Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 12:41 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob říj 09, 2010 8:19 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
West píše:
tak to je hlupost, ja mam premnozenu kandidu, a pri stravovani len na ovoci a zelenine netrpim prakticky ziadnou plynnatostou, ani nafukovanim.

Tak jste jeden z miliardy, jehož candida se nestravuje ovocným cukrem. Gratuluju! Máte nějaký zvláštní druh, dosud neprobádaný.
http://www.annecollins.com/candida-diet ... minate.htm
Foods to Eliminate
1. All Types of Sugar


Brown, white, syrup, molasses, turbinado, demerrara, honey, corn syrup, maple syrup, maple sugar, date sugar, amisake, rice syrup, sorghum. This includes "hidden sugars" such as: sucrose, dextrose, maltose, lactose, glycogen, glucose, mannitol, sorbitol, galactose, monosaccharides, polysaccharides. Fruit sugars (fructose) also feed Candida, so avoid all frozen, canned, and dried fruit, and fruit juices. Alcoholic drinks like wine, beer, cider, whiskey, brandy, gin, scotch, any fermented liquor, vodka, rum, and all liqueurs.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2010 2:11 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Kdy je možno jíst (spolu s fungicidy) sušené ovoce?
Uvažuju že bych datle jedl spolu s melasou+sodou+citr.stavou...., ale asi bude lepsi odstup....
Narozdíl od cerstveho ovoce by se snad susene mohlo i odpoledne, nejspis nebude tolik kvasit jako cerstve ovoce? Je nejspis lepe samotne a nekombinovat s orechy, mozna snad s jahlami...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2010 8:02 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
muflon píše:
Kdy je možno jíst (spolu s fungicidy) sušené ovoce?
Uvažuju že bych datle jedl spolu s melasou+sodou+citr.stavou...., ale asi bude lepsi odstup....
Narozdíl od cerstveho ovoce by se snad susene mohlo i odpoledne, nejspis nebude tolik kvasit jako cerstve ovoce? Je nejspis lepe samotne a nekombinovat s orechy, mozna snad s jahlami...

Melasa plus ovoce - to nejlepší pro candidu, i kdybys to sežral za úplňku o Filipo-jakubské noci.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2010 9:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Kdy je možno jíst (spolu s fungicidy) sušené ovoce?
Uvažuju že bych datle jedl spolu s melasou+sodou+citr.stavou...., ale asi bude lepsi odstup....
Narozdíl od cerstveho ovoce by se snad susene mohlo i odpoledne, nejspis nebude tolik kvasit jako cerstve ovoce? Je nejspis lepe samotne a nekombinovat s orechy, mozna snad s jahlami...

Osobně bych melasu s ovocem nemíchal, to není dobrá kombinace a velice snadno to kvasí. Je vhodné ji užívat vždy samotnou a dodržovat odstup od jídla, ideální je ji, jako zdroj železa, používat večer před spaním. Jinak sušené ovoce není problém a se syrovým ovocem, nebo s ořechy je to také většinou celkem bez problémů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: PEROXID HOŘEČNATÝ
PříspěvekNapsal: úte říj 12, 2010 9:58 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Slavek Krepelka
po 11 říjen 2010 4:40 Předmět: peroxid trochu jinak
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 4302#74302
Tak jsem se hrabal na popud Jardy Zajíčka peroxidem hořečnatým a z pilnosti i peroxidem vápenatým. Obě tato látky mají schopnost pomalu uvolňovat monoatomický kyslík (ve vodě) v reakcích a hubit kde co, bakterie, plísně a viry, stejně jako MMS. Jenže, to pomalé uvolňování má za následek, že se to dostane skrzeva celý trávící systém ař po řitní otvor stále ješte aktivní. To znamená, že oproti peroxidu vodíku, MMS, ozonované vodě atp. to neskončí žaludkem, nebo druhou stranou koncem tlustého střeva, ale protáhne to i tenké střevo, s čímž je jinak potíž.

Obě ingredience jsou na supplementech dost drahé, ale průmyslově se to oboje vyrábí na tuny a za hubičku a určitě se najdou někde za rozumnou cenu, i když asi na kila. Ten bazénový peroxid, jestli byl, jakože byl v prášku, je nejspíše peroxid vápenatý. Rozhodně by bylo rozumné to zjistit. O dávkování zatím moc nevím, Jarda ano, alespoň ten hořečnatý. Ten peroxid vápenatý se navíc v těle při uvolňování kyslíku mění na hydroxid vápenatý a byl by v tom čert, kdyby se peroxid hořečnatý neměnil na hydroxid taky. No, a ty alkalizují a taky bijí anaerobické breberky. Takže bazénová chemotechnologie nakonec předčí celý farmaprůmysl?

Prozatím sporadické praktické zvěsti z požívání peroxidu hořečnatého mluví o jedinečném a velmi rychlém vítězství nad střevní kandidou beze ztráty acidobacilní flóry.

-----------
pan Jarda k tomu píše:
...můžete vyzkoušet magnésium peroxid, který dodá střevům kyslík a to kvasinky opravdu nesnesou, čili se musí odstěhovat, jako příklad uvedu sice velice drahý, ale funkční přípravek http://www.ozonjakolek.cz/oxy-oxc.html , nebo si musíte sehnat čistou chemikálii a užívat ji na špičku lžičky, tak aby nenastal masivní průjem.
-----------
Pro srovnání(nikoli požívání...) - I ve veterinarním přípravku lze najít peroxid magnesia (doplněk stravy, obsahující vitaminy a mikroprvky, určený pro doplnění doma připravovaného krmení )...:
http://www.veterinarnipece.cz/aptus-multidog-3480.html


PS:
Pod názvem magnesii peroxidum lze sehnat v gramáži 50g, 100g atd. v ochotnější lékárně na objednávku v lékopisné kvalitě, ale stojí 50g cca 240kč...(pozor aby vám neobjednali magnesii oxidum to je něco jiného, nutno si ověřit že je to peroxidum, na západě se magnesii peroxidum používá jako součást různých antacid...nikoli pro doplnění hořčíku.... \":idea:\"
http://ch.oddb.org/de/gcc/resolve/point ... hinfo,1851.
(Antacidum
Zusammensetzung
Wirkstoffe: Bismuthi subnitras 333 mg; Calcii carbonas 333 mg; Magnesii peroxidum 334 mg ad pulverem pro 1 g.)
A na goldpharma.com lze vyhledat že mezi používaná Antacida patří např.:Magnesii carbonas, (Antacida). Magnesii oxidum, (Antacida). Magnesii peroxidum, (Antacida)

(to je uvedeno jen jako příklad, nikoli pro užívání a shánění těch všech složek antacida...)


Naposledy upravil muflon dne pon říj 18, 2010 5:08 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 1:41 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Zajímalo by mne zda to magnesii peroxidum má šanci dostat candidu nejen ze střeva, ale i dál-třeba z krve, orgánů, mozku (to asi nejde takrychle a zvládne to až po čase dobrá imunita, hcl atp.). Jak dlouho to člověk může brát než bude nějaká pauza (a možná bude potřeba "kůru" u těžších případů opakovat...\":?:\"

Nejspíš stejně bude lepší dodržovat jakous takous "dietu" a nehřešit na to že by člověk moh najednou všechno sladké...leda občas a s opět s fungicidy...Lichořeřišnice pro jistotu taky, a stopové prvky, kefír atd.,prostě se stejně asi celkově imunita a tělo musí dát dohromady, nejspíš nebude stačit krátkodobě zpacifikovat candidu ve střevě ať už mms2 nebo pomocí magnesii peroxidum...(když mám candidu nejspíš i mimo střevo, prakticky od narození od matky jak mi řekla...přenos na dítě sem se dočet je možný už od porodu...)

Rád bych už konečně zařadil pangamin kvůli béčkám a dalším potřebným věcem co obsahuje..., ale stolice je občas rozprskávací a špinící wc(možná ale jen jako důsledek občasného přehnání hořčíku nebo Céčka....nebo možná důsledek krátkého půstu a čištění se enterosgelem..., jinak stolice už byla dobrá)....Nejím nic sladkého kromě rozinek ve víně, datlí s fungicidy a občas ananas nebo sladký žlutý meloun...ale vždy se skořicí, nebo pak česnek a zázvor..., jinak jim pravidelně jen zelená jabka a grepy, kiwi....
Už se "léčím" několik měsíců, a test na kvasinky byl o dost lepší, už téměř vůbec vlákna pokud se vůbec dají rozlišit-oproti prvnímu testu evidentní rozdíl.
Jen občas ta stolice špinící mne vyvádí z míry...(ale pokud je to jen jako občasný průjem z výše uvedených důvodů, tak snad to už tolik s candidou nesouvisí...). A teď mne dochází, že ty problémy se stolicí začaly až nedávno kdy jsem taky zařadil chlorellu od jiného výrobce...nejspíš je účinnější...a detox....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 5:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Zajímalo by mne zda to magnesii peroxidum má šanci dostat candidu nejen ze střeva, ale i dál-třeba z krve, orgánů, mozku (to asi nejde takrychle a zvládne to až po čase dobrá imunita, hcl atp.). Jak dlouho to člověk může brát než bude nějaká pauza (a možná bude potřeba "kůru" u těžších případů opakovat...\":?:\"

Nejspíš stejně bude lepší dodržovat jakous takous "dietu" a nehřešit na to že by člověk moh najednou všechno sladké...leda občas a s opět s fungicidy...Lichořeřišnice pro jistotu taky, a stopové prvky, kefír atd.,prostě se stejně asi celkově imunita a tělo musí dát dohromady, nejspíš nebude stačit krátkodobě zpacifikovat candidu ve střevě ať už mms2 nebo pomocí magnesii peroxidum...(když mám candidu nejspíš i mimo střevo, prakticky od narození od matky jak mi řekla...přenos na dítě sem se dočet je možný už od porodu...)

Rád bych už konečně zařadil pangamin kvůli béčkám a dalším potřebným věcem co obsahuje..., ale stolice je občas rozprskávací a špinící wc(možná ale jen jako důsledek občasného přehnání hořčíku nebo Céčka....nebo možná důsledek krátkého půstu a čištění se enterosgelem..., jinak stolice už byla dobrá)....Nejím nic sladkého kromě rozinek ve víně, datlí s fungicidy a občas ananas nebo sladký žlutý meloun...ale vždy se skořicí, nebo pak česnek a zázvor..., jinak jim pravidelně jen zelená jabka a grepy, kiwi....
Už se "léčím" několik měsíců, a test na kvasinky byl o dost lepší, už téměř vůbec vlákna pokud se vůbec dají rozlišit-oproti prvnímu testu evidentní rozdíl.
Jen občas ta stolice špinící mne vyvádí z míry...(ale pokud je to jen jako občasný průjem z výše uvedených důvodů, tak snad to už tolik s candidou nesouvisí...). A teď mne dochází, že ty problémy se stolicí začaly až nedávno kdy jsem taky zařadil chlorellu od jiného výrobce...nejspíš je účinnější...a detox....

Peroxid hořčíku je mocný likvidátor kvasinek, ale také solidní projímadlo, čili pokud si toho vezmete více, tak je důležité se nevzdalovat od záchodu, ovšem kvasinky to na určitou dobu celkem spolehlivě zlikviduje. Ta řidší stolice může mít mnoho příčin, je potřeba si stravu zapisovat a podle toho vysledovat, co to způsobuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 9:23 pm 
Offline

Registrován: sob zář 25, 2010 1:24 pm
Příspěvky: 5
Možná ,že jsem to někde přehlédla,potřebuji poradit jak nebo čím zemlít lichořešnici plody na prášek,nějak se mi to nedaří.
Jinak mi je trochu lépe,průjem už nemám,ale ještě to není ok.Sanogelu mám ještě půlku a začla jsem pít denně kefír z tibetské houby.
Asi mi chybí trávicí enzymy,začla jsem jíst kreon 3 krát denně,nvím ,jestli to je dobře.
V sobotu jsem si dělala test na kandidu ,klesla na dno sklenice ale ,ale už ne tak masívně.
Klystýry si dělám,výplach žaludku se mi moc nedaří ,ale zkouším dál.
Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
amegia píše:
Možná ,že jsem to někde přehlédla,potřebuji poradit jak nebo čím zemlít lichořešnici plody na prášek,nějak se mi to nedaří.
Jinak mi je trochu lépe,průjem už nemám,ale ještě to není ok.Sanogelu mám ještě půlku a začla jsem pít denně kefír z tibetské houby.
Asi mi chybí trávicí enzymy,začla jsem jíst kreon 3 krát denně,nvím ,jestli to je dobře.
V sobotu jsem si dělala test na kandidu ,klesla na dno sklenice ale ,ale už ne tak masívně.
Klystýry si dělám,výplach žaludku se mi moc nedaří ,ale zkouším dál.
Děkuji za odpověď

Já to dělám v normálním mixéru. Na enzymy vyzkoušejte papáyu, ta je opravdu dobrá. Čím více toho ze sebe dostanete čištěním, tím to bude lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 8:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
amegia píše:
Možná ,že jsem to někde přehlédla,potřebuji poradit jak nebo čím zemlít lichořešnici plody na prášek,nějak se mi to nedaří.

Rozbila jsem přitom mixér, teď jsem si koupila elektrický mlýnek na kávu a jde to dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: ad Pangamin(nebo Pargavit)
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 8:19 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
http://www.vicevlasu.cz/kandida-mozny-d ... 604-6.html
30. 1. 2009 08:39:05 | Mala
Myslím, že z candidy se nedá vyléčit tak, aby člověk mohl zase jíst všechno. Hlavně je nutné vynechat potravinu, která candidu způsobila. Vzpomínám, že u mě se candida rozbujela po tom, co jsem bral pangamin. Pivní kvasinky vytvořily zřejmě živnou půdu pro ty patogenní a candida se stala nekontrolovatelnou. Od té doby se musím striktně vyhýbat jakékoliv formě kvasnic. Jakmile sním něco, co obsahuje kvasnice jakéhokoliv druhu, všechny příznaky candidy se okamžitě objeví.

PS: jinému členu rodiny se taky opět po pangaminu rozjela zpět candida....
Takže z toho pangaminu mám docela strach zda jej vůbec někdy zařadit do jídelníčku...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ad Pangamin(nebo Pargavit)
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 10:44 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
muflon píše:
http://www.vicevlasu.cz/kandida-mozny-duvod-2-604-6.html
30. 1. 2009 08:39:05 | Mala
Myslím, že z candidy se nedá vyléčit tak, aby člověk mohl zase jíst všechno. Hlavně je nutné vynechat potravinu, která candidu způsobila. Vzpomínám, že u mě se candida rozbujela po tom, co jsem bral pangamin. Pivní kvasinky vytvořily zřejmě živnou půdu pro ty patogenní a candida se stala nekontrolovatelnou. Od té doby se musím striktně vyhýbat jakékoliv formě kvasnic. Jakmile sním něco, co obsahuje kvasnice jakéhokoliv druhu, všechny příznaky candidy se okamžitě objeví.

PS: jinému členu rodiny se taky opět po pangaminu rozjela zpět candida....
Takže z toho pangaminu mám docela strach zda jej vůbec někdy zařadit do jídelníčku...

A nespôsobuje to nejaká nevhodná kombinácia? Teda pangamin+niečo nevhodné. Skúsil by som ten pangamin užívať s kefírom. Ten candide zaručene nechutí, len neviem, čo spraví ta kombinácia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ad Pangamin(nebo Pargavit)
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 11:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
http://www.vicevlasu.cz/kandida-mozny-duvod-2-604-6.html
30. 1. 2009 08:39:05 | Mala
Myslím, že z candidy se nedá vyléčit tak, aby člověk mohl zase jíst všechno. Hlavně je nutné vynechat potravinu, která candidu způsobila. Vzpomínám, že u mě se candida rozbujela po tom, co jsem bral pangamin. Pivní kvasinky vytvořily zřejmě živnou půdu pro ty patogenní a candida se stala nekontrolovatelnou. Od té doby se musím striktně vyhýbat jakékoliv formě kvasnic. Jakmile sním něco, co obsahuje kvasnice jakéhokoliv druhu, všechny příznaky candidy se okamžitě objeví.

PS: jinému členu rodiny se taky opět po pangaminu rozjela zpět candida....
Takže z toho pangaminu mám docela strach zda jej vůbec někdy zařadit do jídelníčku...

Tak u kvasinkových zdravotních potíží je vždy lepší se na nějakou dobu vzdát potravin s kvasnicemi a to jakéhokoliv druhu, ovšem neplatí to absolutně, klidně se dá vyzkoušet je jíst s česnekem, případně jiné kombinace s fungicidy a většinou s tím není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 7:09 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Vševěd píše:
... protiplísňové přípravky/léky. Možná bych mohl říct, že když jsem měl poprvé problémy s candidou,
opatřil jsem si fluconazol - 10 kapslí, deset dnů jsem je užíval - a měl jsem na tři roky od candidy pokoj. Dokud jsem se nevrátil ke svému nezřízenému životnímu stylu a i potom to ještě dost dlouho trvalo....


chemické léky se probírají hodně na :
http://www.chlamydie.info/node/767
Možná si to může vyjímečně dovolit člověk s neoslabenou imunitou...ale dost pravděpodobně ji takovými léky časem oslabí stejně jako při užívání antibiotik.
Já třeba mám narušenou imunitu od dětství a před cca 2 roky mne totálně rozhasilo půlroční braní ATB proti borelioze...

Aya píše (Zasláno: 27. 10. 2008 13:35:27)
http://www.vicevlasu.cz/kandida-mozny-d ... 604-6.html
...jsou určitá místa v organismu,kde se kandida objevuje často nebo i po zdánlivém vyléčení znovu recidivuje,ale samozřejmě je všudepřítomná,jde o zevní projevy...90% ročních dětí má zjištěnu určitou formu kandidy,protože se s ní v podstatě rodí...Perorální užívaní léků-antimykotik já osobně nepreferuji,dost velký vliv na játra,nejen u lidí,ale zjištěno též u zvířat-savců a oslabení imunity,jak píšeš,je velmi časté a pravděpodobné...

mistule píše (Zasláno: 30. 10. 2008 13:15:41)
Po dlouhém studiu internetu, diskuzí apod. jsem zavrhla doktory a nasadila přírodní léčkbu + bezcukernou dietu.
U jídla se snažím, abych fakt vyloučila co nejvíc cukru, dá se to, člověk si docela rychle odvykne.
....Vlasy přestávají padat, trochu šla dolů váha (resp. neustále nafouklé břicho), únava je pryč a taky dalších x příznaků a problémů.
U doktora jsem nakonec byla, protože mi přišlo, že to nejde tak rychle a že s léky by to šlo rychleji - no a dopadla jsem jak téměř všichni - "dost bych se divil, kdybyste kandidózu měla, ta se u typu lidí jako jste vy nevyskytuje"

kokotar (30. 10. 2008 14:28:48)
boj nad kandidou jsem taky vyhral - je velmi jednoduchy (prestak pro vetsinu nemozny): 0 bily cukr, co nejmene mouky, co nejvice syrove zeleniny a co nejvice tuku (Omega3 hlavně) - zkratka stara dobra WD - jeste beru obcas probiotika
a taky se jednou za rok procistim zelenym jilem, kura na 3 tydny
bohuzel pro spoustu lidi nejist cukr a jist syrovou zeleninu je neprekonatelny problem

Aya 1. 11. 2008 17:05:33
...Jen k té léčbě.Nejméně škodlivá a dlouhodobě účinná je léčba ,,Kokotara"...
....(kys.kaprylová)Není tak razantní,jako Lamisil nebo Nystatin,obojí nabourává hlavně játra,vznik možného propuknutí lupus erymathodes,apod., zjištovala jsem taky!
...Mám obavy,aby to nebyl druh kandidy,na kterou náš organismus nebude vůbec připraven..,,Dovoz "z některé "méně civilizované" země!!!Jinak jsme zřejmě všichni ve stadiu resistence,cca 90% lidiček,kdy je zdánlivý klid...Těm,co jsou definitivně O.K.,to upřímně přeji!

Trubecka 27. 12. 2008 01:36:02
Zajimalo by me jestli existuje nekdo kdo tohle mel a vylecil to tak ze muze jist normalne vsechno? Podle me je to nemozny (a pokud tak ze cenu toho ze po zbytek zivota nestrci do pusy nic sladkyho). Dietu jsem drzel uz nekolikrat nejmene pul roku, po "vyleceni" a vysazeni pripravku a bez diety je jen otazka casu (vetsinou nekolika dni) nez se dostanu tam kde jsem byl pred zacatkem lecby. Takze jsem presel na (jak ja rikam) nepretrzitou redukci kandidy tim ze drzim dietu furt ale ne nijak prisne a dal beru v minimalnim mnozstvi pripravky proti kandide. Nejlepsi na kandidu ve strevech je podle me (z u nas dostupnych) "greposept" a ve zbytku tela pak "koloidni stribro".
A jeste nekdo tu psal ze mel negativni lekarskej test - to je hodne naivni - to ze vam to cesti lekari nenajdou jeste neznamena ze to nemate! Ty testy co oni delaj to je udajne jen otazka stesti nebo smuly jestli to najdou nebo ne, a i kdyby tak vetsina z nich ani nevi jak to lecit. To bych raci duveroval tomu flusu ve sklenicce.

Zero2zero 18. 7. 2009 17:16:30
Osobne uz s kandidou nemam problem, staci sa vzdat cukru, bielej muky plus kazdodenna alkalizacia, WD a ta mrcha nema sancu

mistule
No to ses obrátila na tu pravou Já s kandidou bojuju už přes rok a víceméně je to hokus pokus.
Ale zkusím ti odpovědět, pamatuj však, že každý je individuální a vlastně každý má i tu kandidu jinou.
Ad 4 - 4 (pozn.:někde píšou že je potřeba brát denně 4 různé přípravky a každé 4dny střídat přípravky proti candidě, jinak si kandida velmi rychle (7 - 21 dní) vytvoří rezistenci:
je to na http://www.health-truth.com
) .
Střídám - Lugolův roztok, koloidní stříbro, grepové kapky, tea tree oil vnitřně.
Kys. kaprylovou taky ještě mám a asi ji časem s něčím z výše uvedených prohodím.(jinde píše: U Lugolu se toxicita orálně řeší podobně jako s Tea tree vnitřně, taky ho beru, taky dělám pauzy...)
Detox jsem najela i během léčby, kvasinky vymírají a je třeba se jich zbavit, takže detox rozhodně není na škodu, IMHO zelený jíl zatím nejůčinnější ze všeho, co jsem zkoušela.
Píšou, že probiotika nasadit až po odeznění kandidy, ale vyzkoušeno mám, že bez probiotik mi sice možná o trochu víc ustoupila kandida, ale zase jsem začala být cuitlivější na plísně, takže probiotika beru v průběhu léčby.
Co se týče zlepšení, po vysazení HA bylo také téměř okamžité (cca týden asi), ovšem rapidní zlepšení nastalo po selenu - ten by měl pomáhat od toxinů z kvasinek a nedám na něj dopustit, určirtě si ho pořiď.
Přeji úspěšný boj, pamatuj ale, že už je to asi fakt na zbytek života a že se staneš otrokem toho co smíš a nesmíš ...ale zase než být plešatá...
...Česnek mi dost pomáhal ze začátku, teď už si na něj ty mrchy asi vytvořili rezistenci
...A na hladovku taky nemám odvahu, na to mám svoje bříško moc ráda Btw jsem někde četla, že to sice na čas zázračně pomůže, ale pak se to stejně vrátí. A kvasinky, když nemají co jíst ve střevech, jdou se najíst jinam...

LUDMILA 5. 9. 2009 11:27:21
Problémy s kandidou mě trápí řadu let. Mám za sebou všechny možné i nemožné terapie. Je fakt, jakmile poruším dietu, je ta mrcha zpět. Je to o imunitě a psychice. Mám problémy hlavně v krku. Esoterici říkají oslabená krční čakra. Stačí když se rozčílím, někoho nekontrolovaně seřvu - jak se říká - a kandida je zpět. Pozor na stres.
Chemie - Diflucan(Fluconazol,Mycomax), Nystatin, kys. kaprylová zabírají krátkodobě, pokud není opravdu zle, nemá cenu je brát.

Nezbednice
...Jedine, co mi na te diete vadi je to, ze se nesmi pit kafe.
Pry by nebylo spatne, pit neco na cisteni krve, treba koprivy(pozn.nesmí se ale dlouhodobě!, merlin doporučoval (nejen) na čištění krve Bertrám na špičku nože ke každému jídlu. Vyrábí Sonnentor...používala ho už Hildegarda...).


Naposledy upravil muflon dne čtv říj 14, 2010 7:43 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Kvasinky a půst
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 7:30 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz