrazdena diky tem klystyrum a ze to rozhodne neni kandida... tak ja uz vazne nevim, jestli jsem opravdu padla na hlavu, nebo jestli jsou vsichni doktori ohledne kandidy tak mimo.
Muj plan: Pokracovat 200mg fluconazolu a klystyry dokud se mi tohle bude v mise objevovat. Potom 200 mg 1xtydne jako udrzovaci davka, nez se vzchopi imun.system a strevni mikroflora. (nevim teda jeste, kde ho tolik sezenu)
Pridam pomalu trochu zelenyho a zacnu se cpat vit c, zinkem, msm a laktobacily (ty bych rada aplikovala pomoci irigatoru primo do streva - budu vdecna, za odkaz jak na to).
Kdyby se tady precejenom nasel nekdo, kdo ma zkusenosti a mohl by mi rict, zda to je kandida nebo ne a jestli je ten muj lecebny plan ok, budu moc vdecna.
Mejte se


Přílohy:
12333234_10207518737034069_46154621_o.jpg
12333234_10207518737034069_46154621_o.jpg [ 116.17 KiB | Zobrazeno 10050 krát ]
12326066_10207518737074070_424785032_o.jpg
12326066_10207518737074070_424785032_o.jpg [ 166.59 KiB | Zobrazeno 10050 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2015 1:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
rado175 píše:
Dobrý deň Jarda,

mal by som zopár otázok, ktoré sa týkajú protikvasinkovej diéty. Obmedzujem sacharidy na minimum, z ovocia len ráno na lačno jedno jablko s cesnakom. Inak veľa zeleniny, proteínový nápoj, oleje, kvasená zelenina, kefír . . .
Otázky:
1. Mohla by byť ma lačno grepová šťava 2-3 dcl?
2. Robím klystýry spolu s urinou a MMS. Postupne stúpam po kvapkách s MMS. Momentálne pridávam do uriny 7 kvapiek a chcem vystúpať na 10 kvapiek. Ako dlho sa dajú robiť klystýry s 10-timi kvapkami? Je to možné dlhodobo?
3. Počas protikvasinkovej diéty by som chcel robiť aj očistu pečene. Aká strava by potom mala byť pred očistou, keďže podľa popisu by to malo byť prevažne ovocie a v deň očisty aj jablková šťava? Mám očistu spraviť podľa návodu a potom nabehnúť znova na diétu?

Ďakujem za vaše odpovede a čas.

1) Teoretizovat nemá cenu, musíte si spočítat na nutriční kalkulačce cronometer.com, klik sacharidů jíte a dle toho se řídit. Třeba 300 g grepové šťávy má cca 45 g sacharidů, což je docela dost.
2) To bych dlouhodobě nedělal, můžete tím hodně nabourat střevní mikroflóru, neočekávejte pouze pozitivní výsledky, nic na světe není jenom dobře, nebo špatně, vždy to je otázka přiměřenosti.
3) Očistu jater bych udělal podle návodu, ten jeden den se to nepodělá v tom není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2015 2:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Nikola píše:
Dobry den, potrebovala bych poradit ohledne me 9. Mesicni dcery. Pred 14 dny se zaparila po krckem a od te doby se to nelepsi. Vcera jsme byly na detske pravidelne prohlidce a doktorka ji napsala masticku, kdyby se to nelepsilo, ale ta obsahuje kortikoidy a to fakt mazat nechci. Ale porad ji to nemizi. Dcera je kojena, nikdy nebyla nemocna nemela prasek nic, neni ani ockovana. Nikdy nebyla opruzena ani pod plinkou, nikdy jsem ji ani nemazala zadnymi vecmi proti opruzeninam. Vzdy jen cele telo kokosovym olejem. Ale jak se ted zacala vic strojit a zapotila se, tak to ma pod krkem a pod bradou porad cervene fleky. Zkousela jsem uz vic veci, ale potrebovala bych poradit co je nejlepsi, davam aloe rostlinku, mazu cele telo konopnym olejem, mazala jsem materskym mlekem, vcera jsem koupila take ovesne koupele a neem mydlo, ktere pry nici dobre kvasinky a kozni choroby. V lekarne jsem koupila i imazol, ale do toho se mi nechce, protoze to iz je taky chemie. Tak ale co davat? Porad nemizi ;( malou kojim, a ji prevazne jen ovoce a zeleninu a bezlepkove kase, nepije mlecne vyrobky, davam ji pit vodu, ted jsem zaradila i jecmen, ji seminka, a prevazne syrove veci, to stejne i ja, tak nevim no ;( mam i tri a pul letou dceru, nikdy nemocna, nikdy prasek nic, a problem jsme nikdy nemeli. Dekuji

Pokud to naskočilo po zapaření, tak je to divné, každopádně namazat důkladně kokosákem a pokud jde o případné reakce na potraviny které jíte vy a mohou se dostat do mléka, viděl bych rozumné vyzkoušet plně vyřadit na nějakou dobu jakékoliv obiloviny a výrobky z nich, včetně zeleného ječmene a asi i chlorelu, což sice není obilí, ale může ten problém také provokovat. Jinak ten oves na pokožku, taky vidím jako problém, obilí může opravdu způsobovat velké problémy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2015 2:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Nikola píše:
Jeste mi doktorka poradila koupat v hypermanganu, co na to rikate? Prvni dceru jsem casto koupala v jedle sode preventivne, druhou dceru ne, mam ji zkusit koupat v sode? Nebo ten hypermangan, nebo potirat postizene mista sodou?

Tak oboje by fungovat mohlo a vyzkoušet klidně můžete, ale já bych si vsadil na to obilí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz