Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 12:41 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob říj 16, 2010 9:02 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 15, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 89
Zdravím,
dá se bezpečně poznat candida při kolonoskopii?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob říj 16, 2010 9:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Maybes píše:
Zdravím,
dá se bezpečně poznat candida při kolonoskopii?

To sice s jistotou nevím, ale domnívám se, že ano. Povlak kvasinek na střevní stěně vykazuje trochu jinou barvu a patrně by to měl vyšetřující lékař zaznamenat, ovšem je otázkou, zda se tím vůbec zabývají a nehledají pouze mechanické změny jako polypy, nebo nádory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Betaglukan z droždí
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 9:10 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jarda píše:
Tak u kvasinkových zdravotních potíží je vždy lepší se na nějakou dobu vzdát potravin s kvasnicemi a to jakéhokoliv druhu, ovšem neplatí to absolutně, klidně se dá vyzkoušet je jíst s česnekem, případně jiné kombinace s fungicidy a většinou s tím není problém.

V melase černý zázrak Beta-extrakt, je beta glukan extrahován z droždí...
Možná že by to nemuselo vadit, podobně jako pokud je někdo alergický např. na citrusy, tak by mu nevadila např. kys.askorbová extrahovaná z citrusů....?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Betaglukan z droždí
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 9:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
V melase černý zázrak Beta-extrakt, je beta glukan extrahován z droždí...
Možná že by to nemuselo vadit, podobně jako pokud je někdo alergický např. na citrusy, tak by mu nevadila např. kys.askorbová extrahovaná z citrusů....?

To si musí každý vyzkoušet, jak mu to sedne a v případě pochybností, nebo nějakých problémů určitě nepokračovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 11:35 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Reálné zkušenosti s dietou Dr. Grahama:

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1kq59iyo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 2:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="Vševěd":2d5eryoo]Reálné zkušenosti s dietou Dr. Grahama:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2d5eryoo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 3:11 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Reálně zkušenosti pár jedinců, vytržené z kontextu informací, nedokazují nic a není potřeba se tím zabývat, vždy je potřeba vycházet z reálných souvislostí daného případu a jednotlivě posoudit konkrétní dietní chyby, které vedly k danému tristnímu výsledku.

Já jsem právě poměrně dlouho hledal někoho, kdo by napsal, že se tou dietou vyléčil - a nějak se mi to nepodařilo \":lol:\" Pročpak asi?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 3:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Já jsem právě poměrně dlouho hledal někoho, kdo by napsal, že se tou dietou vyléčil - a nějak se mi to nepodařilo \":lol:\" Pročpak asi?

A to je jednoznačný důkaz, že to nejde? Proč by to pak Dr. Graham psal? Asi aby zavedl na scestí mnoho dalších nešťastníků, protože z toho mohl mít škodolibou radost jak jiní trpí? To pochybuji, dle mého názoru je to téměř vždy o nepochopení problematiky ze strany daného jedince.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 5:25 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
zajímavé, že těch neúspěšných jedinců bylo více a na úspěšného jsem nenarazil. Přitom prý sebevědomě uvádí, že nenašel nikoho, kdo by se jeho metodou nevyléčil do týdne. Asi to bude hodně
těžké na pochopení - proto tolik těch dietních chyb jak Vy říkáte. Dieta je to velmi náročná: žer ovoce od rána do večera. Dokud tě neodvezou, jako toho chudáka.
Proč by to dělal? A proč by doporučoval něco, co doporučují ostatní? Musí se nějak odlišit, ne? O čem by jinak psal a zač by jinak dostával peníze...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 8:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
zajímavé, že těch neúspěšných jedinců bylo více a na úspěšného jsem nenarazil. Přitom prý sebevědomě uvádí, že nenašel nikoho, kdo by se jeho metodou nevyléčil do týdne. Asi to bude hodně
těžké na pochopení - proto tolik těch dietních chyb jak Vy říkáte. Dieta je to velmi náročná: žer ovoce od rána do večera. Dokud tě neodvezou, jako toho chudáka.
Proč by to dělal? A proč by doporučoval něco, co doporučují ostatní? Musí se nějak odlišit, ne? O čem by jinak psal a zač by jinak dostával peníze...

Mě se také lidé zpravidla ozývají pokud nejsou úspěšní a potom jak to zabere, už o nich většinou neslyším, to je normální a velice málo lidí se podělí o pozitivní výsledky. Máte pravdu, dieta je to velice náročná, protože pouze velice málo lidí je schopno ji naprosto ortodoxně dodržovat, což je zde naprosto nutné a nesmíte do toho zařadit naprosto nic jiného, To je pro naprostou většinu lidí nemožné utrpení, vždy to nějak poruší a pak si stěžují, jak to nefunguje. Ono se dá psát o takovém množství témat, že i mě by to zabralo zbytek života a to minimálně podle vás patřím spíše k podprůměrně inteligentním jedincům, čili předpokládám, že on by určitě našel vhodné téma i dobrý zdroj peněz, které se nejen v případě zdraví válejí doslova všude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon říj 18, 2010 8:27 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Už 5 měsíců držím klasickou protikvasinkovou dietu bez cukrů a sacharidů, ovoce jím jen k snídani s česnekem. Dokonce jsem 2 týdny jedla naprosto bez tuků. Za ty měsíce jsem měla jediný úlet, kdy jsem si dala 1dcl lambruska. Dělám všechno, k čemu jsem našla informace - mms, koloidní stříbro, HCl, lichořeřišnice, kvanta česneku, kyselého zelí a kefíru a pořád se té potvory nemůžu zbavit. Jediné poslední řešení je vynechat i to ovoce a mrkev. Minulý týden jsem začala, ale nevím, jestli se dá fungovat jen na zelenině, kefíru a oříšcích. Nebude mi něco scházet?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon říj 18, 2010 8:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Už 5 měsíců držím klasickou protikvasinkovou dietu bez cukrů a sacharidů, ovoce jím jen k snídani s česnekem. Dokonce jsem 2 týdny jedla naprosto bez tuků. Za ty měsíce jsem měla jediný úlet, kdy jsem si dala 1dcl lambruska. Dělám všechno, k čemu jsem našla informace - mms, koloidní stříbro, HCl, lichořeřišnice, kvanta česneku, kyselého zelí a kefíru a pořád se té potvory nemůžu zbavit. Jediné poslední řešení je vynechat i to ovoce a mrkev. Minulý týden jsem začala, ale nevím, jestli se dá fungovat jen na zelenině, kefíru a oříšcích. Nebude mi něco scházet?

Scházet vám nic nebude, ale je to opravdu tvrdé, jako řešení se jeví vhodnější dostat do střev kyslík ve větším množství, to kvasinky nesnesou a donutí je to k ústupu, stejně jako veškeré další anaerobní organizmy. Součastně se tím podpoří kultivace aerobních organizmů, které pak velice rychle kolonizují střevní trakt. Jako vhodný postup je buď užívání tablet OXY-OXC, ale jsou dost drahé, nebo rovnou práškového peroxidu hořčíku, který si můžete i nakapslovat do tobolek velikosti 00. U tablet se začíná dvěma tabletami 2-3x denně hodinu po jídle a každý den jdete s dávkou o jednu tabletu nahoru, až do stavu průjmu. Kapsle se užívají stejným způsobem a na rozdíl od návodu se to dá dělat i docela dlouhodobě, respektive do ústupu potíží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon říj 18, 2010 12:18 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Beladona píše:
Už 5 měsíců držím klasickou protikvasinkovou dietu bez cukrů a sacharidů, ovoce jím jen k snídani s česnekem. Dokonce jsem 2 týdny jedla naprosto bez tuků. Za ty měsíce jsem měla jediný úlet, kdy jsem si dala 1dcl lambruska. Dělám všechno, k čemu jsem našla informace - mms, koloidní stříbro, HCl, lichořeřišnice, kvanta česneku, kyselého zelí a kefíru a pořád se té potvory nemůžu zbavit. Jediné poslední řešení je vynechat i to ovoce a mrkev. Minulý týden jsem začala, ale nevím, jestli se dá fungovat jen na zelenině, kefíru a oříšcích. Nebude mi něco scházet?

Čest práci! Gratuluju ke správnému rozhodnutí. Já jsem od včerejška najel na tuto dietu: zelenina, olej, kolosový olej. Das ist alles! Dr. Young má pravdu, krevní cukr musí být nízko, to je jediná možnost jak se candidy zbavit. Přípravky, které teď užívám zabívají dvakrát tolik. Pokud člověk jí bílkoviny nebo cukry, krevní cukr je pořád vysoko a kvasinky mají co žrát. Takže: zelenina plus olej, je to očistec ale zkus to vydržet, dělám totéž, budu informovat.
Edit: teď čtu, že dáváš kefír a oříšky - zkusil bych to vydržet týden jen na zelenině a oleji.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon říj 18, 2010 12:44 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Na MSM bych se vykašlal a soustředil se na přírodní přípravky proti candidě. Dezinfekci bych si nechal na koupelnu a záchod.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon říj 18, 2010 1:23 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Na MSM bych se vykašlal a soustředil se na přírodní přípravky proti candidě. Dezinfekci bych si nechal na koupelnu a záchod.

S nekterymi Vsevedovymi vyroky musim souhlasit. Dezinfekce traviciho traktu podle mne neni uplne nejlepsi napad. Spravna stolice to je zaklad celeho metabolismu zivin a tim i celkoveho zdravi. Spravne traveni je o spravne mikroflore ktera rozklada jiste slozky potravy ktere by jinak byly pro cloveka nedostupne. Vymycenim spravne mikroflory se akorat rozvine prekrasna kaskada sekundarnich problemu, ktere rikam deficity symbiotickych latek v metabolismu. Kvuli skutecnosti, ze clovek prijima vzduchem, kuzi a usty symbioticke organismy a tim si je udrzuje v jakesi rovnovaze nejen v travicim traktu, bych uvazoval i o tom neprehanet to jak s osobni hygienou tak s hygienou v domacnosti. Protoze stejne neni nikdy mozne dosahnout dokonale sterility a kdyz uz tak to rezidua dezinfekcnich prostredku mohou akorat rozhodit prirozenou rovnovahu prezivsich mikroorganismu a neprirozena rovnovaha muze akorat zpusobit dalsi neprirozenou rovnovahu ale tentokrat uz to nebude v koupelne na dlazdicich ale ve strevni mikroflore nemocneho jedince, kde se to projevi krasnymi chronickymi nemocemi ci "jen" obtizemi.
Zkuste o tom poremyslet?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz