Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 4:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2013 6:17 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Tak si pres den nasbirejte treba do sklenic od okurek apod.Chladit se urcite nemusi.Staci pak pres to dat jen platynko aby do toho nelital prach.A pokud ji budete mit malo, tak muzete doredit vodou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2013 6:41 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
Je vhodné používat čerstvou ranní urinu nebo je lepší odstátá?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2013 7:06 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Ja pouzivam cerstvou.Odstata to je otazka.Tam zalezi jakou dobu odstata-cim dele, tim vice se znasobi jeji ucinek a cistici schopnosti a muze to s nepripravenym clovekem pekne zamavat \</div

Naposledy upravil misujka23 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2013 7:08 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
To Dorota26: P.S.nebo do pet lahve.a pred pouzitim ji zahrejte v teple vode aby nebyla studena.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2013 7:42 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
[quote="misujka23"k8u1xpyp]Ja pouzivam cerstvou.Odstata to je otazka.Tam zalezi jakou dobu odstata-cim dele, tim vice se znasobi jeji ucinek a cistici schopnosti a muze to s nepripravenym clovekem pekne zamavat \</div

Naposledy upravil beati_paoli dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2013 10:40 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Vubec neni zac \</div

Naposledy upravil misujka23 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte pro 03, 2013 12:40 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
beati_paoli píše:
Právě, že mi také vyhovuje čerstvá a zatím v tom plánuji takto pokračovat. Hlavně mi to vyhovuje časově a teplota je ideální. Už mám za sebou cca 4x nebo 5x šanku za poslední rok a několik klystýrů (citron, mms) ale nakonec jsem dospěl stejně k urině a zjistil, že je to nejvhodnější klystýr (pro mě)

ha, po měsících praktikování hlásím stejný výsledek, resp. stejnou zkušenost,
jako nejvhodnější mi připadá klystýr urinový (čerstvá urina),
potom následuje klystýr s hladovou osmotickou vodou,
naopak drobounké problémy mám při vodě s přídavkem solanky nebo raw jablečného octa - to ve mně obvykle zůstane ještě cca přes půl litru vody (napouštím dva litry); no aspoň že na té vodě, která zůstane uvnitř, není nic extra škodlivého, nevadí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte pro 03, 2013 1:19 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Tento tyden se chystam na první klystyry. Nejim maso a nic co by me ještě vic "zašpuntovalo" aby byly klystyry efektivni. Chtel jsem se zeptat co by jste doporucili pridavat do tech nalevu, když ted pojedu ten první tyden klystyry denne a se zamerenim hlavne na tu candidu? Jako první bych asi vyzkousel ten citron a chtěl jsem se zeptat, prevarim 2l vody, vymackam do nej citron a ochladim na teplotu kolem tech 38-40 stupnu a je to? Někdo doporucuje davat ten citron az jako poslední nalev, někdo zase první jen voda nebo urina, pak ten citron a pak zase voda nebo urina nebo pridat ten hermanek? Ono je to asi jedno ne? Ještě k tomu skladovani uriny. Jako nejpraktictejsi se mi zda proste tu urinu skladovat do 2l pet flasky od balene neslazene vody. Muze byt?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte pro 03, 2013 4:37 pm 
Offline

Registrován: stř črc 03, 2013 6:54 pm
Příspěvky: 32
Zdravím,
zkusil jsem pár dní klystýry denně (vždy večer) a přestala se dostavovat normální stolice, prostě se vždy všechno vyčistilo při klystýru. Tak jsem po 5ti dnech na 1 den přerušil a stolice se dostavila. Je to normální, resp. není problém v tom, když se při klystýrech s denní frekvencí nedostavuje normální stolice? Vadí to? Mám/můžu v klystýrech pokračovat? Díky, Petr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte pro 03, 2013 6:51 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
Ÿura píše:
Tento tyden se chystam na první klystyry. Nejim maso a nic co by me ještě vic "zašpuntovalo" aby byly klystyry efektivni. Chtel jsem se zeptat co by jste doporucili pridavat do tech nalevu, když ted pojedu ten první tyden klystyry denne a se zamerenim hlavne na tu candidu? Jako první bych asi vyzkousel ten citron a chtěl jsem se zeptat, prevarim 2l vody, vymackam do nej citr
on a ochladim na teplotu kolem tech 38-40 stupnu a je to? Někdo doporucuje davat ten citron az jako poslední nalev, někdo zase první jen voda nebo urina, pak ten citron a pak zase voda nebo urina nebo pridat ten hermanek? Ono je to asi jedno ne? Ještě k tomu skladovani uriny. Jako nejpraktictejsi se mi zda proste tu urinu skladovat do 2l pet flasky od balene neslazene vody. Muze byt?

Můžete začít s citronem (ppoř jabl. ocet), který je ideální proti kvasince, ale počítám ze bude problém to dele udržet. Tak bych zakončil urinou, popř. přidat par lžic domácího kefíru. Dle mě je urina nejvhodnější co se týká pravidelného užívaní a občas tedy prohnat kvasinku citronem.

Ale určitě nejlepší je vyzkoušet a sám uvidíte jak na to budete reagovat. Hlavně nenásledovat slepě doporučení a rady z internetu (i ty moje \":-)\"), ale snažit se poslouchat svoje tělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte pro 03, 2013 7:17 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Diky za rady. Jinak to shromazdovani uriny do 2l pet lahve den před klystyrem je teda ok? Nechcu skladovat po byte nejake zavarovaci sklenice s urinou, abych nevypadal jako uplny blazen, ale ta jedna pet flaska se nekam schova. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv pro 05, 2013 9:00 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
[quote="Ÿura":1do5b6sv]Diky za rady. Jinak to shromazdovani uriny do 2l pet lahve den před klystyrem je teda ok? Nechcu skladovat po byte nejake zavarovaci sklenice s urinou, abych nevypadal jako uplny blazen, ale ta jedna pet flaska se nekam schova. \":D\"[/quote:1do5b6sv]
Jasně, a před použitím si to ohřejte v umyvadle s teplou vodou-jednoduše tam lahev ponořte \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv pro 05, 2013 9:27 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
[quote="misujka23":3fbhs3tg]Jasně, a před použitím si to ohřejte v umyvadle s teplou vodou-jednoduše tam lahev ponořte \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv pro 05, 2013 3:02 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
No vidite \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát pro 06, 2013 5:14 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Ještě jsem se chtěl zeptat, dnes mi prisel ten irigator a jsou u toho 3 zakonceni, jedno je asi 20 cm dlouha hadička, která ma u konce po stranách dirky, tak jak se tu pise je prave na vyplach streva a pak tu je jeden asi 10cm ten je na vaginu a jeden kratsi asi 5-6cm a ten se tu pise na vyplach konecniku. Takze podle toho bych mel používat tu hadičku, která se cela zasune az do streva. Jenze tady zase doporucuje pan Jarda, ze staci zasunout 5-6 cm, takze bych mel pouzit ten nactavec na vyplach konecniku? Ona ta trubička bude asi odost ucinejsi ne? Tohle je ono i tu nadobu mam stejnou na 2L.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz