Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát črc 05, 2024 6:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 1:08 pm 
Offline

Registrován: pát led 17, 2014 10:12 am
Příspěvky: 3
Jarda píše:
Na urinoterapii není nic démonického, jde aplikovat třemi cestami, jednak přes povrch těla, natíráním různé plochy pokožky, dále pomocí klystýrů, jak jsem Vám psal a poslední cesta je orální použití, což při pH 7 a více, není chuťový problém, ale blokace čistým předsudkem, že jde o odpad. O této technice, staré cca 5000 let, se píše mimo jiné také v bibli, "Pouze ten žije dlouho, bez nemocí, kdo se naučil pít vláhu z vlastní nádoby. Jen ten je schopen přejít poušť." Jak vidíte, naši předci věděli co dělají, neměli to sice podložené vědeckými zprávami a souhlasem hlavního hygienika, ale pudy, které jim sloužily mnohem lépe než nám, je dokázaly přivézt na tu správnou cestu. Pravidelné raní vyprázdnění je dostatečné, ale ideální je skutečně vícekrát. Nijak se s tím netrapte, třeba se to později upraví, ale i takto to plně vyhovuje.

To mě taky velice zajímá.. Jestli můžu kdykoli použít svoji moč nebo musí mít nějaké to specifické pH, ať už ke klistýru nebo na pití, na chuti mi nesejde, dokážu se přes to přenést, hlavní je, jestli mi to rychleji pomůže se detoxikovat a uzdravit.. Viděla jsem dokument, kde právě na poušti bez vody zachránilo člověka pití vlastní moči... je to tedy opravdu možné, pít ji kdykoli??
Moc děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř led 22, 2014 9:06 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 26, 2013 11:10 am
Příspěvky: 6
Dobrý večer Jardo! Před měsícem jsem začala s očistou kvůli problémům s akné. Mám za sebou cca 15 domácích urinových klystýrů a zítra budu mít i 4. hydrocolon terapii. Chtěla bych se zeptat, zda je normální, že jsem během této doby ubrala na váze skoro 7 kg (teď mám 56kg)? Při své výšce 171 cm se mi to zdá málo, ale přičítám to vyčištění střeva. Kdysi jsem měla problémy se štítnou žlázou, ale teď by to mělo být v pořádku. Ráda bych svoji váhu zase upravila na ,,normál", ale nejsem si jistá, jak upravit jídelníček, aby mi nechybělo to, co potřebuji. Vyřadila jsem veškerou čokoládu, sladké jsem omezila na minimum a ráda bych se pokusila omezit bílou mouku. Moc děkuji za Váš čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv led 23, 2014 12:22 am 
Offline

Registrován: čtv pro 06, 2012 10:23 am
Příspěvky: 16
Dobrý den,
prosím o radu. Mám za sebou asi 5 klystýrů. Nejdříve jsem začla s heřmánkem, ředěným s obyč. vodou- nemohla jsem to udržet, proto jsem přešla k urině. Mám ale problém i tak...při prvních napuštění ze mě jde trocha naředěné stolice. Při dalších napuštění však nejde vůbec nic. Jen čistá- hnědá voda. Dneska jsem při druhém napuštění dala do uriny lžící jabl.octa, ale ani tak....nic! Dokonce ze mě šlo i docela málo z té vody, co jsem napustila...všechno mi to tělo nějak vstřebalo nebo co...Jsem z toho docela rozhozená. Nevím jestli je to tím, že chodím na stolici 2x- někdy i 3x denně (normálně tuhá stolice). Myslíte si, že ve střevech nic nemám nebo to prostě dělám blbě? Ale co blbě? Jenom podotýkám, že na první napuštění vydržím tak 5 min.- něco málo vyjde a na druhé napuštění vydržím i 20 min. (cca 2 litry celkově) a stejně jde jen voda!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv úno 20, 2014 2:05 pm 
Offline

Registrován: úte dub 12, 2011 8:22 pm
Příspěvky: 8
Dnes som si robila svoj prvý klystír, so slanou destilovanou vodou. Všetko prebehlo hladko, nepocíťovala som žiadnu bolesť. Vodu som v sebe udržala 17 min. Potom som ešte vypila 1 PL epsomskej soli v šálke vody. Mála som niekoľko vodnatých stolíc, ktoré sa mi zdali akoby zafarbené do červena. No pri poslednej bola čerstvá krv na papieri aj v mise. Mohlo to spôsobiť podráždenie hemoroidov? Po pôrode som mala vytlačené zlatú žilu, žeby som si ju irigátorom podráždila? Je vhodné v takom prípade robiť klystír? Trocha ma to vyľakalo, snáď to nebude z čreva. Ale nepociťovala som žiadnu bolesť. Ďakujem za odpoveď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob bře 01, 2014 5:08 pm 
Offline

Registrován: sob bře 01, 2014 4:51 pm
Příspěvky: 9
Dobrý den-prosím o radu.V červenci jsem byla na operaci-tumor rekta.Metastázy nemám,ani vývod.Mám velký problém s vyprazdňováním,ze začátku to byly průjmy,ale poslední 2-3 měsíce jdu na záchod a vyjde ze mě jen malinké množství a prostě jak nemám konečník-tak to střevo jakoby nechce spolupracovat \":evil:\" Na onkologii mi doporučili Laktulosu-tu když si vezmu tak buď nic,nebo při větším množství je z toho průjem třeba 10x.Ta Laktulosa hrozně nadýmá,takže nic moc.Mám pocit dokud tu stolici nezředím aby vytekla tak to prostě nejde ven.Ve čtvrtek jsem zkusila klystýr a zafungovalo to výborně.Jenže nevím,jestli to můžu dělat třeba obden-mám tam anastomosu-abych to nějak nepoškodila?Kávový klystýr mám taky obavy co by to udělalo.Nemáte nějakou radu jak navodit zpět chození na velkou?Mám to střevo přišitý k řitnímu otvoru a prostě je to jiný než dřív.Dr.mi řekl,že to chce čas,ale už se mi to moc nezdá,že se to samo spraví-tak hledám něco jak bych si pomohla sama.Děkuju za odpověď.Jitka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: apendix
PříspěvekNapsal: pát bře 14, 2014 10:09 am 
Offline

Registrován: úte úno 18, 2014 10:20 am
Příspěvky: 2
Dobrý den, v loni v srpnu jsem prodělal operaci slepého střeva a můj stav v současnosti vypadá asi takto:

časté krkání
občasná bolest pod pravým žebrem, úleva po odříhnutí
po obědě totální únava, trochu motolice, rozostřený vidění
rýma,plný nos, vodnatý sekret
stálý pocit plnosti v břiše (nepohoda)
ultra zvuk neprokázal žádnou vadu na orgánech
pravidel stolice 1-2x denně, barva zelená od chlorelly
nepravidelně 1x týdně bolest hlavy

moje kroky ke zlepšení:
dieta (více zeleniny, bíle jedy jsem eliminoval, chlorella)
procházky venku (ty mně dělají opravdu dobře)
měřím si ph, ale pořád je to mezi 5-6 po celý den
laktobacily mně mudr nedoporučil (prý kvůli překyselení) a místo toho předepsal NOLPAZA (po týdnu stále na h..no), dočetl jsem se, že snižuje kyselinu chlorovodíkovou a je to prevít na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: apendix
PříspěvekNapsal: sob bře 15, 2014 8:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
[quote="Teodor Pištěk":n0zh65no]Dobrý den, v loni v srpnu jsem prodělal operaci slepého střeva a můj stav v současnosti vypadá asi takto:

časté krkání
občasná bolest pod pravým žebrem, úleva po odříhnutí
po obědě totální únava, trochu motolice, rozostřený vidění
rýma,plný nos, vodnatý sekret
stálý pocit plnosti v břiše (nepohoda)
ultra zvuk neprokázal žádnou vadu na orgánech
pravidel stolice 1-2x denně, barva zelená od chlorelly
nepravidelně 1x týdně bolest hlavy

moje kroky ke zlepšení:
dieta (více zeleniny, bíle jedy jsem eliminoval, chlorella)
procházky venku (ty mně dělají opravdu dobře)
měřím si ph, ale pořád je to mezi 5-6 po celý den
laktobacily mně mudr nedoporučil (prý kvůli překyselení) a místo toho předepsal NOLPAZA (po týdnu stále na h..no), dočetl jsem se, že snižuje kyselinu chlorovodíkovou a je to prevít na

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí:
http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon bře 17, 2014 2:53 pm 
Offline

Registrován: úte úno 18, 2014 10:20 am
Příspěvky: 2
Dobrý den, piji cca. 3l vody s citronem.
Na parazitech jsem nebyl...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned bře 23, 2014 9:15 pm 
Offline

Registrován: stř led 08, 2014 12:34 am
Příspěvky: 2
misujka23 píše:
Zkoušel někdo klystýr s koloidním stříbrem?

Dobrý den, zkoušel jsem to nějaký čas. Koloidní stříbro 12ml 20ppm na 500ml vody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2014 8:41 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
Teodor Pištěk píše:
Dobrý den, piji cca. 3l vody s citronem.
Na parazitech jsem nebyl...

Zdravim vas. No osobne by som skocil ku nejakej parazitologicke a nechal sa prejst F-scanom.
Zistit co vam je na dialku je celkom tazke, ale videl by som to na problemy s pecenou a zlcnikom. Dobre by bolo urobit ich ocistu.
Motanie hlavy a totalna unava bude pravdepodobne sposobena deficitom horciku, dobre doplnit chloridom horecnatym + doplnenie B vitaminov.
Farba stolice po chlorelly je normal.
Ak by ste mal zaujem viem vam dat dobry kontakt na iridologicku a zaroven parazitologicku moju koleginu, ktora ak budete chciet vas vysetri pomocou spominaneho f-scanu a iris diagnostiky (diagnostika zdravotneho stavu z oci). Napiste mi sukromnu spravu a dam vam kontakt.

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2014 9:58 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 27, 2014 9:39 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, mám za sebou dnes svůj první klystýr. Zkoušel jsem to 2x za sebou a neudržím v sobě odhadem 1/4litru vody ani minutu. Musím to přerušit a hned si sednout na mísu. Byl jsem dnes před tím 2x na velké. Pamatuji si na můj klystýr v nemocnici tak před 30lety a dopadlo to stejně jako dnes. Chci se zeptat, zda to chce čas a nebo to je nějaký problém , který bych měl řešit jinak.
Děkuji za jakoukoliv odpověď. M


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2014 10:27 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
Kuky píše:
Dobrý den, mám za sebou dnes svůj první klystýr. Zkoušel jsem to 2x za sebou a neudržím v sobě odhadem 1/4litru vody ani minutu. Musím to přerušit a hned si sednout na mísu. Byl jsem dnes před tím 2x na velké. Pamatuji si na můj klystýr v nemocnici tak před 30lety a dopadlo to stejně jako dnes. Chci se zeptat, zda to chce čas a nebo to je nějaký problém , který bych měl řešit jinak.
Děkuji za jakoukoliv odpověď. M

Prevadzkujete klystir iba s cistou vodou alebo si aj nieco do neho pridavate?

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát bře 28, 2014 10:50 am 
Offline

Registrován: čtv bře 27, 2014 9:39 pm
Příspěvky: 2
Použil jsem čistou vlažnou vodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob bře 29, 2014 11:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
Kuky píše:
Použil jsem čistou vlažnou vodu.

Este sa spytam, ci ste pri tom pocitili velky tlak a preto ste prestali alebo sa vase creva podrazdili?
Ak by to bolo tlakom, tak treba vodu pustat do kenecnika velmi pomaly a hlavne byt uvolneny, tym ze je clovek stresovany z prveho klystiru je ritne svalstvo v napati a zuzuje crevny prietok. Treba uvolnit zadok a taktiez brusne svaly a nebyt v napeti. Alebo ak ani toto nefunguje skuste zmenit polohu, viac sa vyhrbit pri polohe. Proste si najst polohu pri ktorej je prietok tekutiny do creva najlepsi. A klystirova tekutina by mala byt jemne tepla, prijemna. Vlaznu az chladnu vodu crevo rado vypluva von. Skuste a dajte vediet.

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 1:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28315
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Traveni a stolice u me je problém delší dobu, ale ted jsem 5 dni od ocisty jater a nedokazu ze sebe vydolovat normalni ho... Když si dam klystyr, tak ze me vytece voda s kousky nestravene potravy. Zavrsil jsem to prezranim se na stedry den rizkama a salatem. Včera jsem vypil 30g epsomske soli, zadny prujem, az dnes rano něco ze me vyslo, zase voda a zbytky nestravene stravy. Cekam na odstavnovac a zacnu detox na stavach a chtěl jsem se zeptat co bych mel pridat jako vlákninu k tem stavam, aby me to zase nezašpuntovalo streva? Ovoce kvůli kandide moc konzumovat nechci, krome stav s mrkve.. Psyllium je blbost? Mam ho doma plno.. Jinak po novem roce pujdu aspoň na 3 procedury hydrocolonu a aspoň par mesicu bezmasa strava. Cerstve stavy a snad se to telo(strevo) srovna a tim se zacne lepsit i zbytek... \":cry:\"

Jak jsem zde již mnohokrát psal hořčík, jód, dostatek tekutin a dostatek tuku jsou hlavní faktory pro odstranění zácpy a pak hormony štítné žlázy, pokud nemaká, člověk nekadí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz