Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon črc 08, 2024 5:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 2:28 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Dle meho jsou ty krece OK, odlupuje se usazeny bordel.
Horsi by byla bolest pri napousteni,tam nesmi bolet nic.Aspon tot me znalosti ze cteni a i osobni.Take ty krece-bolesti nekdy mivam \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 5:32 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Je možné si po delším čase přivodit určitou závislost na klystýru?Jaké jsou vaše zkušenosti při dlouhodobém praktikování klystýrů....

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 5:54 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
RaDu píše:
Je možné si po delším čase přivodit určitou závislost na klystýru?Jaké jsou vaše zkušenosti při dlouhodobém praktikování klystýrů....

Za sebe můžu říct, že já jsem si v jistém smyslu závislost "vypěstoval". Nedokáži si totiž už život bez klystýru představit. Ale to beru jako pozitivum. Provádím min jednou týdně, a že by tělo bez klystýru mělo problémy s vyprazdňováním nepociťuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 6:39 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
beati_paoli píše:
Za sebe můžu říct, že já jsem si v jistém smyslu závislost "vypěstoval". Nedokáži si totiž už život bez klystýru představit. Ale to beru jako pozitivum. Provádím min jednou týdně, a že by tělo bez klystýru mělo problémy s vyprazdňováním nepociťuji.

...po tom co jsem zkusil kávový to přešlo doslova v závislost takže se musím nutit abych si dal i nějako pauzu jinak bych jel nonstop každý den.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 6:45 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Muzes popsat konkretne jake klady pocitujes po tech kavovych klystyrech? Taky bych je chtěl zaradit, hlavne kvůli detoxu jater... Normalni klystyry s 2l uriny atd.. Nejak mi to nedela dobře, mam pak problém se vyprázdnit bez nej. Jen před ocistou jater a sankhou je urcite zase zaradim...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 6:57 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Ÿura píše:
Muzes popsat konkretne jake klady pocitujes po tech kavovych klystyrech? Taky bych je chtěl zaradit, hlavne kvůli detoxu jater... Normalni klystyry s 2l uriny atd.. Nejak mi to nedela dobře, mam pak problém se vyprázdnit bez nej. Jen před ocistou jater a sankhou je urcite zase zaradim...

...vše je otázkou času a cviku,řekl bych že odchází candida nebo nějací paraziti což jsem po urinových nezaznamenal.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned led 05, 2014 12:57 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Jarda píše-
Nic se po klystýru nepije a nucení na stolici odezní s posledním vyprázdněním. Zbytek uriny se vstřebá střevní stěnou a je potřeba počítat tak s jednou hodinou, než budete pít, jinak jíst můžete ihned po klystýru, to zpravidla spustí další nucení a střevo se vyprázdní.
Dotaz-když se klystýr dělá ráno na lačno,tak ani před se nesmí pít?Jsem zvyklá ráno pít minimálně 0,5 litru vody a když jsem to zkoušela bez pití před i po klystýru-málem jsem uschla-jak je to tedy správně?
A čemu vadí mírné napití 0,3-0,5 litru?Nikdy u mě žádná negativní reakce nenastala.
Začala jsem klystýry denně,pak ob den atd.-jak Jardo doporučujete,ted 1-2 krát týdně,ale vůbec nedělám na vícero napuštění jak někde píšete-vadí to? Používám urinu.
Zahlenění se nějak moc nelepší-bílé jedy nejím,jen občas maso.Asi za to může sirná patlanice z tvarohu-ale strašně mi chutná,nejím ji každý den.Nebo se tělo jenom stále čistí?Silnější odhlenování u mě začalo když jsem začala pít ráno solanku,jinak jsem nedávno po trojčátku.
Ted se chystám na citronovou kůru na rozpouštění kyseliny močové-podle rozborů ji mám sice v pořádku,ale v kyčli mi při chůzi praská,kolena bolí,tak snad to nebude na škodu?-vypije se za 12 dní štáva asi ze 150 citronů-nedělal jste někdo?-je to podle Tombaka-jen jsem si množství upravila na polovinu-on tam píše u těkých případů 300 citronů-snadi i kvasinku by to mohlo poškádlit-ne?
co myslíte? děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned led 05, 2014 1:13 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
jajda22 píše:
Jarda píše-
Nic se po klystýru nepije a nucení na stolici odezní s posledním vyprázdněním. Zbytek uriny se vstřebá střevní stěnou a je potřeba počítat tak s jednou hodinou, než budete pít, jinak jíst můžete ihned po klystýru, to zpravidla spustí další nucení a střevo se vyprázdní.
Dotaz-když se klystýr dělá ráno na lačno,tak ani před se nesmí pít?Jsem zvyklá ráno pít minimálně 0,5 litru vody a když jsem to zkoušela bez pití před i po klystýru-málem jsem uschla-jak je to tedy správně?
A čemu vadí mírné napití 0,3-0,5 litru?Nikdy u mě žádná negativní reakce nenastala.
Začala jsem klystýry denně,pak ob den atd.-jak Jardo doporučujete,ted 1-2 krát týdně,ale vůbec nedělám na vícero napuštění jak někde píšete-vadí to? Používám urinu.
Zahlenění se nějak moc nelepší-bílé jedy nejím,jen občas maso.Asi za to může sirná patlanice z tvarohu-ale strašně mi chutná,nejím ji každý den.Nebo se tělo jenom stále čistí?Silnější odhlenování u mě začalo když jsem začala pít ráno solanku,jinak jsem nedávno po trojčátku.
Ted se chystám na citronovou kůru na rozpouštění kyseliny močové-podle rozborů ji mám sice v pořádku,ale v kyčli mi při chůzi praská,kolena bolí,tak snad to nebude na škodu?-vypije se za 12 dní štáva asi ze 150 citronů-nedělal jste někdo?-je to podle Tombaka-jen jsem si množství upravila na polovinu-on tam píše u těkých případů 300 citronů-snadi i kvasinku by to mohlo poškádlit-ne?
co myslíte? děkuji

Já piji běžně před i během klystýru. Většinou ořechové mléko nebo šťávu. Po klystýru nepiji a jím zhruba tak za hodinu.
Ale je to spíše individuální.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon led 06, 2014 6:13 pm 
Offline

Registrován: stř črc 03, 2013 6:54 pm
Příspěvky: 32
Tak mě dostihla plíseň v hadičce od irigátoru. Měsíc nic, pohoda a nejednou večer přijdu k hadičce a plná malých černých flíčků. Hadičku jsem vyvařil, pak jsem do ní ještě na noc napustil ocet. Nicméně, většina černých teček zůstala. Chci se zeptat, jak to z toho dostat? Resp., mám se toho bát, nebo můžu dál v klidu provádět K? Moc prosím o vaše zkušenosti. Díky, Petr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon led 06, 2014 7:52 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
A co tam nalit koloidni stribro?me tak napadlo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon led 06, 2014 8:37 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
Petr22 píše:
Tak mě dostihla plíseň v hadičce od irigátoru. Měsíc nic, pohoda a nejednou večer přijdu k hadičce a plná malých černých flíčků. Hadičku jsem vyvařil, pak jsem do ní ještě na noc napustil ocet. Nicméně, většina černých teček zůstala. Chci se zeptat, jak to z toho dostat? Resp., mám se toho bát, nebo můžu dál v klidu provádět K? Moc prosím o vaše zkušenosti. Díky, Petr.

Mám stejný problém, sice jenom na části asi 1cm, ale jsou tam černé flíčky. Nechal jsem přes noc napuštěné vodou s MMS (10 aktivovaných kapek), ale flííčky zůstali. Zkusím dvojnásobek.

Nicméně váhám jestli dále používat nebo vyhodit, ale MMS by to mělo zbavit veškerého svinstva.

Poradí někdo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon led 06, 2014 8:40 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Petr22 píše:
Tak mě dostihla plíseň v hadičce od irigátoru. Měsíc nic, pohoda a nejednou večer přijdu k hadičce a plná malých černých flíčků. Hadičku jsem vyvařil, pak jsem do ní ještě na noc napustil ocet. Nicméně, většina černých teček zůstala. Chci se zeptat, jak to z toho dostat? Resp., mám se toho bát, nebo můžu dál v klidu provádět K? Moc prosím o vaše zkušenosti. Díky, Petr.

Já jsem naplnila horkou vodou se savem,promnula rukou a pořádně propláchla.Píště nechat po použití kohout otevřený,necht vykapat než uložíte


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon led 06, 2014 8:58 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
jajda22 píše:
Já jsem naplnila horkou vodou se savem,promnula rukou a pořádně propláchla.Píště nechat po použití kohout otevřený,necht vykapat než uložíte

tak jsem napustil teplou vodou pořádně promnul a vypustil nechám ještě MMS a mělo by to být ok. Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř led 08, 2014 1:02 pm 
Offline

Registrován: stř črc 03, 2013 6:54 pm
Příspěvky: 32
Zdravím a mám dotaz. Mám za sebou v posledních cca 35 dnech cca 20 klystýrů. Z počátku s citrónem, později s jablečným octem, v poslední době s urinou či ředěnou urinou. Urina zdaleka nejlepší, nejméně dráždí, v pohodě ji napustím 2 litry a 20 minut udržím. Můj "problém" je, že ze mě nevychází nic "zvláštního". Vždy je to jen hnědá voda, na začátku se zbytky stolice, na konci nestrávené jídlo, které jsem jedl cca před 8mi hodinami. Když všude čtu, kolik máme ve střevech usazeného bordelu, Michail Tombak píše o 8 až 15 kg usazeného bordelu ve střevech (což se mi zdá u běžného člověka hodně nadnesený), ale i kdyby to byly 3 kila, tak je nějak nikde nevidím. Máte někdo podobnou zkušenost, že z vás nic nevychází? Žádná kvasinka, žádný paraziti, žádné staré zbytky ze střev, nic černého, prostě nic zvláštního. Jen stolice, špinavá voda a nestrávané jídlo. Má cenu pokračovat? Může to znamenat, že mám zcela čisté střevo? Poraďte prosím, díky, Petr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát led 10, 2014 2:17 pm 
Offline

Registrován: pát led 10, 2014 2:05 pm
Příspěvky: 0
Chci se zeptat, po urinovém klystýru (klystýr dělám poprvé v životě, denně) ze mě vychází něco co vypadá jako ovesné vločky (ovesné vločky však nejím) barevně jsou jako stolice někdy až dožluta, po prvním klystýru stolice hrozně zapáchala, ted po pátém už je to znatelně míň, ovšem ten objem "ovesných vloček" který ze mě vyjde je stejný ne-li větší. O co se jedná? Předtím jsem trpěl díky přejídání tučné stravy na vysoké tuky v těle, ztučněná

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz